قبولی با یک تست؟؟!!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
pooyan_wenger

قبولی با یک تست؟؟!!

پست توسط pooyan_wenger » چهارشنبه 23 بهمن 1392, 5:13 pm

درود بر عزیزان
به علت مشکلاتی که داشتم نتونستم برای ارشد 93 بخونم و فقط یک تست زدم!!!!اونم برای درس حسابرسی که ضریب 3 هست و اون هم درست زدم با افتخار str: ger

به نظر کارشناس و مشاور عزیز اصلا باید امید داشته باشم برای غیرانتفاعی؟؟؟!!! یا برای آزاد تلاش کنم؟؟ nar

ممنون از سایت مفیدتون

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: قبولی با یک تست؟؟!!

پست توسط peyman » چهارشنبه 23 بهمن 1392, 11:52 pm

pooyan_wenger نوشته شده:درود بر عزیزان
به علت مشکلاتی که داشتم نتونستم برای ارشد 93 بخونم و فقط یک تست زدم!!!!اونم برای درس حسابرسی که ضریب 3 هست و اون هم درست زدم با افتخار str: ger

به نظر کارشناس و مشاور عزیز اصلا باید امید داشته باشم برای غیرانتفاعی؟؟؟!!! یا برای آزاد تلاش کنم؟؟ nar

ممنون از سایت مفیدتون
شما که اینهمه زحمت کشیدید رفتید سر جلسه حداقل کل برگه پاسخنامه رو سیاه میکردید چون 25% احتمال درست بودنش هست! یکمی دقت کنید و گزینه های قلط قطعی رو کم کنید احتمال درست بودن بالاتر میره و از یه تست خیلی بهتر میشه
بعضیا همینجوری قبول شدند
...

pooyan_wenger

پست توسط pooyan_wenger » پنج‌شنبه 24 بهمن 1392, 12:26 am

peyman نوشته شده:

ممنون از سایت مفیدتون
شما که اینهمه زحمت کشیدید رفتید سر جلسه حداقل کل برگه پاسخنامه رو سیاه میکردید چون 25% احتمال درست بودنش هست! یکمی دقت کنید و گزینه های قلط قطعی رو کم کنید احتمال درست بودن بالاتر میره و از یه تست خیلی بهتر میشه
بعضیا همینجوری قبول شدند
من اینکارو طی دوران کاردانی و کارشناسی انجام دادم سیاه کردن رو ولی متاسفانه شانسه خیلی کمی دارم بهتره بگم بدشانسم چون برا کارشناسی -40% معارف رو زدم و -20% زبان -3% صنعتی بود فک کنم ger

برا همین ایندفه ریسک نکردم fekr

ممنون باز تو این بدشانسم شاید یه فرجی بشه bale

ممنون

mohsen_nt
تماس:

پست توسط mohsen_nt » پنج‌شنبه 24 بهمن 1392, 8:35 pm

امیدوارم همون یک تست قبول بشی ولی بعید می دانم با یک تست درست قبول شدن آن هم ارشد!!!
شاید اگر کاردانی بود با یک تست درست قبول می شدی ولی این ارشد هست و ظرفیت های ان بسیار کم هست.البته هیچ چیز مشخص نیست تا نتایج قطعی بیاد looc

pooyan_wenger

پست توسط pooyan_wenger » جمعه 25 بهمن 1392, 12:38 am

mohsen_nt نوشته شده:امیدوارم همون یک تست قبول بشی ولی بعید می دانم با یک تست درست قبول شدن آن هم ارشد!!!
شاید اگر کاردانی بود با یک تست درست قبول می شدی ولی این ارشد هست و ظرفیت های ان بسیار کم هست.البته هیچ چیز مشخص نیست تا نتایج قطعی بیاد looc
ممنون از روحیه
گفتم شانس ندارم من کلا دستم به تست خوبه ولی همش منفی dan
هزینه ای که برا شهرستان رفتم باید بدم برا غیرانتفاعی با واحد الکترونیکی تهران یکی میشه
زنگ زدم گفت بیا ثبت نام bale

گفتم از نظر مالی یکی هستن ما هم که یلخی مدرک میگیریم اینم میریم و یک تست میزنین شاید فرجی حاصل بشه ddn:

آواتار کاربر
kamyar_ku
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مهاباد
تماس:

پست توسط kamyar_ku » یک‌شنبه 25 اسفند 1392, 1:36 am

ممنون از سایت مفیدتون
نمیدونم رشته ت چیه ولی واقعا با یک تست امید داری غیرانتفاعی قبول شی؟
به نظر من رتبه ت بین رتبه های سومین یک سوم شرکت کننده ها میشه dan
به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم شمایل تو بدیدم نه عقل ماند و نه هوشم

قفل شده