سوال و جواب در مورد کنکور

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: سوال و جواب در مورد کنکور

پست توسط farshidshd » دوشنبه 6 آبان 1387, 12:31 pm

سلام
لینک پی دی اف دفترچه 1 و 2 سراسری رو کسی داره واسم بزاره؟؟

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
moon
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط moon » دوشنبه 6 آبان 1387, 10:35 pm

[quote="moon"]سلام دوستان
من یک سوال داشتم:
میخواستم بدونم آیا بین مدرک دانشگاه دولتی و آزاد تفاوتی هست؟
یکی از دوست های من میگفت مدرک دانشگاه دولتی مهندسی نیست...
ممنون[/quote]
چرا کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟

87konkoori
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 87konkoori » دوشنبه 6 آبان 1387, 11:30 pm

از امسال هم دانشگاهه جامع علمی کاربردی هم دانشگاه آزاد هم دانشگاه دولتی مدرکشون یکسان شده و اسمشم شده مهندسی تکنولوزی نرم افزار

آواتار کاربر
Behzad_Badri
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Behzad_Badri » سه‌شنبه 7 آبان 1387, 5:41 am

سلام بچه ها.
من از یکی از دوستان شنیدم که مهلتی که بعد از کنکور کارشناسی ناپیوسته برای ارسال دفترچهء اعزام به خدمت می دادن از شش ماه به یک سال افزایش پیدا کرده!!!!!
اگه کسی اطلاعی داره به ما هم بگه.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » سه‌شنبه 7 آبان 1387, 8:50 am

[quote="Behzad_Badri"]سلام بچه ها.
من از یکی از دوستان شنیدم که مهلتی که بعد از کنکور کارشناسی ناپیوسته برای ارسال دفترچهء اعزام به خدمت می دادن از شش ماه به یک سال افزایش پیدا کرده!!!!!
اگه کسی اطلاعی داره به ما هم بگه.[/quote]
نه نشده همون 6 ماه هستش ولي ميشه گفت اگه تو ماه آخر بفرصتي 6 ماه يا بيشتر تاريخ اعزامت رو ميزنن كه بيش از 1 سال ميشه

آواتار کاربر
کتاب_نوید
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط کتاب_نوید » سه‌شنبه 7 آبان 1387, 10:31 am

سلام دوستان

میدونم اینجا جای این خبر نیست ولی گفتم مهمه اینجا پست زدم

رييس سازمان وظيفه عمومي ناجا خبرداد:
افزايش سقف معافيت تحصيلي در مقطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته
افزايش 50 درصدي معرفي مشمولان غايب به نظام وظيفه در سال جاري

رييس سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي از افزايش سقف معافيت تحصيلي در مقطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته خبرداد.

به گزارش سرويس«جوانان» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سردار زاده‌كمند روز دوشنبه در حاشيه حضور در مركز نظارت همگاني نيروي انتظامي (197) افزود: سقف معافيت تحصيلي در مقطع كارشناسي ناپيوسته يك ترم و در مقطع كارشناسي پيوسته دو ترم افزايش يافته است.

وي درباره موضوع كفالت در معافيت سربازي نيز گفت: كفالت مشمولان در موارد خاص مانند خانواده ايثارگران، فرزنداني كه داراي پدران معلول هستند و خانواده‌هايي كه تحت پوشش كميته امداد قرار دارند، از گذراندن دوره آموزش نظامي معاف شده و كارت پايان خدمت دريافت خواهند كرد.

رييس سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي افزود: اين افراد بايد به محضر رفته و تعهد دهند كه اگر فراخواني داده شد، دوره آموزش نظامي خود را سپري كنند.

به گزارش ايسنا، سردار زاده‌كمند در خصوص مشمولان غايب گفت: در سال جاري نسبت به مدت مشابه سال گذشته تعداد مشمولان غايب كه خود را معرفي كرد‌ه‌اند 50 درصد افزايش يافته است.

وي تصريح كرد: پيگيري‌هاي قضايي مشمولاني كه تا پايان سال 86، از سربازي فرار كرده‌اند، در حال حاضر منتفي شده و اين افراد در صورت معرفي خود تنها كسري خدمتشان را سپري خواهند كرد. همچنين فرزند خانواده طلاق كه سوري نبودن طلاقشان اثبات شده باشد و داراي فرزند بالاي 18سال نيز نباشند، از سربازي معاف خواهد شد.

منبع: http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=Ne ... 881&Lang=P

آواتار کاربر
moon
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط moon » سه‌شنبه 7 آبان 1387, 6:39 pm

87konkoori ممنون دوست عزیز

amir101
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: rasht
تماس:

پست توسط amir101 » شنبه 11 آبان 1387, 2:35 am

اطلاعيه تكميل ظرفيت
نظربه اینکه اطلاعیه تکمیل ظرفیت ورشته های تحصیلی جدیدآزمون کاردانی به کارشناسی سال 87 درنیمه دوم آبان از طریق نشریه پیک سنجش وسایت اینترنتی سازمان سنجش انتشارخواهدیافت لذا مراکزی که دردوره کارشناسی ناپیوسته پذیرش دارند تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 6/8/86 طبق فرم ارسالی اطلاعات خواسته شده را به این مرکز ارسال نمایند .

