بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 92 و انتخاب شهر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
peyman0071
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 92 و انتخاب شهر

پست توسط peyman0071 » شنبه 2 شهریور 1392, 9:43 am

bluetooth153 نوشته شده:بچه ها اینو حتما بخونید
ظاهرا امسال هم مثل سال 89 یک ترم دیرتر میریم دانشگاه
viewtopic.php?f=2&t=14001

نه بابا اگه اینطوری بود که دفترچه اونطوری نمیزد!!اگه بخوان اینطوری کنن هش قاطی میشه که!!

Ali_rmz
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Ali_rmz » شنبه 2 شهریور 1392, 9:48 am

سلام بچه ها shad

می خواستم بپرسم که دانشگاه قوچان در چه وضعه ! خوبه یا نه ؟؟ baba:

Ali_rmz
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: درخواست

پست توسط Ali_rmz » شنبه 2 شهریور 1392, 9:55 am

hosseinahmadzade نوشته شده:سلام خسته نباشید
من کدپیگیری و رمز ورود کاردانی به کارشناسیم رو گم کردم نمیتونم انتخاب شهر کنم باید چیکار کنم
شماره داوطلبیم 1186620
ش ش 0010664610
ت ت 1368.05.20
اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم nar
شما باید به همراه یک کارت ملی به یکی از مراکز سنجش در شهر یا استانتون مراجعه کنید و این اطلاعات رو دریافت کنید.

hamid_parsa
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: نهاوند

پست توسط hamid_parsa » شنبه 2 شهریور 1392, 10:12 am

SAJDEHGAR نوشته شده:سلامی مجدد به آقا حمید و همه دوستان عزیز !!!
داداش اگه حوصله ات می گیره ادامه میدیم !

مدار این کتاب نه اونایی که دیدید looc مدار منطقی نه الکتریکی
http://gostaresh-pub.com/BookDetile.php?SID=188
خیلی ممنون ! عجب نابغه ای هستم!!!! dan دست گلت دردنکنه .
اول رانکوهی و فهیمی رو بخون بعد از روی مقسمی تست بزن(مخصوصا کتاب های 30 آزمون گسترش علوم پایه)
پس با این حساب : برای این دو درس با توجه به این چیزی که شما گفته اید پس مطالب درسی کتاب های کنکور ( کنکور سریع -درس کنکور) مقسمی رو نخونیم و فقط تست های هرفصلش رو بزنیم + 30 آزمون: ببینید خلاصه اش درسته :

1-درس سیستم عامل : خواندن فقط فهیمی تست : هرچی از مقسمی .
2-درس ذخیره فقط رانکوهی تست هرچی از مقسمی .

کتاب فهیمی یک کتاب هست bil:

فکر میکنم من مجددا دارم این رو هم مانند مدار اشتباه داخل اینترنت پیدا میکنم :
این رو ببینید :
http://www.forouzesh.com/book/bookdetai ... QkrdaYQkbz
نوشته سیستم های عامل جلد اول ( مفاهیم و تکنیک ها ) .
بی زحمت مشخصات این کتاب رو قیدکن برادر عزیز منکه گیج شدم !

خیلی ممنون....
همه چیز رو درست فهمیدی.فقط واسه ذخیره هم رانکوهی هم مقسمی رو از فرمول هاش خوب بخون.اما مفاهیم و تعریفی ها رانکوهی
کتاب سیستم عامل هم درسته.همینه که پیدا کردی sbl bil:
من بنده كسي هستم كه انديشيدن را به من بياموزد نه انديشه ها را

alikhatib
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط alikhatib » شنبه 2 شهریور 1392, 10:56 am

با سلام به همه کاربران کارشناسی
یه سوالی داشتم از خدمتتون
من تا بهمن تو رشته الکترونیک فارغ التحصیل میشم لازم به ذکر که فقط میتونم تو تبریز ادامه تحصیل بدم یعنی فقط 3 تا موسسه تو تبریز هست که میشه انتخاب کرد و متاسفانه ورودیهاش مهرن!!!
حالا شما میگید من اصلا انتخاب رشته نکنم؟!تا بلکه تو تکمیل ظرفیتا قبول بشم؟

