دعوت از دوستانی ک میخواهند برای کنکور 92 در بخوانند

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
hamid_parsa
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: نهاوند

Re: دعوت از دوستانی ک میخواهند برای کنکور 92 در بخوانند

پست توسط hamid_parsa » دوشنبه 14 مرداد 1392, 7:34 pm

leilaa نوشته شده:
hamid_parsa نوشته شده:
leilaa نوشته شده:کی ذخیره مقسمی میخونه؟؟؟
من به دوستم گفته بودم از یه شهر دیگه گرفته برام دست دومشو برا سال 89 ولی متاسفانه وقتی کتابو دیدم rooz فصل اول چند تا از صفحه هاش سفیده نیفتاده منم ک شهرستانم جدیدشو نمیفروشن اصلا دست دومشم نیس که برم حداقل کپی بگیرم از دوسامم کسی نداره اگه میشه هرکی داره این چن صفحه رو بگم عکس بگیرین ممنون میشم
صفحه چند تا چندش؟؟؟؟؟/
ایمیلمو براتون پیغام کردم ممنون میشم عکسارو بفرستین goll
عکس ها رو فرستادم.صفحه 20 چیز خاصی نبود.مطلبی نداشت bil:
من بنده كسي هستم كه انديشيدن را به من بياموزد نه انديشه ها را

maha19
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد

پست توسط maha19 » دوشنبه 14 مرداد 1392, 8:18 pm

rafael957490 نوشته شده:یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم
اینم جزوه ی سی پلاس پلاس از دایتل و دایتل به زبان فارسی
http://www.codecity.ir/ebook_show.php?id=370
یکی از بهترین منابع کنکوری همین کتابی است که گذاشتم
ممنون goll goli
قدیما تا کسی مجبور نبود ، دروغ نمی گفت ؛ الان تا کسی مجبور نباشه ، راست نمی گه !

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » دوشنبه 14 مرداد 1392, 9:04 pm

اطلاعاتی در مورد کنکور کارشناسی ناپیوسته
مشاور عالي سازمان سنجش با اشاره به برگزاري آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته 92 در روز پنج شنبه 24 مرداد ماه، گفت: کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه 21 مرداد بر روي سايت سازمان سنجش قرار مي‌گيرد.

دکتر حسين توکلي در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اينکه در اين آزمون 281 هزار و 515 نفر ثبت‌نام کرده‌اند، اظهارکرد:‌ از اين تعداد 118 هزار و 69 نفر معادل 41.94 درصد داوطلبان زن و 163 هزار و 446 نفر معادل 58.06 درصد مرد هستند.

وي افزود: اين آزمون در هفت گروه آموزشي و 74 کدرشته امتحاني در صبح و بعد ازظهر پنج شنبه 24 مردادماه در 143 شهرستان کشور برگزار مي‌شود.

توکلي با اشاره به آزمون‌ صبح روز پنج‌شنبه 24 مرداد ماه، گفت: آزمون داوطلبان 20 کد رشته امتحاني شامل 18 کد رشته فني و مهندسي و دو کد رشته علوم پايه در صبح روز پنج‌شنبه و آزمون 54 کد رشته امتحاني ديگر شامل 18 کد رشته امتحاني علوم انساني، هفت کد رشته هنر، 15 کد رشته کشاورزي، 12 کد رشته آموزش پزشکي و دو کد رشته دامپزشکي در بعد از ظهر روز پنج شنبه در حوزه‌هاي مربوطه برگزار مي‌شود.

مشاور عالي سازمان سنجش خاطرنشان کرد: کارت شرکت در آزمون داوطلبان در روزهاي 21 تا 23 مردادماه براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد، بنابراين کليه داوطلبان بايد با ورود به سايت سازمان و وارد کردن اطلاعات خود نسبت به مشاهده و پرينت کارت خود اقدام کنند.

