آموزشكده فني شماره 1 شيراز (شهيد باهنر)

مدیر انجمن: مهيار

ارسال پست
amirgole
کاربر ساده
کاربر ساده

آموزشكده فني شماره 1 شيراز (شهيد باهنر)

پست توسط amirgole » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 1:45 pm

دوست عزيز جناب wp.ark اطلاعات خوبي واسه همه گذاشته اند، كه اميدوارم به دردتون بخوره، البته اگه سوالي داشتين درباره آموزشكده به سايت آموزشكده (تو گوگل search كنيد) سر بزنيد، و خودم هم در خدمتم چون دوره كارداني رو اون جا گذروندم.

------------------------------------------------------------------------
یکی از دوستان در یکی موضوع انتخاب شهر برای انتخاب رشته امسال (1387) تصوراتش این بود که دانشکده با هنر شیراز از دانشکده بناب بد تر هست که این تصوری کاملا نابجاست. تاکید می کنم کاملا.

من شیراز نیستم اما دانشجوی ارشد داشگاه شیراز هستم. که اتفاقا قرار بود یک درس رو در همین دانشکده با هننر شیراز تدریس کنم که به جاش پیام نور شیراز رفتم.

باید بگم که دانشکده با هنر شیراز با سابقه بسیار زیاد و امکانات فراوان و رتبه های علمی بسیار عالی دانشجویان با سوادی می پرورد.

این دانشکده پیش از انقلاب تاسیس شده و همانند دانشگاه شیراز (دانشگاه پهلوی سابق) دارای مجمعه ساختمانی بسیار زیبا طراحی شده که فرم جاوید شاه را از بالا نشان می داده ساخته شده. با امکانات و زمین ورزشی و رستوران داخلی و خوابگاه و محیط بزرگ و در درون شهر گل و بلبل شیراز جنت طراز قرار دارد.

البته این آوزشکده فقط دانشجوی پسر می گیرد و دلیل آن هم اینه که خوابگاه های پسران در محوطه دانشکده ها نزدیک است و این مسئله پذیرش دختران را به قول مسوولان آنجا سخت می کند.

این آموزشکده با عنوان آموزشکده عالی پسران شیراز زوج همتایی البته با سابقه بسیار کمتر با نام آموزشگاه عالی دختران شیراز رودکی دارد که مخصوص دختران است. البته رودکی فقط کاردانی می گیرد. اما با هنر سال هاست که دررشته های فراوان و متنوعی دانشجوی کارشناسی و کاردانی می گیره.

جو این دانشکده فنی مهندسی البته به خاطر وابسته بودن به وزارت آموزش و پرورش بیشتر دیسیپلین آموزش و پرورشی داره که البته در کنار بدی ها این امر باعث سواد بالای دانشجویان اینجا و دقیق به درس رسیدن هست. به همین دلیل هم رتبه های خوب و تک رقمی در این دانشکده چه برای کارشناسی و چه برای کارشناسی ارشد کسب می شود.

همان طور که ذکر شد امکانات واقعا عالی هست و سطح علمی واقعا بالایی هم داره و حتی 30 سال پیش هم امکاناتی و محیط دانشجویی وفرهنگی به مراتب بهتر از خیلی از آموزشکده هاییی مانند بناب داشته است و اینک نیز دارد.

-------------------------------------------------------------------------

amirgole
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: آموزشكده فني شماره 1 شيراز (شهيد باهنر)

پست توسط amirgole » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 2:03 pm

براي واضح تر شدن به اين چند نكته توجه كنيد :‌

1-آموزشكه باهنر براي بچه هاي شيراز و همه جنوبي ها ، بهترين مكان براي درس خوندن هست،چون غير از باهر هيچ اموزشكده يا دانشگاه دولتي وجود نداره ؛ به همين دليل پارسال روزانه تا حدود 350 گرفته، و شبانه با سهميه بومي، حدود 9xx .

2-فقط كارشناسي ناپيوسته كامپوتر داره و بقيه رشته ها همگي كارداني هشتند.

3-از نظر كارگاه، و ساير امكانات ، مثل سلف و بوفه ، در حد مطلوبي هست، همچنين خوابگاه ، و حتي آمفي تئاتر (كه البته قوانين مخصوص به خودش رو داره)

4-بسيج دانشجويي فوق العاده فعال و پول داري داره.

5-در دوره كارداني استاداي خوب زياد نبودن، ولي بودن.

6-هيات علمي قوي نداره.

7 دروس رياضي رو بايد با دكتر حسام الديني و دكتر جاهدي(مدير انستيتو خدمات) بگذرونيد، كه بد نيستن.