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » شنبه 2 شهریور 1392, 12:00 pm

peyman0071 نوشته شده:
bluetooth153 نوشته شده:بچه ها اینو حتما بخونید
ظاهرا امسال هم مثل سال 89 یک ترم دیرتر میریم دانشگاه
viewtopic.php?f=2&t=14001

نه بابا اگه اینطوری بود که دفترچه اونطوری نمیزد!!اگه بخوان اینطوری کنن هش قاطی میشه که!!
خیر این اتفاق نخواهد افتاد
فقط مثل روال 3 سال گذشته ترم یکی ها از هفته سوم تحصیلی یعنی همون حدود 5 تا 10 مهر سر کلاس می رن

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » شنبه 2 شهریور 1392, 12:01 pm

alikhatib نوشته شده:با سلام به همه کاربران کارشناسی
یه سوالی داشتم از خدمتتون
من تا بهمن تو رشته الکترونیک فارغ التحصیل میشم لازم به ذکر که فقط میتونم تو تبریز ادامه تحصیل بدم یعنی فقط 3 تا موسسه تو تبریز هست که میشه انتخاب کرد و متاسفانه ورودیهاش مهرن!!!
حالا شما میگید من اصلا انتخاب رشته نکنم؟!تا بلکه تو تکمیل ظرفیتا قبول بشم؟

بهتره صبر کنید و انتخاب نکنید

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » شنبه 2 شهریور 1392, 12:02 pm

hamid_parsa نوشته شده:
SAJDEHGAR نوشته شده:آقا حمید سلام داداش . goli
درصد هاتون رو دیدم .... کمی شاکی بودید که خیلی راهت تر می تونستید بهتر بزنید !!! خوب مشکل چه چیزی بود که مانع شد ؟ اضطراب ؟ شتاب ؟ بی دقتی و... ؟ krn:
میشه لطف کنید و منابع مطالعاتی خودتون رو به تفکیک ریز بنویسد برام ؟
ممنون می شم داداش .
ان شاالله یک جای خیلی توب هر جا که میخواهی قبول میشی به نظرم که خیلی خوب زدی !!! rooz
منتظر پاسخ داداش هستیم .
موفق باشی . goll
سلام
نه اصلا اضطراب نداشتم.مخصوصا روز جلسه.ولی قبلش داشتم که اونم مربوط به مسائل کنکور نبود.مشکل شخصی داشتم
من چون قرار نبود درس های ریاضی و آمار رو بزنم و همچنین زبان عمومی و ادبیات مطمئن بودم وقت زیاد دارم.وشتابی نداشتم
در حل مسائل حوصله داشتم و براساس زمان سوالات رو حل میکردم.و دقت کافی رو داشتم
و تنها مطلبی که باعث شد.درصد ها خوب نشه.مسائل قبل از آزمون و مشکلات شخصی بود که برنامه ریزیم رو به هم میریخت
توصیه من به کنکوری های سال های بعد همیشه این خواهد بود.که
1-ببینن کجا میخوان کارشناسی درس بخون.و برای چی اونجا میخوان برن(تفریح-اسم شهر-اسم دانشگاه-سطح علمی و....)
2-قصد ارشد خودندن داره یا نه(چون کسی که ارشد میخواد بخونه و دانشگاه خوبی بره باید کارشناسی جایی خوبی باشه)
3-از فکر مسائل حاشیه ای باید بیاید بیرون(ازدواج-دوستیbf-gf-کار-با یه دست چندتا هندونه برداشتن و....)
4-محیط اضطرابی نباشید.دوستان که دارید رو ترک کامل نکنید ولی حدود رو برای یه فرد کنکوری که خودتون هستید حفظ کنید و رفت و آمد و بیرون رفتن یه خورده کم تر کنید
5-محرک روحی واسه خودتون داشته باشید(انگیزه)
6-منابع درسی رو مدام تغییر ندید-کتاب های کارشناسی خیلی وقت ها مشخص هستند که کدوم بهتر هستن
7-برنامه ای داشته باشید که بتونید از پسش بربیاید-خیال بافی واسه برنامه ریزی نکنید.ببینید چه قدر ظرفیت خوندن و مطالعه داریدو همچنین شرایط زندگی براتون چطوره بعد برنامه ریزی کنید
8-مرور مباحث و دروس رو فراموش نکنید-مثلا هر دوفصلی که جلو میرید بیاد اونم دو فصل رو یک بار دیگه مطالعه کنید.و بعد از مدتی 4 یا 5 فصلی مرور کنید.به خاطر اینکه مباحث زیاده .از اول تا آخر هر درس رو 2 یا 3 باری مرور کنید(عالی میشه)
9-زمانبندی رو یاد بگیرید.چه تو تست چه تو درس خوندن-آزمون گرفتن از خودتون هم خیلی میتونه کمک کنه(ولی اکتفا به درصد های آزمون های که از خودتون میگیرید نباشید و فکر نکنید چون از 4 فصل مثلا 70 درصد برنامه سازی زدید خیلی بلد هستیدو....)
10-باید و باید در زمان کنکور ارامش و زمانبندی و دقت رو حفظ کرد.و اصلا سوالی رو که شک دارید نزنید.وفکر نکنید از بقیه کمتر زدید یا با این درصد ها نمیتونم فلان جا قبول بشم
نمیدونم خوب هست و به درد کسی میخوره یا نه.
اگه مفید و خوب نیست ببخشید
منابعی که من استفاده کردم
مدار شادکام انور(که اول مقسمی بود ولی شادکام انور خیلی بهتره)
برنامه نویسی(مدرسان شریف-عادلی نیا)و مقسمی
زبان تخصصی(کتاب مشکی رنگ که که عکس رو قبلا گذاشتم-الان تو دانشگاها این کتاب تدریس نمیشه-ولی از همه بهتره)
معارف (کتاب اندیشه نهاد رهبری) و تست از مدرسان و ایات از کتابچه نکات گسترش علوم پایه
سیستم عامل(مقسمی و فهیمی)
ذخیره (رانکوهی و مقسمی)
ساختمان (مقسمی)
یه سریاش خوبه ولی بعضی موارد بی ربطه
مثل gf bf
این مورد حداقل تو تجربه شخصی باعث افزایش روحیه هم شده :))

