کنکور کارشناسی ارشد 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

Re: کنکور کارشناسی ارشد 89

پست توسط eli » دوشنبه 3 اسفند 1388, 8:10 pm

سوالات با کیفیت پائین در لینک زیر هستش که rosa جان معرفی کردن:

http://pnu84.blogfa.com/post-428.aspx
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

cheraghe_jado
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط cheraghe_jado » شنبه 8 اسفند 1388, 11:25 pm

بچه ها من فک کنم در کنار همه درسها باید کتابهای مقسمی همه خرید حداقل واسه تستاش هم شده ، واقعیت اینه که کتابهای مقسمی از دسته بندی استانداردتری نسبت به باقی کتابا برخورداره و تستهای دسته بندیش که عالیه
حالا من نمیدونم کتابهای پوران پژوهش هم همینطوره ؟ تست داره اخر هر فصل که بشه درسو تکمیلی یاد بده چون من میخوام گسسته و ساختمان داده و نظریه از پوران پژوهش بخونم واسه تست کتابهای مقسمی رو هم بخرم یا لزومی نداره ؟
راستی آمار و احتمالات از چی بخونیم ؟ میگن پارسه خوبه ، راسته ؟

eli خانم آنلاینه کاشکی جواب میداد ممنونم .

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » یک‌شنبه 9 اسفند 1388, 9:43 am

cheraghe_jado نوشته شده:بچه ها من فک کنم در کنار همه درسها باید کتابهای مقسمی همه خرید حداقل واسه تستاش هم شده ، واقعیت اینه که کتابهای مقسمی از دسته بندی استانداردتری نسبت به باقی کتابا برخورداره و تستهای دسته بندیش که عالیه
حالا من نمیدونم کتابهای پوران پژوهش هم همینطوره ؟ تست داره اخر هر فصل که بشه درسو تکمیلی یاد بده چون من میخوام گسسته و ساختمان داده و نظریه از پوران پژوهش بخونم واسه تست کتابهای مقسمی رو هم بخرم یا لزومی نداره ؟
راستی آمار و احتمالات از چی بخونیم ؟ میگن پارسه خوبه ، راسته ؟

eli خانم آنلاینه کاشکی جواب میداد ممنونم .
دوست عزیز من کتابای ارشد مقسمی رو ندیدم ولی واسه چندتا درس کتابای پوران پژوهش رو دارم، کتابای پوران هم در انتهای هر فصل تست های تالیفی و کنکورهای گذشته رو داره. من چون نخوندم امسال ولی به نظرم رسید کتابای پوران هم کامل نیست و باید در کنارش کتب دیگه رو هم خوند.
منم شنیدم آمار پارسه خوبه و خوشبختانه فروش آزاد هم داره.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

cheraghe_jado
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط cheraghe_jado » یک‌شنبه 9 اسفند 1388, 6:39 pm

eli خانم خیلی ممنونم محبت کردی میشه در باره این سوالات همه اگه اطلاعی دارید کمک کنید

1.بچه ها کسانی که میخوان هوش بخونن مدارهای الکتریکی دکتر جبه دار مارالانی دو جلده باس کدومو بخونبم؟
2. واسه زبان چی باس بخونیم به جز تخصصی که اون کتاب 504 کلمه است ؟
3. وضعیت دانشگاه ازاد چطوره ؟از نظر پزیرش ؟
الی خانم بازم ممنونم .

cheraghe_jado
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط cheraghe_jado » یک‌شنبه 9 اسفند 1388, 8:46 pm

بچه ها ببخشید کتابهایی که معرفی میکنین لطفا اسم مولف هم
قید بفرمایید مثلا لینک زیرو ببینید : http://www.pouran.net/fa/index.php?modu ... subcatid=2

سایت انتشارات پوران که اکثر کتابها تالیف هادی یوسفی ، من نمیدونم گسسته و ساختمان ، نظریه که دوستان از پوران معرفی کردند منظورشون همین مولفه یا مولفین دیگه ؟
یه جورایی هم داره جا پای مقسمی میزاره تو گسترش علوم پایه ! krn: ger: rgs

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » دوشنبه 10 اسفند 1388, 6:24 pm

