برنامه ریزی برای قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری88

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
Behzad_Badri
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: برنامه ریزی برای قبولی در کنکور کاردانی به کاشناسی سراسری 88

پست توسط Behzad_Badri » دوشنبه 20 آبان 1387, 9:21 pm

آقا من از دست اونایی که سالهای قبل تو کنکور کاردانی به کارشناسی قبول شدن شاکی ام nar: ؛ به خاطر اینکه هیچکدومشون حتی سری به این تاپیک نمی زنن چه برسه به اینکه ایمیلشونو در اختیار ما قرار بدن. khk:
تنها کسی که این کارو کرده دوست عزیزمون مهیار بود که مصاحبهء ایشونو هم تو صفحهء اول سایت زده بودن.
این تاپیک یکی از هدفاش اینه که مصاحبهء دوستان موفق شده در کنکورهای سالهای قبلی رو تو تاپیک بیاره تا بچه هایی که می خوان برنامه ریزی کنن از تجربیات این دوستان استفاده کنن. bil:
برای چندمین بار از دوستانی که موفق به قبولی تو کنکورهای سالهای قبل شدن خواهش می کنم که ایمیلشونو در اختیار ما بزارن تا بلکه بتونیم از تجربیاتشون استفاده کنیم.
دوستان عزیز ایمیلشونو به من میل میکنن و بنده متن مصاحبه رو بهشون میل میکنم و بعد از اینکه جواب به دستم رسید اونو تو تاپیک میزارم. cuf:

E-Mail: mbs_wolf@yahoo.com

به قول یکی از دوستامون: "دیگران کاشتند ما خوردیم، ما بکاریم تا دیگران بخورند".
When we wake up in the morning, we have two simple choices
Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams
Choice is yours

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » چهارشنبه 22 آبان 1387, 2:54 pm

Behzad_Badri نوشته شده:با آرزوی موفقیت برای شما و همچنین همهء دوستانی که تصمیم گرفتن کنکور 88 قبول شن شروع میکنم.
دوست عزیز راستشو بخوای من به خاطر این کتابها رو به صورت موازی میخونم که فکر می کنم اگه کتابها رو به صورت سری بخونیم تا یه مدت دیگه از یادمون میرن. یعنی اینکه اگه مثلا یه کتابی رو سه ماه مونده به کنکور تموم کنی اون درسو کمتر از درسی که یک ماه مونده به کنکور تموم کردی میزنی و این یعنی فاجعه. khk:
به هر حال هر کسی یه روشی داره ولی قرار بر اینه هر کسی روش خودشو بگه تا به یه استاندارد خوب yes: برسیم.
خوب یه نکته !
من که قرار نیست وقتی یک کتاب رو تموم کردم بزارمش کنار !!!! ger: حالا میخواد دوره اول باشه که تموم شده می خواد دوره 5 ام باشه ...
به هر حال هر کسی هرطوری می تونه درس میخونه . شما با 1 دور خوندن و من با 3 دور خوندن فلانی با 10 دور خوندن .. مهم اینه که آخرش یه چیزی یاد بگیریم bil:
تو رفتی و من آهسته پشت سرت گفتم نرو ... تصویر

آواتار کاربر
Behzad_Badri
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Behzad_Badri » پنج‌شنبه 23 آبان 1387, 5:41 am

دوست عزیز milo، گفتهء شما کاملا" متینه و من هم معتقدم که هر کسی یه روشی رو برا درس خوندن انتخاب میکنه و طبق اون روش پیش میره. به هر حال هر کسی یه جور درس میخونه.
اینجا می خوام روشی رو که خودم انتخاب کردمو یه زره کامل تشریح کنم:
من تصمیم دارم کتابهارو یه بار تا عید به صورت عمیق و بدون حل تست(یا اگر هم تست زدم خیلی کم) و با کتابهای مرجع تموم کنم؛ بعد از عید دورهء دوم مطالعه رو با استفاده از کتابهای تستی تشریحی(با حل تست زیاد) تا یه ماه مونده به کنکور ادامه میدم. و از یه ماه مونده به کنکور هم می خوام فقط تست حل کنم تا هم سرعت تست زنیمو بالا ببرم و هم به نکات تستی مسلط بشم. yes:
من روشمو نوشتم نه برای اینکه به دوستان بگم این روش عالیه؛ بلکه به خاطر این نوشتم که راجع بهش بحث کنیم و شما هم اگه نظری دارین بگین و یا اگه این روش به نظرتون ایراد داشت بگین تا درستش کنم. ممنوووووووووووون. bil:
Choice is yours

