بحث در مورد کنکور آزاد 88

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور آزاد 88 را در مقایسه با کنکورهای قبلی آزاد چگونه ارزیابی می کنید؟

دشوار
11
10%
متوسط
50
45%
ساده
51
46%

مجموع رأی ها: 112

shirin65
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بحث در مورد کنکور آزاد 88

پست توسط shirin65 » چهارشنبه 12 اسفند 1388, 10:10 pm

بچه ها يه خبر خوب... البته هنوز مطمئن مطمئن نيستم كه صحت داشته باشه ولي ميگن داره bil:

يكي از استاداي پيشوا ميگفت دو سه هفتس بخش نامه اومده كه دروس جبراني ديگه ارائه نميدن. يني ماام مثل بچه هاي رياضي بايد 70 واحد بگذرونيم. اين يعني اينكه 4ترمه يا اگه دانشگاه قبول كنه 3ترمه هم ميتونيم تموم كنيم... ولي متاسفانه بعضي از دانشگاهها تو همين ترم اول دروس جبرانيشونو ارائه دادن.... اگه كسي اينجا هست كه دروس جبراني بهش خورده بره پيش مدير گروه و اعتراض كنه در غير اينصورت حقش ضايع ميشه

)mostafa(
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط )mostafa( » پنج‌شنبه 13 اسفند 1388, 12:13 am

shirin65 نوشته شده: بچه ها يه خبر خوب... البته هنوز مطمئن مطمئن نيستم كه صحت داشته باشه ولي ميگن داره bil:

يكي از استاداي پيشوا ميگفت دو سه هفتس بخش نامه اومده كه دروس جبراني ديگه ارائه نميدن. يني ماام مثل بچه هاي رياضي بايد 70 واحد بگذرونيم. اين يعني اينكه 4ترمه يا اگه دانشگاه قبول كنه 3ترمه هم ميتونيم تموم كنيم... ولي متاسفانه بعضي از دانشگاهها تو همين ترم اول دروس جبرانيشونو ارائه دادن.... اگه كسي اينجا هست كه دروس جبراني بهش خورده بره پيش مدير گروه و اعتراض كنه در غير اينصورت حقش ضايع ميشه
درسته. استاد اسدي گفت به شما؟
اين طور كه بوش مياد خودشون هم فهميدن واحد الكي نبايد بدن و به ما هم ترم اول واحد جبراني ندادن
كه كلا جبراني رو حذف كنن گفتن قطعي نيست ولي احتمال زياد همون 70 واحده

aka.google
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط aka.google » پنج‌شنبه 13 اسفند 1388, 4:36 am

)mostafa( نوشته شده:
shirin65 نوشته شده: بچه ها يه خبر خوب... البته هنوز مطمئن مطمئن نيستم كه صحت داشته باشه ولي ميگن داره bil:

اين طور كه بوش مياد خودشون هم فهميدن واحد الكي نبايد بدن و به ما هم ترم اول واحد جبراني ندادن

دوستان این بخش نامه واسه کاردانی ناپیوسته ها هم هست؟

خدا وکیلی آدم دردش رو بکی بگه 12 واحد جبرانی همین ترم اول دادن به ما.حداکثر چیزی که تو بخش نامه واسه کاردانی ناپیوسته ها بوده. 20 واحد هم دادن به پیوسته ها.

خوش به حال 70 واحدی ها.

خدایا...

shirin65
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shirin65 » جمعه 14 اسفند 1388, 12:40 am

aka.google نوشته شده:
)mostafa( نوشته شده:

دوستان این بخش نامه واسه کاردانی ناپیوسته ها هم هست؟

خدا وکیلی آدم دردش رو بکی بگه 12 واحد جبرانی همین ترم اول دادن به ما.حداکثر چیزی که تو بخش نامه واسه کاردانی ناپیوسته ها بوده. 20 واحد هم دادن به پیوسته ها.

خوش به حال 70 واحدی ها.

خدایا...

آره واسه همه هست. اگه ميتونيد بخشنامشو گير بياريد بريد پيش مدير گروهتون و اعتراض كنيد

aka.google
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط aka.google » جمعه 14 اسفند 1388, 4:46 pm

ممنون از شما.

متاسفانه نمیدونم از کجا پیدا کنم.تو سایت دانشگاه آزاد هم فقط بخش نامه ایی هست که اختیار ارائه دروس جبرانی رو به واحد دانشگاهی داده و حداکثر 12 و 20 واحد رو ذکر کرده. مربوط به دی ماه هست.

بخش نامه جدید رو اگر کسی از دوستان داره لطفا قرار بده. یک دنیا ممنون

به خدا ظلم هست این واحدهای جبرانی

آواتار کاربر
meli
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط meli » شنبه 15 اسفند 1388, 12:18 pm

msabet نوشته شده:
meli نوشته شده:منم دماوند کاردانی پیوسته
20 واحد جبرانی خوردیم!
سلام

اینو از کی پرسیدی؟ هرچی امروز دنبال مشاور گروه(آقای اکبری) میگشتم پیداش نکردم
والا من ازش چارت جبرانیا رو میخواستم یجورایی محترمانه گفت گمشو بیرون! amuz:
گفت تو سایت هست ولی من چیزی پیدا نکردم! حالا کلا اگه شما هم فهمیدی به ما هم بگو

azad88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط azad88 » یک‌شنبه 16 اسفند 1388, 12:24 pm