باسلام
خوب بعد از مدتها برگشتيم :mrgreen:
كنكور امسال ميتونم بگم بدترين كنكور بين كنكورهاي ارشد تا به امسال بود
يكي يكي تقريبا مشكلات رو ميگم:
1-واقعا من نميدونم اين چگونه برنامه ريزي وقت هست كه من واقعا داشتم صبح روز جمعه كه آخرين نوبت كنكور بود از خستگي و بي خوابي تلف ميشدم
2- صبح روز جمعه كنكور IT محل برگذاري كنكور نوشته بودن دانشگاه تبريز اونجا رسيديم ديديم گفتن مال شما اينجا نيست كمي بالاتر هست تو دانشكده برق كمي بالاتر شد 15 دقيقه پياده روي ger:
3-نشستيم سر جلسه به جاي اينكه كنكور ساعت 8 شروع بشه طبق ساعت كه نوشته شده بود روي كارت ساعت 8:30 شروع شد البته هر 3 نوبت كنكور با 30 دقيقه تاخير شد
4-هنگام توزيع دفترچه جالبترين چيز اين بود كه به هر كسي نايلون سبز رنگ دادن كه در داخل هر نايلون پاسخنامه و سوالات داخل اون بود كه ميشه گفت تقلب نزديك صفر ميشه چون سوالات همه با هم فرق داشت و تا اونجا كه من ديدم سوالات از حروف A شروع شده بود تا F يعني 6 نوع سوال با تركيبات مختلف
5- حالا كنكور كه شروع شد هنوز 5 دقيقه نكشيده بود كه با بلندگو گفتن سوال 83 نيست و اونو خالي بزارين واقعا اين نكته جالب هست كه سازمان سنجش با اين همه شعار كه ما همه سوالات رو كنترل ميكنيم و از اين حرفها حالا چطور كنكور به اين بزرگي ارشد يدونه سوال به كل از بيخ نيست چيز جالبي بود
اينا بحثهاي پيرامون كنكور بود
حالا بريم بحث در مورد سوالات IT سطح سوالات به نظرم خوب طراحي شده بود هركسي خونده بود تقريبا ميتونست بزنه سطح سوالات متوسط بود ديگه مثل مهندسي كامپيتور نبود كه كسي كه خونده بود با كسي كه نخونده بود فرقي نداشت و سوالات سخت بود
رفتيم سر سوالات زبان كه كمي متوسط رو به سخت بود
بعد سوالات مشترك كه خوب طراحي شده مخصوصا رياضي گسسته كه واقعا طراح سوال تمام دانشجوهايي كه در تمام دانشگاه هاي ايران چه سطح 1 چه سطح پايين
دروس ساختمان داده و طراحي الگوريتم هم خوب طراحي شده بودن
با اينكه دروس مهندسي نرم افزار و شبكه نخونده بودم ولي به سوالات نرم افزار چيزي نبود كه تو دانشگاه نخونده باشم بيشتر سوالات كه روشون خوندم به گوشم خورده بود بحثهاش و شبكه كه نگاه كردم هيچي سر در نياوردم و همين طوري رد شدم
در مورد سوالات اصول و مباني مديريت كه هيچي همينطوري گذشتم ولي فكر كنم يدونه زدم اونم به خدا مونده كه درست يا غلط باشه
طراحي پايگاه داده هم به نظرم خوب بود
سوالات هوش مصنوعي هم در سطح متوسط رو به بالا بود
سوالات سيستم عامل اوه اوه واقعا سوالات ميتونم بگم در حد المپياد و سخت بود يدونه سوال بود كه فكر كنم كمش يه 10 دقيقه وقت ميخواست براي حلش 2تا زمان بندي رو تو 1 سوال داده اول زمان بندي نخها بعد اون بايد ميرفتي سر فرآيند در كل سوالات سيستم عامل سخت بود
سوالات معماري هم چون زياد وقت نگذاشته بودم نميتونم بگم چطور بود ولي ميگفتن سطح سوالات اونا هم خوب بود

در كل سطح سوالات IT خوب بود و طراحان همه رو در نظر گرفته بودن چه اون كسي كه تو شريف ميخونه چه اون كسي كه تو غيرانتفاعي يا آزاد يا علمي كاربردي ميخونه

