طبرستان چالوس

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
nazanin_khadem

طبرستان چالوس

پست توسط nazanin_khadem » شنبه 6 تیر 1388, 6:41 am

سلام cuf:
لطفا اگه كسي كارداني به كارشناسي طبرستان نرم افزار قبول شده . كارنامشو بذاره اينجا !!! khk:
تو كارنامه هايي كه قبلا گذاشتيد پيدا نكردم !!! ktb: ميخوام ببينم درصد هام چه جوري بايد باشه krn:
مرسيييييييييي ssb:

آواتار کاربر
arashmanteghi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: چالوس
تماس:

Re: طبرستان چالوس

پست توسط arashmanteghi » شنبه 6 تیر 1388, 11:30 pm

من در هال حاضر ساکن چالوس هستم و از کارنامه ها خبر ندارم ولی میدونم طبرستان تا رتبه 3000 هم میگیره. حالا بین اون کارنامه هایی که دیدید، ببین درصد بچه های حدود 3000 چند هست.
من درصد های رتبه 3239 رو دیدم که به شما میگم:
معارف:صفر درصد
ادبیات:پانزده درصد
زبان خارجه:چهل درصد
ریاضی و آمار:منفی دو درصد
زبان تخصصی:
مدار منطقی:پنجاه درصد
برنامه سازی:سی و هفت درصد
دروس تخصصی: هفت درصد
سوال دیگه ای در مورد این دانشگاه داشتی من در خدمتم!
زرتشت: خدمت به خلق وظیفه نیست ، نوعی لذت است زیرا به سلامتی و خوشی شما می افزاید.

nazanin_khadem

پست توسط nazanin_khadem » یک‌شنبه 7 تیر 1388, 1:09 am

مرسيييييييي از جوابت !!! bil:
پس اميدوار شدم .با 7% دروس اختصاصي اگه رتبه 3000 بشه كه عاليه !!! yes:
البته من تو همين سايت خوندم كه طبرستان تا 8000 هم ميگيره shd:

miladonline
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط miladonline » چهارشنبه 4 شهریور 1388, 10:43 pm

آرش جان ممنون میشم اگر اطلاعات بیشتری در مورد طبرستان بهمون بدی
در مورد سطح علمی
استاد ها
خوابگاه
موقعیت دانشگاه
ممنون
روزگار غریبیست نازنین

آواتار کاربر
arashmanteghi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: چالوس
تماس:

پست توسط arashmanteghi » یک‌شنبه 22 شهریور 1388, 8:39 pm

miladonline نوشته شده:آرش جان ممنون میشم اگر اطلاعات بیشتری در مورد طبرستان بهمون بدی
در مورد سطح علمی
استاد ها
خوابگاه
موقعیت دانشگاه
ممنون
ببین دوست گل طبرستان معسسه بزرگی هست اما هنوز مثل علوم و فنون بابل یا شمال آمل دانشگاه نشده،موسسه هست. اما سختمونش بزرگ هست.حیاط بزرگی هم داره و کلا خوبه.درست و حسابیه.جوری نیس که اگه ببینینش فرار بکنین. داخل شهر و کنار خیابون اصلی هست و از نظر رفت و آمد مشکلی نداره.نزدیک دانشگاه آزاد چالوس هست و اون منطقه جزو منطقه دانشگاهی شهر هست. دانشجوهاش کمتر بومی هستن (کلا سراسری ها نسبت به آزاد بومی کمتری دارند.خیلی کمتر).محیطش هم خیلی آزاده و دانشجو هاش هم چه از نظر قیافه و چه تیپ خوب هستند. از سطح علمیش خبر ندارم چون خودم دانشجوی اونجا نیستم،اما توی سایتش که چیزی از هیئت علمی ندیدم.از طرفی چند تا از بچه های اونجا رو میشناسم که از نظر درسی قوی نیستند چندان،از طرفی شنیدم یکی از دانشجو هاش امسال توی کنکور ارشد کامپیوتر رتبش شده 130 که اونم با تلاش خودش بوده.
کامپیوتر چالوس چندان قوی نیس و گویا بیشتر اساتید کامپیوتر حداقل واسه بچه های کارشناسی از تهران میان،اما اساتید شوت هم داره. کلا واسه بچه های رتبه 4000 به بالا سوژه خوبیه،اما من واسه بچه های زیر 2000 اصلا توصیه نمیکنم.منظورم اینه که توی الویت نزانش نسبت به دانشگاه هایی مثل شمال و علوم فنون. من که خودم ساکن اینجام شرق استان رو ترجیح دادم.
درباره خوابگاه هم باید بگم نداره.احتمالا معرفی میکنه به خوابگاه خصوصی و قیمت خوابگاه های خصوصی اینجا از ماهی 50 تومان تا 90 تومن بسته به امکانات و کیفیت متغییره.بیشتر خوابگاه های خصوصی هم واسه دخترا هست.پسرا چندتایی خونه بگیرن هزینش همون میشه.
زرتشت: خدمت به خلق وظیفه نیست ، نوعی لذت است زیرا به سلامتی و خوشی شما می افزاید.

mehrdad_01010

پست توسط mehrdad_01010 » چهارشنبه 1 مهر 1388, 9:13 pm

سلام به همه دوستاني كه چالوس(طبرستان...پويندگان) قبول شدن.(چناچه نوشهر هم قبول شديد مي تونيد از اين امكان استفاده كنيد)
براي اون دسته از دوستان كه پدرشون(يا اعضاء خانواده:برادر...مادر) نظامي وابسته به ارتش(نيروي زميني..هوايي..وزارت دفاع )هست يه خبر خوب دارم...
يه خوابگاه مناسب هست كه كم كسي ازش اطلاع داره....امكانات خوبي هم داره كه مهم ترينش امنيته...
چناچه دوستان چنين شرايطي دارن با آي دي:mehrdad_01010 تماس بگيرن تا راهنماييشون كنم.

تذكر:اون دوستاني كه پدرشون سپاهيه از اين امكان نمي تونن استفاده كنن.
اگر سوال خاصي در مورد طبرستان هم داريد تا جايي كه بدونم جواب مي دم...دانشجو اونجا بودم.

آواتار کاربر
freedom_fighter
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط freedom_fighter » دوشنبه 6 مهر 1388, 5:22 pm

سلام

بچه ها تورو خدا کمکم کنید. من غیر انتفاعی گرگان قبول شدم می خواستم ببینم کسی ار استانهای شمال کشور به خصوص گلستان یا مازندران هست که رشته ی مهندسی کامپیوتر تکنولوژی نرم افزار ( غیر انتفاعی یا جهاد دانشگاهی ) در کرمانشاه یا همدان قبول شده باشه و بخواد با من جابه جا بشه ؟ حساب کردم دیدم بخوام برم گرگان ترمی 1/000/000 تومان باید پول بدم خداییش توان مالیمون اجازه ی این کارو نمیده اگه دانشگاه نرم باید برم سربازی !
خواهش میکنم اگه کسی هست با این شماره تماس بگیره : 09188378091
! Are You Hot Enough For Campus Teaser
URL : http://www.freedomfighter.free-site-host.com

قفل شده