فروش ویژه کامپیوتری هایی که 92 کنکور دارن ...

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
mahdigp
کاربر معمولي
کاربر معمولي

فروش ویژه کامپیوتری هایی که 92 کنکور دارن ...

پست توسط mahdigp » جمعه 15 دی 1391, 6:50 pm

سلام به همگی

من امسال کنکور دادم و دولتی قبول شدم.

میخوام هرچی داشتم و خوندم رو بفروشم ...

که عبارت اند از :
1- کتاب جامع سوالات طبقه بندی شده کامپیوتر چاپ پاییز 89 شامل سوالات تستی سال های قبل. سالمِ سالم فقط دور جلد کمی آسیب دیده که که، همینطور صفحات تمیزه تمیز
2- چهار جزوه نکات دروس برنامه سازی 2-3 / سخت افزار / شبکه های رایانه ای ، چاپ پاییز 90 / کاملا تمیز
3- کتاب سوالات نهایی رشته کامپیوتر (دروس نهایی) که واقعا کامل هست. کاملا تمیز و مرتب !!! چاپ پاییز 87
4- مجموعه های کانون = توضیح بدم که کانون هر دو هفته یک آزمون میگیره که یک جزوه سوال عمومی + سوال تخصصی + پاسخ هر کدوم + جزوه کار در منزل ! که اینا روی هم 41 عدد هستش ، و باز هم کاملا تمیز و مرتب !!

اما از نظر قیمت :
همونطور که گفتم همشون تمیز و مرتب بدون کمترین خط الکی مگه اینکه خیلی کوچیک چیزی نوشته باشه اونم با مداد ولی اصلا باعث زشتی و کثیفی و ناخوانایی نمیشه اصلا خیلی کم پیدا میشه ...
از نظر اینکه بگید چاپ قدیمه ... کتب هنرستان تغییرات جزءی کرده یعنی بیشتر فصول جا ب جا شده و کم شده چیز خاصی اضافه نشده هم خودم این موضوع رو دیدم واسه کنکور . هم با اینا امسال چک کردم.

من واسه کتاب جامع شماره 1 >> قیمت خرید 110000 تومان هست. قیمت رو میدم 6000 تومن.
واسه چهار جزوه شماره 2>> من هر کدوم رو 2500 از نمایشگاه مشهد خریدم و الان هر کدوم رو میدم 1500.
واسه کتاب سوالات نهایی شماره 3 >> قیمت خرید 4100 تومان هست. قیمت رو میدم 2000 تومن.
واسه جزوات کانون شماره 4 >> این مجموعه خیلی ارزشمند هستش و این رو میدم 16000 تومن (41 عدد)
قیمت کل : 30.000 هزینه پست هم با شما ...
ضمنا کسی که همشو با هم بخره هرچی جزوه و نمونه سوال از پارسال دارم هم باهاش میدم !!! (خیلی زیاد میشن)
پیوست‌ها
DSC_0232.jpg
DSC_0229.jpg
DSC_0234.jpg

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”