كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
arash.nw
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

پست توسط arash.nw » جمعه 5 شهریور 1389, 1:44 am

...
آخرین ویرایش توسط arash.nw در جمعه 5 شهریور 1389, 2:40 am، در مجموع 6 بار ویرایش شده است.

ultraviolet90
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ultraviolet90 » جمعه 5 شهریور 1389, 1:50 am

raminfs نوشته شده:سلام چرا این صفحه آخرین رتبه قبولی سایت استاد طورانی کا نمیکنه؟
به نظرتون من با رتبه 1771 بهترین جا هایی که قبول میشم کجاست؟
اندازه صفحه 2 مگی میشه باید خیلی صبر کنی تا شاید لود بشه من 10 دقیقه صبر کردم تا اومد
دارم فایلشو آپلود میکنم جند دقیقه دیگه لینک میدم

آواتار کاربر
zero
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط zero » جمعه 5 شهریور 1389, 1:54 am

سلام

بجه های دانشگاه غيرانتفاعي شمال -آمل چطوره منظورم رتبه قبولی و وضعیت تحصیلی و کیفی
راستی در رشته یرق وضعیت این دانشگاه جطئره
پیشاپیت ممنون از همتون

arash.nw
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arash.nw » جمعه 5 شهریور 1389, 2:00 am

milad7 نوشته شده:سلام
من رتبه نرم افزارم 11691 رتبه سخت افزارم 9207 شده
لطفا بگین کجا می تونم برم . شمال کجاها رو میتونم اتخاب کنم؟
جواب بدین!!!!!!!!!!
آخرین رتبه‌ی قبولی نرم افزار سال 88 در:

مازندران:
موسسه غیرانتفاعي صنعتي قائم قائمشھر مازندران : 12271
موسسه غیرانتفاعي صنعتي مازندران بابل: 11300
موسسه غیرانتفاعي طبرستان چالوس: 10207
موسسه غیرانتفاعي طبرستان چالوس: 10207
موسسه غیرانتفاعي كاوشمحموداباد: 11507
گلستان:
موسسه غیرانتفاعي شمسگنبدكاووس: 14043
موسسه غیرانتفاعي فخرالدين اسعدگرگاني گرگان: 13405
موسسه غیرانتفاعي لامعي گرگاني گرگان: 13591

و چند جای دیگه هم هست که با رتبه‌ی نزدیک به شما هم پذیرش داشتن. دفترچه‌ی شماره 2 رو از سایت سنجش دانلود کنید و ببینید اسم این موسسه ها رو توی دفترچه با ظرفیتشون پیدا می کنید یا نه. شانس قبولیتون بالاست چون تعداد غیر انتفاعی ها امسال افزایش داشته و در نتیجه ظرفیت پذیرش کل افزایش داشته. البته این اعداد و ارقام به منزله‌ی این نیست که امسال هم آخرین رتبه‌ی قبولیشون همین حدود باشه.
آخرین ویرایش توسط arash.nw در جمعه 5 شهریور 1389, 2:25 am، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

sarous
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarous » جمعه 5 شهریور 1389, 2:03 am

سلام بچه ها کسی اطلاعاتی درباره ی مراکز تربت حیدریه-باهنر کرمان-سیرجان-جهرم و قوچان داره؟شهرشون با عکس هایی از شهر و دانشگاه؟اگه سایتی در مورد هر کدم میدونید آدرس بدید لطفا.

arash96
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arash96 » جمعه 5 شهریور 1389, 2:05 am

دوست من پارسال قوچان قبول شد میگفت سطح علمیش خیلی خوبه امکاناتشم بد نیست

آواتار کاربر
bebmax2010
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: شیراز
تماس:

پست توسط bebmax2010 » جمعه 5 شهریور 1389, 2:14 am

دوستان با این وضعیت قبولی امسال چه فرقی بین 69 یا 690 وجود داره .
به نظر شما با رتبه 69 بهترین جا کجاست.
شهر و شهریه خیلی برام مهمه. ktb:

arash.nw
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arash.nw » جمعه 5 شهریور 1389, 2:31 am

Moh3n.Cinema نوشته شده:
D.V.O نوشته شده:سلام دوباره به همه
من که 3-4 بار پرسیدم با رتبه 2869 امکان قبولی تو دانشگاههای قزوین یا آبیک هست یا نه کسی جواب نداد tof:
بیخیال khk:
حالا اگه میخواید هم جواب بدید D: بگید دانشگاههای آبیک بهترن یا قزوین (من خودم ساکن تهرانم) یه ترتیبی هم واسه اولویتهای آبیک و قزوین بگید ممنون میشم

راستی یکی از کاربرا azambita یه فایل pdf تو صفحات اول گذاشته که واسه سایت استاد طورانیه که جمع آوری شده اما دانلود نیمشه یعنی ارور File Not Found میده
اگه کسی داره یا اگه خود azambita میاد اینجا یه زحمت بکشه جای دیگه آپلود کنه bil:
ممنون
رجا بهترینه تو قزوین.
بقیه قزوین ها فرقی نداره خیلی
آبیک رو اطلاع ندارم
آدرس ایمیل بده تا برات فایل رو ایمیل کنم. همون فایلیه که همون کاربر زحمت کشیده بود تو پرشین گیگ آپلود کرده بود.