آواتار کاربر
Behzad_Badri
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: برنامه ریزی برای قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری88

پست توسط Behzad_Badri » دوشنبه 27 آبان 1387, 6:43 am

سلام.
امروز می خوام یه خبر خوب به اونایی که برای کنکور 88 برنامه دارن بدم. yes:
البته مدیران سایت باید به دلیل پیش دستی کردن، جسارت بنده رو ببخشن.
دو سه روز پیش جناب آقای علي سيف الهي طرقي، نفر دوم کنکور سراسری 88 تو گرایش نرم افزار و نفر اول تو گرایش سخت افزار لطف کرده بودن و میلشونو به من میل کرده بودن. بنده هم مصاحبه ای رو با ایشون ترتیب دادم که مطالب خوبی رو متذکر شدن.
جا داره از دوست عزیزمون جناب آقای علي سيف الهي طرقي تشکر کنم بابت اینکه وقت ارزشمندشونو در اختیار ما قرار دادن.
باید متذکر بشم که سوالات شبیه سوالاتیه که آقا پیمان (مدیر سایت) از دوستان می پرسن؛ فقط سوالاتی که به برنامه ریزی و مطالعه مربوط میشن رو مطرح کردم.

متن مصاحبه:

1- خودتونو معرفی میکنید؟
علي سيف الهي طرقي هستم اهل كرج متولد تهران متولد 1366 از بچه هاي شمسي پور ورودي بهمن 84

2- در آزمون 87 چه رتبه ایی رو بدست آوردید؟
رتبه 2 در گرايش نرم افزار
رتبه 1 در گرايش سخت افزار

3- دلیل اینکه دانشگاه رجایی رو برای ادامۀ تحصیل انتخاب کردین چی بوده؟
اول از همه اين كه دانشگاه معتبريه نه آموزشكده يا مؤسسه غيرانتفاعي
دوم اين كه دانشگاه زنجان یه خورده دوره.
سوم اين كه خودم تو شمسي پور درس خوندم ميدونم اونجا چه خبره و شرايطش چجوريه

4- چقدر فكر ميكني دانشگاه و محل تحصيل سابقت در اين موفقيت سهيم بوده و بهت كمك كرده ؟
به قول استاد عادلي نيا شمسي پور جاي تاپ تاپاس
بيشترين چيزي كه باعث شد تو شمسي پور موفق باشم بچه هاي اونجا بود
سطحشون از جاهاي ديگه خيلي بالاتر بود و اين به من انگيزه ميداد تا خودم رو بهشون برسونم
از بين استادهاي اونجا فقط عادلي نيا بهم كمك تا زودتر از موعد آماده كنكور بشم
فكر ميكنم اگه جاي ديگه اي كارداني رو ميخوندم نميتونستم رجايي قبول بشم چون اون موقع مغرور مي شدم
اما خيلي از بچه هاي شمسي پور قبول نشدن خيلي از بچه هاي دانشگاه هاي ديگه هم بهتر از شمسي پوري ها بودن

