گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور امسال را در مقایسه با کنکور سراسري 88 چگونه ارزیابی می کنید؟

ساده تر
11
6%
مشابه
8
5%
دشوارتر
63
36%
غيراستاندارد
95
54%

مجموع رأی ها: 177

na3imeh
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

پست توسط na3imeh » پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 12:51 am

nono نوشته شده:greenwood منتظر اومدنت هستم ... yes: amuz:

nono من خواستم با این نام کاربری عضو شم ولی تو بودی khk:

شرمنده عزیزم من خلاصه اسمم رو گذاشتم که یادم نره shd:

کجا هستی که ما بیایم go: go:

str:[/quote]

منم 7-8 ساله اسمم نونو است!

یاسی خانم بهت حسودیم شد ger:

من یکی اصلا نمیدونستم منبع کنکور چه کتاب هایی هست
همش مقسمی خوندم ddn:

با کارشناسی هم دیر آشنا شدم
یعنی بعد از کنکور tof:

آواتار کاربر
greenwood
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط greenwood » پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 12:58 am

na3imeh نوشته شده:
azambita نوشته شده:خدایی همچنین از اعلام نتیجه اولیه کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در هفته اول شهریورماه خبر داد و گفت: حدود 110 هزار نفر در این آزمون پذیرفته می‌شوند.

وی اظهار داشت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌توانند از دو روز پس از اعلام نتایج اولیه نسبت به انتخاب رشته در این آزمون اقدام کنند.

آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 89 با شرکت 389 هزار و 587 داوطلب در 5 مردادماه برگزار شد
ما که 7 مرداد کنکور دادیم ger: baba:
ha: ha: ha: ha: ha: ha: ha: ha:
پاسخ کلیه سوالات سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر
دانلود دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی رشته کامپیوتر - سخت افزار
آخرین اخبار از کنکور!
در:
http://greenwood6.wordpress.com/categor ... %88%D8%B1/

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh.Sharyati
تماس:

پست توسط 6SlipKnoT6 » پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 12:59 am

azambita نوشته شده:
rdkopol نوشته شده:سلام.
کسی از دوستان نیست که بدونه غیرانتفایی های شمال نیمسال دوم میگیرن یا نه؟؟؟ lat:
منتظر باش دفترچه دوم بياد
من فقط در مورد غیر انتفاعی های آمل میدونم که نمیگیرن البته یه غیر انتفاعی به نام سبز داره که بعضی سالا میگرفت البته پیشنهاد میکنم هرگز اونجا نزن
چه بیمنطق به چشمات، میشه عادت کرد توی دستای تو باید، به سیگارهم حسادت کرد

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

پست توسط azambita » پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 1:02 am

arash.nw نوشته شده:
yasi922 نوشته شده:سلام به همه ی بچه ها.امروز با سایت خوب کارشناسی آشنا شدم.به نظرتون میتونم با این درصدها رجائی قبول بشم؟
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
2 ساله که واسه کنکور خوندم.پارسال رتبم 800 و خورده ای شد.فقط تهران رجائی خط زده بودم قبول نشدم.امسال از کتابهای منبع اصلی خوندم.نظرتون چیه؟قبول میشم؟

پشتكار و موفقيتون ستودنيه.
در جايي گفتين كه:‌ ".من پارسال از کتابهای مقسمی استفاده کردم درس سیستم عامل اکثر سوالاش که اومده بود توی کتاب مقسمی نبود.واسه همین کتابهای مقسمی رو پاره کردم و کتابهای منبع اصلی خریدم.سیستم عامل رو سیلبرشاتس و تننباوم خوندم."