آواتار کاربر
alifarkisalar1370
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط alifarkisalar1370 » جمعه 5 شهریور 1389, 2:38 am

سلام..بچه ها قیمت خونه توی آمل و بابل چطوریه؟؟؟؟؟؟؟کار اونجا پیدا میشه؟ خواهشا جواب بدید!

آواتار کاربر
alifarkisalar1370
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط alifarkisalar1370 » جمعه 5 شهریور 1389, 2:39 am

zero نوشته شده:سلام

بجه های دانشگاه غيرانتفاعي شمال -آمل چطوره منظورم رتبه قبولی و وضعیت تحصیلی و کیفی
راستی در رشته یرق وضعیت این دانشگاه جطئره
پیشاپیت ممنون از همتون
سالار زیر 2000 میخواد!

fairness

پست توسط fairness » جمعه 5 شهریور 1389, 2:49 am

یکی بهم بگه من با رتبه 65 نرم افزار و رتبه 3 المپیاد دانشجویی رجایی نمیتونم برم!
خواهشن یکی راهنمایی کنه!!!!!

آواتار کاربر
zero
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط zero » جمعه 5 شهریور 1389, 3:00 am

سلام بچه ها کسی در مورد وضعیت استادهایی دانشگاه شمال آمل اطلاعاتی داره به ما بده ممنون.

ابوالفضل
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط ابوالفضل » جمعه 5 شهریور 1389, 3:24 am

ابوالفضل نوشته شده:من از یکی از دانشجوهای دانشگاه سیرجان یه سری اطلاعات بدست آوردم امیدوارم بدردتون بخوره:

1- این دانشگاه قبلا مجتمع آموزش عالی سیرجان بوده که مدتی هست که به دانشگاه صنعتی سیرجان تغییر نام پیدا کرده، هر چند کارت و سر در دانشگاه به صنعتی تغییر نام پیدا کرده اما این دوستم می گفت دانشجوها زیاد خوشبین نیستن.

2- این دانشگاه چند تا خوابگاه داره که بهترینشون خوابگاه قائم ه،می گفت خیلی سخت این خوابگاه رو میدن(انگار بیشتر ماله خانماست)

*** خوابگاه خودگردان هم داره که می گفت زیاد جالب نیست،ماهی هم 20 تومن میگیرن؛این خوابگاه بیرون دانشگاهه و سرویس داره ( رایگان و در ساعت های مختلف )

*** اتاقاش معمولا 5 نفرس

*** می گفت برای مهندسی هر 4 سالو اگر بخوای خوابگاه میدن،احتمالا برای شما هم بدن

3- دانشگاهش بیرون شهره

4- نهار و شام میدن ؛ باید با کارت رزرو کنید fud:

5- استاداش اکثرن فوق لیسانسن و تازه کار ، به همین دلیل می گفت اکثرن سختگیری نمی کنن str: ha: ger:

6- کرایه خونه هم ماهی 30 تا 50 هزار تومن(چهار ،پنج نفره)

7- می گفت دانشگاه بی در و پیکریه، تا اونجای که من فهمیدن یه 3 ،4 تایی ساختمان داره،می گفت اگر از لحاظ زیبایی بخوای، روش حساب باز نکن. amuz: khk:

8- می گفت جدیدا زیاد دانشجو گرفته،امسال بالای 2000 نفر میشن؛دانشگاه شلوغیه انگار؛ می گفت حدود 200 تا 300 نفری که قبول شده بودن انصراف داده بودن.

9- یکی از دانشجوهاش رتبه 4 ارشد شده yes:
http://www.maas.ac.ir/DesktopModules/Vi ... W+N5tlvjeQ

10- می گفت استادامو می گن دانشگاه آزاد سیرجان سطح علمیش بالاتر از صنعتیه ger:

11- این دوستم می گفت زرند بهتره، از لحاظ مدرک البته.

نتیجه : yes:
همشون سرو ته یه کرباسن amuz: khk: nar: sanj:
راستی یادم امد!
*** میشه گفت سیرجان بزرگترین شهرستان استان کرمانه.
از نظر رفت امد به نظرم سیرجان بهتره به خصوص برای بچه هایی که میخان از شهرهایی مثل یزد،قم ،تهران بیان،سوار ماشین میشین بعد از چند ساعت سیرجان به سلامتی پیاده میشین yes: ،راه آهن هم داره؛ amuz:
اما زرند اول باید بیایین کرمان بعد حدود 1 ساعت هم از کرمان تا زرند فاصله است.

