دانشگاه شهید باهنر کرمان (دانشکده زرند)

مدیر انجمن: مهيار

sasanml

دان

پست توسط sasanml » سه‌شنبه 30 شهریور 1389, 9:17 pm

سلا
آخرین ویرایش توسط sasanml در سه‌شنبه 22 فروردین 1391, 2:26 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

Sadegh_01

Re: دانشگاه شهید باهنر کرمان (دانشکده زرند)

پست توسط Sadegh_01 » سه‌شنبه 30 شهریور 1389, 11:46 pm

lat:

سلام به همگي من 2 سال كاردانيمو زرند بودم اينقدرا هم كه شماها ميگيد بد نيست (عالي هم نيست) به همين دليل يه سري توضيحت كلي ميدم تا با دانشكده زرند بيشتر آشنا بشد آميد وارم بدردتون بخوره
از دانشجوهاش شروع ميكنم خيلي هاشون واقعا گلن گل سعي كنيد از همون روز اول با دانشجو ها رابطه برقرار كنيد البته دقت هم لازمه !
خوب نوبت اساتيده
بعضي از اساتيد بخش كامپيوترش واقعا خوبن
نمونه :
مهندس ناصر اسدي تدريس در دانشگاه باهنر وب سايت : naserasadi.ir
مهندس شيخي زاده تدريس در دانشگاه باهنر رييس بخش كامپيوتر
مهندس اميري دوماري
خانم مهندس جلال كمالي

به طور كلي سطح علمي دانشكده خوبه البته با تلاش خود دانشجو ها بيشتر خواهد شد و البته كمك مسئولين دانشكده كه ...

خوب حالا نوبت امكاناته :
يه سايته اينترنت با 20 يا 25 تا سيستم (سرعت اينترنت زياد بالا نيست)
گارگاه كامپيوتر

مراحل ثبت نام :
اول بايد بريد دانشگاه باهنر كرمان كه ميدان پژوهشه (كرماني ها ميگن ميدان علوم) (همون انتهاي بلوار 22 بهمن)، داخل باهنر به احتمال زياد (100%) بايد بريد تالار افضلي پور كه از هركي بپرسيد بهتون ميگه كجاست داخل تالار يك سري فرم بهتون ميدن بايد پر كنيد بعد به همراه مداركي كه داخل سايت سازمان سنجشه تحويل ميدين يك برگه بهتون ميدن كه كارت موقت دانشجويي تونه به اضافه نام كاربري و كلمه عبورتون در سايت دانشگاست(آدرس سايت edu.uk.ac.ir) ديگه باهنر كاري نداريد (ثبت نام اصلي تمام) حالا نوبت ثبت نام زرنده (تشكيل پرونده در دانشكده زرند) براي رفتن به زرند فكر قطار رو از سرتون بيرون كنيد بايد بريد ميدان مشتاق از اون جاهم بريد ترمينال زرند (به قول كرماني ها گاراژ زرندي) از اينجا ميتونيد با اتوبوس يا ماشين هاي بين شهري بريد زرند (حدودا 45 دقيقه تا 1 ساعت ميشه ) خوب ديگه رسيديم زرند از ماشين پياده ميشيد فعلا بيخيال سرويس هاي دانشكده زرند بشيد طول ميكشه تا ياد بگيريد (باشه بعدا) آژانس بگيريد (ماشين تا دلتون بخواد هسته) بگيد ميخوام برم صنعت و معدن (كرايه اش فكر كنم 1000 يا 1500 تومن) خوب رسيديم دانشكده زرند خوش آمديد براي ثبت نام بايد بريد آموزش از نگهباني بپرسيد بهتون ميگه كجاست يا از بروبچ (انصافا خيلي هاشون خيلي با مرامن) مدارك لازم فكر كنم چند قطعه عكس (3 تا يا بيشتر شما بيشتر ببريد) كپي شناسنامه و كارت ملي به اضافه فرم هايي كه خودشون ميدن پر كنيد بدبد تحويل ثبت نام تمام حالا ميتونيد براي گرفتن خوابگاه و كارت تغذيه هم همين جا اقدام كنيد (60 يا 70 تومني پوله خوابگاست 10 يا 20 تومني هم غذا اين با خودتونه) براي پرداخت پول هم بايد بريد داخل شهر زرند بانك تجارت كه بازم بايد آژانس بگيريد بريد نگهباني بگيد زنگ بزنه آژانس براتون بياد (يا از برو بچ شماره يه آژانس رو بگيريد خودتون زنگ بزنيد) سوار شيد بگيد ميخوام برم بانك تجارت شعبه مركزي پولو كه ريختيد به حساب بازم آژانس بگيريد بريد دانشكده فيش رو تحويل بديد اينم خوابگاه و كارت تغذيه حالا ديگه ميتونيد بريد خوابگاه وسايلتون رو مرتب كنيد و يه سري وسايل رو تحويل بگيريد ديگه واقعا تموم شد حالا ديگه خودتون رو آماده كنيد براي رفتن به كلاس درس (شروع كلاس ها احتمالا از 10 مهر راستي براي ثبت نام دانشكده زرند زياد عجله نكنيد چون 1 هفته اي وقت داره مگر براي گرفتن خوابگاه كه براي دانشجو هاي روزانه جاي نگراني نيست)