دوست عزيز. كتاب آقاي مهرداد فهيمي، مرجع براي كنكور دولتيه و با اين كه سال هاست ويرايش نشده، هنوز هم داره سوال ها از روي اين كتاب طرح مي شه. اين درسته كه كتاب ايشون در واقع يه كتاب تاليفي هست و شما سيلبرشاتش و تننباوم رو خونديد. اما اينم بايد بدونيد كه تعدادي از سوالات طرح شده، كپي جملات اين كتاب هستن، و در صورتي كه متن اين كتاب رو نخونده باشيد، به احتمال زياد نمي تونيد سوالات طرح شده به اين صورت رو جواب بديد. مثل كنكور سيستم عامل پارسال كه يه سوالش اگه اشتباه نكنم اين بود (الان درست يادم نيست): "با اضافه شدن لايه ها به سيستم عامل، امكانات ... تري فراهم مي شود." توي يكي از گزينه ها عبارت "پيشرفته تر"، و توي يكي ديگه اش "پيشرفته تر و پيچيده تري" اومده بود (اگه اشتباه نكنم). كه اين جمله عيناً از متن كتاب فهيمي طرح شده بود!
فكر نميكين اين ياسي خانوم يه خورده داره باهامون شوخي ميكنه كه بچه ها روحيه شون بره بالا yes:
اگه غير از اين باشه هااااا بايد رتبه يك كنكور رو بياره ايشون
با اين همه منبع و اين همه كتاب و اين درصدايي كه ايشون زدن رتبه يك نصيب هر كي بشه حرومه nar:
خودم ميرم سازمان سنچش ميگم كه رتبه يك حق ايشونه
به هر حال ان شالله همه قبول شيم str:
من رفتم اين بار منبع كارشناسي ارشد رو پيدا كنم بخونم go:
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

آواتار کاربر
iman_F-Y
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: روبروی مانیتور
تماس:

پست توسط iman_F-Y » پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 1:08 am

arash.nw نوشته شده:
yasi922 نوشته شده:سلام به همه ی بچه ها.امروز با سایت خوب کارشناسی آشنا شدم.به نظرتون میتونم با این درصدها رجائی قبول بشم؟
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70
2 ساله که واسه کنکور خوندم.پارسال رتبم 800 و خورده ای شد.فقط تهران رجائی خط زده بودم قبول نشدم.امسال از کتابهای منبع اصلی خوندم.نظرتون چیه؟قبول میشم؟

پشتكار و موفقيتون ستودنيه.
در جايي گفتين كه:‌ ".من پارسال از کتابهای مقسمی استفاده کردم درس سیستم عامل اکثر سوالاش که اومده بود توی کتاب مقسمی نبود.واسه همین کتابهای مقسمی رو پاره کردم و کتابهای منبع اصلی خریدم.سیستم عامل رو سیلبرشاتس و تننباوم خوندم."

دوست عزيز. كتاب آقاي مهرداد فهيمي، مرجع براي كنكور دولتيه و با اين كه سال هاست ويرايش نشده، هنوز هم داره سوال ها از روي اين كتاب طرح مي شه. اين درسته كه كتاب ايشون در واقع يه كتاب تاليفي هست و شما سيلبرشاتش و تننباوم رو خونديد. اما اينم بايد بدونيد كه تعدادي از سوالات طرح شده، كپي جملات اين كتاب هستن، و در صورتي كه متن اين كتاب رو نخونده باشيد، به احتمال زياد نمي تونيد سوالات طرح شده به اين صورت رو جواب بديد. مثل كنكور سيستم عامل پارسال كه يه سوالش اگه اشتباه نكنم اين بود (الان درست يادم نيست): "با اضافه شدن لايه ها به سيستم عامل، امكانات ... تري فراهم مي شود." توي يكي از گزينه ها عبارت "پيشرفته تر"، و توي يكي ديگه اش "پيشرفته تر و پيچيده تري" اومده بود (اگه اشتباه نكنم). كه اين جمله عيناً از متن كتاب فهيمي طرح شده بود!
با دوستمون کاملا موافقم و شدیدا حرفش رو تایید میکنم bil:
در ضمن سوال پارسال رو هم درست گفتی.
و دوباره تاکید میکنم سوالات سیستم عامل دولتی دقیقا از کتاب مهرداد فهیمی میاد و خیلی از سوالات کپی هستند!
.................تصویر.................

