آزمونهای برنامه ریزی شده

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
m.ghabol

آزمونهای برنامه ریزی شده

پست توسط m.ghabol » چهارشنبه 7 مرداد 1388, 8:00 pm

سلام ببخشید دوباره من مزاحم وقتت شدم
من توی اصفهان زندگی می کنم . پارسه کلاسهاش اجباری نیست ولی جزوهاش اجباریه . ماهان جزوهاش جداست آزمونهاش هم جداست ، دانش پژوهان میگه اگه حداقل یه کلاسهای منو شرکت کنی آزمونهات رایگانه . و در مورد اینکه میگی آزمونها فرقی نداره به نظرت هر آموزشگاهی که نفرات بیشتری را ثبت نام کنه بهتر نیست . من اگه نمیدونم کدوم آموزشگاها بیشتر ثبت نام میکنه لطفا راهنمایم کن .
راستی می ساختمان و سیستم عامل و مدار را دارم از روی مدرسان میخونم توی این سایت که اومدم فهمیدم که مقسمی بیشتر پبشنهاد شده البته نه در مورد مدار آیا کتابهامو عوض کنم . ؟ ممنون که جوابمو میدی

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

Re: آزمونهای برنامه ریزی شده

پست توسط پیر کاردانی » جمعه 9 مرداد 1388, 12:18 pm

m.ghabol نوشته شده:سلام ببخشید دوباره من مزاحم وقتت شدم
من توی اصفهان زندگی می کنم . پارسه کلاسهاش اجباری نیست ولی جزوهاش اجباریه . ماهان جزوهاش جداست آزمونهاش هم جداست ، دانش پژوهان میگه اگه حداقل یه کلاسهای منو شرکت کنی آزمونهات رایگانه . و در مورد اینکه میگی آزمونها فرقی نداره به نظرت هر آموزشگاهی که نفرات بیشتری را ثبت نام کنه بهتر نیست . من اگه نمیدونم کدوم آموزشگاها بیشتر ثبت نام میکنه لطفا راهنمایم کن .
راستی می ساختمان و سیستم عامل و مدار را دارم از روی مدرسان میخونم توی این سایت که اومدم فهمیدم که مقسمی بیشتر پبشنهاد شده البته نه در مورد مدار آیا کتابهامو عوض کنم . ؟ ممنون که جوابمو میدی

سلام
مطمئن باش حداقل جواب رو خواهی گرفت پس نگران جواب ندادن نباش.
شما بهتر بود به جای این کار با چند تا از دوستان دیگه ات که رفتن کلاس کنکور مشورت می کردی.
اسم اساتید رو می پرسیدی.
ولی این رو بدون بهترین استاد و کلاس و تست هم که باشه
نهایتش 20 درصد تاثیر داره.
تو شما خودت نخونی هیچ اتفاقی نمیفته.
در مورد آزمون ها هم بیشترین شرکت کننده رو پارسه و مدرسان دارن تا جایی که من می دونم.
اما مهم سطح سوالات هست و نزدیک بودنشون به نوع طراحس کنکور نه تعداد شرکت کننده.
چون شما میری که تست زدنت رو خوب کنی نه که فقط رتبه و تراز بگیری بری تو خواب خرگوشی.
من هیچ پیشنهادی ندارم باید از دوستان خودت پرس و جو کنی از اساتیدت بپرسی و ببینی اساتید کدوم موسسه بهتر هستند.
شایدم خیلی هاشون مشترک باشند.
کتاب ها زیاد فرقی نمی کنه.
اما بهتره از دوستانت که کتاب های مقسمی رو خریدن بگیری واسه 3 4 روز و از رو اونها مرور کنی.
همین.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
goly1378
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان

Re: آزمونهای برنامه ریزی شده

پست توسط goly1378 » سه‌شنبه 20 مرداد 1388, 12:08 am

با سلام

من میخواستم فقط آزمون های آزمایشی کاردانی به کارشناسی شرکت کنم ول نمی دونستم کدوم موسسه بهتره ktb:

در یکی از پست ها دیدم که گفتند موسسه ها در شهرهای مختلف فرق می کنند.

برای شهر اصفهان کدوم موسسه بهتره :?:

قفل شده