*** بین روزانه زرند و روزانه سیرجان هم آقای عادلی نیا گفتند که: "از لحاظ کلی فرقی ندارند و باید بعد مسافت را در نظر گرفت از لحاظ استخدامی هم فرقی ندارند"

*** سیرجان چون تو راه بندر عباسه بازار خریدن اجناس هم داغه،البته باید مواظب هم باشید که... tof:

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB% ... 8%A7%D9%86

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D9% ... 9%86%D8%AF

mrfatahi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mrfatahi » جمعه 5 شهریور 1389, 6:10 am

z_g نوشته شده:مدیران محترم و بچه های عزیزلطف میکنید کمکم کنید.رتبم2832شده.خونمونم غرب تهرانه.موندم بین دانشگاه های ابیک و گرمسار و قزوین کدومو اول بزنم..میشه چند جایی که بنظرت بهتره(از لحاظ سطح دانشگاه و نزدیکی) رو به ترتیب بذاری برام ممنون.توروخدا زود بگید.

سلام دوست عزیز
و تبریک برای رتبه خوبتون
من با توجه به اینکه کاردانی رو قزوین خوندم و کارشناسی ساوه هستم بهت می گم که با این رتبه حتما حتما اول برای رجای قزوین و سپس دهخدا . با توجه به اینکه غرب تهران هستی مثل خودم (!) صد در صد فقط به قزوین فکر کن و نه حتی آبیک.
البته من فکر میکنم 80 درصد رجا قبول باشی امسال.
موفق باشی
کاردانی : آموزشکده فنی قزوین ( شهید بابایی )
کارشناسی : غیر انتفاعی فخر رازی ساوه

mrfatahi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mrfatahi » جمعه 5 شهریور 1389, 6:27 am

تهرانی ها و دیگران بخوانند ، شاید برایشان مفید بودچند نکته به ذهنم رسید طبق تجربیات خودم و اطرافیانم که بگم. شاید بریا دوستان مفید باشه.

1- با توجه به ظلم همیشگی سازمان سنجش و وزارت علوم ، برای کنکور کاردانی به کارشناسی از رتبه ی 1000 به بالا تقریبا میشه گفت تفاوت چشمگیری وجود نداره به این دلیل که همه باید به موسسات غیر انتفاعی فکر کنند.

2- با توجه به نکته ی 1 بهتره که دوستان عزیز فکر تمامی مشکلات رفت و آمدی و هزینه ای و ... را بکنند و به نظر من ابتدا موسسات و دانشگاه های شهر خود ، سپس استان خود و استان های مجاور را انتخاب کنند چرا که گرفتن یک مدرک لیسانس به سختی های فراوان دوری از خانواده و ... نمی ارزه. 2 سال رو در نزدیک ترین شهر بخوندیو انشااله برای ارشد خودتون آماده کنید.

3- دوستان تهرانی توجه داشته باشند اگر ساکن غرب تهران هستند به "استان قزوین" - از جمله آبیک و بیدستان -فکر کنند حتی آنهایی که رتبه ی 6-7 هزار آورده اند. سپس به شهر ساوه و دیگر شهرها.

دوستانی که شرق تهران هستند هم به گرمسار بیشتر توجه کنند. من خودم چون کاردانی رو قزوین خوندم و کارشناسی الان در ساوه مشغول هستم واقعا به مشکلات رفت و آمد روزانه آگاه ام و به همین دلیل دوست دارم کسی گریبانگیر رفت و آمد سخت و طولانی نشه. برای همین گفتم شرق و غرب تهران چون فاصله این دو نقطه با هم خودش 1 ساعت هست !

در ضمن :
فاصله تهران تا قزوین : 2 ساعت
فاصله تهران تا آبیک : 1 ساعت و نیم
فاصله تهران تا ساوه : 1 ساعت و نیم

** نکته اول اینجاست که رفت و آمد تهران به قزوین بسیار وضعیت مناسبی دارد و در ترمینال غرب به فاصله ی نهایتا 10 دقیقه اتوبوس ها به سمت قزوین حر کت می کنند و از این لحاظ قزوین از ساوه بهتر است. هرچند فاصله ی ساوه کمتر می باشد.
** نکته ی دوم این که تفاوت موسسات قزوین به اندازه ی چند تار مو است ! من شخصا پیشنهاد می کنم رتبه های بهتر ابتدا به رجا و سپس به علامه دهخدا فکر کنند و سپس دیگر موسسات.
در مورد ساوه هم ابتدا موسسه ی فخر رازی که خودم در آن هستم را پیشنهاد می کنم و سپس موسسه فن و دانش.

** دوستانی که به ساوه فکر می کنند امسال تا 7000 هم می توانند به این شهر امیدوار باشند.
برای قزوین هم به دلیل کثرت موسسات تا حدود 8 هزار حدس می زنم.

در پایان هم هرکس در مورد شهر ساوه و موسسه ی فخر رازی و یا موسسات دیگر در این شهر و قزوین سوالی داشت بنده در خدمتم.
کاردانی : آموزشکده فنی قزوین ( شهید بابایی )
کارشناسی : غیر انتفاعی فخر رازی ساوه

قفل شده