برنامه یک ساله برای کنکور ارشد

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
soodabez

برنامه یک ساله برای کنکور ارشد

پست توسط soodabez » جمعه 13 بهمن 1391, 10:44 am

سلام . میخواستم بدونم اگه یکی یک ساله برای کنکور ارشد برنامه ریزی کنه برخلاف اینکه میگن بهترین موقع شروع کردن از شهریوره قراره اتفاقی پیش بیاد و منجر به موفقیت نمیشه اینطوری
من این کارو کردم چون دانشگام جهاددانشگاهی بوده و میخوام تهران قبول بشم ممنون میشم نظرتون رو بهم بگید

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: برنامه یک ساله برای کنکور ارشد

پست توسط peyman » شنبه 14 بهمن 1391, 1:26 am

متنتون رو خوندم ولی دقیق متوجه نشدم! fekr
یکمی واضحتر توضیح بدید تا راهنمایی کنیم
...

soodabez

پست توسط soodabez » یک‌شنبه 15 بهمن 1391, 9:58 am

خیلی ازتون ممنون و همچنین معذرت میخوام که واضح نبود
من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته خوندم و میتونم بگم درسم عالیه و با معدل 19 فارغ التحصیل شدم اما اینا زیاد به من قوت قلب نمیده چون من توی دانشگاه خوبی درس نخوندم یعنی سطح بالایی نداشته الان تصمیم دارم از اسفند ماه شروع کنم البته شروع کرده بودم و میخوندم اما به دلیل مشکلات مجبورم برنامه رو یکم عقب بندازم توی سایت مدرسان شریف برنامه کاریم رو گذاشتم و گفتم که تقریبا میانگین روزی 10 ساعت میخونم اما انتقاد شدم که این برنامه نقص داره و موجب خستگی میشه دلیل اینکه زود شروع کردم هدف تهرانمه که قبول شدنش تلاش زیاد میخواد حالا سوالم آیا دارم اشتباه می کنم و واقعا وسط راه جا می زنم نظر خودم نه هست چون احساس می کنم کار درستی انجام میدم اما دلم میخواد نظر افراد با تجربه رو هم بدونم
خیلی زیاد شد ببخشید bil:

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » یک‌شنبه 15 بهمن 1391, 11:48 pm

soodabez نوشته شده:خیلی ازتون ممنون و همچنین معذرت میخوام که واضح نبود
من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته خوندم و میتونم بگم درسم عالیه و با معدل 19 فارغ التحصیل شدم اما اینا زیاد به من قوت قلب نمیده چون من توی دانشگاه خوبی درس نخوندم یعنی سطح بالایی نداشته الان تصمیم دارم از اسفند ماه شروع کنم البته شروع کرده بودم و میخوندم اما به دلیل مشکلات مجبورم برنامه رو یکم عقب بندازم توی سایت مدرسان شریف برنامه کاریم رو گذاشتم و گفتم که تقریبا میانگین روزی 10 ساعت میخونم اما انتقاد شدم که این برنامه نقص داره و موجب خستگی میشه دلیل اینکه زود شروع کردم هدف تهرانمه که قبول شدنش تلاش زیاد میخواد حالا سوالم آیا دارم اشتباه می کنم و واقعا وسط راه جا می زنم نظر خودم نه هست چون احساس می کنم کار درستی انجام میدم اما دلم میخواد نظر افراد با تجربه رو هم بدونم
خیلی زیاد شد ببخشید bil:
ببینید اینکه شما یه هدف مشخص برای قبولیتون تعیین کردید و میخاید رتبه خوبی به دست بیارید به این معنی نیست که حتما باید از یک تاریخ مشخص و یا تایم زیاد درس بخونید وگرنه از برنامه عقبید. موفق شدن در کنکور علاوه بر تلاش به بار علمی شما و نحوه درس خواندن شما در دوران کاردانی و کارشناسی هم داره. خب شما باتوجه با این معدل قطعا توانایی خوبی در یادگیری مطالب دارید و شاید اینهمه زمان و وقت گذاشتن برای یه آزمون نیاز نباشه و فقط باعث خستگی شما بشه
بهترین کسی که میتونه توانایی و زمانبندی مورد نیاز برای یادگیری مطالب ( با توجه به حجم مطالب ) رو بسنجه خود شما هستید
...

قفل شده