كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
antilove8534
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

پست توسط antilove8534 » جمعه 12 شهریور 1389, 12:53 pm

تا حدودی با حرف های آقا محسن رو قبول کنم
ولی همشو نه
مدیر وظیفه نداره بیاد جواب تک تک سوالو رو بده
آق پیمان تو صفحه اصلی سایت جواب بعضی سوالا رو می داد
اینجا هم آقا کنعان گاه و بیگاه جواب میداد
هر چند قبول دارم امسال ظعیف عمل کردن
حالا انتقادای من
اصلا من نمی دونم چرا ورژن انجمن با این همه بازدید کننده بالا می برن؟
به نظر من حق کاربرا هست که تو یک انجمن با ظاهر و امکاناتی خوبی فعالیت کنند
این که سایت باید پیشرفت کنه
وظیفه ی مدیریت است
مدیریت باید سایت رو سر و سامان ببخشه و نذاره افت کنه
که اینکار انجام نمی گیره
و شاید یکی از مهم ترین وظایف مدیریت سایت همین باشه، پیشرفت دادن و بزرگ کردن و گسترده و .... سایت
سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست

آواتار کاربر
mabbaszadegan
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mabbaszadegan » جمعه 12 شهریور 1389, 1:00 pm

من کاملن صحبتای داش محسن رو تایید میکنم ، درضمن با ضدعشق هم موافقم yes: tof: ger:
از میان کسانی که برای دعای باران به تپه ها می روند تنها آنهایی که با خود چتر به همراه می برند به کار خود ایمان دارند

پیش به سوی ارشد

آواتار کاربر
ساراا
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: شهر باران

پست توسط ساراا » جمعه 12 شهریور 1389, 1:01 pm

سلام.من عضو خیلی خیلی کوچیک اینجا هستم.وخیلی دوست دارم که تا اومدن جوابااین تاپیک پابرجا باشه.درسته زیاد پست نمیزارم.اما همیشه اینجا هستم وبه خوندن پست ها واینجا بودن عادت کردم
.
...

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » جمعه 12 شهریور 1389, 1:09 pm

antilove8534 نوشته شده:تا حدودی با حرف های آقا محسن رو قبول کنم
ولی همشو نه
مدیر وظیفه نداره بیاد جواب تک تک سوالو رو بده
آق پیمان تو صفحه اصلی سایت جواب بعضی سوالا رو می داد
اینجا هم آقا کنعان گاه و بیگاه جواب میداد
هر چند قبول دارم امسال ظعیف عمل کردن
حالا انتقادای من
اصلا من نمی دونم چرا ورژن انجمن با این همه بازدید کننده بالا می برن؟
به نظر من حق کاربرا هست که تو یک انجمن با ظاهر و امکاناتی خوبی فعالیت کنند
این که سایت باید پیشرفت کنه
وظیفه ی مدیریت است
مدیریت باید سایت رو سر و سامان ببخشه و نذاره افت کنه
که اینکار انجام نمی گیره
و شاید یکی از مهم ترین وظایف مدیریت سایت همین باشه، پیشرفت دادن و بزرگ کردن و گسترده و .... سایت
سلام عزیزم من نگفتم
تک تک سوالا رو جواب بده...
اما می تونست از بین خودشون یه نفر یا از بین اون افراد مثلا فعال یه نفر بیاد همیشه باشه و و حواسش باشه به همه جا... به عنوان یه مشاور...
من زیاد رو قسمت چه کسی حاضر است سایت می رم...
شاید تنها در 10 % موارد دیدم که یه مدیر اینجا بوده...

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » جمعه 12 شهریور 1389, 1:39 pm

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به انتخاب رشته بیش از 170 هزار داوطلب گفت: پیش بینی می شود نتایج نهایی این آزمون در دهه سوم شهریورماه جاری اعلام شود.

http://www.daneshnews.com/news/view.asp ... 0&nid=5853

آواتار کاربر
ساراا
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط ساراا » جمعه 12 شهریور 1389, 1:41 pm

hamid333 نوشته شده:معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به انتخاب رشته بیش از 170 هزار داوطلب گفت: پیش بینی می شود نتایج نهایی این آزمون در دهه سوم شهریورماه جاری اعلام شود.

