سوال درباره علمي كاربردي

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
rominajan

سوال درباره علمي كاربردي

پست توسط rominajan » سه‌شنبه 14 آبان 1387, 12:07 pm

سلام من دانشجوي نرم افزار ازاد وفوق ديپلم دارم الان پيام نور قبول شدم براي گرفتن كارشناسي بهتر است اينجا ادامه بدم يا دوباره علمي كاربردي امتحان بدم؟اخه ميگن فقط 20 الي 30 واحد تطبيق ميدهد واحدهايم را اما من 75 واحد گذراندم!چه بايد بكنم من كه فوق ديپلم دارم و مي خواهم ليسانس بگيرم لطفا راهنماييم كنيد از طرفي مي خواهم رشته حسابداري نيز بخوانم مي توانم تغير رشته بدم پيام نور حسابداري بخوانم و همزمان علمي كاربردي يا جاي ديگر كامپيوترم را ادامه دهم يا كامپيوتر را بگذارم وقتي ليسانس حسبداري گرفتم ادامه دهم.؟؟؟لطفا راهنمايي كنيد با سپاس از شما :|

nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: سوال درباره علمي كاربردي

پست توسط nimool » چهارشنبه 13 آذر 1387, 7:29 am

سلام دوست عزيز .
بله متاسفانه چيزي كه شنيديد كاملا درسته در دانشگاه پيام نور نهايتا 40 واحد از 75 واحدتون رو تطبيق ميدن البته بستگي به مدركتون هم داره اگر كه مدركتون رو از يكي از اموزشكده هاي سما گرفته باشيد شايد فقط 20 واحد رو ازتون قبول كنن به اين دليل كه سيستم دانشگاه ازاد و پيام نور با هم يكي نيست . اختيار با شماست اگر فكر ميكنيد با گذروندن واحد هاي تكراري اذيت نميشيد بريد و ثبت نام كنيد ولي مطمئنا اگر از دانشگاه علمي كاربردي قبول بشيد براتون بهتر هستش تصميم نهايي با شماست در ضمن اين رو هم در نظر داشته باشيد كه اگر خدايي نكرده به هزارويك دليل نتونستيد در ازمون علمي كاربردي قبول بشيد ممكنه افسوس بخوريد
كه چرا پيام نور ثبت نام نكرديد.

در مورد سوال ديگتون هم بايد بگم بله در دانشگاه پيام نور شما ميتونيد تغيير رشته بديد .
و
دانشجوهاي معمولي در صورتي مجاز به تحصيل همزمان دو رشته هستند كه در يكي از رشته ها بصورت غيرحضوري تحصيل كنند.

قفل شده