توکلي با تاکيد بر اينکه براي حضور در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملي يا شناسنامه عکس دار الزامي است، اظهارکرد: همچنين درهاي ورودي جلسه امتحاني براي صبح راس ساعت هفت و بعد ازظهر راس ساعت 14:30 بسته خواهد شد و شروع فرايند برگزاري آزمون صبح از ساعت 7:30 و آزمون بعد ازظهر از ساعت 15 است و از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درهاي ورودي ممانعت به عمل مي‌آيد
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

آواتار کاربر
leilaa
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: سلماس
تماس:

پست توسط leilaa » سه‌شنبه 15 مرداد 1392, 12:46 am

hamid_parsa نوشته شده:
leilaa نوشته شده:
hamid_parsa نوشته شده:"]کی ذخیره مقسمی میخونه؟؟؟
من به دوستم گفته بودم از یه شهر دیگه گرفته برام دست دومشو برا سال 89 ولی متاسفانه وقتی کتابو دیدم rooz فصل اول چند تا از صفحه هاش سفیده نیفتاده منم ک شهرستانم جدیدشو نمیفروشن اصلا دست دومشم نیس که برم حداقل کپی بگیرم از دوسامم کسی نداره اگه میشه هرکی داره این چن صفحه رو بگم عکس بگیرین ممنون میشم
صفحه چند تا چندش؟؟؟؟؟/
ایمیلمو براتون پیغام کردم ممنون میشم عکسارو بفرستین goll
عکس ها رو فرستادم.صفحه 20 چیز خاصی نبود.مطلبی نداشت bil:[/quote]
ممنون اقا حمید نگا کردم ولی صفحه بندی کتاب من با کتاب شما فرق میکنه ظاهرا مال من قدیمی تره ger nar

یه مثل اذری میگه گونشیا اومود اولان شامسز گالار-(یعنی هرکی برا شام امیدش به همسایه باشه بدون شام میمونه) منم به دوستم امیدوار شدم اینم کتابم....... khk:

اگه میشه فصل یکو عکس بگیرین بفرستین شرمندتون شدم ایشالا جبران میکنم
وقتی از تلاش خسته شدی به این فکر کن که بعضیا منتظرند تا با موفقیتت با تو بخندند و بعضیا منتظرند با شکستت به تو بخندند.

ازصدای گذر"آب"چنان فهمیدم "تندتر"ازآب روان،"عمرگران" میگذرد… "زندگی" را نفسی ارزش"غم" خوردن نیست… آنقدر"سیر"بخندکه ندانی غم چیست…

مقاله و پروژه http://fogoladeh.blogfa.com/

ختم قرآن برای مامانبزرگم
هرکس میخواد کمک کنه تموم کنم از این لینک یه جز یا هر چن تا میخواد انتخاب کنه

http://www.mobin.info/q/375

آواتار کاربر
Uniqueee
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط Uniqueee » سه‌شنبه 15 مرداد 1392, 11:06 am

سلام!

بچه ها میشه این 2تا سوال 8و9 رو برام حل کنین؟ نمیدونم من اشتباه حل میکنم یا کتاب اشتباه حل کرده!

راستی جواب تشریحی برنامه نویسی90 رو هم گذاشتم..البته همچینم تشریحی نیست:|
پیوست‌ها
8,9.JPG
90.JPG
من میخوام کتابامو بفروشم..هر کی میخواد شرایطشو بدونه بهم پیغام بده..
اکثراً هم مقسمی و 30آزمون هستند و 7آزمونم دارم
راستی خودم از شریعتی دوره روزانه ورودی بهمن قبول شدم.

maha19
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد

پست توسط maha19 » سه‌شنبه 15 مرداد 1392, 11:08 am

بچه ها کسی میتونه برنامه نویسی 90 رو حل کنه و توضیح بده آخه خیرسرشون حل کردن ولی چه حل
کردنی میگن تشریحی ولی تشریحی نیست لطفا هرکی میتونه با توضیح بنویسه ممنونم goll
قدیما تا کسی مجبور نبود ، دروغ نمی گفت ؛ الان تا کسی مجبور نباشه ، راست نمی گه !

ho3in.3ven
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط ho3in.3ven » سه‌شنبه 15 مرداد 1392, 11:46 am

Uniqueee نوشته شده:سلام!

بچه ها میشه این 2تا سوال 8و9 رو برام حل کنین؟ نمیدونم من اشتباه حل میکنم یا کتاب اشتباه حل کرده!