5- برنامه ريزيت واسه درس خوندن تو كنكور به چه شيوه اي بود و چه برنامه اي رو به بچه ها پيشنهاد ميكني (خیلی مهمه، بیشتر توضیح بدین)؟
از بهمن تو كلاس كنكور شركت كردم از همون موقع هم شروع كردم چون تازه ترم مهر تموم شده بود
يكي دوماه اول زياد جدي نبود اما از وقتي آزمونها شروع شد كم كم جدي شد
كم كم آماده شدم واسه كنكور
تعطيلات عيد رو به هيچ وجه از دست نديد
در اون مقامي نيستم كه بخوام كسي رو نصيحت كنم
تو عيد ميشه مطالب قبلي رو مرور و جمع كرد
پيشنهاد ميكنم تو عيد بيشتر درس بخونيد تا تست زني
اگه كلاس كنكور ميريد تو عيد خودتون رو واسه مطالب جديد كه قراره بعد از عيد تو كلاس ياد بگيريد آماده كنيد مخصوصا درسهايي رو كه يه ذره توش مشكل داريد
عمومي ها رو بعد از عيد شروع كنيد(عمومي ها فرارند) مگه اين كه خيلي تو زبان ضعيف هستيد اگه اين چنينه فقط لغتهاي زبان رو بخونيد خودم فقط لغت خوندم
از فلش كارت هاي زبان هم ميتونيد استفاده كنيد (خودم همين كارو كردم)
اگه تو رياضي ضعيف هستيد هيچ وقت سراغش نريد
رياضي ميتونه يه سكوي پرتاب باشه اما اگه منفي بزني پرت ميشي پايين اگه هم صفر بزني فرقي به حالت نميكنه
بعد از عيد حداقل 8 ساعت در روز مطالعه داشته باشيد
سيستم پيشنهادي من (البته مهندس عادلي نيا) 4-4-2 است !
4 ساعت صبح تخصصي - 4 ساعت ظهروعصر تخصصي- 2 ساعت شب عمومي
مطالب رو بايد تا آخر ارديبهشت يك بار تموم كرده باشيد
بايد دو سه بار و حتي بيشتر مطالب رو مرور كنيد تا يادشون بگيريد و صرفا حفظ نكنيد
دوماه آخر بيشتر تست بزنيد چون مطالب رو قبلا خونديد
بلافاصله بعد از خوندن يه درس تستهاش رو نزنيد بذاريد يكي دو روز بگذره
2 هفته آخر به هيج وجه مطلب جديد يا كتاب جديد نخونيد سعي كنيد مطالب قبلي رو مرور و ثبت كنيد
تاكيد ميكنم تا ميتونيد تست بزنيد

6- برای درس خوندن واسه كنكور، كتابخونه و مطالعه دست جمعي رو ترجيح ميدي ( اصلا بهش اعتقاد داري) يا نه به صورت انفرادي واسه كنكور تلاش كردي ؟
من خودم تنها خوندم
به مطالعه دسته جمعي اعتقادي ندارم ساعات مفيدش كمتر از تنها خوندنه

7- واسه چه درسي از همه بيشتر وقت گذاشتي و رو چه درسي از همه مسلطتر بودي؟
روي مدار و ساختمان و ذخيره بيشتر وقت گذاشتم
روي برنامه نويسي مخصوصا سي و سي++ خيلي مسلط بودم

8- درصدهایی که در کارنامه تان ثبت شده بیانگر چه اعدادی است؟
معارف %63 خوب
ادبيات %86 خيلي خوب
زبان عمومي %33 خوب
رياضي 2.2- به خدا حقمو خوردن همون گزينه اي رو زدم كه استاد نيكوكار(استاد دانشگاه اميركبير) زده بود اما طراح مدنظرش يه گزينه ديگه بود
زبان تخصصي %53 خيلي خوب
مدارمنطقي %77 فكر ميكردم %86 زدم باز هم شكر
برنامه سازي %57 اين درس من رو تك رقمي كرد اينجا هم حقمو خوردن يه سؤال دو تا گزينه صحيح داشت
دروس تخصصي نرم افزار %46 راضي نيستم طراح تو اين درس حق من و همه داوطلبها رو خورد يه آب هم روش

9- توصيت به بچه هايي كه موفق شدن كنكور رو با موفقيت پشت سر بذارن چيه؟
باز هم ميگم كه كسي نيستم كه بخوام نصيحت كنم
فقط ميگم كه خدا روشكر كنن كه بالاخره به جا قبول شدن و به زيردستشون يه نگاهي بكنن و به همين قبولي قانع باشن

10- توصيت به بچه هايي كه نتونستن موفق باشن چيه؟
اگه خدا يه چيزي بهت بده عزته
اما اگه چيزي رو كه ميخواي بهت نده يا ازت بگيره حكمته
حكمتش رو شايد بعدا متوجه بشي شايد هم هيچ وقت متوجه نشي