مطئن باشید زودتر از 31 شهریور جواب و نمیدن
...

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » جمعه 12 شهریور 1389, 1:43 pm

ساراا نوشته شده:
hamid333 نوشته شده:معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به انتخاب رشته بیش از 170 هزار داوطلب گفت: پیش بینی می شود نتایج نهایی این آزمون در دهه سوم شهریورماه جاری اعلام شود.

کاملا روشنه که از 31 شهریور زودتر نمیاد bil: ولی این فقط متن خبره

آواتار کاربر
ساراا
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط ساراا » جمعه 12 شهریور 1389, 1:44 pm

hamid333 نوشته شده:
ساراا نوشته شده:

کاملا روشنه که از 31 شهریور زودتر نمیاد bil: ولی این فقط متن خبره
bil:
...

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » جمعه 12 شهریور 1389, 1:57 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:
kanan نوشته شده:باسلام
دوستان فكر كنم حق با parvaz33 هست نرفتين تو جاده خاكه يه نگاه به 2 صفحه قبل بندازين ddn:

راستي يه چيز هم وقتي سازمان سنجش لينك انتخاب رشته و شهر برداشت اين تاپيك هم قفل ميشه چون ديگه بحثي نميمونه كه اينجا بحث بشه bil:
تا اعلام نتايج هم هيچگونه مبحث جديد تو قسمت كارداني به كارشناسي ايجاد نميشه هر يك از دوستان هم خواستن به هم جك بگن :wink: و احوال پرسي كنن و كلا بحث غيرمربوط به كنكور ميتونن تو قسمت گفتگو آزاد مبحث يا تاپيك جديد ايجاد كنن و اونجا با هم گفتگو كنن

اجازه بدین با شما مخالفت کنم...
ما اینجا 80 % به هم کمک کردیم راجع به عنوان تاپیک. 20 % هم خوب چیزای دیگه گفتیم...
به نظر من هیچ ایرادی نداشت و کسی ناراحت نشد...
میدونم شما نه وقت این رو دارید که کل اینارو بخونید نه حوصله شو...
ولی ما خوندیم...
هیچ کدوم از مدیران در این تاپیک کاری نکرد در حالیکه میدونید که مدیر نقشش چیه...
حتی از کسانی که اینجا خالصانه کم کرن هم تشکری نشد...
برای این که خونده نشد...
مدیرا سرشون شلوغه قبول آقا کنعان اما شما 2 کاربر رو فعال کردین و رنگ اسمشون رو با بقیه متفاوت کردین در حالیکه ما از اونا هم چیزی ندیدیم و نمیدونیم هدف از فعال شدنشون چی بوده...
معنای کاربر فعال چیه وقتی مدت هاست سمت تاپیک کنکور نمیاد
نمیدونم به این بچه های اکثرا بی تجربه کی باید کمک می کرد.
من که تا اونجا که تونستم این بار رو به دوش کشیدم. الحمد لله همه هم راضی هستن...
البته من پاداشمو گرفتم از تشکرای همین بچه ها که حامی من بودن و هیچی نمیخوام.
اما شاید بگردین و کاربرایی که حقشونه رو فعال کنید مثل بیتا خانوم.... شک دارم اصلا شما ایشونو بشناسین...
خود من راهو الی خانوم بهم نشون داد بهم گفت محسن برو کمک کن برو صمیمیت ایجاد کن بین بچه ها چیزی که بلدی و من اومدم و 2 ماه اینجا بودم. . حاصلش رسیدن به 800 پست در 2 ماه بود. چرا چون 2 بعد از ظهر آن بودم تا م افطار بودم شب بودم تا سحر بودم تا مبادا کسی یا یکی از رفقام کمکی یا سوالی بخواد..