آواتار کاربر
iman_F-Y
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط iman_F-Y » پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 1:13 am

yasi922 نوشته شده:
منظور من ترجمه کردن نبود.
منظورم این بود که مباحثی که در کتاب فهیمی گفته شده، خیلی با کتاب های خارجی تفاوت داره و من از این تعجب میکنم چطور تونستی داخل کنکوری که همش از کتاب فهیمی سوال اومده جواب بدی!
لطفا توضیح بدید که شما چطور سوال 123 رو حل کردید! و یا سوال 118 !!!
اینجور سوال ها فقط جوابش داخل کتاب فهیمی هست!
بقیه کتاب ها، مباحث رو اینجوری توضیح ندادن.
از کتاب فهیمی اومده!!!داداش از این حرفتون من تعجب میکنم.میدونی چرا؟آخه فهیمی کتابش کجا بود؟؟؟
فهیمی هم کتابهای منبع رو خونده و خلاصش کرده و مطالبی که به نظرش مهم بودن رو داخلش نوشته.ولی کتاب منبع کامله.من بخاطر کتاب مقسمی دیگه سراغ کتابهای کنکوری نرفتم چون سوالات پارسال رو نمیشد با کتاب کنکوری مقسمی جواب داد.اینا همه از روی منابع اصلی کتاباشون رو نوشتن.درست نمیگم داداش؟
راستی نگفتی سوال های 123 و 118 رو چطوری از روی کتاب های مرجع خارجی حل کردی؟؟؟!!!!!! ger:

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط 6SlipKnoT6 » پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 1:26 am

yasi922 نوشته شده:
سیستم عامل رو سیلبرشاتس و تننباوم خوندی؟!!!
ولی همه ی سوالات سیستم عامل کنکور امسال از کتاب مهرداد فهیمی اومده بود. چطور تونستی با کتاب های خارجی جواب بدی؟!
وقتی آدم بخواد کاری رو انجام بده هیچ چیزی غیر ممکن نیست.تا حدودی زبانم خوبه.اونجاهایی که متوجه نمیشدم از مترجم گوگل و مترجم های تخصصی کامپیوتر استفاده کردم.
منظور آقا ایمان این نبود که چطور معنی کردی نحوه توضیع سیستم عمل فهیمی با سیلبرشاتس و تننباوم متفاوته هیچ بعضی از الگوریتم ها کاملا فرق داره داره مثلا الگوریتم تخصیص حافظهاش

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط 6SlipKnoT6 » پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 1:38 am

