سوال در مورد جهاد دانشگاهی اهواز

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

tamana

سوال در مورد جهاد دانشگاهی اهواز

پست توسط tamana » سه‌شنبه 23 تیر 1388, 3:53 pm

سلام

اطلاعاتی در رابطه با جهاد دانشگاهی اهواز میخواستم.
استاداش در چه حدی هستن؟مدرکش معتبره؟
شهریه هر ترم چقدره؟
مدرکش مهندسی تکنولوژی نرم افزاره یا کارشناسی علمی کاربردی؟

مرسی

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: سوال در مورد جهاد دانشگاهی اهواز

پست توسط peyman » سه‌شنبه 23 تیر 1388, 6:33 pm

tamana نوشته شده:سلام

اطلاعاتی در رابطه با جهاد دانشگاهی اهواز میخواستم.
استاداش در چه حدی هستن؟مدرکش معتبره؟
شهریه هر ترم چقدره؟
مدرکش مهندسی تکنولوژی نرم افزاره یا کارشناسی علمی کاربردی؟

مرسی
استاداش معمولا بین دانشگاه شهید چمران و دانشگاه آزاد مشترک هستند ( هر سه جا درس میدن )
شهریه بین 300 تا 400
مدرک مهندسی تکنولوژی میده
مدرکشم معتبره
...

mehdi_e
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط mehdi_e » شنبه 27 تیر 1388, 11:44 am

...
آخرین ویرایش توسط mehdi_e در یک‌شنبه 5 مهر 1388, 7:45 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » یک‌شنبه 28 تیر 1388, 3:02 pm

با سلام
این هم اطلاعاتی از جهاد دانشگاهی اهواز که محل تحصل خود من هم بوده :

جهاد دانشگاهی اهواز دوقسمت هست:
مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه اهواز
موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی شعبه اهواز

ساختمان قدیمی دانشگاه متعلق به موسسه غیر انتفاعیه و ساختمان جدید که در تابستان سال 87 تاسیس شده مربوط به علمی کاربردیه
البته ساختمان های پژوهشکده و دانشگاهی هم دارن که در بعشی از ساختمان ها فقط بچه های غیر انتفاعی هستن و در بعضی دیگه فقط علمی کاربردی و در گاهی اوقات هم مشترک هستن و دانشجوبان با همدیگه سرکلاس هستن

از نر شهریه بین 350 تا 400 هزار برای غیر انتفاعی جهاد دانشگاهی و بین 300 تا 350 هزار برای علمی کاربردی جهاد دانشگاهی و تقریبا از نظر هزینه به هم نزدیکند

هم مدرک علمی کاربردی جهاد دانشگاهی هم مدرک غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر هست و از نظر اعتبار و ادامه تحصیل و کلا هرچی که شما از یه مدرک تحصیلی انتظار دارید این هم هست و هیچ مشکلی نداره و قابل قبول و معتبره.

از نظر اساتید دقیقا علمی کاربردی و غیر انتفاعی جهاد دانشگاهی اهواز یکی هستن و عمده اساتیدشون از مدرسین دانشگاههایی نظیر دانشگاه چمران اهواز و دانشگاه نفت اهواز و آزاد دزفول و آزاد ماهشهر و همینطور پیام نور اهواز هستند.
در زیر برخی از اساتیدی که میشناسم و یا باهاشون کلاس گرفتم میذازم:

اساتید گروه کامپیوتر (دروس تخصصی):

دکتر عصاره - مدیر گروه کامپیوتر دانشگاه چمران اهواز - هوش مصنوعی (هوش رباتیک) - انگلستان

دکتر عباسی دزفولی - عضو سابق هیات علمی دانشگاه چمران- هوش مصنوعی (هوش رباتیک) -آمریکا

دکتر شادگار - عضو هیات علمی دانشگاه چمران اهواز - نرم افزار کامپیوتر - انگلستان

دکتر صادق زاده - نرم فزار - ؟؟؟

مهندس جهانگیر حسن زاده - عضو هیات علمی دانشگاه چمران- آلمان

مهندس نیزاری - عضو هیات علمی جهاد دانشگاهی خوزستان - فوق لیسانس نرم افزار- ؟؟؟

مهندس امین حسن زاده - فوق لیسانس معماری کامپیوتر - دانشجوی فعلی دکترای صنعتی شریف

