منابع ارشد بالاخره چی ؟؟

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

آواتار کاربر
mortez maya
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: زنگان
تماس:

منابع ارشد بالاخره چی ؟؟

پست توسط mortez maya » چهارشنبه 13 مرداد 1389, 10:43 pm

سلام بچه ها. همونطور که میدونید توی سایت های مختلف برای درس های ارشد منابع بسیار متنوعی رو گفتن و حتما براتون پیش اومده که یه جایی گفته باشن فلان کتاب عالیه در حد معجزه ! و درست برعسکش جای دیگه گفتن همون کتاب مزخرفه و اگه می خوایین پولتون و البته جونتونو ضایع کنین حتما بخریدش. این وضعیت ماست amuz:
توی این تاپیک دوستان لطف کنن اونچه که واقعا تجربه کردن و براشون مفید بوده رو برای همه دروس یا هر چند تایی که دلشون خواست بگن. لطفا لینک به این ور و اونور ندید. bil:

برای مثال در مورد طراحی الگوریتم؛ CLRS,کتاب نقیب زاده, کتاب قلی زاده و کتاب نیپولیتان ترجمه جعفرنژاد رو توصیه می کنند. مگه این همه کتابو میشه خوند ؟ nar:

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

Re: منابع ارشد بالاخره چی ؟؟

پست توسط Hamid » پنج‌شنبه 14 مرداد 1389, 11:21 am

این pdf رو ببین یکی از بچه های شمسی پور که دانشگاه تهران قبول شده نوشته

هم درباره ی منابع نرم افزار و هم درباره برنامه درس خواندن نوشته

فقط چون حجم بیشتر از 256 kb بود مجبور شدم تو 4shared آپلود کنم

این pdf هم کار آقای فراحی هستش (اینم کپی رایت)

http://www.4shared.com/file/N75fnaa-/Guide.html

آواتار کاربر
comp
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط comp » پنج‌شنبه 14 مرداد 1389, 6:16 pm

با سلام
تا اونجایی که من می دونم هیچ کتابی نمی تونه براتون معجزه کنه جناب مایا! در کل توی کنکور اون چیزی که کمترین و یا به عبارت بهتر هیچ دخالتی نداره معجزه و شانسه. در مورد درس طراحی الگوریتم که فرمودین باید بگم که شما موقعی که داشتین این درس رو پاس می کردین باید یه آشنایی نسبی به مراجعی که برای اون تدرس میشه داشته باشین. و موقعی که دارین برای کنکور مطالعه می کنین باید از اون تجربه ، همت و تلاشتون و صد البته توکل به خدا استفاده کنین و نه به حرف این و اون که براتون معجزه کنه. البته منکر این قضیه نمی شم که کسانی که این راهی که شما می خواهین برین رو یکبار رفتن نمی تونن کمکی بهتون کنن.
من توی صحبت های شما کمی سردرگمی بی مورد می بینم که باعث ایجاد استرس براتون شده. ظاهرا شما تحقیقاتون رو در مورد منابع ارشد کم و بیش کردین و الان نمی تونین تصمیم بگیرین که چه منبعی به کارتون می آد اینجا جایی که اون تجربه زمان تحصیل به کمکتون می اد و می تونین انتخاب صحیحی داشته باشین. در ضمن بهتر بود که قبل از ایجاد تاپیک یه سرچی توی سایت می کردی و از مطالب مفید اونها استفاده می کردی. tof:
موفق باشید bil:
نه امیدی ــ چه امیدی ؟ به خدا حیف ِ امید ! ــ
نه چراغی ــ چه چراغی ؟ چیز ِ خوبی میشه دید ؟ ــ
نه سلامی ــ چه سلامی ؟ همه خون تشنه ی هم ! ــ
نه نشاطی ــ چه نشاطی ؟ مگه راهش میده غم ؟

