اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری 92

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
omid.mirzaiy
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: sarakhs
تماس:

Re: اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری 92

پست توسط omid.mirzaiy » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 1:58 pm

سلام بچه ها کسی هست که خیام قبول شده باشه و بچه شهرستان باشه باهم خونه بگیریم ؟؟؟
یا از دوستای مشهدی اطراف خیام خونه سراغ ندارن؟
ایمیل بزنید
Omid.mirzaiy19@yahoo.com

آواتار کاربر
MRG_VB
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: 4MB
تماس:

پست توسط MRG_VB » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 3:32 pm

سلام درود بر شما.

اطلاعیه خوابگاه دانشجویان جدیدالورود

به اطلاع کلیه دانشجویان جدیداالورود می رساند، اولویت واگذاری خوابگاه با دانشجویان روزانه مقطع کاردانی می باشد و این دانشکده از واگذاری خوابگاه به دانشجویان کاردانی شبانه و کارشناسی روزانه/شبانه معذور می باشد

منبع

ما که قید خوابگاه رو زدیم.
amuz: nar: nar: nar

maha19
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد

پست توسط maha19 » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 3:33 pm

armanb2013 نوشته شده:
omid.mirzaiy نوشته شده:شهریه خیام مشهد چقد زیاد هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟750000تومان
gsg gsg gsg gsg gsg gsg gsg gsg fekr fekr fekr fekr fekr fekr khk: khk: :( looc
دانشگاه خیام یه لینک ثبت نام گذاشته برای دانشجویان ترم اولی تو سایت اش و من هم ثبت نام کردم و در مورد شهریه این رو نوشته بود :

" مبلغ شهریه ترم نخست شما رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزارکامپیوتر مقطع کارشناسی ناپیوسته با محسابه شهریه ثابت و متغیر 5,800,000 ریال می باشد که می توانید با مراجعه به تمامی شعب بانک ملت و یا از طریق سامانه پرداخت اینترنتی نسبت به تسویه حساب مالی خود اقدام نمایید . "

دوست عزیز ، شما این 750 رو از کجا خبر دار شدید ؟؟
رشته شما هم نرم افزار کامپیوتر هست ؟؟
پس چرا دانشگاه سجاد اینقد زیاده شهریش معمولا همیشه خیام شهریش از سجاد یه کمی بیشتر بود
ولی من فایل دانشگاه سجادو که گرفتم نوشته 720 شهریه ثابت که 350 هست مگه چندواحده
دوستان کسی اطلاعی داره در این مورد
قدیما تا کسی مجبور نبود ، دروغ نمی گفت ؛ الان تا کسی مجبور نباشه ، راست نمی گه !

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 3:49 pm

MRG_VB نوشته شده:سلام درود بر شما.

به اطلاع کلیه دانشجویان جدیداالورود می رساند، اولویت واگذاری خوابگاه با دانشجویان روزانه مقطع کاردانی می باشد و این دانشکده از واگذاری خوابگاه به دانشجویان کاردانی شبانه و کارشناسی روزانه/شبانه معذور می باشد

منبع

سلام برادر
یعنی باهنر شیراز هیچ خوابگاه نمیده؟؟؟؟؟؟؟
خب پس دردشون چیه دانشجو کارشناسی میگیرن؟؟؟/
خودگردان چی ؟؟؟؟؟
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

آواتار کاربر
majidbabaei
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط majidbabaei » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 3:53 pm

اطلاعیه چگونگی ثبت نام دانشجویان جدید الورود دانشکده فنی شهید شمسی پور:
بسمه تعالی
با عرض تبریک قبولی شما و آرزوی توفیق الهی، حضور سبز شما آینده سازان میهن اسلامی ایران را در این دانشکده گرامی داشته بدینوسیله به منظور سهولت در امر ثبت نام، توجه شما را به نکات مهم ذیل جلب می نماید .
کلیه پذیرفته شدگان ملزم می باشند برای ثبت نام طبق زمان اعلام شده ومراحل مربوطه جهت ثبت نام مراجعه نمایند.بدیهی است عدم ثبت نام درتاریخهای مقرر به منزله انصراف از رشته مربوطه تلقی گردیده وقبولی آنان کان لم یکن تلقی می گردد.
ثبت نام به شرح مراحل زیر خواهد بود:
پذیرفته شدگان با همراه داشتن مدارک زیر به نشانی دانشکده فنی شهید شمسی پور :
تهران- میدان امام حسین (ع)- ابتدای خیابان دماوند – روبروی ایستگاه ( (BRTشهید منتظری در تاریخ های مذکور و بر اساس نام خانوادگی طبق حروف الفبا شخصا" مراجعه نمایند:

قبول شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته :
روز شنبه : 6/7/92 از ساعت 9:00 لغایت 12:30 از ساعت 13:30 لغایت 16:00 ( الف تا ز )
روز یکشنبه : 7/7/92 از ساعت 8:00 لغایت 12:30 از ساعت 13:30 لغایت 16:00 ( س تا ی )

قبول شدگان مقطع کاردانی پیوسته :
روز دوشنبه: 8/7/92 از ساعت 8:00 لغایت 12:30 از ساعت 13:30 لغایت 16:00 ( الف تا ح)
روز سه شنبه : 9/7/92 از ساعت 8:00 لغایت 12:30 از ساعت 13:30 لغایت 16:00 ( خ تا ع )
روز چهارشنبه: 10/7/92 از ساعت 8:00 لغایت 12:00 از ساعت 13:30 لغایت 16:00 ( غ تا ی )

مدارک لازم جهت ثبت نام :
1- پرینت قبولی سال 92 از سایت سازمان سنجش آموزش کشور
2- اصل شناسنامه و 1 نسخه فتوکپی از تمام صفحات آن
3- اصل کارت ملی و 2 نسخه فتوکپی از پشت و روی آن
4- شش قطعه عکس 4×3 ( تمام رخ ) تهیه شده در سال جاری با پشت زمينه الزاما" سفيد ( پشت نویس شده )
5- اصل حکم مرخصی سالانه برای کارمندان دولت یا موافقت رسمی و بدون قید و شرط سازمان متبوع
6- گواهی پایان تحصیلات
الف:دانشجویان کاردانی (اصل وکپی مدرک دیپلم و یا گواهی موقت پایان تحصیلات متوسطه در یکی از شاخه های فنی و حرفه ای و یا کاردانش)
ب:دانشجویان کارشناسی ناپیوسته(اصل مدرک کاردانی و یا گواهی لازم مبنی بر پایان دوره کاردانی براساس ضوابط مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فنآوری .)
تذکرمهم:
1- برای آن دسته از پذیرفته شدگانی که ارائه اصل یا گواهی مدرک کاردانی امکان پذیر نباشد لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کاردانی با محتوای فرم شماره 9 دستورالعمل ثبت نام ( ارائه شده به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی) را ارائه نمایند که در آن قید شده باشد (( اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد .
2- پذیرفته شدگانی که ورودی نیمسال بهمن93-92 بوده وهنوز موفق به اتمام تحصیل درمقطع قبلی نشده اند ملزم به ارائه گواهی از محل تحصیل قبلی مبنی بر اتمام تحصیل (کاردانی تا30/10/92)و (کارشناسی ناپیوسته تا30/11/92) می باشند
7- تاییدیه تحصیلی
الف:دانشجویان پذیرفته شده کاردانی(اصل وکپی فیش پستی درخواست تاییدیه تحصیلی ) از اداره پست محل تحصیل
ب: دانشجویان پذیرفته شده کارشناسی ناپیوسته(پس ازتکمیل ثبت نام درخواست تاییدیه وریزنمرات ازمقطع قبلی ازطریق آموزش دانشکده اقدام می شود،ولی دانشجو بایستی پیگیری نماید(
8- مدارک لازم جهت تعیین تکلیف نظام وظیفه:
الف:اصل وکپی کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم یابرگ معافیت موقت دارای تاریخ اعتبارلازم ، یا داشتن دفترچه آماده به خدمت بدون مهر غیبت برای متولدین سال 1374 و قبل از آن
تذکر:
1- کلیه پذیرفته شدگان که درحین گذراندن خدمت سربازی می باشند به شرط نداشتن غیبت قبل از اعزام به خدمت با همراه داشتن گواهی ازیگان مربوطه جهت انجام امورمربوط به ترخیص به اداره خدمات آموزشی دانشکده مراجعه نمایند.
2- پذیرفته شدگانی که وضعیت تحصیلی آنان درمقطع تحصیلی قبلی به صورت مستمر بوده وفارغ التحصیل سال 1392 باشند نیازی به ارائه مدارک مندرج دربند8 ندارندودانشکده راساً نسبت به درخواست معافیت تحصیلی آنان اقدام می نماید.

9- مدارک لازم جهت پذیرفته شدگان با استفاده از سهمیه
الف : سهمیه ایثارگران :
ارائه معرفی نامه رسمی از ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ( سازمان بسیج مستضعفین ) یا اداره کل اموراداری وزرات جهاد کشاورزی که در آن قید شده باشد ( که تا قبل از ترم دوم از طریق ارگان های ذیربط به موسسات مربوطه ارسال خواهد شد ).
ب : سهمیه بنیاد شهید و امور ایثارگران
پذیرفته شدگان فرزندان شاهد ، آزاده و جانبازان موظفند نسبت به ارائه معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر محل سکونت به همراه اصل و کپی کارت ایثارگری و کارت ملی مربوطه میباشند .
10- واریز مبالغ ذکر شده در جدول :

