تكميل ظرفيت سراسري 87

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
bahi_ta

Re: تكميل ظرفيت سراسري 87

پست توسط bahi_ta » دوشنبه 20 آبان 1387, 2:16 am

با سلام یه سوال !من که کنکور قبول شدم اگه تکمیل ظرفیت شرکت کنم قبول شم واحدهایی رو که پاس کردموو اون دانشگاهی که قبول شدم قبول می کنه؟ با تشکر

heidar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط heidar » دوشنبه 20 آبان 1387, 7:33 am

[quote="kanan"]با سلام
با تشكر از دوست عزيز کتاب_نوید در تائيد حرف دوست عزيزم منم گفتم امسال كه دانشگاه ها تكميل ظرفيت نداشتن براي دوره كارداني ممكنه از كارداني به كارشناسي بگيرن
[quote="heidar"]انشالله همه قبول بشیم...
منم با رتبه 9971 در سهمیه و 10006 بدونه سهمیه امیدم به این تکمیل ظرفیته...[/quote]
دوست عزيز يه نگاه به اينجا بنداز عيار به دستت مياد كه وضعيت چطوري و ممكنه كجا قبول بشي
viewtopic.php?f=20&t=5362&start=0[/quote]

ممنون kanan

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » دوشنبه 20 آبان 1387, 9:23 am

سلام خدمت تمامی عزیزان
در جواب بعضی دوستان که گفتن پارسال تکمیل ظرفیت نبود باید بگن
100% سال پیش تکمیل ظرفیت نبود یعنی سال 86 ولی سال 85 توپول 2 بار تکمیل ظرفیت اعلام شد اینم 100% می دونم (خودم پیگیر بودم از دوران دانشجویی)

انصافا امسال امیدی به تکمیل ظرفیت نداشتم !!!

حالا که اومد میز نیم توکل به خدا انشالله قبول می شیم نه من بلکه همه بچه های کارشناسی که نرفتن

در مورد آمار هم که چون پارسال تکمیل ظرفیت نبوده هیچ آماری نیست و سال های پیش هم که اگه چیزی باشه باید تو همین فاروم باشه

یه یا علی بگید و بزنید زیاد سخت نگیرین انشالله که قبولین

یا حق

tin_tin

پست توسط tin_tin » دوشنبه 20 آبان 1387, 9:43 am

سلام کی میدونه چند تا می تونیم انتخاب رشته داشته باشیم؟؟؟؟

amir101
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: rasht
تماس:

پست توسط amir101 » دوشنبه 20 آبان 1387, 11:38 am

سلام به همه دوستای گلم
یه خواهش عاجزانه دارم از همتون
لطفا کسایی که دانشگاه قبول شدن و دارن تحصیل می کنن تو تکمیل ظرفیت شرکت نکنن
کسایی که قبول شدن خوب طبیعتا دوباره قبول میشن چون از رتبه های بالا شروع میشه
چرا می خواین جای یکی دیگر و بگیرین
شاید قسمتتون این بوده
من خودم بچه رشتم سر انتخاب اشتباه مشهد قبول شدم با رتبه 5500
ایشالله تکمیل ظرفیت آستانه قبولم اگه ...
منم اگه ثبت نام کرده بودم تکمیل ظرفیت چی می خواستم کنم اخه
مطمئن باشید یه نفرم یه نفره چون سنجش انقدر تنبل هست که دوباره تکمیل ظرفیت نده
مطمئن باشید اوس کریم مرامتونو جواب میده اینو واسه همه کسایی گفتم که دارن الکی یه تیری میندازن مطمئن باش یه تیر الکی سمتت میاد....
دمتتون گرم
موفق باشید
بابای

jessi2

پست توسط jessi2 » دوشنبه 20 آبان 1387, 1:02 pm

سلام بچ ها .من همون جسی ام ..حالا نمیدونم توی این موقعیت چرا نام کاربری قبلیم خراب شد؟؟؟؟
من رتبم 9800 بود و تکمیل ظرفیت 5 تا کد فقط مشهد اعلام کرده ..یعنی به نظر شما قبول میشم؟
؟؟؟؟؟؟؟
منم عاجزانه تقاضا دارم اونایی که یه بار قبول شدن دیگه انتخاب رشته نکنن............