تا اونجایی که من میدونم دانشگاه آزاده دماوند بدترین دانشگاهه اطرافه تهرانه که حتی تو جدوله همترازی هم اگه ببینید همه دانشگاه هایه حومه تهران گروه 2 هستن اما دماوند 3 هستش
در رابطه با کارکنانشم که یه مشت عقده ه ایه بیتربیتن بخصوص اون عسگریه عقده ای معاونت آموزشش و با تهرانیا جوری رفتار میکنن انگار که قرار بوده دماوند به جایه تهران پایتخت بشه و تهرانیا حقه دماوندیارو ضایع کردن این دانشگاه تنها دانشگاهیه که روزه معارفه دانشجوهایه ورودی جدید رییس پلیسه شهرشم تو همایش میاره و جالبه بدونید ساله پیش یکی از دانشجوهاشو به جرمه اینکه رنگه ماشینش قرمز بوده و به قوله خودشون تحریک کننده بوده گرفتنش اصولا سعی کنید دانشگاهه دماوند آخرین جایی باشه که قراره برین توش درس بخونید wc:

shirin65
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shirin65 » یک‌شنبه 16 اسفند 1388, 11:56 pm

azad88 نوشته شده:تا اونجایی که من میدونم دانشگاه آزاده دماوند بدترین دانشگاهه اطرافه تهرانه که حتی تو جدوله همترازی هم اگه ببینید همه دانشگاه هایه حومه تهران گروه 2 هستن اما دماوند 3 هستش
در رابطه با کارکنانشم که یه مشت عقده ه ایه بیتربیتن بخصوص اون عسگریه عقده ای معاونت آموزشش و با تهرانیا جوری رفتار میکنن انگار که قرار بوده دماوند به جایه تهران پایتخت بشه و تهرانیا حقه دماوندیارو ضایع کردن این دانشگاه تنها دانشگاهیه که روزه معارفه دانشجوهایه ورودی جدید رییس پلیسه شهرشم تو همایش میاره و جالبه بدونید ساله پیش یکی از دانشجوهاشو به جرمه اینکه رنگه ماشینش قرمز بوده و به قوله خودشون تحریک کننده بوده گرفتنش اصولا سعی کنید دانشگاهه دماوند آخرین جایی باشه که قراره برین توش درس بخونید wc:

يني بايد خدارو شكر كنيم كه دماوند قبول نشديم؟ :D :D :mrgreen:

آواتار کاربر
nemon
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nemon » دوشنبه 17 اسفند 1388, 4:06 pm

سلام
بچه ها کسی اینجا دانشگاه هشتگرد تهران قبول شده ؟؟؟؟؟
لطفا خبر بده ...
ممنون

faranak20
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط faranak20 » دوشنبه 17 اسفند 1388, 5:18 pm

nemon نوشته شده:سلام
لطفا خبر بده ...
ممنون
سلام من هم هشتگرد قبول شدم شما ثبت نام كرديد

آواتار کاربر
nemon
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nemon » دوشنبه 17 اسفند 1388, 6:17 pm

faranak20 نوشته شده:
nemon نوشته شده:سلام
لطفا خبر بده ...
ممنون
سلام من هم هشتگرد قبول شدم شما ثبت نام كرديد
سلام
نصفه نیمه ثبت نام کردم باید مدارکم رو تکمیل کنم.
مثل اینکه آخرین مهلت چهارشنبه همین هفته هست.
شما چطور ؟ثبت نام کردین ؟
چند واحد میدن ؟ جبرانی داریم یا نداریم؟
من هرچی ازشون سوال میکنم میگن برو امور مالی !!! ger:
کلاسا شروع شده یا نه ؟
شما برنامه کلاسی رو دارین ؟یا از دوستاتون کسی دارین از واحدا خبر داشته باشه؟
من هرچی میگم واحدام رو بدین میگن برو پنج شنبه میدیم !!

mohamad1234
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mohamad1234 » سه‌شنبه 18 اسفند 1388, 12:28 pm

آقا واسه ما كه واحد مشهديا جبرانيا واسه پيوسته شد 11 و واسه ناپيوسته شد 8 تا. حالا با اين وجود من كه الان 8 تا جبراني برداشتم 3 واحد ديگه بردارم جبرانيام تمومه بين نظريه زبان و كامپيلر يك كدوم رو بايد انتخاب كنم واسه ترم ديگه چي كار كنم؟

آواتار کاربر
nemon
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nemon » چهارشنبه 19 اسفند 1388, 12:15 pm

سلام بچه ها ‏
اگر کسی در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول بشه و بعد از یک هفته از تاریخ اتمام ثبت نام اعلام شده در اینترنت ‏به دانشگاه برای ثبت نام مراجعه کند و دانشگاه نیز اقدام به ثبت نام فرد و دریافت کلیه هزینه ها از هزینه ثابت تا ‏کلیه دروس آن ترم بکنه.‏
آیا دانشگاه حق دارد بعد از اتمام کلیه مراحل ثبت نام و تشکیل پرونده و گرفتن کلیه هزینه ها به این فرد بگه ما در ‏این واحد برای شما جا نداریم وظرفیت پر شده است و برید مهر بیایید؟
این کار غیرقانونی است یا نه ؟
جایی هست بشه از دست واحد شکایت کرد ؟

آواتار کاربر
hamedkh2007
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedkh2007 » دوشنبه 24 اسفند 1388, 2:42 am

ktb:
هميشه سعي ميكنم با كفشهايم قدم بزنم و به خدا فكر كنم تا اين كه در مسجد باشم و به كفشهايم فكر كنم.دكتر شريعتي

آواتار کاربر
hamedkh2007
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedkh2007 » دوشنبه 24 اسفند 1388, 2:43 am

سلام چرا اينجا بازه ببندينش
هميشه سعي ميكنم با كفشهايم قدم بزنم و به خدا فكر كنم تا اين كه در مسجد باشم و به كفشهايم فكر كنم.دكتر شريعتي

قفل شده