حالا اگه وقت شد در مورد سوالات نرم افزار هم نظرات ميگم

ديدم در مورد كتابها بحث ميكنين اگه خدا بخواد و وقت بشه در مورد اونا هم يه فايل در حدود 10 صفحه دارم تنظيم ميكنم كه در اختيارتون بزارم البته اگه نظرات مارو قبول داشته باشين ddn:
چون من هم همه كتابهاي مقسمي و پوران پژوهش و پارسه و سنجش تكميلي و يدونه هم از راهيان ارشد رو دارم كه در مورد همه اينا نظراتمو ميگم باز هم ميگم اگه قبول داشته باشين
فقط اينو بگم در مورد نظريه زبان و ماشين هيچ كدوم از كتابهاي اين انتشارات و افراد مشهور به هيچ وجه خوب نيستن يدونه كتاب ميگم كه فكر كنم بهترين كتاب نظريه زبان هست واقعا خود آموز هست كه در آخرش هم سوالات ارشد رو حل كرده

موفق و پيروز و سربلند باشين
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

cheraghe_jado
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط cheraghe_jado » دوشنبه 10 اسفند 1388, 7:43 pm

kanan نوشته شده:باسلام
خوب بعد از مدتها برگشتيم :mrgreen:
كنكور امسال ميتونم بگم بدترين كنكور بين كنكورهاي ارشد تا به امسال بود
يكي يكي تقريبا مشكلات رو ميگم:
1-واقعا من نميدونم اين چگونه برنامه ريزي وقت هست كه من واقعا داشتم صبح روز جمعه كه آخرين نوبت كنكور بود از خستگي و بي خوابي تلف ميشدم
2- صبح روز جمعه كنكور IT محل برگذاري كنكور نوشته بودن دانشگاه تبريز اونجا رسيديم ديديم گفتن مال شما اينجا نيست كمي بالاتر هست تو دانشكده برق كمي بالاتر شد 15 دقيقه پياده روي ger:
3-نشستيم سر جلسه به جاي اينكه كنكور ساعت 8 شروع بشه طبق ساعت كه نوشته شده بود روي كارت ساعت 8:30 شروع شد البته هر 3 نوبت كنكور با 30 دقيقه تاخير شد
4-هنگام توزيع دفترچه جالبترين چيز اين بود كه به هر كسي نايلون سبز رنگ دادن كه در داخل هر نايلون پاسخنامه و سوالات داخل اون بود كه ميشه گفت تقلب نزديك صفر ميشه چون سوالات همه با هم فرق داشت و تا اونجا كه من ديدم سوالات از حروف A شروع شده بود تا F يعني 6 نوع سوال با تركيبات مختلف
5- حالا كنكور كه شروع شد هنوز 5 دقيقه نكشيده بود كه با بلندگو گفتن سوال 83 نيست و اونو خالي بزارين واقعا اين نكته جالب هست كه سازمان سنجش با اين همه شعار كه ما همه سوالات رو كنترل ميكنيم و از اين حرفها حالا چطور كنكور به اين بزرگي ارشد يدونه سوال به كل از بيخ نيست چيز جالبي بود
اينا بحثهاي پيرامون كنكور بود
حالا بريم بحث در مورد سوالات IT سطح سوالات به نظرم خوب طراحي شده بود هركسي خونده بود تقريبا ميتونست بزنه سطح سوالات متوسط بود ديگه مثل مهندسي كامپيتور نبود كه كسي كه خونده بود با كسي كه نخونده بود فرقي نداشت و سوالات سخت بود
رفتيم سر سوالات زبان كه كمي متوسط رو به سخت بود
بعد سوالات مشترك كه خوب طراحي شده مخصوصا رياضي گسسته كه واقعا طراح سوال تمام دانشجوهايي كه در تمام دانشگاه هاي ايران چه سطح 1 چه سطح پايين
دروس ساختمان داده و طراحي الگوريتم هم خوب طراحي شده بودن
با اينكه دروس مهندسي نرم افزار و شبكه نخونده بودم ولي به سوالات نرم افزار چيزي نبود كه تو دانشگاه نخونده باشم بيشتر سوالات كه روشون خوندم به گوشم خورده بود بحثهاش و شبكه كه نگاه كردم هيچي سر در نياوردم و همين طوري رد شدم
در مورد سوالات اصول و مباني مديريت كه هيچي همينطوري گذشتم ولي فكر كنم يدونه زدم اونم به خدا مونده كه درست يا غلط باشه
طراحي پايگاه داده هم به نظرم خوب بود
سوالات هوش مصنوعي هم در سطح متوسط رو به بالا بود
سوالات سيستم عامل اوه اوه واقعا سوالات ميتونم بگم در حد المپياد و سخت بود يدونه سوال بود كه فكر كنم كمش يه 10 دقيقه وقت ميخواست براي حلش 2تا زمان بندي رو تو 1 سوال داده اول زمان بندي نخها بعد اون بايد ميرفتي سر فرآيند در كل سوالات سيستم عامل سخت بود
سوالات معماري هم چون زياد وقت نگذاشته بودم نميتونم بگم چطور بود ولي ميگفتن سطح سوالات اونا هم خوب بود