jojo_link

پست توسط jojo_link » دوشنبه 20 آبان 1387, 1:12 pm

سلام به همه عزيزاني كه در اين سايت فعاليت مي كنند و تشكر خيلي زياد از صاحبان و فعالان خوب اين سايت.
من يه سوال دارم خواهش مي كنم اگه كسي مي دونه جواب بده:
من با رتبه 3209 كومش سمنان قبول شدم ولي به دلايل خانوادگي نشد كه برم به همين خاطر با يكي از دوستام كه همدان قبول شده بود جابه جا كردم ول بازم از شانس بده من به خاطره يه اتفاق خيلي بد نتونستم اونجام برم ولي كارايي جابه جايي انجام شد يعني دوسته من به جاي من رفت سمنان و من همدانو نرفتم حالا مي خواستم ببينم من مي تونم تو تكميل ظرفيت شركت كنم يا نه تورو خدا اگه مي دونيد بگيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » دوشنبه 20 آبان 1387, 2:52 pm

پاسخ tin_tin :

انتخاب رشته نه ! انتخاب شهر ، ولی فکر کنم بیشتر از 20 تا نشه ! دقیق نمی دونم ...

پاسخ bahi_ta :

2- آندسته از داوطلباني كه در رديف پذيرفتگان هر يك از رشته‌هاي تحصيلي مندرج در اين اطلاعيه قرار مي‌گيرند، چنانچه قبلاً در رديف پذيرفتگان رشته‌هاي تحصيلي دوره‌هاي روزانه، نوبت دوم (شبانه) و يا رشته‌هاي تحصيلي مؤسسات آموزش عالي غير انتفاعي و غيردولتي آزمون مربوط قرار گرفته باشند، نياز به انصراف از رشته قبولي قبلي ندارند و با آنان همانند دانشجويان انتقالي رفتار خواهد شد.

پاسخ amir101 :
موافقم 100% ...

پاسخ jessi2 :
فکر کنم قبول شید ! منم مشهد رو فقط می خوام ... توکل به خودش امیدوارم همگی قبول شیم. من رتبم شده 13 هزار و خورده ای ولی امیدوارم که قبول شم .
اگرم نشدش طوری نیست ساله دیگه میرم سجاد ;)

پاسخ jojo_link :

1- آندسته از داوطلبان علاقه‌مند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي مندرج در اين اطلاعيه كه در رديف پذيرفتگان رشته‌هاي تحصيلي دوره‌هاي روزانه ، نوبت دوم (شبانه) و يا رشته‌هاي تحصيلي مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1387 قرار گرفته‌اند ، در صورت موفقيت در مرحله تكميل ظرفيت، قبولي قبلي آنان «كان‌لم‌يكن» تلقي مي‌گردد و اين دسته از داوطلبان لازم است منحصراً در رشته قبولي جديد خود ثبت‌نام نموده و ادامه تحصيل دهند. ضمناً چنانچه قبولي قبلي داوطلبان علاقه‌مند به رشته‌هاي تحصيلي مندرج در اين اطلاعيه مربوط به دوره روزانه باشد، حتي با دادن انصراف از تحصيل نيز حق شركت در آزمون سال بعد (1388) را نخواهند داشت. لذا به كليه پذيرفتگان تاكيد مي‌شود براي ثبت‌نام و شركت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي مندرج در اين اطلاعيه دقت كافي مبذول دارند، در غير اينصورت هيچگونه اعتراضي قابل قبول نخواهد بود.

همگی موفق باشید ...

87konkoori
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 87konkoori » دوشنبه 20 آبان 1387, 3:00 pm

[quote="miladnasa2004"]سلام خدمت تمامی عزیزان
در جواب بعضی دوستان که گفتن پارسال تکمیل ظرفیت نبود باید بگن
100% سال پیش تکمیل ظرفیت نبود یعنی سال 86 ولی سال 85 توپول 2 بار تکمیل ظرفیت اعلام شد اینم 100% می دونم (خودم پیگیر بودم از دوران دانشجویی)

انصافا امسال امیدی به تکمیل ظرفیت نداشتم !!!