این روزها در انجمن انقد پست های نا مربوط زده میشه که هیچ کسم سراغشون نمیره. تا جاییکه سوالات نا مربوط یه شخص در تاپیک صندلی داغ رو بنده باید ببینم و به 3 مدیر اطلاع بدم تا بعد 3 ساعت یکی پیاش شه و حذفش کنه.
درسته این جا بحثی نمیمونه دیگه...
اما پس فردا میگن نقش مدیرا چی بوده در پیش برد این تاپیک؟
این که فقط ایجادش کرد و قفلش کرد...
همه منو می شناسن من همه رو دوست دارم من شمارو خیلی دوست دارم اما خودتم اینو میدونی که نه عزیزم برادر کنعان این مدیریت نیست...
شما به زودی این تاپیک رو قفل می کنید
اما یه روز تو خلوت خودت بشین همه رو هم این تاپیک هم درصدا و رتبه ها یه نگاه کن از کسایی که حتی یه کوچولو کمک کردن یه جا تشکر کن.ثواب داره
به خدا واسه مدیر افت نداره داداش کنعان.
من خودم مدیر سایتم و تا میتونم کمک می کنم تشویق میکنم و تشکر می کنم.
و سعی کنید کسی که حقشه رو فعال کنید تا پاداشی باشه واسش تا در آینه به کمکاش ادامه بده...
اگه این کارا رو کنی خیلی مردی و نشون میدی مدیر هستی...
من که به شخصه همچنان به کمک هام ادامه میدم چون الان می دونم دعای همونا که کمکشون کردم پشتمه و همچنان مثل یه رفیق یه خادم به کارم اامه میدم. که هدفم همانا پیشرفت عشقم یعنی کارشناسی . کام هست
امیدوارم مدیران عزیز انتقاد پذیر باشن و به توصیه زیر دستاشونم گوش کنند.

ببخشید اگه تو کاری که مربوط نبود به من دخالت کردم.
اما اینجا همه با من دوستن و خواستم حرفی زده باشم.
ممنون
داش محسن
سلام آقا محسن
اولا فقط يه چيز ميگم زود قضاوت نكن
دوما من مگه اشتباه ميگم ، ديگه اينجا جايي براي بحث نيست كه ميگم تو قسمت گفتگو آزاد هرچي دلتون ميخواد بگين ببين تو اون قسمت گفتگو آزاد تاپيك دارين به نام تو این تاپیک هر چی دلت میخواد بگو ببين اصلا اونجا من چيزي گفتم كه نگو چون اونجا ميتونين هر بحثي كنين ولي اينجا بحث غير درسي نخواهد بود

من اينجا كسي رو فعال نميكنم يا رنگش عوض نميكنم و مدير هم نميكنم تنها كسي كه اجازه اين كار رو داره فقط و فقط آقا پيمان هست نه كس ديگه

در مورد بيتا خانم چيزي كه نميدوني قضاوت نكن كه مگي نميشناسي ميخواهي برين از خودشون بپرسين كه چندين بار ازش تشكر كردم حالا شما از كجا ميگي نميشناسي پس در مورد چيزي كه نميدوني بهتر قضاوت نكني

خوب در مورد كمك كردن من اينجا پست ندادم چون وقت نميشد من وقتي به انجمن وارد ميشد هر روز وقتي وارد انجمن ميشد كم كم 50 تا پيام خصوصي تا من بيام جواب بدم ميديدم اين تاپيك 10 صفحه جلو رفته خودشم وقتي اين 50 تا بيام يكي يكي جواب بدم هي پشت سر هم باز پيام خصوصي ديگه كه ديگه واقعا بعد از مدتي سر درد ميگرفتم
من خودم هم مريض هستم بعضي از دوستان ميدونن من زياد حالم خوش نيست بعضي از اين روزها به زور پشت pc مينشستم ولي باز اين وضع باز ميومد و جواب ميدادم اين دليل نيست كه اينجا جواب ندادم پس گرفتم خوابيدم
آخرين پيام خصوصي كه داده شد از طرف كاربر mononok بود اونم فكر كنم از دوستان شما باشه برو بپرس ببين جواب دادم و چطور جواب دادم به پيام خصوصيش