8دروس عمومي رو بايد با معاون آموزش بگذرونيد(كه چيزي در موردش نمي گم)

9-فكر كنم فقط يه دكتراي كامپوتر داشته باشه(البته دانشجو هستن فعلن)، به نام اسلام زاده.

10-سيستم انتخاب واحدش كاملا اينترنتي، و بسيار خوب هست(بهترين چيز باهنر همين انتخاب واحدشه)

11-سطح علمي نسبتا خوبش، به دليل دانشجوهاي خوبش هست.، نه ...

11-سوالي بود، در خدمتم.

(اين ها نظرات شخصي منه)

http://www.tcsh.ac.ir

Masoudarticle
محل اقامت: انديمشك
تماس:

پست توسط Masoudarticle » پنج‌شنبه 4 مهر 1387, 4:58 pm

اين آموزشكده بهترين آموزشكده فني چه از نظر امكاناتي و رفاهي و چه از نظر علمي هستش .
من از تبار پاك آريايي

قشنگترين قصيده رهايي

Masoudarticle
محل اقامت: انديمشك
تماس:

پست توسط Masoudarticle » سه‌شنبه 7 آبان 1387, 5:51 pm

چند تا مطلب از استادای باهنر شیراز در مقطع کارشناسی :

دکتر حسام الدینی عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز

دکتر جاهدی - رئیس انستیتو کامپیوتر و نویسنده کتاب

دکتر احمد زاده - نویسنده کتاب C# و استاد در مینه مهندسی نرم افزار

دکتر موسوی - استاد اسمبلی

دکتر اسلام زاده

ردر کل بگم که سح علمی فوق العاده بالایی داره
من از تبار پاك آريايي

قشنگترين قصيده رهايي

coolphp
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط coolphp » چهارشنبه 19 فروردین 1388, 2:44 am

آقا برنامه درسی کامپوتر این دانشگاه همون هفتاد واحدیه که دروس ریاضیاتش 2 واحدی شده ؟

آواتار کاربر
iman_F-Y
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: روبروی مانیتور
تماس:

پست توسط iman_F-Y » چهارشنبه 3 شهریور 1389, 2:27 am

amirgole نوشته شده:براي واضح تر شدن به اين چند نكته توجه كنيد :‌

1-آموزشكه باهنر براي بچه هاي شيراز و همه جنوبي ها ، بهترين مكان براي درس خوندن هست،چون غير از باهر هيچ اموزشكده يا دانشگاه دولتي وجود نداره ؛ به همين دليل پارسال روزانه تا حدود 350 گرفته، و شبانه با سهميه بومي، حدود 9xx .

2-فقط كارشناسي ناپيوسته كامپوتر داره و بقيه رشته ها همگي كارداني هشتند.

3-از نظر كارگاه، و ساير امكانات ، مثل سلف و بوفه ، در حد مطلوبي هست، همچنين خوابگاه ، و حتي آمفي تئاتر (كه البته قوانين مخصوص به خودش رو داره)

4-بسيج دانشجويي فوق العاده فعال و پول داري داره.

5-در دوره كارداني استاداي خوب زياد نبودن، ولي بودن.

6-هيات علمي قوي نداره.

7 دروس رياضي رو بايد با دكتر حسام الديني و دكتر جاهدي(مدير انستيتو خدمات) بگذرونيد، كه بد نيستن.

8دروس عمومي رو بايد با معاون آموزش بگذرونيد(كه چيزي در موردش نمي گم)

9-فكر كنم فقط يه دكتراي كامپوتر داشته باشه(البته دانشجو هستن فعلن)، به نام اسلام زاده.

10-سيستم انتخاب واحدش كاملا اينترنتي، و بسيار خوب هست(بهترين چيز باهنر همين انتخاب واحدشه)

11-سطح علمي نسبتا خوبش، به دليل دانشجوهاي خوبش هست.، نه ...

11-سوالي بود، در خدمتم.

(اين ها نظرات شخصي منه)

http://www.tcsh.ac.ir
سلام داداش من الان رتبه ام 63 شده و میخوام شیراز بزنم.
میتونی یه مقدار راهنماییم کنی؟ ممنونت میشم.
.................تصویر.................

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » چهارشنبه 3 شهریور 1389, 10:39 am

iman_F-Y نوشته شده: سلام داداش من الان رتبه ام 63 شده و میخوام شیراز بزنم.
میتونی یه مقدار راهنماییم کنی؟ ممنونت میشم.
عجله نکن ایمان صبر کن دفترچه بیاد ممکنه جاهای بهتری بتونی قبول بشی
...

ارسال پست