11- و توصیت به بچه هایی که مثل من اولین بارشونه کنکور میدن چیه؟
خودتون رو باور داشته باشيد اما بلند پرواز نباشيد
از همين الان خودتون رو تو دانشگاه مورد علاقتون ببينيد اما هيچ وقت مغرور نشيد
حتما با يك مشاور مشورت كنيد و طبق يك برنامه ريزي صحيح و مناسب مطالعه بفرماييد

خب دوستان من که استفاده کردم از تجربیات و نصیحتهای ایشون؛ امیدوارم که شما هم به نحو احسن استفاده کنید.

در آخر هم باید بگم روز اول که این تاپیکو ایجاد می کردم فکر می کردم که روزی ده بیست تا پست جدید داشته باشیم چون فکر می کردم کسایی که برا کنکور 88 برنامه دارن خیلی زیادن. ولی دیدم که اصلا" هیشکی به فکر کنکور نیست!!!!. ddn:
آخرین ویرایش توسط Behzad_Badri در سه‌شنبه 28 آبان 1387, 6:06 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
Choice is yours

87konkoori
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 87konkoori » دوشنبه 27 آبان 1387, 2:18 pm

-
آخرین ویرایش توسط 87konkoori در دوشنبه 4 آذر 1387, 9:12 am، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » دوشنبه 27 آبان 1387, 5:50 pm

تشكر مي كنم از دوست خوبمون جناب Behzad_Badri براي راهنمايي دوستان و در اين فرصت شايد مناسب باشه به عنوان شخصي كه در يكي از همين موسسات معروف فعاليت مي كنه، در تاييد صحبتهاي دوست فعال فروم آقاي 87konkoori خدمت دوستان يادآوري كنم كه شركت كردن در كلاسهاي مختلف(عمومي يا خصوصي) به هيچ وجه معيار قبولي داوطلبان نيست و طبق تجربه هر ساله تعدادي از دوستان در شهرستان كه حتي امكان تهيه چند كتاب مناسب كنكور رو هم ندارند و با رتبه هاي عالي در معتبرترين دانشگاههاي سراسري پذيرفته مي شن در مقابل دوستاني كه در موسسات معروف شركت مي كنند و در دانشگاه موردنظرشون قبول نمي شن، نمونه اي بر صحت اين موضوع هست و البته اين مورد مزاياي شركت در كلاسهاي استاندارد كنكور و راهنمايي از اساتيد مجرب رو انكار نمي كنه و تنها يادآور مي شه هر داوطلب تنها با استفاده از رفرنسهاي اصلي كنكور مي تونه در دانشگاه موردعلاقه اش پذيرفته بشه.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

آواتار کاربر
Behzad_Badri
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Behzad_Badri » دوشنبه 27 آبان 1387, 10:52 pm

من اگه میدونستم مصاحبه با یک فرد موفق اینقدر دردسر ساز میشه این کارو نمی کردم.

دوست عزیز آقای 87konkoori بنده هدفم کمک به سایر دوستان بوده و هست و مطمئنم که دوست عزیزمون جناب آقای طرقی هم همین هدف رو دارن.

حالا می خوام به حرفهای بنده خوب توجه کنید و امیدوارم از حرفهای بنده گرمیه نفسهامو حس کنید.

بنده یکی از بچه های شهرستانی هستم و تو یکی از آموزشکده های کشوری به نام ایران درس می خونم؛ آموزشکده ای که به قول یکی از دوستان عنوان آموزشکده هم براش سنگینی میکنه.

بنده برای کنکور 88 برنامه هایی دارم و سعی میکنم از دوستان دیگه عقب نمونم. ولی چطور و به چه وسیله ای؟ باور کنید بنده حتی فکرشو هم نمی کنم که برم کلاس کنکور ثبت نام کنم.

به نظر بنده کسانی که با رفاه درس میخونن اکثرا" نمی تونن نتیجهء لازمو بگیرن. اگه باور نمی کنین می تونین برین از آدمای موفق بپرسین یا حداقل ادیسونو در نظر بگیرین.چرا باید همین اوله راه خودمو ببازم و فکر کنم کسایی که تو موسسات ثبت نام میکنن از من جلوتر هستن.