يه چند تا عكس در مورد پيام هاي خصوصي نشون ميدم كه ببيني وضع من چطور بود اون افراد هم كه منو ميشناسن ميدونين من چقدر گرقتاري دارم ولي با اين وضع باز ميومدم و از كار و زندگي ميزدم ميومدم و كمك ميكردم

در مورد اينكه كمك كردين حرفي نيست و دست شما و بقيه درد نكنه ولي اينجا بيايي بگي كه فقط تاپيك ميزني و قفل مكني اينو اصلا قبول نميكنم
در مورد تاپيكهايي كه قفل كردم هم فكر كنم كار درستي بود

اينا فقط مال 1 صفحه پيام خصوصي من هست اگه ميخواهي بقيشو هم بزارم ببيني كه فقط تاپيك زدن و قفل كردن نيست
untitled.JPG
untitled.JPG (88.81 KiB) مشاهده 6590 مرتبه
untitled1.JPG
untitled1.JPG (73.05 KiB) مشاهده 6590 مرتبه
untitled2.JPG
untitled2.JPG (71.06 KiB) مشاهده 6590 مرتبه
اينو هميشه يادت باشه در مورد چيزهايي كه نميدوني زود قضاوت نكن
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » جمعه 12 شهریور 1389, 2:12 pm

ای بابا این کارا چیه آقا کنعان آقا محسن از شما ها بعیده شما الان بزرگایه این انجمنید
آقا کنعان شما از محسن به دل نگیر من میشناسمش پسر خوبیه چیزی تو دلش نیست
محسن جون صاحب اصلی کل این انجمن و این سایت هم آقا پیمانه الان چند وقتی هم میشه که من از ایشون پستی ندیدم از بعد از صندلی داغ

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » جمعه 12 شهریور 1389, 2:22 pm

نه حمید جان چیزی نیست.
من انتقاد کردم خدا رو شکر ایشون هم انتقاد پذیرند...
داداش کنعان اول عرایضم گفتم من خیلی دوستت دارم...
اگه انتقاد اشتباهی کردم ببخشید...
ولی خوب یه قسمتیشم درست بود. که شما گفتید تقصیر شما نیست...
راست می گی عزیزم قبول دارم حرفتو شما خیلی سرت شلوغه.
اما من می خواستم بگم می شد یه مشاور از بین خودتون اینجا باشه..
به هر حال بچه ها من کوچکتر داداش کنعانم.
همینجا تو جمعم معذرت خواهی می کنم ...
اگه اشتباه گفتم چیزیو...
دوستت دارم داداش کنعان...
مشکلاتی رو که دیدم تو پیغام واست گفتم عزیزم

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

پست توسط azambita » جمعه 12 شهریور 1389, 2:32 pm

kanan نوشته شده:
Moh3n.Cinema نوشته شده:
kanan نوشته شده:باسلام
دوستان فكر كنم حق با parvaz33 هست نرفتين تو جاده خاكه يه نگاه به 2 صفحه قبل بندازين ddn:

راستي يه چيز هم وقتي سازمان سنجش لينك انتخاب رشته و شهر برداشت اين تاپيك هم قفل ميشه چون ديگه بحثي نميمونه كه اينجا بحث بشه bil:
تا اعلام نتايج هم هيچگونه مبحث جديد تو قسمت كارداني به كارشناسي ايجاد نميشه هر يك از دوستان هم خواستن به هم جك بگن :wink: و احوال پرسي كنن و كلا بحث غيرمربوط به كنكور ميتونن تو قسمت گفتگو آزاد مبحث يا تاپيك جديد ايجاد كنن و اونجا با هم گفتگو كنن