8 میشه گزینه 3
9 هم میشه گزینه 2

hamid_parsa
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: نهاوند

پست توسط hamid_parsa » سه‌شنبه 15 مرداد 1392, 12:52 pm

من تو این سوال ها مشکل دارم
چه حوری میشه فهمید مثلا تو سوال 8 خروجی ها اکتیو لاو هستن یا اکتیو های؟ fekr
حسین جان جوابش رو که نوشته.یه توضیحی یه چیزی......!
من بنده كسي هستم كه انديشيدن را به من بياموزد نه انديشه ها را

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » سه‌شنبه 15 مرداد 1392, 1:00 pm

Rojan7 نوشته شده:
disloyal نوشته شده:سلام بچه ها
واسه انتخاب دانشگاه حتما حتما از محسن آزاددل کمک بگیرید و مطمئن باشید هیچکسی اندازه ایشون از وضعیت نمره ها و کارنامه های سال های پیش و وضعیت دانشگاه ها خبر نداره کسانی ک تهرانن فکر کنم بتونن حضوری برن پیشش و بقیه دوستانم به صورت مجازی

انتخاب کردن دانشگاهتونو شوخی نگیرید یعنی 2 تا دانشگاه رو بالا پایین بذارید احتمال قبولیتون توی دانشگاه خوب از بین میره

روز کنکورهم استرس به خودتون راه ندین
میشه بیشتر توضیح بدین. اخه قبلا توی کنکورهای سراسری میگفتن , ترتیب انتخاب رشته مهم نیست و فقط طبق علاقه تون انتخاب کنید. اما در مورد دانشگاه آزاد این طور نبود و ترتیب رشته ها خیلی موثر بود.
حالا که ما گویا امسال باید بلافاصله بعد از کنکور انتخاب رشته کنیم بدون اینکه کمترین اطلاعی از وضعیتمون داشته باشیم, باید چی کار کنیم? برای دانشگاه آزاد چه طور و کی باید انتخاب رشته رو انجام بدیم?
نه دوست عزیزم فرقی نداره.... چون اونی که رتبش پایین تره اولویتش بیشتره!!! همیشه همینطور بوده...

آواتار کاربر
MRG_VB
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: 4MB
تماس:

پست توسط MRG_VB » سه‌شنبه 15 مرداد 1392, 1:06 pm

Rojan7 نوشته شده:اگر ارتفاع درخت 1 باشه , تعداد. گره ها 1 میشه, اگر ارتفاع 2 باشه, تعداد گره حداقل 2 باید باشه.
با استفاده از این مفروضات و فرمول بالا n3 و ... بدست میاد!!
کسی اینجا بلد نیست یه بهتر توضیح بده والله ما که توش موندیم. bil:

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » سه‌شنبه 15 مرداد 1392, 1:19 pm

hamid_parsa نوشته شده:

من دقیقا همین سوالاتو حل کردم...میذارم اینجا با توضیح.... و حتما هم مینیوسم چطور میشه تشخیص داد yes:

ho3in.3ven
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط ho3in.3ven » سه‌شنبه 15 مرداد 1392, 1:22 pm

hamid_parsa نوشته شده:

خودشون گفته بودن جواب منم جواب نوشتم. dan
واسه مشخص کردن اکتیو های و اکتیو لاو به خروجی ها نگاه کن اگه خروجی علامت نات داشت یعنی اکتیو لاو هست اگه نداشت یعنی های است.
شما جدول صحتش رو بلد باشین بکشین جوابش در میاد.

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » سه‌شنبه 15 مرداد 1392, 1:25 pm

MRG_VB نوشته شده:
Rojan7 نوشته شده:اگر ارتفاع درخت 1 باشه , تعداد. گره ها 1 میشه, اگر ارتفاع 2 باشه, تعداد گره حداقل 2 باید باشه.
با استفاده از این مفروضات و فرمول بالا n3 و ... بدست میاد!!
کسی اینجا بلد نیست یه بهتر توضیح بده والله ما که توش موندیم. bil:
اینا مثل الگوریتم های بازگشتی هستن ینی تا جواب n(3) رو نداشته باشی نمیتونی جواب n(4) رو بدست بیاری
حالا من اینارو مینویسم مرحله به مرحله میذارم اینجا
ولی ممکنه شب بذارم جواباتون رو بچه ها
پس عجله نکنید
اینجا سوالات زیاده باید نوبیت نوبیت حل کنیم