yasi922 نوشته شده:
منظور من ترجمه کردن نبود.
منظورم این بود که مباحثی که در کتاب فهیمی گفته شده، خیلی با کتاب های خارجی تفاوت داره و من از این تعجب میکنم چطور تونستی داخل کنکوری که همش از کتاب فهیمی سوال اومده جواب بدی!
لطفا توضیح بدید که شما چطور سوال 123 رو حل کردید! و یا سوال 118 !!!
اینجور سوال ها فقط جوابش داخل کتاب فهیمی هست!
بقیه کتاب ها، مباحث رو اینجوری توضیح ندادن.
از کتاب فهیمی اومده!!!داداش از این حرفتون من تعجب میکنم.میدونی چرا؟آخه فهیمی کتابش کجا بود؟؟؟
فهیمی هم کتابهای منبع رو خونده و خلاصش کرده و مطالبی که به نظرش مهم بودن رو داخلش نوشته.ولی کتاب منبع کامله.من بخاطر کتاب مقسمی دیگه سراغ کتابهای کنکوری نرفتم چون سوالات پارسال رو نمیشد با کتاب کنکوری مقسمی جواب داد.اینا همه از روی منابع اصلی کتاباشون رو نوشتن.درست نمیگم داداش؟
عزیزم در مورد چیزی که نمیدونی قضاوت نکن اگه صفحه اول کتاب فهیمی رو بخونی میبینی که نوشته 20 سال پیش هست (اون موقعه ای که منو شما نمیدونستیم ماشین حساب چی هست که بخوایم ....)با این وجود که تاحالا هیچ ویرایشی هم نداشته واسه همینه خیلی چیزاش با علم امروز متفاوته
اما کتابای سیلبرشاتس و تننباوم دور دورش برای 8سال پیشه
من قبول دارم تا حدیش کپی برداری (البته نه از اون کتابایی که شما گفتی)ولی انصافا خیلی چیزاش تو هیچ کتاب مرجعی نیست مثل سبک الگوریتم NRu و تکنیک وقفه که در یک دستگاه IBm بیست سال پیش اش که با تمامی کتابا متفاوته
اگه دوست داری مطالب بیشتری رو بگم کی خیلی متفاوته با کتابای دیگه روز دنیا krn:
مطمئنا نمیتونی با کتابای سیلبرشاتس و تننباوم به سوالای سراسری پاسخ بدی در ضمن مقسمی یه استاده فهیمی دکتر هس اگه قرار باشه مطلابش کلا کپی باشه بهش دکتر نمیگن
با این وجود پس نکنه باید گفت کتابای روحانی هم کپی برداری راستی نکه برای ذخیره هم سالزبرگ خوندی ha: ؟ مگه هرچی خارجیه جنسش بهتره و کاملتره؟ ha: بابا به خدا تو ایران کسایی هستن که ....اصلا بیخیال

از بچه ها خواهش میکنم نیانو با درصدای من درآوردیشون فاز استرس پخش کنن اگه کسی میخواد خودشو گول بزنه فکر نکنم خوب باشه بیاد تو انجمن فکر بچه های دیگه رو مشغول کنه lat:
آخرین ویرایش توسط 6SlipKnoT6 در پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 2:05 am، در مجموع 3 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
iman_F-Y
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط iman_F-Y » پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 1:47 am

در ضمن یاسی جان شما مقسمی و فهیمی رو با هم اشتباه گرفتی.
اونی که شما میگی کتاب نداره، آقای حمید رضا مقسمی هستش.
ولی اینی که ما میگیم آقای مهرداد فهیمی هستن!

حمیدرضا مقسمی خودش کتاب نداره و به قول شما کتابهای منبع رو خونده و خلاصش کرده و مطالبی که به نظرش مهم بودن رو نوشته و جمع آوری کرده!

اما مهرداد فهیمی، شخصا یه کتاب مرجع به نام "مفاهیم سیستم عامل" داره که الان بیش از 4 سال هست که سوالات سیستم عامل کنکورهای دولتی از این کتاب میاد!
من از این تعجب میکنم که چطوری با خوندن کتابهای رفرنس خارجی به سیستم عامل جواب دادی و خیلی هم بالا زدی (حدود 70%) چون مباحث ها و فرمول هایی که داخل کتاب مهرداد فهیمی هست، زمین تا آسمون با کتابهای خارجی متفاوت است.
حتی جمله بندی هاش عجیبه! و جالب اینجاست که عین همین جمله ها بارها در کنکورهای مختلف دولتی (89 و 88 و 87 و 86 و 85) اومده! و مثال سوال 118 دقیقا کپی متن کتاب بود!

من هنوز میخوام بدونم که شما چطوری به سوالات 118 و 123 جواب دادی؟! ger: ger: dd:
منتظر جوابم. lat:

آواتار کاربر
iman_F-Y
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط iman_F-Y » پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 2:12 am

منم به نوبه خودم از دوستان خواهش میکنم با درصدهای عجیب، جو رو خراب نکنید و حال و احوال بقیه داوطلبین رو نگیرید.