اجازه بدین با شما مخالفت کنم...
ما اینجا 80 % به هم کمک کردیم راجع به عنوان تاپیک. 20 % هم خوب چیزای دیگه گفتیم...
به نظر من هیچ ایرادی نداشت و کسی ناراحت نشد...
میدونم شما نه وقت این رو دارید که کل اینارو بخونید نه حوصله شو...
ولی ما خوندیم...
هیچ کدوم از مدیران در این تاپیک کاری نکرد در حالیکه میدونید که مدیر نقشش چیه...
حتی از کسانی که اینجا خالصانه کم کرن هم تشکری نشد...
برای این که خونده نشد...
مدیرا سرشون شلوغه قبول آقا کنعان اما شما 2 کاربر رو فعال کردین و رنگ اسمشون رو با بقیه متفاوت کردین در حالیکه ما از اونا هم چیزی ندیدیم و نمیدونیم هدف از فعال شدنشون چی بوده...
معنای کاربر فعال چیه وقتی مدت هاست سمت تاپیک کنکور نمیاد
نمیدونم به این بچه های اکثرا بی تجربه کی باید کمک می کرد.
من که تا اونجا که تونستم این بار رو به دوش کشیدم. الحمد لله همه هم راضی هستن...
البته من پاداشمو گرفتم از تشکرای همین بچه ها که حامی من بودن و هیچی نمیخوام.
اما شاید بگردین و کاربرایی که حقشونه رو فعال کنید مثل بیتا خانوم.... شک دارم اصلا شما ایشونو بشناسین...
خود من راهو الی خانوم بهم نشون داد بهم گفت محسن برو کمک کن برو صمیمیت ایجاد کن بین بچه ها چیزی که بلدی و من اومدم و 2 ماه اینجا بودم. . حاصلش رسیدن به 800 پست در 2 ماه بود. چرا چون 2 بعد از ظهر آن بودم تا م افطار بودم شب بودم تا سحر بودم تا مبادا کسی یا یکی از رفقام کمکی یا سوالی بخواد..

این روزها در انجمن انقد پست های نا مربوط زده میشه که هیچ کسم سراغشون نمیره. تا جاییکه سوالات نا مربوط یه شخص در تاپیک صندلی داغ رو بنده باید ببینم و به 3 مدیر اطلاع بدم تا بعد 3 ساعت یکی پیاش شه و حذفش کنه.
درسته این جا بحثی نمیمونه دیگه...
اما پس فردا میگن نقش مدیرا چی بوده در پیش برد این تاپیک؟
این که فقط ایجادش کرد و قفلش کرد...
همه منو می شناسن من همه رو دوست دارم من شمارو خیلی دوست دارم اما خودتم اینو میدونی که نه عزیزم برادر کنعان این مدیریت نیست...
شما به زودی این تاپیک رو قفل می کنید
اما یه روز تو خلوت خودت بشین همه رو هم این تاپیک هم درصدا و رتبه ها یه نگاه کن از کسایی که حتی یه کوچولو کمک کردن یه جا تشکر کن.ثواب داره
به خدا واسه مدیر افت نداره داداش کنعان.
من خودم مدیر سایتم و تا میتونم کمک می کنم تشویق میکنم و تشکر می کنم.
و سعی کنید کسی که حقشه رو فعال کنید تا پاداشی باشه واسش تا در آینه به کمکاش ادامه بده...
اگه این کارا رو کنی خیلی مردی و نشون میدی مدیر هستی...
من که به شخصه همچنان به کمک هام ادامه میدم چون الان می دونم دعای همونا که کمکشون کردم پشتمه و همچنان مثل یه رفیق یه خادم به کارم اامه میدم. که هدفم همانا پیشرفت عشقم یعنی کارشناسی . کام هست
امیدوارم مدیران عزیز انتقاد پذیر باشن و به توصیه زیر دستاشونم گوش کنند.