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » سه‌شنبه 15 مرداد 1392, 1:26 pm

ho3in.3ven نوشته شده:
shell69 نوشته شده:حسین تو سوال 137 و 138 و 141 و 143 رو بلدی؟
من رو اینا خیای مشکل دارم
آخه چجوری باید تشخیص بدیم؟ :((((((
کسی اگه بلده بگه
کنکور 91
ساختمان داده

با سووال 110 برنامه نویسی
137 : ببین منظور این سوال از info اینه که تو کدوم گزینه ها گره ای در لیست وجود داره که اطلاعات توش باشه . گزینه 2 و 3 که خود به خود حذف میشه چون تو لیست چرخشی ما اشاره گر نال نداریم .
میمونه گزینه 1 با 4 . گزینه 4 رو نگاه کن اگه start لینکش دوباره start باشه که ما اصلا گره ای با اطلاعات نداریم . گزینه 1 رو نگاه نوشته لینک لینک start . پس حتما یه گره که اطلاعات داره هست .

138 : تو این سوال نگاه کن شکل همه این لیست ها رو بکش ببین لینک اولین گره کدومشون به اولین نود اشاره میکنه . الف : قسمت بدون هیدرش نمی تونه باشه چون لینک اولین گره اون به دومین گره اشاره می کنه . ب : دارای هیدر میتونه باشه چون start به هیدر اشاره می کنه و لینک استارت هم به اولین گره اشاره داره . لیست یک نود چرخشی هم هست دیگه چون لیستی که یک نود داشته باشه لینکش به خودش اشاره می کنه خودشم که اولین گره هست .

141 : تو یه لیست یک طرفه خطی بیا یه گره رو حذف کن . اشاره گر هایی که تغییر می کنه : گره قبل از گره ای که حذف شده - لینک خود گره ای که حذف شده که دیگه به گره بعدی اشاره نکنه - یکی دیگه هم اشاره گر avail همونطوری که می دونی avail لیست فضا های آزاد هست . که گره بعد از حذف شدن فضاش به اینجا اضافه میشه. که اشاره گرش به نودی که حذف شده اضافه میشه و لینک اون نود هم به نودی دیگه تو فضای آزاد وصل میشه . پس مقدار avail هم تغییر می کنه .میشه گفت 3 هم درسته ولی 4 درست تره .

143 : تو الگوریتم دودویی بعد از اینکه جستجو تموم میشه left & right & mid به چه حالتی میرن ؟ همشون صفر میشن دیگه اینم همینو داره میگه .
مرسی حسین جون
138 رو اصلا متوجه نشدم 143 رو بازم منظورشو نمیفهمم واقعا!!!!
ولی بقیه رو فهمیدم در مورد سوال 141 چون گفته مقدار کدومشون تغییر میکنه باید اونایی که تغییر میکنه رو در نظر بگیریم وگرنه اگه صورت سوال فقط میگفت بعد از حذف گره چه اتفاقی میفته میشد بگیم آدرس نود B میره تو لینک A??
راستی خدا شاهده من اولین باره میشنوم که Avail لیست فضاهای آزاده!!! ha: اصلا تو این کتابا همچین چیزی نخوندم مرسی که گفتی bil:

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » سه‌شنبه 15 مرداد 1392, 1:41 pm

ho3in.3ven نوشته شده:سوال 110 هم کوچکتر مساوی 0 باشه اصلا حلقه ها اجرا نمیشن . فک کنم منظورت این باشه که میگی چطوری اگه صفر باشه حلقه ها اجرا نمیشن . وقتی n صفره حلقه میاد چک می کنه صفر کوچکتر از صفره ؟ خب نه پس اصلا اجرا نمیشه . اگه کوچکتر مساوی بود اجرا میشد.
خب منم دقیقا همینو میگم باید صفر باشه نه کوچیکتر مساوی صفر!!! چون اگه کوچیکتر مساوی صفر باشه حلقه اجرا میشه سام 1 میشه!!!! نباید شرط تساوی داشته باشه که!!!
آخرین ویرایش توسط shell69 در سه‌شنبه 15 مرداد 1392, 1:49 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

قفل شده