برنامه نویسی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
amir

برنامه نویسی

پست توسط amir » شنبه 11 فروردین 1386, 1:10 pm

سلام می خواستم بدونم کسی میتونه با اطمینان بگه امسال برنامه نویسی کاردانی به کارشناسی چی میاد؟

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » شنبه 11 فروردین 1386, 1:34 pm

من با اطمینان میگم که از سی و پاسکال سوال طرح میشه!

shima8
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط shima8 » شنبه 11 فروردین 1386, 3:25 pm

ولی به نظر من از VB بیاید.

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » شنبه 11 فروردین 1386, 3:45 pm

shima8 نوشته شده:ولی به نظر من از VB بیاید.
سال آینده پاسکال حذف میشه و به جاش وی بی اضافه میشه.

الان همه آموزشگاه های معروف کنکور دارن پاسکال تدریس میکنند.

amir

پست توسط amir » پنج‌شنبه 23 فروردین 1386, 7:52 am

salam az shima khanom va agha peyman manonam vali fekr nemikonam aksi betone be tor motmaen bege chon hanoz ke kelasa c va paskal dars midan azmonha ham hamin tor hata moghassemi ham to salai ke vase azmonash migire hanoz az in dodars migire vali shayad avaz shod malom nist in az in ya hagh

مريم
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط مريم » یک‌شنبه 18 آذر 1386, 2:28 pm

با سلام
استاد من مي گه ازvisual basic ,visual c,
c## سوال مياد.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » یک‌شنبه 18 آذر 1386, 4:34 pm

با سلام
مريم جان هرچي بگي از سازمان رنجش بر مياد
واقعا ممكن استاد شما راست بگه اگه راست گفته باشه پس مطمئن باش يا سوال هارو او امسال مي دهد يا يه عنصر نفوذي تو سازمان رنجش داره :wink:

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » یک‌شنبه 18 آذر 1386, 6:22 pm

حاشيه درست نكنين دوستان و 100% وي بي - سي++ سوال مي ياد.

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » یک‌شنبه 18 آذر 1386, 6:24 pm

بهتر نيست شما هم مثل من دنبال تست - كنكور وي بي سي++ باشين؟ تا همديگرو خبر كنيم؟

اون خانمي گفت : vb سوال مي ياد؟ مي شه لطف كنه بگه از چه منبع داره اين درسا رو مي خونه؟

Ramin

پست توسط Ramin » یک‌شنبه 18 آذر 1386, 9:00 pm

محمد جان درست میگه ، صد در صد سال بعد از وی بی و ++C سوال خواهد آمد و در این موضوع شکی نیست :wink:

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » یک‌شنبه 18 آذر 1386, 11:30 pm

اين كه معلوم هست از c++ و vb سوال مي ايد چون منابع دانشگاه رو اگه بپورسي همينه حتي پارسال هم بايد اونو امتحان مي گرفتن. كار سازمان سنجش درستتتت بود ولي اطلاع رساني نكرد - من كلي دنباله اين جور مسائل رفتم- فقط اطلاع رساني نكرد .
تو رو خدا جاي حاشيه بگيم از چه منبع بخونيم: اينطوري بهتره. رامين جان كه از كتاب مي خونه ولي من دنبال تست كنكور هستم اگه كسي منبع سراغ داره بگه

آواتار کاربر
h02man
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط h02man » دوشنبه 19 آذر 1386, 2:40 am

من فکر میکنم همه چی بستگی به شخص طراح داره حتی اگر 4 تا زبان هم باشه ممکنه فقط از c , پاسکال یا از هر 4 تا زبان سوال بدن اما اگر طراح عاقل باشه میدونه که رفرنس درسایه ما بالا ست و برای فوق دیپلمی با این وقت کم 4 زبان زیاده , به هر حال چون از قبل اعلام نمیکنن ممکنه سازمان سنجش بازم هنر نمایی کنه اما از آزاد خیالتون راحت باشه از c , پاسکال میاد .
بارها آقای مقسمی سر کلاس گفتن, همیشه c جزوه درسای کنکوره و امکان نداره c نباشه چون جزوه درسایه deafult کاردانی به کارشناسیه ولی پاسکال میتونه عوض بشه چون این درس برای مقطع کاردانیه .
-------------------------------------------------------------------
VIVA ORC !

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » دوشنبه 19 آذر 1386, 10:06 am

بهتر بود جاي بحث درباره منابع بريم سراغ پيدا كردن منابع. چون فقط فقط از سي++ و وي بي سوالللللللللللللللل مي ياد.اقا جان سي با سي++ عوض شده اقا مقسمي چي كارست پاشو بورو دانشگاه سوال كن ببين سر فصل چيه. مقسمي كه خدا نيست.

آواتار کاربر
honeyeh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط honeyeh » دوشنبه 19 آذر 1386, 12:24 pm

سلام. من زنگ زدم چند تا آموزشگاه تا بپرسم برای برنامه نویسی. آموزشگاه ماهان که خواب بودن اصلا خبر نداشتن منابع عوض شده که جای تعجب داره چون عادلی نیا او جاست!!!
ولی مقسمی (کاوشگران) گفت که استاد داره کتاب++c و vb رو می نویسه تا آخر این ماه میاد تو بازار :lol: گفتم مطمئن ؟گفت (خانمه) آرههههههههههه تا آخر همین ماه کتابای مقسمی میاد :lol:
اگه راست گفته باشه پس دیگه جای نگرانی نیست تا آخر ماه صبر کنیم کتابم به دستمون میرسه :wink:

آواتار کاربر
h02man
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط h02man » دوشنبه 19 آذر 1386, 8:54 pm

mamad_msp نوشته شده:بهتر بود جاي بحث درباره منابع بريم سراغ پيدا كردن منابع. چون فقط فقط از سي++ و وي بي سوالللللللللللللللل مي ياد.اقا جان سي با سي++ عوض شده اقا مقسمي چي كارست پاشو بورو دانشگاه سوال كن ببين سر فصل چيه. مقسمي كه خدا نيست.
hanieh نوشته شده:سلام. من زنگ زدم چند تا آموزشگاه تا بپرسم برای برنامه نویسی. آموزشگاه ماهان که خواب بودن اصلا خبر نداشتن منابع عوض شده که جای تعجب داره چون عادلی نیا او جاست!!!
ولی مقسمی (کاوشگران) گفت که استاد داره کتاب++c و vb رو می نویسه تا آخر این ماه میاد تو بازار :lol: گفتم مطمئن ؟گفت (خانمه) آرههههههههههه تا آخر همین ماه کتابای مقسمی میاد :lol:
اگه راست گفته باشه پس دیگه جای نگرانی نیست تا آخر ماه صبر کنیم کتابم به دستمون میرسه :wink:
بله . کتاب c++ , VB داره نوشته میشه که مولفشم استاد جمعداره همه اینارو میدونم منظوره من این بود که اگر c++ , VB بیاد همراه c هست نه اینکه c رو حذف کنن
تو یک کلام c همیشه defulteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
در ضمن با ید بگم که مقسمی خودش جزوه هیات علمی دانشگاست :lol: و دانشگاه باید بره دنبال مقسمی :D
-------------------------------------------------------------------
VIVA ORC !

قفل شده