در كل سطح سوالات IT خوب بود و طراحان همه رو در نظر گرفته بودن چه اون كسي كه تو شريف ميخونه چه اون كسي كه تو غيرانتفاعي يا آزاد يا علمي كاربردي ميخونه

حالا اگه وقت شد در مورد سوالات نرم افزار هم نظرات ميگم

ديدم در مورد كتابها بحث ميكنين اگه خدا بخواد و وقت بشه در مورد اونا هم يه فايل در حدود 10 صفحه دارم تنظيم ميكنم كه در اختيارتون بزارم البته اگه نظرات مارو قبول داشته باشين ddn:
چون من هم همه كتابهاي مقسمي و پوران پژوهش و پارسه و سنجش تكميلي و يدونه هم از راهيان ارشد رو دارم كه در مورد همه اينا نظراتمو ميگم باز هم ميگم اگه قبول داشته باشين
فقط اينو بگم در مورد نظريه زبان و ماشين هيچ كدوم از كتابهاي اين انتشارات و افراد مشهور به هيچ وجه خوب نيستن يدونه كتاب ميگم كه فكر كنم بهترين كتاب نظريه زبان هست واقعا خود آموز هست كه در آخرش هم سوالات ارشد رو حل كرده

موفق و پيروز و سربلند باشين
ایول کنعان جان موفق باشی
حالا با همه این تفاسیر فک میکنی قبول بشی ؟ ریاضیات چطور بود ؟
این فایل رو زودتر بزاری ممنون میشم .
در مورد زبان هم که تو پست قبلی پرسیده بودم ممنون میشم کمکم کنی .

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » سه‌شنبه 11 اسفند 1388, 9:50 am

با سلام
cheraghe_jado نوشته شده:ایول کنعان جان موفق باشی
حالا با همه این تفاسیر فک میکنی قبول بشی ؟ ریاضیات چطور بود ؟
این فایل رو زودتر بزاری ممنون میشم .
در مورد زبان هم که تو پست قبلی پرسیده بودم ممنون میشم کمکم کنی .
آره فكر كنم قبول ميشم البته فكر كردن با واقعيت خيلي خيلي فاصله داره ddn:
گفتم رياضيات بد نبود آخه رياضي رشته IT فقط ساختمان گسسته هست براي همون بدك نبود
در مورد فايل هم كمي گرفتارم و يه مشكلات برام پيش اومده اونارو حل كنم حتما شروع ميكنم به نوشتنش
در مورد زبان هم 504 اينارو ول كن كلا لغت حفظ كردن ول كن فقط سوالات سالهاي قبل بزن و هرچي ميتوني تست بزن البته تستهايي كه يه متن ميدن و سوال ازش ميپرسن .
و اگه 504 اينا نگاه كردي تو 504 فكر كنم هم هست دقيق نميدونم كه متن داده و از متن سوال پرسيده بيشتر وقتتو رو اينا بزار به جاي حفظ كردن لغت
مثلا كتابهايي مثل steps to understanding يا oxford english for information technology كه اين دومي كه گفتم متنهاي خوبي داره ولي سوال كم پرسيده از متن كلا دنبال كتاب بگرد كه متنهاي تخصصي كامپيوتر داشته باشه و از اون متن سوال بپرسه
كلا وقتتو رو رو متن بزار
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

kale_sabz
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط kale_sabz » سه‌شنبه 11 اسفند 1388, 10:23 pm

آقا کنعان این دوتا کتابو چطور میتونم گیر بیارم چه انتشاراتی ؟

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » چهارشنبه 12 اسفند 1388, 12:40 am

