کمک در انتخاب بهترین مشاور تحصیلی برای کنکور

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
soheil_v

کمک در انتخاب بهترین مشاور تحصیلی برای کنکور

پست توسط soheil_v » پنج‌شنبه 12 شهریور 1388, 2:13 pm

با عرض سلام و ادب خدمت همه شما دوستان عزیز

برای امسال میخواستم که یک بهترین شخص برای مشاوره و برنامه ریزی کنکور پیدا کنم

خیلی دنبال این قضیه در قسمت های مختلف بودم مشاوره های گزینه 2 رو دنبال کردم و ضبط کردم ، مشاوره های کانال آموزشی 7 برنامه فرصت برابر را دنبال کردم و در اینترنت و روزنامه دنبال بهترین مشاور گشتم

مثلاً جناب آقای پور دستمال چی ، علیرضا خراطها ، حسن همت یار ، علی میرصادقی ، دیبازر ، شکوری ، دکتر جعفرقلی ، رامین نیکخو و .... در تلویزیون برنامه اجرا کردند

در اینترنت هم به دنبال مشاوران زیادی گشتم که به مشاورانی از جمله آقای دکتر غانمی فرد ، اسماعیلی ، مهندس ایمان سرور پور ، دکتر نکوئی ، دکتر فرهاد شمس ، مهندس امیرشهبازی ، دکتر میرزا بیگی ، حسین احمدی ، دکتر محمد پور ، دکتر باقری ، موسسه فرهیختگان شریف و .... برخورد کردم و پیدا کردم

دوستان من برای پیدا کردن مشاوره خیلی تلاش کردم و از همه دوستان در این زمینه راهنمایی میخوام

چون یک مشاور خوب میتونه سرنوشت انسان را عوض کنه و بلعکس و باید یک سال تحصیلی تا کنکور در کنارمون باشه و برنامه ریزی کنه و در خواندون دروس کمک کنه و ... بنابراین باید بیشترین دقت را در انتخاب مشاور داشت

ممنون میشم که هر کدام از شما دوستان اگه شخصی رو میشناسه که مشاور و برنامه ریز خوبی هست در اینجا معرفی کنه که هم من و هم دوستان از ایشون بهره مند بشویم و شماره تماس یا ... مشاور را در این تاپیک عنوان کنید

دوستان هدف قبولی من دانشگاه شهید بهشتی رشته دندانپزشکی می باشد که به امید خدا باید تمام تلاش را برای کنکور 89 انجام داد به همین دلیل در انتخاب بهترین مشاور از شما عزیزان شدیداً راهنمایی میخواهم

با تشکر از همه شما عزیزان ، ببخشید که زیاد توضیح دادم

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

Re: کمک در انتخاب بهترین مشاور تحصیلی برای کنکور

پست توسط پیر کاردانی » پنج‌شنبه 12 شهریور 1388, 2:55 pm

سلام
دوست عزیز
اینجا مخصوص دوستان عزیز در رشته ها کاپپیوتر اونم فنی حرفه ای هست.
اما در بحث مشاوره.
مشاور استاد و کلاس کنکور و ...
در بهترین حالت 20 تا 30 درصد تاثیر داره.
پس درگیر شخص یا مکان وزمان خاصی نشو.
اینجا خودتی .
رو چیزی که هستی باید خودت رو بسازی و بری بالا نه چیزی که برات توصیف می کنند.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

soheil_v

پست توسط soheil_v » پنج‌شنبه 12 شهریور 1388, 5:13 pm

ممنونم دوست عزیز از اطلاعاتتون

ببخشید که مطلب من نامربوط با انجمن بود

موفق باشید

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » پنج‌شنبه 12 شهریور 1388, 9:55 pm

دوست عزیز درسته که کنکوره نظری رقابتش برایه رتبه خوب سخت تر از کنکوره کاردانی به کارشناسیه

, داشتنه مشاور و بقیه وسایله کمک آموزشی لزومه بیشتری داره اما در نهایت 2 تا نکته بهت میگم

که تو همه کنکورا از دیپلم تا دکترا صادقه

1 - تمامه امکاناته آموزشی حداکثر 20% شرطه قبولیه و 80% بستگی به تلاش و کوشش خوده

داوطلب داره و چه بسیار داوطلبهایی که با هزینه هایه چند میلیونی هیچ موفقیتی بدست نیاوردن