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » شنبه 2 شهریور 1392, 12:04 pm

leilaa نوشته شده:اقا محسن درسته میگن غیرانتفاعی قبول میشم ولی این روزانه و شبانه هم انتخاب کردم نشم هم اخر سر غیرانتفاعی هست دیگه انتخاب کردم ولی ببینین چطوره؟؟؟؟؟؟؟ترتیب انتخابام

1- رشته محل انتخابی

2219 | روزانه | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشكده فني وحرفه اي دختران تهران /دكترشريعتي / || روزانه |

2- رشته محل انتخابی

2220 | روزانه | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشكده فني وحرفه اي دختران تهران /دكترشريعتي / || روزانه |

3- رشته محل انتخابی

2223 | روزانه | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه زنجان || روزانه |

4- رشته محل انتخابی

3047 | روزانه | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه شاهرود || روزانه |

5- رشته محل انتخابی

2242 | شبانه | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشكده فني وحرفه اي دختران تهران /دكترشريعتي / || شبانه |

6- رشته محل انتخابی

2243 | شبانه | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشكده فني وحرفه اي دختران تهران /دكترشريعتي / || شبانه |

7- رشته محل انتخابی

2246 | شبانه | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه زنجان || شبانه |

8- رشته محل انتخابی

3049 | شبانه | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه شاهرود || شبانه |

9- رشته محل انتخابی

2263 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه || غيرانتفاعي |

10- رشته محل انتخابی

2394 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه || غيرانتفاعي |

11- رشته محل انتخابی

2371 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي صبا-اروميه || غيرانتفاعي |

12- رشته محل انتخابی

2442 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي نژند-اروميه || غيرانتفاعي |
خوبه. ولی درصداتو یادم نیست بگم کدوم قبولی

آواتار کاربر
SAJDEHGAR
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: روی زمین

پست توسط SAJDEHGAR » شنبه 2 شهریور 1392, 2:20 pm

دادا حمید و همه عزیزان سلام مجدد :
مرسی از پاسخ هاتون : اوکی شده تا به این جای کار !
فقط من منتظر کتاب زبان تخصصصی که گفتی هستم rooz
و ان شاالله یه سری سوالک های دارم dan که بعدش مزاحمت می شم .... goll

