خوب حالا كه قبول شده ايد به بقيه ك

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
nazer66

خوب حالا كه قبول شده ايد به بقيه ك

پست توسط nazer66 » جمعه 26 مرداد 1386, 3:38 pm

مي خواستم بگم دوستاني كه رتبه هاي پايين و مجاز و نسبتا خوب آوردن لطفا بگن كه بقيه براي سال آينده چي كار كنن؟ چه كتاب هايي بخونن و چه كلاس هايي برن درضمن فقط براي تهراني ها نگن مثلا براي من كه كاشان هستم و بقيه شهر ها هم بگن منظورم اينه كه موسسه خاصي رو بگن نه مثلا آقاي مقسمي چون من كه كاشان هستم مقسمي ندارم فقط كتابش رو دارم
مرسي

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » جمعه 26 مرداد 1386, 3:46 pm

انشا... كه همه دوستان موفق باشند، من در تاپيك "رتبه هاي پايين كمك كنند" منابع دولتي رو گفتم.

آواتار کاربر
tolstoi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط tolstoi » جمعه 26 مرداد 1386, 6:57 pm

دوست عزیز اصلا کار سختی نیست که سال دیگه رتبه زیر 50 بیاری و هر جا که دوست داری قبول شی باور کن.من خودم 4 ماه بیشتر نخوندم یعنی از وسطای اسفند و زیادم نخوندم شاید روزی 4 یا پنج ساعت ولی باید بدونی چی بخونی چی نخونی برای ذخیره کتاب مقسمی یکی از گمراه کننده ترینا و نا امید کننده هاس بهت توصیه میکنم جزوه زخیره پارسه رو بگیری و جاهاییکه میبینی برات مبهمه رو از تو کتاب روحانی بخونی چیز زیادتر هم نمیخواد بخونی همون کافیه من نتیجه گرفتم .برای سیستم عامل فقط کتاب فهیمی رو بخون فقط و فقط!ولی همراه با سوالای امسال و پارسال یعنی ببین از توش چطوری سوال میدن.برای ساختمان من خودم کلاس رفتم ولی کتاب پارسه رو بخون و جاهای مبهمشو از کتاب مقسمی بخون تا چیزای زیادی که بدرد کنکور نمیخوره رو نخونده باشی .مدارهم کتاب علوم پایه خوبه و کتاب پارسه بدرد نمیخوره. برای مدار پیشنهاد میکنم همهی تستای کتابو بزنی و کتاب الکترونیک رو بگیری البته جاهای اضافیشو از یکی از استادا بپرس تا زیادی نخونی.عمومی توی سراسری فوق العاده مهمه فوق العاده و خوندنش هم روش داره من دو هفته قبل از کنکور شروع کردم به خوندن معارف و 90 زدم چون سوالا عینا مث سالای پیش بود :lol: و سال دیگه هم مطمئن باش همینطوره زبان و ادبیاتو همزمان از اول بخون و سعی کن ادبیاتو دوبار دوره کنی و کتابا ی علوم پایه ادبیات حرف ندارن همینطور زبانش.امیدوارم موفق باشی.

قفل شده