دانشجویان روزانه واریز 250000 ریال
(بیست و پنج هزارتومان) بابت هزینه ثبت نام شامل : بیمه حوادث – کارت الکترونیکی (دانشجویی ) شارژ اولیه در سیستم اتوماسیون تغذیه
دانشجویان شبانه واریز 250000 ریال
(بیست و پنج هزارتومان) بابت هزینه ثبت نام شامل : بیمه حوادث – کارت الکترونیکی (دانشجویی ) شارژ اولیه در سیستم اتوماسیون تغذیه
دانشجویان شبانه واریز 350000 ریال
(سی و پنج هزارتومان) بابت پرداخت قسمتی از هزینه های خدمات دانشجویی ، فرهنگی در زمینه های فرهنگی ، ورزشی ، مشاوره ( قابل ذکر است این مبلغ در هر ترم تحصیلی توسط دانشجو پرداخت میگردد )
دانشجویان کارشناسی شبانه واریز 3200000 ریال
(سیصدوبیست هزارتومان) بابت علی الحساب شهریه ترم
دانشجویان کاردانی شبانه واریز2800000ریال
(دویست و هشتاد هزارتومان) بابت علی الحساب شهریه ترم
به منظور رفاه حال دانشجویان و عدم مراجعه حضوری به بانک تمهیدات لازم برای پرداخت الکترونیک در مرکز فراهم آمده است.لذا مقتضی است دانشجویان محترم کارت عضو شتاب و رمز دوم خود را برای پرداخت الکترونیکی مبالغ فوق به همراه داشته باشند.
( واریزشهریه برای دانشجویان شبانه ورودی بهمن ماه ):
دانشجویان شبانه ورودی نیمسال بهمن سال تحصیلی 93-92 پس از ثبت نام و واریز مبالغ مربوطه و اعلام از طریق سامانه پیامک دانشکده تا پایان دیماه91 فرصت دارند تا نسبت به واریز شهریه از طریق پرداخت الکترونیکی سامانه دانشکده اقدام نمایند .
• سایت دانشکده http://shamsipour.edu.tvu.ac.ir
پیوست‌ها
sabetname92.zip
(24.61 KiB) 479 مرتبه دانلود شده
آخرین ویرایش توسط majidbabaei در پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 4:07 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تصویر

آواتار کاربر
MRG_VB
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: 4MB
تماس:

پست توسط MRG_VB » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 4:02 pm

rafael957490 نوشته شده:

منبع

سلام برادر
خودگردان چی ؟؟؟؟؟
مث اینکه فقط به بچه های کاردانی خوابگاه میدن کارشناسی باید خودشون خوابگاه خود گردن بگیرن. nar: nar: nar: nar: nar: nar:

armanb2013
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط armanb2013 » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 4:08 pm

omid.mirzaiy نوشته شده:
armanb2013 نوشته شده:
omid.mirzaiy نوشته شده:شهریه خیام مشهد چقد زیاد هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟750000تومان
gsg gsg gsg gsg gsg gsg gsg gsg fekr fekr fekr fekr fekr fekr khk: khk: :( looc
دانشگاه خیام یه لینک ثبت نام گذاشته برای دانشجویان ترم اولی تو سایت اش و من هم ثبت نام کردم و در مورد شهریه این رو نوشته بود :

" مبلغ شهریه ترم نخست شما رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزارکامپیوتر مقطع کارشناسی ناپیوسته با محسابه شهریه ثابت و متغیر 5,800,000 ریال می باشد که می توانید با مراجعه به تمامی شعب بانک ملت و یا از طریق سامانه پرداخت اینترنتی نسبت به تسویه حساب مالی خود اقدام نمایید . "

دوست عزیز ، شما این 750 رو از کجا خبر دار شدید ؟؟
رشته شما هم نرم افزار کامپیوتر هست ؟؟
من زنگ زدم واحد مالیش شما چطور ثبت نام کردید ؟؟؟چرا من نمیتونم ثبت نام کنم
تصویر
یه عالمه مدارک و مشخصات ازم گرفت بعدش گفت برو 580 رو واریز کن تا بتونی به پنل شخصی دانشجویی ات دسترسی داشته باشی . bil:
ثبت نام حضوری احتمالا جداگانه است و باید زنگ بزنیم دانشگاه بپرسیم آیا شنبه است یا خیر .
اگر شما اطلاعات بیشتری داشتید مارو هم در جریان بزار . داداش گل .

omid.mirzaiy
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط omid.mirzaiy » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 4:37 pm

نه منم همین کارو رو کردم اولش خب باز نشده بود زنگیدم دانشکده گفت اما اینجا نوشته 580 شهریه ثابت با متغیر ترم اول ..شنبه و یکشنبه باید بریم برا ثبت نام اصلی...دادا تو بچه مشهدی ..من بچه سرخسم ...میتونم اونجا هم کار کنم هم درس بخونم؟؟