چاکریم .
رو به تو سجده میکنم دری به کعبه باز نیست
بس که طواف کردمت مرا به حج نیاز نیست

زخم نمیزنی به من که مبتلا ترم کنی
از همه توبه میکنم بلکه تو باورم کنی

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد
تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد

inspration
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: ahvaz

پست توسط inspration » شنبه 2 شهریور 1392, 2:58 pm

سلام من غیر انتفاعی خرمشهر درس می خونم شروع کلاس ها 16 شهریور ماه اعلام شده .من خودم کنکور 92 شرکت کردم به امید اینکه کارون اهواز قبول بشم جواب ها دیر میاد باید چیکار کنم.درضمن یه غیر انتفاعی جدید به نام رهنما در اهواز امده که وقتی اونجا رفتم و تحقیق کردم کفتند به ما اعلام نشده قراره اینجا غیر انتفاعی با شه .در حالی که تو دفتر چه اسم و ادرسشو زده.حالا چیکار باید بکنم؟می خوام بدونم این غیر انتفاعی رهنما تازه تاسیسه واحد ا منو تطبیق میدن یا از اول باید بخونم؟

milad993d
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط milad993d » شنبه 2 شهریور 1392, 3:03 pm

سلام بر مدیریت محترم سایت و بزرگان کنکور
آقا من درصد ها و انتخاب رشته مو میزارم، ببینید اولی رو به سلامتی و خوبی و خوشی قبولم یا .... ger
درصد ها:
(سیستم عامل، ذخیره و ساختمان): 30%
برنامه سازی: 20%
مدارمنطقی: 27%
زبان تخصصی: 50%
معارف: 20%
و بقیه سفید.

انتخاب ها:

1- رشته محل انتخابی

2258 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي جهاددانشگاهي -واحدهمدان || غيرانتفاعي |

2- رشته محل انتخابی

2398 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي عمران وتوسعه -همدان || غيرانتفاعي |

3- رشته محل انتخابی

2423 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي گنجنامه -همدان || غيرانتفاعي |

4- رشته محل انتخابی

2451 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي هگمتانه -همدان || غيرانتفاعي |

-*-*-*-
خیلی ممنونم...

bahram_Apple
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bahram_Apple » شنبه 2 شهریور 1392, 3:56 pm

داداش 100 درصد اولویت اول قبول میشی درصدات که خوبه چرا روزانه یا شبانه ها رو انتخاب نکردی من توی شبانه ها شانست زیاد می بینم بارسال دوستم با همین نتیجه شبانه سیرجان قبول شده بود تازه اون مدار رو سفید زده بود goli

milad993d
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط milad993d » شنبه 2 شهریور 1392, 4:24 pm

bahram_Apple نوشته شده:داداش 100 درصد اولویت اول قبول میشی درصدات که خوبه چرا روزانه یا شبانه ها رو انتخاب نکردی من توی شبانه ها شانست زیاد می بینم بارسال دوستم با همین نتیجه شبانه سیرجان قبول شده بود تازه اون مدار رو سفید زده بود goli
اگه همدان داشت که میزدم؛ خرج روزانه و شبانه شهر دیگه با غیر انتفایی همدان یکی میشه، شایدم بیشتر (اینطور به نظر میاد)... تازه تو غربت هم نیستم
مدرک هم برام مهم نیست، تو این دو سال میخوام یه بسیج و کارت سبز جور کنم یکمم چیزایی که تو دانشگاه یاد نمیدن برم یاد بگیرم که بعد خدمت یه دکانی چیزی باز کنیم... bale
چیزایی که تو دانشگاه یاد نمیدن
ببخشید؛ یادم نبود که تو دانشگاه کلا چیزی یاد نمیدن، اشتباه لپی بود. تکرار نمیشه danesh
آخرین ویرایش توسط milad993d در شنبه 2 شهریور 1392, 4:28 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

bahram_Apple
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bahram_Apple » شنبه 2 شهریور 1392, 4:28 pm

هر طور خودت صلاح میدونی آخه من رو مدرک خیلی حساسم و حتما دوست دارم روزانه یاشبانه شهر دیگه درس بخونم
بچه کدوم شهری به نظر میاد کرد باشی

قفل شده