به دادم برسید !

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
a_milano
کاربر ساده
کاربر ساده

به دادم برسید !

پست توسط a_milano » شنبه 14 بهمن 1391, 12:58 pm

سلام...
من سال قبل پشت کنکوری بودم و دانشگاه آزاد انزلی مهندسی عمران قبول شدم ولی مشکل نظام وظیفه داشتم و رفتم سربازی حالا هم تموم کردم.
الان دیگه دانشگاه ثبت نام نمی کنه واسه همین مجبورم بمونم کنکور 92
تقریبا هم 4 ماه مونده به کنکور.... تو این 4 ماه اگه بخونم می تونم شبانه قبول شم ؟
بدجوری گیج شدم... اصلا نمی دونم چیکار کنم.... کمکــــــــــــم کـــــــنید........... ger ger

آواتار کاربر
travian
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: پايتخت

Re: به دادم برسید !

پست توسط travian » شنبه 14 بهمن 1391, 1:31 pm

سلام دوست عزیز

چرا اینقدر نگرانی ؟! 4 ماه فرصت خیلی خوبیه ، اصلا هم کم نیست به شرط اینکه با برنامه ریزی پیش بری و خوب تلاش کنی ، لازم نیست که تو درس خوندن خودکشی کنی .

بهت قول میدم اگه خوب تلاش کنی مطمئنا می تونی روزانه هم قبول بشی چه برسه شبانه. سعی کن از کسایی که هم رشته ی خودت هستن و کنکور دادن کمک بگیری یا اگه ممکنه برو کلاس کنکور چون در این صورت سرعتت بالا میره و احتمال قبولیت بیشتر.

در مورد دانشگاه آزاد هم تا اون جایی که من اطلاع دارم بعضی از دانشگاه ها بدون کنکور نیمسال دوم دانشجو می گیرن ، یعنی از همین بهمن ماه . دقیقا نمی دونم کدوم دانشگاه ها ولی می تونی بری سایت دانشگاه آزاد و آمارش رو بگیری.

اگر هم دانشگاه آزاد نتونستی بری ، تلاش کن برای کنکور 92 .

موفق باشی goll goll
درياي آرام ناخداي قهرمان نمي سازد

fariba.amiri.71

Re: به دادم برسید !

پست توسط fariba.amiri.71 » جمعه 2 فروردین 1392, 6:14 pm

سلام به همه درس خونای موفق
من تازه می خوام امروز شروع کنم دیگه از بیکاری خستم..
فقط نمی دونم از کجا و از چی شروع کنم
کسی می شه کمک کنه ؟؟؟

منتطرتونم مرسییییییییی fekr fekr fekr nar nar nar

قفل شده