خواستیم از دوستان نظراتشونو پرسیده باشیم و دوستان دیگه از تجربیات این دوستان استفاده بکنن و قطعا" هستند کسانی که از حرفهای این دوستان استفادهء مفید کرده باشن.

به هر حال اگه دوستان دیگری مثل شما از شنیدن حرفهای آقای طرقی نا امید شدن به حرف دوست عزیزمون آقای عسگری (نفر اول کنکور 87) گوش بدن: "کلاس کنکور فقط داوطلبان رو ضعیف میکنه، چون این موسسات داوطلبان رو محدود به یک سری جزوه می کنند و از داخل همین جزوات آزمون می گیرند و داوطلبان با دیدن رتبه های خوب ( کاذب) خودشون دنبال منابع دیگه نمیرند."

حالا شما دوست عزیز اگه به هر دلیلی موفق نشدین دلیل نمیشه که خودتونو ببازین و نا امید بشین؛ مطمئن باشید اگه تلاش کنید به نتیجهء لازم میرسین.

شاید کسی از کلاس کنکور اونقدر استفاده ببره که بتونه فقط با رفتن به کلاس کنکور و حتی بدون مطالعه رتبهء سه رقمی بیاره و یکی دیگه با رفتن به این کلاسها فقط وقتشو تلف کنه و یکی دیگه اصلا" کلاس نره و بتونه رتبهء حتی تک رقمی بیاره (مثل خود شما که فکر کنم امسال قصد همچین کاری رو داشته باشین).

به هر حال هر کسی یه جور درس میخونه؛ یکی با موسسه و یکی بی موسسه، یکی با اساتید برتر و یکی حتی بدون استاد، یکی با امکانات زیاد (مثل دانشجویان دانشگاه شریف) و یکی بدون امکانات کافی (مثل من و شما). ولی این امتیازاته کاذب دلیله خوب نتیجه گرفتن نیست و می تونه آدمو فریب بده. می خوام بگم که اگه این امتیازاته کاذبو داشته باشی ولی برای رسیدن به هدفت تلاش نکنی به تلهء موش می افتی "پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود؛ برای بدست آوردن هر چیزی بهای آن را باید پرداخت." و وقت بهایی است که باید برای رسیدن به موفقیت پرداخت.

و در آخر باید بگم اگه کارم موجب دلسردی بعضی از دوستان شده ازشون معذرت میخوام. khk:
Choice is yours

87konkoori
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 87konkoori » دوشنبه 27 آبان 1387, 11:47 pm

-
آخرین ویرایش توسط 87konkoori در دوشنبه 4 آذر 1387, 9:13 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
Behzad_Badri
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Behzad_Badri » سه‌شنبه 28 آبان 1387, 6:04 am

آقای 87konkoori بنده فکر میکنم که سوالاتم یه زره اشتباه بوده و قرار بود تو این تاپیک از نظر برنامه ریزی، مسائل بررسی بشن و از دوستان موفق فقط راجع به برنامه ریزیشون ازشون سوال بشه.
من اقدام به تصحیحه مصاحبه میکنم و سوالاتی رو که به برنامه ریزی و مطالعه ربطی ندارنو از مصاحبه حذف میکنم.
Choice is yours

zahra.sh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط zahra.sh » جمعه 1 آذر 1387, 10:27 pm

