اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری 92

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
mahdi2012k
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: خراسان شمالی

Re: اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری 92

پست توسط mahdi2012k » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 9:17 pm

rafael957490 نوشته شده:
mahdi2012k نوشته شده:من مردوووووووووووووووووووووووود شدم
looc

ger
مهدی جان انشالله سال آینده
اگه خواستی بیا توی تاپیک 93 مثل یه مرد اعلام آمادگی بگو
انشالله سال بعدی شمسی پور در میای
من میرم سربازی سال 94 کنکور شرکت میکنم nar
تو كجايي سهراب؟ آب را گل كردند، چشمها را بستند وچه با دل كردن؛
صبر كن سهراب! گفته بودي قايقي خواهي ساخت، قايقت جا دارد؟ منم از اهل زمين دلگيرم....

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 9:20 pm

خطاب به دوستان عزیز missleili و z_ghasemi
بابا چرا فاز منفی میدید fekr fekr fekr
اگه اینطور بود دیگه ما مقطع کارشناسی ناپیوسته کلا باید از سیستم آموزشی کشورمون حذف بشه
اتفاقا دانشگاه های دیگری رو دارن اضافه میکن
توی همین مقطع کاردانی سخت افزار و فناوری اطلاعا آوردن
اینها هم جای امیدواری ولی بعضی از دوستان نمی دونم چطوری فاز منفی میدن
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 9:21 pm

Cancer_448 نوشته شده:دوستان کسی از وضعیت خوابگاه سمت دانشگاه شریعتی خبر داره؟
یه سوال دیگه
تو سایت دانشگاه شریعتی یه فرم داده که باید ببریم محضریش کنیم ضامنم میخواد اما نگفته کی میتونه ضامن بشه با چه شرایطی حالا چیکار باید کرد؟
مگه شبانه بهت خوابگاه نمیدن مهتاب جون؟

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط missleili » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 9:30 pm

آل طه مزخرفه منم اونجا قبول شدم
میخواستم یک سال دیگه بخونم ولی پدرمادرم اجازه نمیدن میگن عمرت هدر میشه زودتر بگیر مدرکتو اومدیم سال بعد کنکور غیراستاندارد بود یا اصن روزانه برنداشتن
میگن برم آزاد چون سطح علمیو امکاناتش بهتر از آل طه ست
تازه 10مین فاصله داره باهام ولی آل طه2ساعت تازه کلیم پول کرایه میشه + 600تومن ترمی(حداقل)
اگه میتونی برو آزاد اونقدمهم نیس مدرکتو که ازکجا گرفتی[/quote]

عزیزم .. شما از کجا می دونی مزخرفه .. من از دانشجویان همونجا سوال کردم .. گفتن سطح دانشگاهش خوبه .. اگر دقت کرده باشی تو تاپیک دوستان بعضی ها اشاره کردن که صدرا بد نیست و خوبه .. خوب آل طه هم تا همین پارسال با صدرا یکی بود تازه تفکیک جنسیتی شده .. سال تاسیس سال 80 بوده و 3 تا هم دانشکده داره .. یکی از دوستان که اونجا می خونه می گفت ما تو دانشگاهمون رتبه 300 ، 200 هم داریم ..
همونطور که خودت هم می دونی برنامه ریزی های این دانشگاه های فنی معلوم نیست که .. من امسال روی دانشگاه دولتی شاهرود حساب باز کرده بودم که در دقایق اخر متوجه شدم حذفش کردن ... اینم از خوشبختی ماست که انقدربه رشته مون بها می دن d ha: .. بعدش بگفته همون دوستم هزینه ترم حداکثر 570 در میاد ... اونطور که من فهمیدم شما شریعتی خوندی .. شریعتی صبح هم باید زود بلند می شدی می رفتی مترو ... از اونجا هم علی اباد .. بعدش هم اتوبوس .. خب همین آل طه هم همینه دیگه .. دوست عزیزم منم مثل تو توانایی اینو دارم که یکسال بخونم واسه دولتی شریعتی قبول شم اما من و تو از برنامه ریزی های این سازمان خبر نداریم .. آینده هم هنوز نیومده .. من خودم بیشتر رو ارشدم تاکید دارم .. من فکر نمی کنم سطح غیر انتفاعی های تهران بد باشه .. بازم برو ببین دانشگاهو .. راج بش حتما تحقیق کن .. خوب بود از دستش نده
پرواز را به خاطر بسپار .. پرنده مردنی است .