ببخشید اگه تو کاری که مربوط نبود به من دخالت کردم.
اما اینجا همه با من دوستن و خواستم حرفی زده باشم.
ممنون
داش محسن
سلام آقا محسن
اولا فقط يه چيز ميگم زود قضاوت نكن
دوما من مگه اشتباه ميگم ، ديگه اينجا جايي براي بحث نيست كه ميگم تو قسمت گفتگو آزاد هرچي دلتون ميخواد بگين ببين تو اون قسمت گفتگو آزاد تاپيك دارين به نام تو این تاپیک هر چی دلت میخواد بگو ببين اصلا اونجا من چيزي گفتم كه نگو چون اونجا ميتونين هر بحثي كنين ولي اينجا بحث غير درسي نخواهد بود

من اينجا كسي رو فعال نميكنم يا رنگش عوض نميكنم و مدير هم نميكنم تنها كسي كه اجازه اين كار رو داره فقط و فقط آقا پيمان هست نه كس ديگه

در مورد بيتا خانم چيزي كه نميدوني قضاوت نكن كه مگي نميشناسي ميخواهي برين از خودشون بپرسين كه چندين بار ازش تشكر كردم حالا شما از كجا ميگي نميشناسي پس در مورد چيزي كه نميدوني بهتر قضاوت نكني

خوب در مورد كمك كردن من اينجا پست ندادم چون وقت نميشد من وقتي به انجمن وارد ميشد هر روز وقتي وارد انجمن ميشد كم كم 50 تا پيام خصوصي تا من بيام جواب بدم ميديدم اين تاپيك 10 صفحه جلو رفته خودشم وقتي اين 50 تا بيام يكي يكي جواب بدم هي پشت سر هم باز پيام خصوصي ديگه كه ديگه واقعا بعد از مدتي سر درد ميگرفتم
من خودم هم مريض هستم بعضي از دوستان ميدونن من زياد حالم خوش نيست بعضي از اين روزها به زور پشت pc مينشستم ولي باز اين وضع باز ميومد و جواب ميدادم اين دليل نيست كه اينجا جواب ندادم پس گرفتم خوابيدم
آخرين پيام خصوصي كه داده شد از طرف كاربر mononok بود اونم فكر كنم از دوستان شما باشه برو بپرس ببين جواب دادم و چطور جواب دادم به پيام خصوصيش

يه چند تا عكس در مورد پيام هاي خصوصي نشون ميدم كه ببيني وضع من چطور بود اون افراد هم كه منو ميشناسن ميدونين من چقدر گرقتاري دارم ولي با اين وضع باز ميومدم و از كار و زندگي ميزدم ميومدم و كمك ميكردم

در مورد اينكه كمك كردين حرفي نيست و دست شما و بقيه درد نكنه ولي اينجا بيايي بگي كه فقط تاپيك ميزني و قفل مكني اينو اصلا قبول نميكنم
در مورد تاپيكهايي كه قفل كردم هم فكر كنم كار درستي بود