مهندس مظلوم - فوق لیسانس هوش مصنوعی - صنعتی شریف

مهندس بهلول - فوق لیسانس هوش مصنوعی 0 صنعتی امیرکبیر

مهندس رهنورد - فوق لیسانس نرم افزار - ؟؟؟

مهندس فرازمند - فوق لیسانس IT - دانشگاه تهران

مهندس خاکسار- فوق لیسانس مهندسی صنایع - علم و صنعت ایران

مهندس فخار - فوق لیسانس نرم افزار - ؟؟؟

مهندس گلاب پور - فوق لیسانس نرم افزار - ؟؟؟

مهندس زرگر - فوق لیسانس GIS و لیسانس سخت افزار - ؟؟؟

مهندس آرشین رضا زاده - فوق لیسانس معماری کامپیوتر – تهران... مدیر گروه جدید علمی کاربردی جهاد دانشگاهی

مهندس آقارضا زاده - فوق لیسانس سخت افزار - شریف

آدرس جهاد دانشگاهی: اهواز- کوی پردیس- جنب دانشگاه پیام نور

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » یک‌شنبه 28 تیر 1388, 8:25 pm

فکر کنم مهندس لطفی نژاد هم اونجا درس بده
...

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » یک‌شنبه 28 تیر 1388, 8:52 pm

peyman نوشته شده:فکر کنم مهندس لطفی نژاد هم اونجا درس بده
تا حالا با این عزیز کلاس نداشتم و اطلاعی ندارم...
اصولا بعضی از اساتید می یان و بعد یکی دو ترم میرن ولی این اساتیدی که گفتم پایه و ستون جهاد دانشگاهی اهواز هستن و اونجا با این اساتید میچرخه و دائمی هستن.
البته استاد سینا هم هستش هااان... استاد مسلم مدار منطقی و الکترونیک که واقعا تکه
ممکنه بعضی از اساتید دیگه باشند که حالا حضور ذهن نداشته باشم ولی مشهورها همونا هستن bil:

mehdi_e
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط mehdi_e » سه‌شنبه 30 تیر 1388, 7:33 pm

...
آخرین ویرایش توسط mehdi_e در یک‌شنبه 5 مهر 1388, 7:47 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » چهارشنبه 31 تیر 1388, 11:43 am

دوست عزیز سال به سال پارامترهای آخرین قبول شده های دانشگاهها تغییر میکنه مثلا یه سالی ظرفیت بیشتر میشه یه سالی اصلا برداشته میشه سال دیگه دانشگاهها و شهرهای دیگه هم پذیرش انجام میدن یه سالی تبلیغات منفی و یا مثبت برای دانشگاهی خاص صورت میگیره و... که همه اینها در تغییر وضعیت قبول شدگان اون سال تاثیر مستقیم میذاره
ولی جهاد دانشگاهی اهواز بر اساس آخرین صحبت هایی که با دوستان داشتم تا رتبه 2000 به بالا احتمال قبولی هست
چندتا از دوستان خودم با رتبه 350 و 800 و 540 و 1200 یا 870 و 1400 و1050 جهاد دانشگاهی اهواز قبول شدن.
حالا اگه بچه های دیگه اطلاعات دقیقتری دارند که با رتبه مثلا 2500 یا 3000 هم قبول شده داشته بیان اینجا بگن ولی من تا حالا ندیدم و از بچه های اونجا هم نشنیدم ولی امکانش هست و شاید ما اطلاع نداریم...
راستی این هم بگم که در خوزستان و به خصوص اهوازی ها اگه نگم تمام خانم های خوزستانی ولی چیزی در حدود 90% دخترخانم های اهوازی و خوزستانی جهاد دانشگاهی اهواز جزو 3 اولویت اولشونه چون میخوان در شهر خودشون و پیش خانوادشون باشن و در عین حال اهواز هم دانشگاه روزانه و شبانه که بخواد کارشناسی ناپیوسته پذیرش کنه نداره پس رقابت یه خورده سخت تر میشه
ولی اگر خونده باشی به تو قول میدم حتما قبول میشی bil:

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » پنج‌شنبه 8 مرداد 1388, 6:06 pm

راستی یه خبر جدید دیگه از جهاد دانشگاهی اهواز :

یادتونه که گفته بودم مهندس امین حسن زاده که قبلا مدیر گروه کامپیوتر علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز بود و به تازگی مهندس آرشین رضا زاده بخاطر ادامه تحصیلات ایشون جایگزین شدند خب....
حالاااااا....
باخبر شدیم که، جناب آقای مهندس امین حسن زاده، به خاطر کسب بورسیه در مقطع دکترا در دانشگاه Texas A&M University آمریکا راهی ایالات متحده شدند.

در اینجا لازم می دونم به نوبه خودم از تمامی راهنمایی ها و زحمات استاد عزیز آقای امین حسن زاده که خیلی هم انسان باشخصیتی هستند و با راهنمایی خوبشون در خیلی از زمینه های درسی و کنکوری و تخصصی کامپیوتر کمک شایانی به من کرده اند تشکر و قدردانی ویژه ای داشته باشم و انشالله روزی دوباره بتوانم شاگرد این استاد عزیز باشم.

Tomcat

پست توسط Tomcat » چهارشنبه 11 شهریور 1388, 1:15 pm

سلام. آقا اگه نظر منو بخوایین که 4سال اونجا درس خوندم آدم از این دانشگاه (مهدکودک) مزخرف تر پیدا نمی کنه. البته ممکنه استاداش حالا یه مدرکی داشته باشن و تکو توک توشون کسایی به نام استاد باشه ولی هم کادر آموزشی بی شخصیتی دارن هم مدیریتی ضعیف. کلا بلد نیستن با دانشجو چجوری برخورد کنن !!!!!!!
مثلا آموزش این موسسه هیچ شخصیتی برای دانشجو نمیذاره سر دانشجو فریاد می کشن !استادای بسیار مغروری هم داره. از همه مهمتر دانشگاه شباهت فراوانی به کافی شاپ داره چرا؟! چون سر دخترا و پسرا خوب اونجا با هم گرم میشه . اینو ضمن عرض برخی دوستان گفتم که به این کار علاقه مندن kis: .
امکانات ضعیف استفاده از اساتید سرباز هم باعث کاهش بازدهی این مهدکودک شده
خلاصه کنم براتون که اگه کله آدمو خر گاز بگیره بهتره نزنه اونجا که زندگیش هدر رفته bil:

در ضمن یادم رفت بگم سلف بسیار کثیفی هم داره amuz:
یاداور می شوم که من عمران خوندم و بچه های معماری هم شاکی بودن بقیه رشته هارا خدا می داند!
با تشکر تامکت

حسین2010
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط حسین2010 » پنج‌شنبه 12 شهریور 1388, 11:07 am

در یک کلام

جهاد دانشگاهی اهواز یعنی

مــــهـــد کــــودک

nono
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: sky

پست توسط nono » یک‌شنبه 15 شهریور 1388, 9:01 pm

واقعا با نظر همتون موافقم دوستان yes:

منم فوق دیپلم کامپیوترم رو اونجا گرفتم و اصلا از اون دانشگاه و محیطش راضی نبودیم ما بش می گفتیم جنگل krn:

najme jon

پست توسط najme jon » یک‌شنبه 22 شهریور 1388, 7:10 pm

با عرض معذرت، بعضی از اطلاعات مدیر انجمن ناقص بوده که اگر اشکالی نداره من کاملشون می کنم bil:
استاد (محمد علی)نیزاری مدرک ارشدشون رو از دانشگاه شیراز گرفتن و قراره تا چند وقته دیگه همراه مهندس (امین) گلاب پور (پیام نور) برای گرفتن مدرک دکترا به ارمنستان برن his:
جهت اطلاع بعضی از دوستان باید عرض کنم:
استاد مظلوم به استرالیا _ آقارضازاده به کانادا _ فرازمند به تهران (بهلول هم یه جایی می خواست بره که من نمیدونم) مهاجرت کردن
خلاصه همشون شدن فرار مغزها khk:
امیدوارم روزی برسه که فرهادی از دانشگاه اخراج بشه str: ssb:
هرچند که دیگه اونجا درس نمی خونم ولی این آرزو رو برای بچه هایی که بعد از ما میان بر خودم واجب می دونم . shd:
حراست دانشگاه هم قبلنا خیلی گیر می داد ولی الان خیلی بی خیال شده

nanaz

پست توسط nanaz » سه‌شنبه 24 شهریور 1388, 6:54 pm

سلام.بابا یادتون رفت بگید پیش الواری رئیس دانشگاهم نره خطرناکهههههههههههههه sanj: kis:

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » یک‌شنبه 5 مهر 1388, 10:48 am

با عرض معذرت، بعضی از اطلاعات مدیر انجمن ناقص بوده که اگر اشکالی نداره من کاملشون می کنم
دوست عزیز من اطلاعاتی رو که مطمئن بودم نوشتم و به حدس و گمان و آینده... کاری ندارم
استاد (محمد علی)نیزاری مدرک ارشدشون رو از دانشگاه شیراز گرفتن و قراره تا چند وقته دیگه همراه مهندس (امین) گلاب پور (پیام نور) برای گرفتن مدرک دکترا به ارمنستان برن
من به شخصه جناب مهندس نیزاری رو به عنوان فردی باسواد خیلی قبول دارم ولی مطمئناً خبر رفتن ایشون جشن و سرور و پایکوبی در جهاد دانشگاهی به همراه خواهد داشت.
گلاب پور هم همان بهتر که رفت!!!
استاد مظلوم به استرالیا _ آقارضازاده به کانادا _ فرازمند به تهران (بهلول هم یه جایی می خواست بره که من نمیدونم) مهاجرت کردنا
استاد آقا رضازاده چه در کاردانی و چه در کارشناسی استاد خودم بودن و اتفاقاً پروژه پایانی دوره کاردانی من هم با ایشون بوده
فکرمیکنم شما در مورد استاد آقارضا زداه اشتباه متوجه شدین چون ایشون 2 ساله در حال گذراندن دوره دکترا هستند و ترم قبل هم با ایشون در دانشکده فنی آب و برق کلاس داشتم
خلاصه همشون شدن فرار مغزها khk:
بله معلومه دیگه، همه اساتید مجرب بواسطه استاد امین حسن زاده به جهاد دانشگاهی اهواز آمدند ولی حالا که استاد به آمریکا رفتن کسی دیگه نمیتونه اونها رو حفظ کنه چون این اساتید بخاطر دوستی و آشنایی با ایشون حاضر شدن در جهاد دانشگاهی بی سروته تدریس کنند

خلاصه رفتن اساتید مطرحی جون حسن زاده ، آقارضا زاده، فرازمند، مظلوم، بهلول، نیزاری و ... ضربه سنگین و جبران ناپذیری به حیثیت و اعتبار گروه کامپیوتر جهاد دانشگاهی اهواز در آینده خواهد شد!!
باز خدا رو شکر که ما دیگه آنجا تمام کردیم!!
امیدوارم روزی برسه که فرهادی از دانشگاه اخراج بشه str: ssb:
آمّین یا رب العالمین...
اما فکر نکنم این دانشمند فیزیک(آخه چه ربطه به کامپیوتر داره!!) به همین راحتی ها یه جماعتی رو از رفتن خودش خوشحال کنه
بابا یادتون رفت بگید پیش الواری رئیس دانشگاهم نره خطرناکهههههههههههههه
الواری عوض شد!! آقای باعثی جایگزین ایشون شدند و ریاست کل جهاد دانشگاهی هم به عهده جناب دکتر شاکری نژاد هستند

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”