آخه چطور کسی میتونی در عرض 3 ساعت همه این سوالات رو بخونه و روشون تمرکز کنه، و حلشون کنه؟!!

شما میگی که درصدهاتون اینه:
معارف 70
ادبیات 87
زبان عمومی 76.33
ریاضی 20
مدار منطقی 77
برنامه سازی 75.33
زبان تخصصی 66
دروس تخصصی 70

این به این معنی هست که شما روی تک تک سوالات وقت گذاشتی چون همه رو بالای 70% زدی!!!!
خوب حالا حساب میکنیم:
هر سوال تخصصی 1.5 وقت داره.
شما چه طوری در عرض 1.5 دقیقه برای هر سوال تونستی به 4 تا سوال از درس سیستم عامل که به صورت فرمولی هستن و باید حداقل 4 دقیقه برای حل کردن هر کردوم وقت بزاری رو حل کردی؟
بخصوص سوال های 124 و 125 که شک ندارم هر کی میخواسته حل کنه حداقل 4 دقیقه زمانش رو میبره. (من چون حلشون کردم میدونم چه خبره. سوال 125 فقط حدود 2 دقیقه بشینی جدول ورودی درخواست هاش رو بکشی و 2 دقیقه هم حسابش کنی. سوال 124 هم که وحشتناک طولانیه و واقعا 5 دقیقه از وقت میره)
و نا گفته نبونه که بقیه سوالهای سیستم عامل، برای حل شدن نیاز به حدود 1 الی 1.5 دقیقه وقت نیاز داره. پس اینجا زمانی اضافه نمیاری. (در ضمن شما میگی که کتاب رفرنس خارجی خوندی پس بدون شک نمیتونی بیشتر از 40% زده باشی)

شما چطور به اون برنامه های وحشتناک C++ در عرض 1.5 دقیقه جواب دادی و تونستی 75 درصدشون رو کاملا درست بزنی؟؟؟؟!!!!! lat: (خود بچه ها میدونن که فقط روخونی کردن کد برنامه هر سوال حدود 1 دقیقه میشه)

شما چطور در عرض 1.5 دقیقه برای هر سوال، تونستید 70% از سوال های ساختمان داده ها که همه سوالاش مفهومی و فرمولی بودند و همچنین 3 تاش به گفته اساتید عالی مربوط به کارشناسی ارشد هستن جواب بدی؟

چطوری در عرض 1.5 دقیقه برای هر سوال، تونستی 70% سوال های ذخیره رو جواب بدی؟ ذخیره که 5 تاش فرمولیه و حداقلش 4 دقیقه از وقتت برای حل کردن ه کدوم از سوال هاش طلف میشه؟

حالا فرض میکنیم که هر کردوم از سوال های دروس معارف - ادبیات - زبان عمومی - مدار منطقی و زبان تخصصی رو تونسته باشی در عرض وقت قانونی خودشون (1دقیقه برای عمومی و 1.5 دقیقه برای تخصصی) زده باشی

خودتون بشینید فکر کنید آخه کی میتونه به بیش از 70% سوال های تخصصی در عرض 1.5 دقیقه (برای هر سوال) جواب بده؟ lat:

به جای این خالی بندی ها بیاید یه کاری انجام بدید که به نفع بچه های فروم باشه، نه اینکه جو سازی کنید.
آخرین ویرایش توسط iman_F-Y در پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 12:23 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط 6SlipKnoT6 » پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 2:18 am

وقتی آدم بخواد کاری رو انجام بده هیچ چیزی غیر ممکن نیست.تا حدودی زبانم خوبه.اونجاهایی که متوجه نمیشدم از مترجم گوگل و مترجم های تخصصی کامپیوتر استفاده کردم.
یه نکته مهم دیگه که مونده اینه که آخه بابا جانه من مگه میشه کسی سیستم عامل اونم دو کتابه مرجع بزگ که جمعا حدوده 1000صفحه میشه رو زبان اصلیEn بخونه با اون همه کلمات عجیب غریبش بعد زبان تخصصی رو 66%بزنه؟ ger: ger: ger: tof:

آواتار کاربر
greenwood
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط greenwood » پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 2:28 am

zahramarashi68 نوشته شده:
B.I.O.H.A.Z.A.R.D نوشته شده:
من از این مرحله گذشتم
انقد این چند روزه خندیدم که الان دارم میرسم به گریه
هیچ کی تو خونه نمیتونه بیاد سمتم از بس این شکلیم nar:

شما دیگه چرا؟؟

من که با امضاتون کلی امید به زندگی گرفتم ktb:
باور کن من خیلی روحیم خوب بود.
همش میگفتم قبولم، قبولم، قبولم.
فوق فوقشم اگه قبول نشدم حتما خواست خدا بوده، حکمتی توش بوده و میشینم بهتر میخونم برا سال بعد. خیلی روحیم عالی بود.
اما امروز درب و داغون شدم. خیلی عصبیم. دلم میخاد سرمو بکوبم توی دیوار!!!!!!!!!!!!! nar:
اهههههههههههههههههههههههههههههههه
بله خب شما دخترید! تو بدترین حالت یک سال از زندگیتون رو میزارید و دوباره برای سال دیگه می خونید ولی ما پسرها چی؟! khk: باید بریم زیر پرچم مقدس واستیم آش بخوریم!! :( :(
آخرین اخبار از کنکور!
در:

آواتار کاربر
greenwood
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط greenwood » پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 2:30 am

zahramarashi68 نوشته شده:
B.I.O.H.A.Z.A.R.D نوشته شده:

واقعاً خوش بحال دختر خانم ها. من که دومین بارمه کنکور میدم، قبول نشم خدای نکرده، باید برم سربازی :cry: :cry:
دخترا هم مشکلات و بدبختیای خاص خودشونو دارن، خیالت راحت.
دخترا چه مشکلی دارند؟ جز این که باید بشینن خونه و منتظر خاستگار باشند؟! در کنارشم تفریحی درس می خونند و میرن دانشگاه! غیر اینه؟!
آخرین اخبار از کنکور!
در:

arash.nw
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arash.nw » پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 2:32 am

...
آخرین ویرایش توسط arash.nw در پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 11:58 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
greenwood
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط greenwood » پنج‌شنبه 28 مرداد 1389, 2:36 am

Fibonachi نوشته شده:
greenwood نوشته شده:
Fibonachi نوشته شده:ماشاالله اینجا 24 ساعته کاربر انلاین داره...فکر نمیکردم الان دیگه کسی انلاین باشه 14 نفر هستن.....ای بسوزه پدر کنکور که خواب و خوراکو از جوونای بیگناه گرفته....به قول دوست تبریزیم الان ساعت 5 دقیقه مونده به سه و نیم......من بیدار شدم سحری بخورم...اه اه خیلیم گشنمه....ما رفتیم.... fud:
می تونی از ساعت پست های ارسالی من به عنوان مدرک 24 ساعته آنلاین بودن اعضای فروم کارشناسی استفاده کنی! lat: krn:
دیشب فقط من بودم و 3 4 تا بازدیدکننده ی مهمان! ktb: :D
ger: والا ما که دیدیم شما یه هفته یه بار میای و شروع میکنی از پستای یه هفته پیش جواب میدی....
بابا دیگه این جوری ها هم نیست! از بعد از کنکور هر روز بودم و سر زدم و جواب پست ها رو دادم! فقط یه 3 4 روزی نبودم که 12 صفحه رو یه شبه مرور کردم و جواب دادم :D :D :D
بحث ساپورت شبانه ی فروم رو بچسب! krn:
آخرین اخبار از کنکور!
در:

قفل شده