اينا فقط مال 1 صفحه پيام خصوصي من هست اگه ميخواهي بقيشو هم بزارم ببيني كه فقط تاپيك زدن و قفل كردن نيست
untitled.JPG
untitled1.JPG
untitled2.JPG
اينو هميشه يادت باشه در مورد چيزهايي كه نميدوني زود قضاوت نكن
سلام اقا محسن. من نميدونم اصلا اين بحثا رو واسه چي هي ادامه ميدين؟ مثل همون كنكور غير استاندارد his: ha: ha:
ميدونين دنياي نت اصلا جاي اين بحثا رو نداره!!!!!!!!!!!!!!! من خودم توي يه سايتي نزديك به يك سال مدير بودم ولي اخر سر هيچي عايدم نشد.
اينكه ميگين كمك دوستان كنيم و ا زاين حرفا..... به نظر من تو بيا كمكتو بكن بقيه شو بذار به دلت بذار دلت راضي باشه.
ضمنا هر كاري توي اين تاپيك كردم بابت تشكر دوستان نبود. بابت خوشحالي دوستان بود مثل شما اقا محسن و اقا كنعان و سارا جان و خيلي از دوستان كه هنوز من اسمشونو ياد نگرفتم و به شكل اوارتشون مي شناسمشون. دوستايي كه براشون ارزوي موفقيت ميكنم از ته دلم.
اقا كنعان هم از روزي كه من فعاليتم توي فروم پررنگ شد برام پيام تشكر چندين بار فرستادن. و هر وقت ازشون راهنمايي خواستم براي انتخاب شهر و رشته حتي قبل از اينكه اصلا كسي منو به اسم بيتا بشناسه و دوست خوب خودش بدونه ايشون بي منت جواب دادن. من پيامي واسه يكي از اساتيد دادم و ازش راهنمايي خواستم ولي هنوز با گذشت يه هفته هنوز جوابي نگرفتم"!!!!!!
خيلي از دوستان بودن كه همشه كمكم كردن . ولي باور كنيد اصلا اسماشونو يادم نيست. حتي شده بود يكبار اشتباهي با يكي از بچه ها دعوا كردم (فكر كنم الان خودش يادش بياد) بعد فهميدم اييييييي واي دل غافل اين بدخت رو با يكي ديگه اشتباه گرفتم.
همينجا از همه اونايي كه اين روزا بي منت حواب سوالات منو ( گاهي اوقات تكراااااااااااااااااااري ) مي دادن و با صبر و حوصله و دقيق ، ازشونك كمال تشكر رو دارم
من از خيلي از دوستان پيام تشكر داشتم. خيلييييييي. همه شون بهم لطف داشتن. به لطف اين تاپيك و اين انجمن كلي دوست پيدا كردم كه به من تونستن كمك كنن توي انتخاب شهرا.
و براي اينكه اين جمع دوستانه بوجود اومده من از اقا كنعان و دوستانشون تشكر ميكنم. يادمه روز اولي كه سايت كارشناسي برپا شده بود اوايل از اين خبرا نبود. من از خيلي وقته اين سايت رو مي شناختم اگه بگم از سال 85 يا 86 اغراق نكردم. ولي امسال كه اومدم بعد از اين همه مدت ديدم اين انجمن كلي فرق كرده.
بهتر اينه به خاطر اينكه دوستي ها و حرمتها باقي بمونه كسي كسي رو زير سوال نبره.
مي بخشيد اقا كنعان و اقا محسن ولي فكر ميكنم به عنوان يه كسي كه از همه تون بزرگترم و تجربه ام توي زندگي بيشتره اينو بايد بگم
دوستي ها خيلي با ارزشن حتي اگه توي صفر و يك باشن.
منو ببخشيد اگه حرفم جنبه نصيحت داشت.
با اروزي موفقيت همه دوستان
خيلي مطلبم ادبي شد نه اصلا به من نمياد ا زاين حرفا بزنم ktb: krn: ha:
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » جمعه 12 شهریور 1389, 2:38 pm

ممنونم بیتا خانوم.
من که گفتم مشکلی نیست...
از همه دوستانم معذرت خواهی می کنم. اگه باعث اغتشاش و به هم ریختگی شدم.
در ضمن این شعار خودمه.
ما فقط برای کمک و رفاقت اومدیم. و فقط این رفاقتاست که می مونه...
از بچه ها و دوستانم می خوام برای سلامتی آقا کنعان و بیتا خانوم یه کف مرتب بزنند.
بنده رم ببخشید.
یگه حرفی نمونده فکر کنم.
داداش کنعان می تونی پرونده تاپیکو ببندی

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

پست توسط azambita » جمعه 12 شهریور 1389, 2:41 pm

بچه ها من براي زدن حرفاي متفرقه رفتم اينجا هر كي دوست داريه بدووووه بياد
سااااااااااااارا بدو بيا
go: go: viewtopic.php?f=7&t=8872&p=68957#p68957
rgs
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

elnaz1
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط elnaz1 » جمعه 12 شهریور 1389, 2:45 pm

سلام یه سوال فنی چرا جی میل باز نمیشه his:

قفل شده