حالا که اومد میز نیم توکل به خدا انشالله قبول می شیم نه من بلکه همه بچه های کارشناسی که نرفتن

در مورد آمار هم که چون پارسال تکمیل ظرفیت نبوده هیچ آماری نیست و سال های پیش هم که اگه چیزی باشه باید تو همین فاروم باشه

یه یا علی بگید و بزنید زیاد سخت نگیرین انشالله که قبولین

یا حق[/quote]

اي خدا خوبه من يه بار تو نوشته هام سوتي دادم با با اشتباه كردم ببخشيييييييييييد !!!!!!!!!!!!!!!!!!

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » دوشنبه 20 آبان 1387, 3:28 pm

[quote="کتاب_نوید"]بچه ها اعلام شد به سازمان سنجش سر بزنید

نرمافزار 5تا
سخت افزار4تا

http://www6.sanjesh.org/KarshNP/1387/870819_02.php[/quote]
با سلام
دوست عزيز من يه نگاه كردم سخت افزار درست نوشتي 4 تا ولي نرم افزار 31 تا موسسه هستش
در كل نرم افزار 926 نفر برميداره كه كم نيست و سخت افزار 185 نفر برميداره

jessi2

پست توسط jessi2 » دوشنبه 20 آبان 1387, 3:45 pm

خوب واسه نرم افزارشما میگین تا چه رتبه ای میگیره؟؟آخه میدونید چیه..همه هم دیگه نمیتونن الکی انتخاب رشته کنن چون قبولی قبلیشون منتفی میشه.یعنی به قول یه دوستمون تیری در تاریکی نمیتونن رها کنن..خیالتون راحت باشه..
راستی واسه آزاد هم ادامه بدید شاید تکمیل ظرفیت یه تله باشه(چشمک)
ولی ممنون میشم به من بگین آیا با 9800 واسه مشهد امیدی هست؟ آخرین رتبه ای که مشهد آورده کسی میدمنه چند بوده؟؟

bahi_ta

پست توسط bahi_ta » دوشنبه 20 آبان 1387, 4:27 pm

از miloبابت پاسخ به سوال ممنونم اگر تکمیل ظرفیت قبول شم نرم چی؟مشکلی پیش می یاد؟من قبولم شدما الانم دارم می رم uni dake E

jojo_link

پست توسط jojo_link » دوشنبه 20 آبان 1387, 6:09 pm

بازم سلام و تشكر از milo جون مرصي خودمم پيكيرش شدم و از سازمان سنجش سوال كردم و گفتن كه ميشه بازم خدارو شكر حالا به نظر شما با اين رتبه من (3209) اميدي هست كه گرمسار يا همون سمنان قبول بشم؟؟؟

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » دوشنبه 20 آبان 1387, 8:17 pm

[quote="jessi2"]سلام بچ ها .من همون جسی ام ..حالا نمیدونم توی این موقعیت چرا نام کاربری قبلیم خراب شد؟؟؟؟
من رتبم 9800 بود و تکمیل ظرفیت 5 تا کد فقط مشهد اعلام کرده ..یعنی به نظر شما قبول میشم؟
؟؟؟؟؟؟؟
منم عاجزانه تقاضا دارم اونایی که یه بار قبول شدن دیگه انتخاب رشته نکنن............[/quote]

دوست عزيز مشهد امسال اونطور كه من مطلئم تا 9150 گرفته . به نظر من شما قبول ميشي البته اگه خدا بخواد .

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » دوشنبه 20 آبان 1387, 8:24 pm

[quote="jojo_link"]بازم سلام و تشكر از milo جون مرصي خودمم پيكيرش شدم و از سازمان سنجش سوال كردم و گفتن كه ميشه بازم خدارو شكر حالا به نظر شما با اين رتبه من (3209) اميدي هست كه گرمسار يا همون سمنان قبول بشم؟؟؟[/quote]

دوست عزيز به نظر من به احتمال 99% شما سمنان يا همون گرمسار قبول مي شيد اون 1% ام به خاطر اينه كه مملكت ما حساب كتاب نداره . اما به نظر من با اين رتبه حتما قبول ميشيد .

قفل شده