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط missleili » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 9:32 pm

rafael957490 نوشته شده:خطاب به دوستان عزیز missleili و z_ghasemi
اگه اینطور بود دیگه ما مقطع کارشناسی ناپیوسته کلا باید از سیستم آموزشی کشورمون حذف بشه
من کی فاز منفی دادم ؟؟؟ اتفاقا من از اینجا فاز منفی گرفتم

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 9:37 pm

missleili نوشته شده:
rafael957490 نوشته شده:خطاب به دوستان عزیز missleili و z_ghasemi
من کی فاز منفی دادم ؟؟؟ اتفاقا من از اینجا فاز منفی گرفتم
دوست عزیز ، سوتفاهم نشه
بله
خب نظرات دوستان باهم دیگه فرق داره
یکی میگه این دانشگاه x خوبه ، یکی دیگه میگه بده
ی
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

آواتار کاربر
elikap
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط elikap » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 9:40 pm

یه سوال دیگه
تو سایت دانشگاه شریعتی یه فرم داده که باید ببریم محضریش کنیم ضامنم میخواد اما نگفته کی میتونه ضامن بشه با چه شرایطی حالا چیکار باید کرد؟
عزیزم خوابگاه های خود دانشگاه سه مدله: چهار، شش و هشت تخته. تا ترم پیش قیمت هاش هم به ترتیب ترمی صد، نود و هشتاد هزار تومن بود. هر طبقه آشپزخونه داره و در زیر زمین هم حمام ها و نمازخانه قرار دارند. اتاق هاش کوچیک هستن ولی خوب زندگی دانشجوییه دیگه. بد نمیگذره.
آخرین ویرایش توسط elikap در سه‌شنبه 2 مهر 1392, 9:53 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط missleili » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 9:40 pm

missleili نوشته شده:آل طه مزخرفه منم اونجا قبول شدم
میخواستم یک سال دیگه بخونم ولی پدرمادرم اجازه نمیدن میگن عمرت هدر میشه زودتر بگیر مدرکتو اومدیم سال بعد کنکور غیراستاندارد بود یا اصن روزانه برنداشتن
تازه 10مین فاصله داره باهام ولی آل طه2ساعت تازه کلیم پول کرایه میشه + 600تومن ترمی(حداقل)
اگه میتونی برو آزاد اونقدمهم نیس مدرکتو که ازکجا گرفتی

عزیزم اگر دقت کرده باشی تو تاپیک دوستان بعضی ها اشاره کردن که صدرا بد نیست و خوبه .. خوب آل طه هم تا همین پارسال با صدرا یکی بود تازه تفکیک جنسیتی شده .. سال تاسیس سال 80 بوده و 3 تا هم دانشکده داره .. یکی از دوستان که اونجا می خونه می گفت ما تو دانشگاهمون رتبه 300 ، 200 هم داریم ..همونطور که خودت هم می دونی برنامه ریزی های این دانشگاه های فنی معلوم نیست که .. من امسال روی دانشگاه دولتی شاهرود حساب باز کرده بودم که در دقایق اخر متوجه شدم حذفش کردن ... اینم از خوشبختی ماست که انقدربه رشته مون بها می دن d ha: .. بعدش بگفته همون دوستم هزینه ترم حداکثر 570 در میاد ... اونطور که من فهمیدم شما شریعتی خوندی .. شریعتی صبح هم باید زود بلند می شدی می رفتی مترو ... از اونجا هم علی اباد .. بعدش هم اتوبوس .. خب همین آل طه هم همینه دیگه .. دوست عزیزم منم مثل تو توانایی اینو دارم که یکسال بخونم واسه دولتی شریعتی قبول شم اما من و تو از برنامه ریزی های این سازمان خبر نداریم .. آینده هم هنوز نیومده .. من خودم بیشتر رو ارشدم تاکید دارم .. من فکر نمی کنم سطح غیر انتفاعی های تهران بد باشه .. بازم برو ببین دانشگاهو .. راج بش حتما تحقیق کن .. خوب بود از دستش نده
من شخصا غیر انتفاعی رو ترجیح می دم به آزاد .. دوست ندارم جایی برم که آسون می گیرن

policweb

پست توسط policweb » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 9:43 pm

خواهشن یکی به سوال من رسیدگی کنه .
تکمیل ظرفیت چیست؟
با ذکر مثال

z_ghasemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط z_ghasemi » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 9:47 pm

missleili نوشته شده:

عزیزم اگر دقت کرده باشی تو تاپیک دوستان بعضی ها اشاره کردن که صدرا بد نیست و خوبه .. خوب آل طه هم تا همین پارسال با صدرا یکی بود تازه تفکیک جنسیتی شده .. سال تاسیس سال 80 بوده و 3 تا هم دانشکده داره .. یکی از دوستان که اونجا می خونه می گفت ما تو دانشگاهمون رتبه 300 ، 200 هم داریم ..همونطور که خودت هم می دونی برنامه ریزی های این دانشگاه های فنی معلوم نیست که .. من امسال روی دانشگاه دولتی شاهرود حساب باز کرده بودم که در دقایق اخر متوجه شدم حذفش کردن ... اینم از خوشبختی ماست که انقدربه رشته مون بها می دن d ha: .. بعدش بگفته همون دوستم هزینه ترم حداکثر 570 در میاد ... اونطور که من فهمیدم شما شریعتی خوندی .. شریعتی صبح هم باید زود بلند می شدی می رفتی مترو ... از اونجا هم علی اباد .. بعدش هم اتوبوس .. خب همین آل طه هم همینه دیگه .. دوست عزیزم منم مثل تو توانایی اینو دارم که یکسال بخونم واسه دولتی شریعتی قبول شم اما من و تو از برنامه ریزی های این سازمان خبر نداریم .. آینده هم هنوز نیومده .. من خودم بیشتر رو ارشدم تاکید دارم .. من فکر نمی کنم سطح غیر انتفاعی های تهران بد باشه .. بازم برو ببین دانشگاهو .. راج بش حتما تحقیق کن .. خوب بود از دستش نده
من شخصا غیر انتفاعی رو ترجیح می دم به آزاد .. دوست ندارم جایی برم که آسون می گیرن

از اسلامشهر تا آل طه چقدر راهه به نظرتون؟

iviaziyar
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد

پست توسط iviaziyar » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 9:52 pm

policweb نوشته شده:خواهشن یکی به سوال من رسیدگی کنه .
تکمیل ظرفیت چیست؟
با ذکر مثال
آره 1 مهندسی که میدونه بگه چی هست کجا هست کی هست اصلا تکمیل ظرفیت خوبه؟
من مشهدی ام 100% از 12غیر انتفاعی مشهد فکرکنم هنوز 6تای دیگه خالی هستن!!!
شنیدیم گفتن که آبان میاد! bale

Cancer_448
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط Cancer_448 » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 9:53 pm

shell69 نوشته شده:
یه سوال دیگه
مگه شبانه بهت خوابگاه نمیدن مهتاب جون؟
سلام عزیزم مبارک باشه goli
هم کلاسی که نشدیم ولی اشکال نداره هم دانشگاهی که میشیم str:
فکر نکنم به شبانه ها خوابگاه بدن nar:

Cancer_448
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط Cancer_448 » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 9:55 pm

elikap نوشته شده:
یه سوال دیگه
عزیزم خوابگاه های خود دانشگاه سه مدله: چهار، شش و هشت تخته. تا ترم پیش قیمت هاش هم به ترتیب ترمی صد، نود و هشتاد هزار تومن بود. هر طبقه آشپزخونه داره و در زیر زمین هم حمام ها و نمازخانه قرار دارند. اتاق هاش کوچیک هستن ولی خوب زندگی دانشجوییه دیگه. بد نمیگذره.
elikapجان مگه به شبانه ها خوابگاه میدن؟

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط missleili » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 9:57 pm

z_ghasemi نوشته شده:
missleili نوشته شده:

از اسلامشهر تا آل طه چقدر راهه به نظرتون؟
خب من فکر میکنم شما باید بری متروی شاهد .. .. بعد هم صادقیه .. از اونجا هم اتوبوس ها و تاکسی های شهرانو سوار شی تقریبا نزدیک دانشگاه پیاده می کنه ..
اما با اتوبوس ..فکر میکنم از اسلامشهر به آزادی اتوبوس داشته باشه .. که در اون صورت شما می ری آزادی .. از اونجا هم واسه کوهسار اتوبوس شرکت واحد داره که سر کوچه دانشگاه پیاده می کنه .. راستی شهریه دانشگاه ها افزایش پیدا کرده و شهریه اش شده 700 تومن .. اگر نظر منو بخوای خوب راجع بش تحقیق کن .. سطح آزاد و غیر انتفاعی رو مقایسه کن .. بعد انتخاب کن .. منم خودم اصلا غیر انتفاعی و آزاد و قبول ندارم اما فکر میکنم سطح غیر انتفاعی تهران بد نباشه ..

z_ghasemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط z_ghasemi » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 10:02 pm

misslelili

اگه 700باشه ک یدفه میرم همون آزاد
مطمینی شهریه شده 700؟
از کی پرسیدید؟

قفل شده