ديگه نميدونم چي بنويسم دوستان اگه بازم سوالي بود من در خدمتم ، شاد باشيد و از تحصيل در دانشكده زرند ناراحت نباشيد خدا با ماست
يا علي

ابوالفضل
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط ابوالفضل » چهارشنبه 31 شهریور 1389, 1:48 am

Sadegh_01

خیلی ممنون گل کاشتید عالی بود، بخصوص لینکی که دادید kis:

شما هم اونجا قبول شدید؟یا دارید میخونید؟

به نظرتون اگر من کلا زرند شنبه 10 مهر بیام مشکلی پیش میاد؟کلاسا تشکیل میشه؟

خیلی ممنون

MTP_MTP
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط MTP_MTP » چهارشنبه 31 شهریور 1389, 3:06 pm

باریکلا آقا صادق.
من که گفتم بیخیال.
من واسه شنبه بلیط گرفتم اگه میدونستم انقدر دیر کلاسا شروع میشه دیرتر میومدم. :oops: :oops:

آواتار کاربر
M@jid
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط M@jid » پنج‌شنبه 1 مهر 1389, 12:03 am

إ پسر من كه جواب داده بودم كي پست منو حذفيد ؟! دهه nar:

بشين اونقدر بنويس آخرشم غيب بشه .. أه

-------------------------------------------------

گل كاشتيد دوستان ... مرسي اطلاعات جامع و كاملي بود ...
این گونه تقوا بورزید:
حضرت امیر(ع) می فرمایند: مانند کسی تقوا پیشه کنید که دامن همّت برای اطاعات خدا به کمر زده است و سخت تلاش می کند و در فاصله مرگ و زندگی چالاکانه راه می پوید و از ترس عذاب آخرت به درگاه خداوند استغفار می کند و در رفتن به عالم آخرت و عاقبت کارها به اندیشه می پردازد.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
خداوندا تماشا کن / در آن جایی که می گویند هر انسان/ به راه و سبک و فکر خویش آزاد است/ عدالت شاهِ ارزشهاست/ در آن جایی که مُلکش جای فرصتهاست/ یدِ منفورِ مخلوقی/ چنین گستاخ و بی شرمانه می سوزد کتابت را/ نمی دانند جای امنِ این آیات/ درونِ صفحه های خشکِ کاغذ نیست/ درختِ سبزِ عالم را نمی بینی ؟/ مگر هر شاخه اش الله اکبر نیست ؟/ زمین گريان شده انگار/ و من در گوشه ی تاریكی از افکار/ تنم بی روح و پر زنگار/ که چنگِ سرخِ بی مفتولِ عادت را/ چگونه ساز باید گفت/ و آیا می توان دلزخم ها را شست ؟/ از این عالمفریبی ترکِ عادت گفت ؟

Sadegh_01

پست توسط Sadegh_01 » شنبه 3 مهر 1389, 8:49 pm

ابوالفضل نوشته شده:Sadegh_01

خیلی ممنون گل کاشتید عالی بود، بخصوص لینکی که دادید kis:

شما هم اونجا قبول شدید؟یا دارید میخونید؟

به نظرتون اگر من کلا زرند شنبه 10 مهر بیام مشکلی پیش میاد؟کلاسا تشکیل میشه؟

خیلی ممنون

مرسی عزیزم

قبل از هر چیز من میخوام مکان ثبت نام جدید رو اعلام کنم (آموزش کل دانشگاه باهنر) که امسال به طور استثناء اینجاست از همه دوستان عذرخواهی میکنم

مهم ثبت نام باهنره زرند 10مهرم میشه فقط اگه روزانه هستین باید به فکر خوابگاه باشید کلاس ها 10 مهره غمش نخورید
شماره تماس دانشکده برای کسب اطلاعات بیشتر 03424250792 زنگ بزنید بگید وصل کنه آموزش یا امور دانشجویی هر سوالی دارید بپرسید
موفق باشید

Sadegh_01

پست توسط Sadegh_01 » شنبه 3 مهر 1389, 8:52 pm

MTP_MTP نوشته شده:باریکلا آقا صادق.
من که گفتم بیخیال.
من واسه شنبه بلیط گرفتم اگه میدونستم انقدر دیر کلاسا شروع میشه دیرتر میومدم. :oops: :oops:

ممنون

تایید yes:

آواتار کاربر
M@jid
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط M@jid » پنج‌شنبه 8 مهر 1389, 8:31 pm

سلام آقا صادق گل...

ممنون .. بابت همه چي .. .

ببينم شما همون صادق شفيعي نيستي كه اينقدر تو خوابگاه دانشكده زرند تعريفش مي كنن !؟

بابا درس خون . هه
این گونه تقوا بورزید:
حضرت امیر(ع) می فرمایند: مانند کسی تقوا پیشه کنید که دامن همّت برای اطاعات خدا به کمر زده است و سخت تلاش می کند و در فاصله مرگ و زندگی چالاکانه راه می پوید و از ترس عذاب آخرت به درگاه خداوند استغفار می کند و در رفتن به عالم آخرت و عاقبت کارها به اندیشه می پردازد.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
خداوندا تماشا کن / در آن جایی که می گویند هر انسان/ به راه و سبک و فکر خویش آزاد است/ عدالت شاهِ ارزشهاست/ در آن جایی که مُلکش جای فرصتهاست/ یدِ منفورِ مخلوقی/ چنین گستاخ و بی شرمانه می سوزد کتابت را/ نمی دانند جای امنِ این آیات/ درونِ صفحه های خشکِ کاغذ نیست/ درختِ سبزِ عالم را نمی بینی ؟/ مگر هر شاخه اش الله اکبر نیست ؟/ زمین گريان شده انگار/ و من در گوشه ی تاریكی از افکار/ تنم بی روح و پر زنگار/ که چنگِ سرخِ بی مفتولِ عادت را/ چگونه ساز باید گفت/ و آیا می توان دلزخم ها را شست ؟/ از این عالمفریبی ترکِ عادت گفت ؟

Sadegh_01

پست توسط Sadegh_01 » شنبه 10 مهر 1389, 5:49 pm

M@jid نوشته شده:سلام آقا صادق گل...

ببينم شما همون صادق شفيعي نيستي كه اينقدر تو خوابگاه دانشكده زرند تعريفش مي كنن !؟

بابا درس خون . هه

سلام خوش تیپ ...
نوکرتم
آره ولی نه اینقدرا که تو گفتی khk:

آواتار کاربر
M@jid
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط M@jid » یک‌شنبه 11 مهر 1389, 4:10 pm

Sadegh_01 نوشته شده:
M@jid نوشته شده:سلام آقا صادق گل...

بابا درس خون . هه

سلام خوش تیپ ...
نوکرتم
آره ولی نه اینقدرا که تو گفتی khk:
به به ...

خوشحالم واقعا..
این گونه تقوا بورزید:

آواتار کاربر
kamaia_7007
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط kamaia_7007 » یک‌شنبه 11 مهر 1389, 11:24 pm

حاجی ترکوندی ! yes:

go:

ارسال پست