فقط 86 اشتباه تايپ شده
اينم لينك اصليش

http://htve.medu.ir/IranEduThms/theme2/ ... p=1&rcid=7
البته اين خبر رو از سايت amooooo.blogfa.com برداشتم دستش درد نكنه

rominajan

پست توسط rominajan » سه‌شنبه 14 آبان 1387, 12:10 pm

سلام من دانشجوي نرم افزار ازاد وفوق ديپلم دارم الان پيام نور قبول شدم براي گرفتن كارشناسي بهتر است اينجا ادامه بدم يا دوباره علمي كاربردي امتحان بدم؟اخه ميگن فقط 20 الي 30 واحد تطبيق ميدهد واحدهايم را اما من 75 واحد گذراندم!چه بايد بكنم من كه فوق ديپلم دارم و مي خواهم ليسانس بگيرم لطفا راهنماييم كنيد از طرفي مي خواهم رشته حسابداري نيز بخوانم مي توانم تغير رشته بدم پيام نور حسابداري بخوانم و همزمان علمي كاربردي يا جاي ديگر كامپيوترم را ادامه دهم يا كامپيوتر را بگذارم وقتي ليسانس حسبداري گرفتم ادامه دهم.؟؟؟لطفا راهنمايي كنيد با سپاس از شما

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » چهارشنبه 20 آذر 1387, 2:52 pm

سلام دوستان
به جملات زیر دقت کنید...
معاون اجرایی سازمان سنجش : دارندگان مدرک کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و دارندگان مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش و همچنین آن دسته از داوطلبین مذکور که حداکثر تا تاریخ 31 شهریور 88 در مقطع کاردانی فارغ التحصیل می شوند حق ثبت نام در آزمون سراسری را خواهند داشت. (آزمون سراسری رشته های نظری که در روزهای 4 , 5 و 6 تیرماه 1388 برگزار می گردد و ثبت نام آن نیز از 16 آذر شروع شده و 29 آذر نیز خاتمه می یابد). منبع : پیک سنجش
-مگه کنکور ما فنی ها (کاردانی های پیوسته) 1 مرداد 1388 (آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته) نیست که ثبت نامش از 23 تا 29 فروردینه؟
پس چگونه می توانیم در این کنکور سراسری نیز شرکت کنیم؟
شاید هم بشه شرکت کرد اما اگر قبول شدیم باید دوباره از دیپلم شروع کنیم...
خلاصه من کمی گیج شدم... لطفا راهنمایی کنید...

آواتار کاربر
Behzad_Badri
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Behzad_Badri » چهارشنبه 20 آذر 1387, 9:21 pm

دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم در واقع این یه فرصت و امتیاز برای ما فنی ها به حساب میاد. یعنی دارندگان مدرک کاردانی میتونن بدون گذروندن و پاس کردنه دروس نظری ها (و بدون گذروندنه حتی دورهء پیش دانشگاهی) تو کنکور سراسری شرکت کنن و اگه قبول شدن می تونن مراحل تحصیلشونو تو رشته ای که قبول شدن ادامه بدن.

آواتار کاربر
moon
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط moon » چهارشنبه 20 آذر 1387, 10:08 pm

شماها شرکت میکنن؟
به نظرتون خوبه که ما هم شرکت کنیم؟؟یعنی میتونیم تو دانشگاهایی مثل شریف و ... قبول بشیم؟؟

آواتار کاربر
Behzad_Badri
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Behzad_Badri » پنج‌شنبه 21 آذر 1387, 12:10 am

در هر حال امتیازیه که به ما داده شده ولی برا قبول شدن تو دانشگاههایی مثل شریف باید کلیهء دروسه رشتهء ریاضی رو بدونی و بهشون مسلط باشی.

آواتار کاربر
moon
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط moon » پنج‌شنبه 21 آذر 1387, 4:42 pm

در صورت قبولی تو این کنکور فکر کنم باید 4 سال بخونیم تا کارشناسی رو تموم کنیم،در صورتی که تو کنکور خودمون(کاردانی به کارشناسی) قبول بشیم 2 ساله میتونیم تموم کنیم...

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » پنج‌شنبه 21 آذر 1387, 8:05 pm

اگر می خواهید کنکوره ریاضی بدید به نظره من یه کلاس کنکور هم برید ! چون نمیشه بدونه کلاس کنکور برید کنکوره ریاضی بدید ! کنکورش خیلی سخته !

درسهاش ایناست :
عمومی :
عربی
زبان
ادبیات
معارف

تخصصی :
شیمی
فیزیک
ریاضیات گسسته
هندسه
حسابان
دیفرانسیل

باید روی ریاضی و فیزیک سرمایه گذاریه زیادی بکنید ، اما یه خوبی که داره اینه که شما اگر رتبتون 30 هزار هم بشه 100% یه جایی قبولید ... مثلا غیر انتفاعی مثله سجاده مشهد رو که باید با رتبه حداکثر 1500 داشته باشید برای قبولی اگر کنکوره ریاضی بدید و رتبتون 20 هزار یا 30 هزار هم شده باشه سجاد قبولید :دی
یکی از دوستانه خودم که کنوره ریاضی داد رتبش 25 هزار شده بود اشرفی اصفهانی علوم کامپیوتر قبول شد.

به هر حال بسته به وقت و نظره خودتون داره ، من میگم کاردانی به کارشناسی امتحان بدید خیلی بهتره ! چون الان حداقل با درسها آشنایی دارید و اگر حتی نرسید تا یه درس رو بخونید می تونید توی کنکور 4 تا سوالش رو جواب بدید اما کنکوره ریاضی اینطوری نیست.
بازم هر طوری که هر کسی خودش صلاح میدونه عمل کنه ...

موفق باشید همگی ... ;)

قفل شده