آواتار کاربر
mortez maya
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mortez maya » پنج‌شنبه 14 مرداد 1389, 7:50 pm

comp نوشته شده:با سلام
تا اونجایی که من می دونم هیچ کتابی نمی تونه براتون معجزه کنه جناب مایا! در کل توی کنکور اون چیزی که کمترین و یا به عبارت بهتر هیچ دخالتی نداره معجزه و شانسه. در مورد درس طراحی الگوریتم که فرمودین باید بگم که شما موقعی که داشتین این درس رو پاس می کردین باید یه آشنایی نسبی به مراجعی که برای اون تدرس میشه داشته باشین. و موقعی که دارین برای کنکور مطالعه می کنین باید از اون تجربه ، همت و تلاشتون و صد البته توکل به خدا استفاده کنین و نه به حرف این و اون که براتون معجزه کنه. البته منکر این قضیه نمی شم که کسانی که این راهی که شما می خواهین برین رو یکبار رفتن نمی تونن کمکی بهتون کنن.
من توی صحبت های شما کمی سردرگمی بی مورد می بینم که باعث ایجاد استرس براتون شده. ظاهرا شما تحقیقاتون رو در مورد منابع ارشد کم و بیش کردین و الان نمی تونین تصمیم بگیرین که چه منبعی به کارتون می آد اینجا جایی که اون تجربه زمان تحصیل به کمکتون می اد و می تونین انتخاب صحیحی داشته باشین. در ضمن بهتر بود که قبل از ایجاد تاپیک یه سرچی توی سایت می کردی و از مطالب مفید اونها استفاده می کردی. tof:
موفق باشید bil:
درود بر کامپ عزیز !

در مورد سردرگمی تایید می کنم که 100% سردر گمم amuz: (شما که از نحوه نوشته های فرد به حالات روحیش پی می برین چرا به جای IT روانشناسی نخوندین ؟ tof: )
در مورد سرچ کردن باید بگم کارشناسی دات کام که سهله کل دامنه های فارسی رو سرچ کردم !
شما لطف کنید سرفصل های وزارت علومو اینجا بزارید تا استفاده کنیم.

آواتار کاربر
comp
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط comp » جمعه 15 مرداد 1389, 2:02 am

mortez maya نوشته شده: در مورد سرچ کردن باید بگم کارشناسی دات کام که سهله کل دامنه های فارسی رو سرچ کردم !
bil:
دوست گرامی بهتره توی متدهای سرچتون تجدید نظر کنین. tof: چون دوست خوبم آقا میلاد زحمت کشیدن و سرفصل کارشناسی پیوسته نرم افزار رو برای استفاده آحاد اهالی سایت آپلود کردن. برای اثبات این مدعا اینم لینکش:
http://alavinejad.persiangig.com/docume ... yvaste.pdf
mortez maya نوشته شده: شما که از نحوه نوشته های فرد به حالات روحیش پی می برین چرا به جای IT روانشناسی نخوندین ؟ tof:
bil:
والا اون موقعی متوجه استعدادم توی روانشناسی بالینی شدم که کار ار کار گذشته بود و به قول معروف ماهی رو هر وقت از آب بگیری می میره ! :)

آواتار کاربر
mortez maya
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mortez maya » جمعه 15 مرداد 1389, 3:26 am

comp نوشته شده:
mortez maya نوشته شده: در مورد سرچ کردن باید بگم کارشناسی دات کام که سهله کل دامنه های فارسی رو سرچ کردم !
bil:
دوست گرامی بهتره توی متدهای سرچتون تجدید نظر کنین. tof:
مثل اینکه زیاد هم روانشناس نیستینا !
بنده عرض کردم منابع رو سرچ کردم نه سرفصل ها رو amuz: ضمنا بعد از دادن پست قبلی دست به کار شدم و سرفصل ها رو پیدا کردم کار سختی نبود tof:

آواتار کاربر
comp
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط comp » جمعه 15 مرداد 1389, 11:12 am

mortez maya نوشته شده: بنده عرض کردم منابع رو سرچ کردم نه سرفصل ها رو amuz: ضمنا بعد از دادن پست قبلی دست به کار شدم و سرفصل ها رو پیدا کردم کار سختی نبود tof:
شما روانشناسی رو با پیشگویی اشتباه گرفتی tof: چون با توجه به قوانین سایت پیش فرض اینه که شما سرچ کردین و به نتیجه خاصی نرسیدن و بعدش درخواستتون رو مطرح کردین.