و چه بسیار داوطلبهایی که با امکاناته حداقل و اولیه بهترین رتبه هارو آوردن نمونش رتبه 1

تجربی و زبانه کنکوره سراسریه امساله به نام رستگاره رحمانی که عکسه خونشو میزارم ببینی تا

خودت همه چیز دستت بیاد

2 - خوده درس خوندن اصله و مشاور و کلاس و آزمون و ... حاشیه و اکثره داوطلبها با بها دادنه

بیش از حد به حاشیه از اصل باز میمونن

اما به نظره من برایه اینکه تو یه مسیره 9 ماهه یه نقشه راه و یه شاخص برایه فهمیدنه

وضعیته درسیت داشته باشی بهتره آزمون هایه آزمایشیه قلم چی رو که از همه این سوسول بازیهایه

جدید ( امثاله گزینه دو ) قدمتش بیشتره و جوابه خودشو پس داده و آزمون و خطا هاشو کرده رو

شرکت کنی و فقط سعی کنی خودتو با برنامه آزمون هاش هماهنگ کنی و همیشه رتبه خودتو با

آزمونه قبلیت مقایسه کنی و سعی کنی همیشه تو هر آزمون رتبت از آزمونه قبلیت بهتر بشه و

خودت رقیبه خودت باشی به رتبه هیچ کس هم توجه نکن

اینم لینکه عکسی که گفتم :

http://rapidshare.com/files/275200043/ ... .jpg.html

soheil_v

پست توسط soheil_v » پنج‌شنبه 12 شهریور 1388, 10:54 pm

بسیار بسیار ممنونم از راهنمایی شما دوست عزیز

حرف شما رو کاملاً قبول دارم و مطمئن هستم که هر شخصی که نفر برتر کنکور شده دنبال و درگیر مشاور و ... نبوده مثل همین آقای رستگار رحمانی تنها

من هم فقط برای اینکه مشاور شاید بتونه در مسیر درست هدایت بکنه و چون مسیر سختی در پیش است جای ریسک و ... باقی نمونه و وقت درس را صرف برنامه ریزی و ... نکنیم

بازهم از شما تشکر میکنم

tabasomshirvani

پست توسط tabasomshirvani » سه‌شنبه 9 آبان 1391, 2:16 am

می دونم پست قدیمیه اما برای کسانی که شاید در حال حاضر همین سوالو داشته باشند از تجربیات خودم می گم.
من خودم سال 88 کنکور دادم و الان سال آخر مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار شریف هستم.
به نظر من تاپ ترین مشاورای تهران این 3 تا هستند. محمدرضا پوردستمالچی ، سینا تهرانی و سهراب فرح پور.
پوردستمالچی برنامه ریزیهاش حرف نداره تنهامشکلش این هست که کاری نداره که دانش آموز انگیزه داره یا نه برای همین بیشتر برای دانش آموزانی که خیلی انگیزه دارند خوبه .

سینا تهرانی برعکس پوردستمالچی خیلی روی انگیزه کار می کنه و برنامه ریزی های هفتگیش هم خیلی سبکه . ولی اگه کسی بخواد رتبه خوب بیاره باید از سال سوم بره پیشش.

مهندس فرح پور هم خیلی خوب مشاوره می ده و روشهای خوندن هر درس رو خیلی عالی آموزش می ده ، جدول برنامه ریزیشم سبک و باحاله.
البته من خودم برنامه ریزی پوردستمالچی رو استفاده می کردم، در کنارش جلسات مشاوره انگیزشی، تست زنی و کنترل استرس سیناتهرانی رو که توی مدرسمون برگزار می شد، میرفتم که خیلی مفید بود و روشهای مطالعاتی فرح پور رو از یکی از دوستام که پیش اون میرفت می گرفتم و استفاده می کردم.
در ضمن آزمون های گزینه دو رو هم فراموش نکنید خیلی به رتبه کنکوریم کمک کرد.

به خصوص اینکه بعد از هر آزمون بخوبی تحلیلش کنید تستارو حتی اونهایی رو که درست زدید رو حتما مجددا بررسی کنید.
منابع کمک درسی و تست زنی رو هم از روی منابعی که سیناتهرانی معرفی کرده بود می خوندم که انصافاً منابع خوب و کاملی بود اما بازم کتاب درسی رو در کنارش فراموش نکنید، به خصوص مثالها و تمرینای کتاب رو خیلی خوب حل کنید.

با آرزوی موفقیت برای همه

قفل شده