اگه نروم؟؟

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
5272

اگه نروم؟؟

پست توسط 5272 » دوشنبه 29 مهر 1387, 9:09 pm

سلام.يك سوال داشتم ازتون و ان اينكه اگه من به خدمت نروم چي ميشه؟مي تونم نروم؟راستش ديروز دفترچه رو گرفتم اما از اينكه ان رو پست كنم وكجا بيافتم مي ترسم.واز دوري و آموزشي و...مي ترسم.اخه من تا به حال يك شب هم دور از خانواده ام نبوده ام و دانشگاه هم تو استان خودمون (اصفهان)بودم.در كل اگه نروم خدمت چه ميشه؟بعدش بايد چكار كنم؟چند سال بعد عفو مي خورم؟دستگير نمي كنند؟كساني رو سراغ داريد كه نرفته باشند يا مثل من باشند؟وضعيتشون چطوره؟(5272ليسانس حقوق از اصفهان) ممنون وتشكر از شما دوستان عزيزم.

آواتار کاربر
قائم
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: عشق من،عمر من،شهر من،لنگرود

Re: اگه نروم؟؟

پست توسط قائم » سه‌شنبه 30 مهر 1387, 12:10 pm

5272 نوشته شده:سلام.يك سوال داشتم ازتون و ان اينكه اگه من به خدمت نروم چي ميشه؟مي تونم نروم؟راستش ديروز دفترچه رو گرفتم اما از اينكه ان رو پست كنم وكجا بيافتم مي ترسم.واز دوري و آموزشي و...مي ترسم.اخه من تا به حال يك شب هم دور از خانواده ام نبوده ام و دانشگاه هم تو استان خودمون (اصفهان)بودم.در كل اگه نروم خدمت چه ميشه؟بعدش بايد چكار كنم؟چند سال بعد عفو مي خورم؟دستگير نمي كنند؟كساني رو سراغ داريد كه نرفته باشند يا مثل من باشند؟وضعيتشون چطوره؟(5272ليسانس حقوق از اصفهان) ممنون وتشكر از شما دوستان عزيزم.
سلام. بذار کنار این سوسول بازیا رو. لیسانس داری، اونوقت می گی می ترسم؟
بیستو خورده ای داری، اونوقت شبا باید کنار خونواده باشی؟
اصلا جدی می گم اینو که خدمت برای آدمایی مثل شماست. پس مرد بودنت کجا رفته؟ من بچه 16، 17 ساله رو می شناسم که رفته خدمت اونوقت تو...
آره میشناسم کسایی رو که نرفتن. یا رفتن و فرار کردن. الآنم هیچ کاری نمی تونن بکنن. حتی نمی تونن یه تیکه زمین رو به نام خودشون سند بزنن. الآن ترس اونا بیشتره که مبادا روزی دستگیرشون کنن. ولی اگه همون موقع می رفتن و خدومتشونو می کردن الآن خیلی خوب داشتن زندگیشونو می کردن. پس مرد باش و مثل خانما رفتار نکن. یا علی
قربونتون بشم.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » سه‌شنبه 30 مهر 1387, 7:26 pm

5272 نوشته شده:سلام.يك سوال داشتم ازتون و ان اينكه اگه من به خدمت نروم چي ميشه؟مي تونم نروم؟راستش ديروز دفترچه رو گرفتم اما از اينكه ان رو پست كنم وكجا بيافتم مي ترسم.واز دوري و آموزشي و...مي ترسم.اخه من تا به حال يك شب هم دور از خانواده ام نبوده ام و دانشگاه هم تو استان خودمون (اصفهان)بودم.در كل اگه نروم خدمت چه ميشه؟بعدش بايد چكار كنم؟چند سال بعد عفو مي خورم؟دستگير نمي كنند؟كساني رو سراغ داريد كه نرفته باشند يا مثل من باشند؟وضعيتشون چطوره؟(5272ليسانس حقوق از اصفهان) ممنون وتشكر از شما دوستان عزيزم.
با سلام
دوست عزيز به خدا بهترين دوران زندگيت هستش اصلا از دست نده
در ضمن همين الان از دستت نميگيرن كه بيا برو سربازي وقتي دفترچه فرستادي بعد 6 ماه ميزنن اعزامتو حداقل در ضمن سربازي شده 18 ماه
از آموزش هم نترس وقتي گفتن بدو يه چند دور بدو بعد بگو خسته شدم كسي با تو كاري نداره
اصلا سربازي ترس نداره كه يعني چي اين حرفها چيه من ميترسم

در ضمن اگه دفترچه رو به موقع نفرستي غيبت ميكني و به هيچ وجه بهت عفو نميخوره
اينطوري بشيني تو خونه كه هر موقع وقت عفو رسيد ميرم نظام وظيفه پايان خدمت مي
گيرم ميزارم تو جيبم نه دوست عزيز بايد اون عفو كه ميگي به شما ميخوره بايد قبل موقع اعزام باشه نه بعد از اتمام فرجه 6 ماهه يا اعزام
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

sogand
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط sogand » چهارشنبه 1 آبان 1387, 2:46 pm

سلام
تو که ليسانس داري چرا نمي‌ري سرباز صنعت بشي من دو تا پسر عمو هام چون مدرک داشتند همين کارو کردند . دوره آموزشيرفتند و بعد رفتند و توي يه شرکت مشغول به کار شدند.
اگه سربازي نري مجبوري کار آزاد انجام بدي
تا عمر ما با شد به دنيا ما رفيقيم ....
ترس از آن دارم بميرم حس كني ما نا رفيقيم

[

قفل شده