آواتار کاربر
mortez maya
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mortez maya » جمعه 15 مرداد 1389, 12:48 pm

شما روانشناسی رو با پیشگویی اشتباه گرفتی tof:
زیاد هم جدا از هم نیستن ها ! dd: بالاخره روانشناسی با ذهن انسان سر و کار داره و ذهن انسان هم تا دلتون بخواد غیر قابل پیش بینی.
چون با توجه به قوانین سایت پیش فرض اینه که شما سرچ کردین و به نتیجه خاصی نرسیدن و بعدش درخواستتون رو مطرح کردین.
بنده تو پست قبلی گفتم که منظور سرفصل وزارت علوم نبود، منظور منابعی که دوستان معرفی می کنن هستش. نمیدونم چرا شما باز رو حرف خودتون پافشاری می کنید ! فکر نمیکنم مشکل از نحوه نوشتاری من باشه. اگه من فارسی نمی نویسم بگید برم فارسی اول تا پنجم دبستان رو دوباره مطالعه کنم !! ha:

آواتار کاربر
comp
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط comp » جمعه 15 مرداد 1389, 5:59 pm

mortez maya نوشته شده:
بنده تو پست قبلی گفتم که منظور سرفصل وزارت علوم نبود، منظور منابعی که دوستان معرفی می کنن هستش.
من نظرم رو مورد موضوع تاپیک در پست شماره 3 عرض کردم و نمی دونم چرا اصرار دارید که بحث رو کشش بدید !!! اگه نقدی به نظرم دارید بگید و یا تاپیک رو ببندید. بهتره بجای این بحث های ابتر با این و اون یه یا علی بگی و خودت رو مشغول درس خوندن کنی. lat:
mortez maya نوشته شده:
شما لطف کنید سرفصل های وزارت علومو اینجا بزارید تا استفاده کنیم.
پیرو درخواستتون و با عنایت به اینکه بنده به پیچیدگی های ذهن زیبای شما چندان آشنایی ندارم لینکی که خواسته بودید براتون گذاشتم. tof:

آواتار کاربر
mortez maya
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mortez maya » جمعه 15 مرداد 1389, 10:46 pm

من نظرم رو مورد موضوع تاپیک در پست شماره 3 عرض کردم و نمی دونم چرا اصرار دارید که بحث رو کشش بدید !!!
بنده اصولا به کش دادن هر چیزی اعم از منقولات و غیر منقولات اعتقادی ندارم ! همونطور که گفتید این بحث ابتره. بنده تلاشم رو خواهم کرد ایشاللا شما هم موفق باشید. tof:

آواتار کاربر
aatwo
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط aatwo » چهارشنبه 17 شهریور 1389, 12:31 am

سیستم عامل استالینگز ترجمه پدرام خوبه یا ویراست پنجم ابراهیمی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go:

آواتار کاربر
mortez maya
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mortez maya » چهارشنبه 17 شهریور 1389, 12:44 am

aatwo نوشته شده:سیستم عامل استالینگز ترجمه پدرام خوبه یا ویراست پنجم ابراهیمی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go: go:
متاسفانه ترجمه ابراهیمی به دروغ نوشته ویراست پنجم و اگه یه مقایسه ای با ترجمه پدرام می کردید متوجه می شدید. به نظرم ترجمه پدرام بهتره. bil:

آواتار کاربر
aatwo
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط aatwo » چهارشنبه 17 شهریور 1389, 10:23 pm

پارسه عجب سیستم عاملی تولید کرده sanj: کی دیده ger:

آواتار کاربر
comp
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط comp » چهارشنبه 17 شهریور 1389, 10:39 pm

aatwo نوشته شده:پارسه عجب سیستم عاملی تولید کرده sanj: کی دیده ger:
حتما پوران تالیف طیبی رو ندیدی که اینجور در پوست خودت نمی گنجی ha: tof:

آواتار کاربر
aatwo
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط aatwo » جمعه 19 شهریور 1389, 12:07 am

comp نوشته شده:
aatwo نوشته شده:پارسه عجب سیستم عاملی تولید کرده sanj: کی دیده ger:
حتما پوران تالیف طیبی رو ندیدی که اینجور در پوست خودت نمی گنجی ha: tof:
نه ندیدم نمی گنجم فقط منظورم این بود بدک نیست تو دیدیش lat:

قفل شده