سلام ..چه تاپیک خوبی
من وقتم کلا آزاده و برنامه من اینه : کتابای مقسمی رو دارم با سیستم فهیمی ولی هنوز برای ویژوال بیسیک ؟؟؟
زبان چه عمومی چه تخصصی رو به طور مداوم دنبال میکنم با جعبه لایینتر هر روز صبح لغاتم رو مرور میکنم الان 504 رو هم خوندم و تازه گرامر رو شروع کردم با کتاب عباس فرزام...
کلا برنامه ام این است که تا حدودا عید از همه دروس یه خلاصه کامل در سطح فهم خودم بنویسم و بعد تا کنکور over and over این خلاصه ها رو بخونم و تست های جامع بزنم..(که فکر میکنم کتابهای 60 کنکور برای این خوب باشه) و نکته های تستی رو هم به خلاصه هام اضافه کنم..البته الان هم کمی تست میزنم ...در حد دو سه تا درس موازی میخونم مثلا الان سیستم و سی رو ...
کنکور امسال رو خیلی بد دادم و حالا وقتی که از برنامه ریزی های روزانه ام عقب می افتم واقعا به هم میریزم و بعضی وقتها هم آنقدر بی خیالم که انگار نه انگار که کنکوری هست و.....
قانون شماره 20- آزادی حقیقی آن نیست که هرچه میل داریم انجام بدهیم ، بلکه آن است که آنچه را که حق داریم انجام دهیم.

http://zzahraa.blogfa.com/

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » شنبه 2 آذر 1387, 6:34 pm

سلام به دوستان

من فکر کنم نظره دوستمون درست باشه !
من خودم نه برای کنکوره کاردانی پیوسته و نه برای این یکی کنکور از کلاس کنکور استفاده کردم ...
درسته که حالا توی کنکوره کاردانی به کارشناسی موفق نبودم ( امسال بیشتر ... ) اما قرار نیست بازم برم کلاس کنکور .

با نظره دوست جانه دیگه ام موافقم ، اینکه آهسته و پیوسته درس بخونم تا بیشتر توی ذهنم بمونه ...

من تا آخره آذر دوره اول ئه کتابها رو تموم می کنم . نمی دونم شما چطوری می خونید ! اما فکر کنم تا عید یه نیم دوره دیگه بکنم منتها به همراه ئه تست ...

امیدوارم همگی موفق باشید. bil:
تو رفتی و من آهسته پشت سرت گفتم نرو ... تصویر

آواتار کاربر
Behzad_Badri
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Behzad_Badri » شنبه 2 آذر 1387, 7:47 pm

دوست عزیز zahra.sh خوشحالمون کردین که روش مطالعتونو در اختیارمون گذاشتین.
zahra.sh نوشته شده:کلا برنامه ام این است که تا حدودا عید از همه دروس یه خلاصه کامل در سطح فهم خودم بنویسم و بعد تا کنکور over and over این خلاصه ها رو بخونم و تست های جامع بزنم..(که فکر میکنم کتابهای 60 کنکور برای این خوب باشه) و نکته های تستی رو هم به خلاصه هام اضافه کنم.
منم با نت برداری موافقم yes: ولی روششو نمی دونم و نمی دونم که چطور باید این کارو کرد. اگه میشه یکمی راجع به این کار توضیح بدین. ممنوووووووووووون.
zahra.sh نوشته شده:کنکور امسال رو خیلی بد دادم و حالا وقتی که از برنامه ریزی های روزانه ام عقب می افتم واقعا به هم میریزم و بعضی وقتها هم آنقدر بی خیالم که انگار نه انگار که کنکوری هست و.....
در ضمن شما اگه با یکم عقب افتادگی به هم میریزین باید وقتهای آزادی تو برنامتون بزارین تا وقتی که عقب می مونید بتونید جبران کنید.
موفق باشید. bil:
Choice is yours

zahra.sh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط zahra.sh » جمعه 8 آذر 1387, 6:44 am

نت برداری من برای همه درسها یک جور نیست ..... چون با سیستم عامل مشکل دارم نت برداری هام تقریبا شبیه جزوه نویسیه میخونم و سعی میکنم بفهمم و بعد طوری که برام توی مرور های بعدی قابل فهم باشه مینویسمش ولی در مورد برنامه نویسی ها تا جاییکه میتونم نکته ها رو کوتاه و دقیق مینویسم درسای دیگه رو هنوز خودم هم شروع نکردم....
راستی شما برای ریاضی و آمار وقت میذارین توی برنامتون ؟ (من خودم فکر میکنم که بعضی از سرفصل های ریاضی و آمار رو که برام آسونتر هست رو حیفه که نخونم و فکر میکنم وقتش رو هم داشته باشم)
در مورد پیشنهادتون برای گذاشتن وقتهای آزاد تو برنامه ممنون
قانون شماره 20- آزادی حقیقی آن نیست که هرچه میل داریم انجام بدهیم ، بلکه آن است که آنچه را که حق داریم انجام دهیم.