با سلام
kale_sabz نوشته شده:آقا کنعان این دوتا کتابو چطور میتونم گیر بیارم چه انتشاراتی ؟
دوست عزيز اين كتابها بيشتر براي اينه كه درك مطلبت بالا بره نه اينكه با خريدن اينا تو ارشد بالاي 50%ميزني
مثلا ميتونم بگم بيش از 95% يكي از سوالات ارشد زبان اين هست متن كه خوندي اولين سوال از متن اين هست كه كدام يك از گزينه هاي زير مفهوم متن را ميرساند
كلا يعني اينكه يه متني كه خوندي سر در بياري اين متن در مورد چي بحث ميكنه
به نظرم اول بايد يه كتاب تست بخر مثلا مال مقسمي بعد بشين تسهاشو بزن ببين نكات ضعفت كجاست خودت ميبيني با زدن تستها دامنه لغاتت هم بالا ميره مثلا اين لغت mentioned اونقدر تكرار شده كه ديگه اين لغت خود به خود ياد ميگيري
البته من دوست تو عزيز من فكر كنم تو اون جايگاه نيستم كه بگم چي خوبه يا چه بده كدوم كتاب خوبه يا نه ولي تا اونجا كه از دستت بر بياد كمك ميكنم
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » پنج‌شنبه 13 اسفند 1388, 11:35 am

سلام به همه دوستان مهندسی و اقای کنعان که دیگه باید بهش گفت مربی.
اقا امیدوارم قبول بشین اونم تهران که این سایت یک لیدر شریفی یا ...داشته باشه در کنار دوستان دیگر که خوندنو نمیگن.
عزیز امکان داره لطف کنی اون 10-15 برگ از تجربیاتیتو امسال منتشر کنی که برای عید بتونیم نگاهی عمیقی رو داشته باشیم:D
ممنون از لطفت

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » پنج‌شنبه 13 اسفند 1388, 12:16 pm

mamad_msp نوشته شده:سلام به همه دوستان مهندسی و اقای کنعان که دیگه باید بهش گفت مربی.
اقا امیدوارم قبول بشین اونم تهران که این سایت یک لیدر شریفی یا ...داشته باشه در کنار دوستان دیگر که خوندنو نمیگن.
عزیز امکان داره لطف کنی اون 10-15 برگ از تجربیاتیتو امسال منتشر کنی که برای عید بتونیم نگاهی عمیقی رو داشته باشیم:D
ممنون از لطفت
با سلام
محمد جون چه مربي من هنوز دارم دوره كودكستان رو ميگذرونم ha:
انشاالله ببينيم خدا چي ميخواد در مورد قبول
خداييش محمد جون بدجوري گرفتارم اگه وقت پيدا كنم 100% در خدمتتون ميزارم اون فايل رو حالا نگاه كني وقت نكردم نظرم در مورد كنكور مهندسي كامپيوتر بگم فقط نظرم در مورد كنكور IT دادم اون فايل هم البته اگه به دردتون بخوره چون من كه تو جايگاهي نيستم كه بگم چي خوبه يا چي بده ولي خوب يه چيز ممكنه به دردتون بخوره
حالا قبل از اينكه اون فايل شروع به نوشتن بكنم اول تو يك جمله بگم روي كتابهاي پارسه زياد حساب باز نكنين بعضيهاش خوبه ولي اكثرا به درد نميخوره
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

cheraghe_jado
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط cheraghe_jado » پنج‌شنبه 13 اسفند 1388, 4:19 pm

کنعان جان لطفا لااقل این کتاب نظریه که مد نظرت بود رو معرفی میکردی ger:

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » پنج‌شنبه 13 اسفند 1388, 4:47 pm

cheraghe_jado نوشته شده:کنعان جان لطفا لااقل این کتاب نظریه که مد نظرت بود رو معرفی میکردی ger:
با سلام دوست عزيز
اونو اينجا معرفي كردم امروز :wink:
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... f=6&t=5639
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » پنج‌شنبه 13 اسفند 1388, 11:44 pm

کتابای پارسه رو من دیدمو نمیشه روش حساب کرد
هر چند قراره که روندشو عوض کنه و کتابای جدید بده
اینو یکی از افراد مهمش گفت اما بازم معلوم نیست چی می خواد کنهو من کلا منظورم رو رفرنسای اصلی بوئ

قفل شده