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 5:22 pm

MRG_VB نوشته شده:
rafael957490 نوشته شده:

منبع

سلام برادر
خودگردان چی ؟؟؟؟؟
مث اینکه فقط به بچه های کاردانی خوابگاه میدن کارشناسی باید خودشون خوابگاه خود گردن بگیرن. nar: nar: nar: nar: nar: nar:
ممنون
حالا هزینه ی خوابگاه خودگردان چقدری هستش؟؟؟؟؟؟؟/
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

armanb2013
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط armanb2013 » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 5:35 pm

omid.mirzaiy نوشته شده:نه منم همین کارو رو کردم اولش خب باز نشده بود زنگیدم دانشکده گفت اما اینجا نوشته 580 شهریه ثابت با متغیر ترم اول ..شنبه و یکشنبه باید بریم برا ثبت نام اصلی...دادا تو بچه مشهدی ..من بچه سرخسم ...میتونم اونجا هم کار کنم هم درس بخونم؟؟
والا منم مثل شما ، تا حالا تو این مقطع کارشناسی نبودم ولی فکر نمی کنم چیز خاصی داشته باشه . در حد همون کاردانیه یه ذره درس های تئوری سخت تر که اونم با چندتا استاد نمره بده dan برمی داری حالشو می بری !!
برای کار هم خیلی ها تو کارشناسی همراه درس کار هم می کنن ، کمی مشکله و شاید معدل ات بیاد پایین اگه خوب درس نخونی amuz: ولی در کل بیخیال .... !!! sbl

omid.mirzaiy
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط omid.mirzaiy » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 6:12 pm

armanb2013 نوشته شده:
omid.mirzaiy نوشته شده:نه منم همین کارو رو کردم اولش خب باز نشده بود زنگیدم دانشکده گفت اما اینجا نوشته 580 شهریه ثابت با متغیر ترم اول ..شنبه و یکشنبه باید بریم برا ثبت نام اصلی...دادا تو بچه مشهدی ..من بچه سرخسم ...میتونم اونجا هم کار کنم هم درس بخونم؟؟
والا منم مثل شما ، تا حالا تو این مقطع کارشناسی نبودم ولی فکر نمی کنم چیز خاصی داشته باشه . در حد همون کاردانیه یه ذره درس های تئوری سخت تر که اونم با چندتا استاد نمره بده dan برمی داری حالشو می بری !!
برای کار هم خیلی ها تو کارشناسی همراه درس کار هم می کنن ، کمی مشکله و شاید معدل ات بیاد پایین اگه خوب درس نخونی amuz: ولی در کل بیخیال .... !!! sbl
چیرو بیخیاب؟؟؟
خب نمیشه کار نکنم خرج مو از کجا در بیارم اونوقت ؟؟
شما خونه سراغ ندارید ارزون باشه؟

آواتار کاربر
mrabdollahi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mrabdollahi » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 7:24 pm

مگه شهریه دانشجوهای شبانه توی دانشگاه های مختلف فرق داره؟؟
پس چرا دانشکده شمسی پور ترم یک 300 هزار تومان میگیره ولی دانشکده کاشان 450 هزارتومان
چرا این همه تفاوت دارن؟
صاحب آرزوهای مــــــــــــــرده
مالک رویاهای خط خـــــــورده
خسته از فتح کدوم تصمیمی
کـــه میون شعله خوابت برده

armanb2013
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط armanb2013 » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 7:42 pm

چیرو بیخیاب؟؟؟
خب نمیشه کار نکنم خرج مو از کجا در بیارم اونوقت ؟؟
شما خونه سراغ ندارید ارزون باشه؟

نه من منظورم از بیخیال معدل بود bale
خونه هم متاسفانه سراغ ندارم nar ، ان شاالله پیدا کنی .

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 9:05 pm

mrabdollahi نوشته شده:مگه شهریه دانشجوهای شبانه توی دانشگاه های مختلف فرق داره؟؟
پس چرا دانشکده شمسی پور ترم یک 300 هزار تومان میگیره ولی دانشکده کاشان 450 هزارتومان
چرا این همه تفاوت دارن؟
hاونی که شمسی پور زده علی الحسابه.
احتمالا حدود 400 می شه
البته بله شهریه ها با هم فرق دارن

آواتار کاربر
Moh3n II
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » پنج‌شنبه 4 مهر 1392, 9:05 pm

missleili نوشته شده:دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید .. اگر من امسال رتبم حدود 500-600 شده باشه آیا می تونم تو تکمیل طرفیت علم و فرهنگ قبول بشم ؟ شرایط قبولی در تکمیل ظرفیت چیه ؟
علم و فرهنگ معمولا تکمیل نمی ده
اما آل طه و صدرا می دن

قفل شده