http://zzahraa.blogfa.com/

آواتار کاربر
s_tanhaei
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Azarbaijan

پست توسط s_tanhaei » جمعه 8 آذر 1387, 3:58 pm

از دوست عزیزمون بهزاد که این تاپیک رو ایجاد کرده ممنونم bil:
به نظر من کلاس کنکور برا بعضی ها میتونه خیلی خوب باشه مثلا من خودم تو که شروع کردم کتاب سیستم آقای فهیمی رو میخونم خیلی از مطالب رو نمی فهمم (از فصل 7 به بعد) :?:
نمیدونم مشکل تو توضیحات نویسنده هستش یا سطح گیرایی من ایراد داره(در این مورد شک دارم چون
دیپلم کاردانش داشتم و تو کنکور کاردانی کتابهای فنی و حرفه ای رو خوندم که کلا با کتابهای خودمون فرق داشت و اصلا کلاس نرفتم حتی قلم چی هم ثبت نام نکردم 3 ماه درس خوندم رتبم 185 شد)
آقای فهیمی فرمولهارو توضیح داده اما مثال نزده که دانشجو مطلب روخوب درک کنه باید حفظ کرد
مثلا اگه من برم کلاس سیستم برام مفیده اگه کسی کتابهای آقای مقسمی رو انتخاب کرده باشه نیازی به کلاس نداره چون ایشون طوری توضیح دادن که نیازی به استاد نیست
در مورد برنامه ریزی هم میتونم بگم که برنامه درسی برا هر کسی منحصر به فرد هرکس باید با توجه به روحیات و طرز زندگی و .. یه برنامه واسه خودش تهیه کنه
برنامه من اینه که تا عید دروس تخصصی رو یه دور به صورت مفهومی بخونم و کتابهارو 2 تا 2 تا میخونم مثلا مدار رو با سیستم میخونم بعد اینکه این دو تا رو تموم کردم ذخیره و ساختمان رو شروع میکنم
اما مشکلی که الان دارم اینه که مدار آقای مقسمی رو کم مونده تموم کنم اما چون در فهم مطالب سیستم مشکل دارم سیستم نصفه مونده و فقط مدار میخونم khk:
آدرس ایمیلمو مینوسم اگه دوستان(کسی مطالب سیستم فهیمی رو خوب درک میکنه) لطف کنن منو راهنمایی کنن ممنون میشم
E-mail: Tanhaei.so_9733@yahoo.com

آواتار کاربر
Behzad_Badri
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Behzad_Badri » جمعه 8 آذر 1387, 9:23 pm

zahra.sh نوشته شده:نت برداری من برای همه درسها یک جور نیست ..... چون با سیستم عامل مشکل دارم نت برداری هام تقریبا شبیه جزوه نویسیه میخونم و سعی میکنم بفهمم و بعد طوری که برام توی مرور های بعدی قابل فهم باشه مینویسمش ولی در مورد برنامه نویسی ها تا جاییکه میتونم نکته ها رو کوتاه و دقیق مینویسم درسای دیگه رو هنوز خودم هم شروع نکردم....
دوست عزیز ممنونم که در رابطه با نت برداری راهنماییم کردین. yes:
zahra.sh نوشته شده:راستی شما برای ریاضی و آمار وقت میذارین توی برنامتون ؟ (من خودم فکر میکنم که بعضی از سرفصل های ریاضی و آمار رو که برام آسونتر هست رو حیفه که نخونم و فکر میکنم وقتش رو هم داشته باشم)
و اما در مورد این سوالتون باید بگم که من خودم شخصا" اگه حتی نتونم بقیه ی دروسو تموم کنم ریاضی و آمارو حتما" تموم میکنم چون خیلی مهمن. اگه به کارنامه های ساله قبل توجه کنید متوجه منظورم میشید. اگه کسی بتونه این درسو حتی 20% بزنه از خیلی ها جلو می افته. bil:
Choice is yours

قفل شده