آیا شما کاردانی آزاد ثبت نام میکنید؟

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
toa

پست توسط toa » سه‌شنبه 23 شهریور 1389, 3:44 am

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: آیا شما کاردانی آزاد ثبت نام میکنید؟

پست توسط fatemi » سه‌شنبه 23 شهریور 1389, 2:06 pm

toa نوشته شده:آیا شما کاردانی آزاد ثبت نام میکنید؟
سلام
بله دوست عزیز خیلی از بچه های این انجمن دانشگاه آزادو ثبت نام میکنن . و یه ترم مرخصی میگیرن که دانشگاه رو از دست ندن بعد هم اگه دولتی قبول شدن از آزاد انصراف میدن . ولی دوستانی که مطمئن هستن دولتی قبول میشن آزادو ثبت نام نمیکنن .

persianhb
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط persianhb » جمعه 26 شهریور 1389, 10:36 am

سلام
بله دوست عزیز

خیلی ها ثبت نام می کنن

و مرخصی هم نمیگیرن

sobaisobai

پست توسط sobaisobai » جمعه 26 شهریور 1389, 11:46 pm

اره

آواتار کاربر
FarshiD
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط FarshiD » شنبه 27 شهریور 1389, 3:27 pm

toa نوشته شده:آیا شما کاردانی آزاد ثبت نام میکنید؟
سلام به همه من رفتم دانشگاه آزاد ثبت نام کردم شما چطور ؟
به من 17 واحد داد 1-مبانی کامپیوتروبرنامه نویسی2 khk: -زبان پیش3 khk: -ریاضی پیش khk: 4-فیزیک پیش5 khk: -سیستم عامل yes: 2 6-کارگاه سیستم عامل yes: 7-فارسی عمومی khk: 8-آیین زندگی9 yes: -تربیت بدنی yes:
شهریه شد 5.562.200 اونم نقدباید بدیم khk: khk: khk:
ما که پول بیزبونودادیم رفت ولی اگه از سراسری قبول شم خوب میشه
amuz:
خدايا سرده اين پايين از اون بالا اگه ميشه نگاهی کن يه کاري کن اگه ميشه فقط گاهي خودت قلبمو ها کن !

آواتار کاربر
FarshiD
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط FarshiD » شنبه 27 شهریور 1389, 9:10 pm

سلام به همه مخصوصا آقای fatemi
bil: آقای فاطمی میخواستم ازتون یه سوال بپرسم ببخشید که مزاحمتون میشم
من که الان ثیت نامم تکمیل شده تو دانشگاه آزاد از من 500 هزارتومن چک ضمانت برای دیپلمم گرفتن مناگه انشاالله از دانشگاه سراسری قبول بشم بخم انصراف بدم فکر کنم از منخسارت میگیرن من چقدر ضرر میکنم چکمو پس میدن پولی که دادم پسمیدن میتونم با دانشگاه سراسری واحد هامو تطبیق بزنم(چه پرروام) اگه زحمتی نیست جواب بدبد
خدايا سرده اين پايين از اون بالا اگه ميشه نگاهی کن يه کاري کن اگه ميشه فقط گاهي خودت قلبمو ها کن !

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » یک‌شنبه 28 شهریور 1389, 12:13 am

FarshiD نوشته شده:سلام به همه مخصوصا آقای fatemi
bil: آقای فاطمی میخواستم ازتون یه سوال بپرسم ببخشید که مزاحمتون میشم
من که الان ثیت نامم تکمیل شده تو دانشگاه آزاد از من 500 هزارتومن چک ضمانت برای دیپلمم گرفتن من اگه انشاالله از دانشگاه سراسری قبول بشم بخم انصراف بدم فکر کنم از منخسارت میگیرن من چقدر ضرر میکنم چکمو پس میدن پولی که دادم پسمیدن میتونم با دانشگاه سراسری واحد هامو تطبیق بزنم(چه پرروام) اگه زحمتی نیست جواب بدبد
سلام آقا فرشید
خواهش میکنم عزیز شما مراحمی
بستگی داره دانشگاه دولتی زمان ثبت نام رو کی اعلام کنه . اگه زمان ثبت نام آبان ماه باشه و شما هم قبول شده باشی ، تا اون موقع هیچ واحدیو پاس نکردی پس هیچ کدومو نمیتونی تطبیق بدی ، ولی اگه ثبت نام دی ماه باشه و شما هم شاید تا اون موقع امتحانات رو داده باشی و احتمال زیاد بتونی واحدهای عمومیو تطبیق بزنی ، ولی حتما ار آموزشکده هم بپرس . اگر انصراف بدین چکو بهتون پس میدن و گرفتن خسارت هم بستگی به واحد قبولی داره . ولی خیلی از دانشکده ها نمیگیرن . پوله انتخاب واحد و شهریه ثابتو هم پس نمیدن . ولی در کل شما اشتباه کردی که انتخاب واحد کردی .فقط در صورتی باید انتخاب واحد میکردی که مطمئن باشی نمیخوای بری دولتی یا غیر انتفاعی.در ضمن چرا چک ضمانت گرفتن؟ ، مگه دیپلم نگرفتی؟ (واضح توضیح بده ببینم چیکار کردی که چک گرفتن) به لینک زیر هم یه سر بزن
viewtopic.php?f=3&t=9006

آواتار کاربر
FarshiD
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط FarshiD » یک‌شنبه 28 شهریور 1389, 12:21 am

چکو واسه اینکه گفتن تازمانی که دیپلم اصلی رو مدرسه برای دانشگاه بفرسته نگه میداریم چون ما با دیپلم موقت ثبت نام کردیم به خاطر همین ندادنم اشکال نداره فقط از اونجا بیام بیرون ترمی 600 هزار تومن کار من نیست فعلا که دادیم رفت در ضمن خیلی مخلصیم دوستم داریم به خدا نعمتی هستی تو این فوروم

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » یک‌شنبه 28 شهریور 1389, 12:28 am

FarshiD نوشته شده:چکو واسه اینکه گفتن تازمانی که دیپلم اصلی رو مدرسه برای دانشگاه بفرسته نگه میداریم چون ما با دیپلم موقت ثبت نام کردیم به خاطر همین ندادنم اشکال نداره فقط از اونجا بیام بیرون ترمی 600 هزار تومن کار من نیست فعلا که دادیم رفت در ضمن خیلی مخلصیم دوستم داریم به خدا نعمتی هستی تو این فوروم
لطف داری عزیز
ان شاء الله هر جا که صلاحت هست همون جا ادامه تحصیل بدی

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”