انتقال در دانشگاه

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
Hamed.a

انتقال در دانشگاه

پست توسط Hamed.a » پنج‌شنبه 30 مهر 1388, 3:04 am

سلام خدمت دوستان یه سوالی داشتم من امسال کارشناسی دانشگاه آزاد ساوه قبول شدم رفتم و ثبت نام کردم میخواستم سال دیگه کنکور آزاد شرکت کنم اگه تهران قبول شدم میتونم انتقالی بگیرم و تطبیق واحد بدم از نظر سربازی مشکلی برام پیش نمیاد اگه سراسری قبول بشم چی میتونم این کارو بکنم با تشکر

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

Re: انتقال در دانشگاه

پست توسط پیر کاردانی » پنج‌شنبه 30 مهر 1388, 11:18 pm

Hamed.a نوشته شده:سلام خدمت دوستان یه سوالی داشتم من امسال کارشناسی دانشگاه آزاد ساوه قبول شدم رفتم و ثبت نام کردم میخواستم سال دیگه کنکور آزاد شرکت کنم اگه تهران قبول شدم میتونم انتقالی بگیرم و تطبیق واحد بدم از نظر سربازی مشکلی برام پیش نمیاد اگه سراسری قبول بشم چی میتونم این کارو بکنم با تشکر
سلام
ما تو قوانین نظام وظیفه یه چیر به نام انتقال معافیت از یه دانشگاه به دانشگاه دیگه رو داریم.
اصولا اگر دانشگاه ها مختلف باشه کم پیش بیاد که 2 دانشگاه اجازه بدند اما چون هر دو آزاد هست شاید بشه.
قبلش باید بری آموزش دانشگاه ها مخصوصا تهران دقیق بپرسی.
شاید بدون آزمون هم یعنی انتقال دائم دادند بهت.
اما واسه رفتن به سراسری فکر نکنم بتونی از این قانون به راحتی استفاده کنی.
باید از قانون انصرافی استفاده کنی اونم واسه هر کسی تمدید کد نمی کنند.
پس در واقع بهوای انصراف بدی.
میشی دانشجوی انصرافی و سرباز.
مگر کنکور قبول شدی کمیسیون ناجا دوباره بهت معافی بده.
که بعدید نیست اما دوندگی داره.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

Hamed.a

پست توسط Hamed.a » پنج‌شنبه 30 مهر 1388, 11:57 pm

آقا دستت درد نکنه واقعا منو از نگرانی در آوردی برای انتقالی هم گفتند که به تهران انتقالی نمیدن به شهرهای حومه ی تهران راحت انتقالی میدن ولی من کلآ میخوام رشتمو عوض کنم بازم ممنون

)mostafa(
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط )mostafa( » شنبه 3 بهمن 1388, 12:52 pm

سلام
من ساكن تهران هستم و دانشگاه آزاد ورامين قبول شدم همونطور كه تو يه تاپيك ديگه در مورد معافيت كفالت گفته بودم پدر من عمل كمر و قلب داشته و من تك پسر توي خونه هستم برادرم ازدواج كرده
ما قصد داشتيم كه بريم قزوين و اونجا زندگي كنيم كه متاسفانه من قزوين قبول نشدم(با 7نفر اختلاف)
و انتخاب دوم ورامين قبول شدم مي خاستم ببينم با شرايط من احتمال انتقالي گرفتن به قزوين وجود داره؟

در ضمن ممنون از شما پير كارداني كه تو اين 4پنج ماه راهنمايي كردين منو

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » دوشنبه 5 بهمن 1388, 4:00 pm

)mostafa( نوشته شده:سلام
من ساكن تهران هستم و دانشگاه آزاد ورامين قبول شدم همونطور كه تو يه تاپيك ديگه در مورد معافيت كفالت گفته بودم پدر من عمل كمر و قلب داشته و من تك پسر توي خونه هستم برادرم ازدواج كرده
ما قصد داشتيم كه بريم قزوين و اونجا زندگي كنيم كه متاسفانه من قزوين قبول نشدم(با 7نفر اختلاف)
و انتخاب دوم ورامين قبول شدم مي خاستم ببينم با شرايط من احتمال انتقالي گرفتن به قزوين وجود داره؟

در ضمن ممنون از شما پير كارداني كه تو اين 4پنج ماه راهنمايي كردين منو

سلام
همه چیز به دانشگاه بستگی داره.

بخوان می دن.
بهتره تقاضا بدی و البته پرونده پزشکی پدر رو هم ضمیمه پرونده ات کنی واسه درخواست.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

قفل شده