تاپیک جامع "کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی پودمانی 91"

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
artemis16
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: تاپیک جامع "کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی پودمانی

پست توسط artemis16 » شنبه 15 مهر 1391, 2:12 pm

دفترچه علمي كاربردي ترمي كي مياد؟واسه ترم بهمن ماه؟

دو هفته هست رفتم سره کلاسا امروز آموزش میگه رشتتون به حد نصاب نرسیده و منحله........پودمان گرافیک زاهدان......میگه یا پولو بگیرین یا انتقالی بگیرین شهره دیگه ای......

inspration
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: ahvaz

پست توسط inspration » شنبه 15 مهر 1391, 5:14 pm

پودمانی یا ترمی به حد نصاب نرسیده؟چرا اینطوریه

mozaso0
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mozaso0 » سه‌شنبه 2 آبان 1391, 11:46 pm

پودمانی کارشناسی 92 میدونید کی میاد، میخوام به یکی از دوستانم اطلاع بدم، مرسی :)

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » چهارشنبه 3 آبان 1391, 1:39 am

mozaso0 نوشته شده:پودمانی کارشناسی 92 میدونید کی میاد، میخوام به یکی از دوستانم اطلاع بدم، مرسی :)
http://www.karshenasi.com/1391/08/sabte ... ni-91.html
...

hamed_black

پست توسط hamed_black » چهارشنبه 3 آبان 1391, 10:48 am

سلام دوستان
چند تا سوال داشتم و ممنون میشم که سریع جوابم رو بگیرم تا بتونم بهترین انتخاب واحد رو داشته باشم .
من رشته نرم افزار کاردانی سراسری خواندم آیا برای رشته مهندسی فناوری کارشناسی حرفه ای دوره پودمانی جامع علمی کاربردی بهمن 91 می توانم ثبت نام کنم ؟
و چه کرایشی رو می تونم انتخاب کنم ؟ همه گراشی ها صنعت رو میشه انتخاب کرد ؟ چون نرم افزار که نداره .
و اگر بخوام از سهمیه شاغل برای تهران استفاده کنم چه دانشگاهی بهتره ؟

mozaso0
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mozaso0 » چهارشنبه 3 آبان 1391, 12:41 pm

آقا ممنونم، اصلا حواسم نبود که اومده فقط اسمش تغییر کرده، درسته!؟ dan

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » چهارشنبه 3 آبان 1391, 8:34 pm

mozaso0 نوشته شده:
آقا ممنونم، اصلا حواسم نبود که اومده فقط اسمش تغییر کرده، درسته!؟ dan
آره اسمشو تغییر دادن احتمالا برای اینکه با دوره های دیگه قاطی نشه
...

hamedarian2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedarian2009 » شنبه 6 آبان 1391, 7:11 pm

hamed_black نوشته شده:سلام دوستان
چند تا سوال داشتم و ممنون میشم که سریع جوابم رو بگیرم تا بتونم بهترین انتخاب واحد رو داشته باشم .
من رشته نرم افزار کاردانی سراسری خواندم آیا برای رشته مهندسی فناوری کارشناسی حرفه ای دوره پودمانی جامع علمی کاربردی بهمن 91 می توانم ثبت نام کنم ؟
و چه کرایشی رو می تونم انتخاب کنم ؟ همه گراشی ها صنعت رو میشه انتخاب کرد ؟ چون نرم افزار که نداره .
و اگر بخوام از سهمیه شاغل برای تهران استفاده کنم چه دانشگاهی بهتره ؟
بله شما با هرکاردانی می تونید تو آزمون کارشناسی علمی کاربردی شرکت کنید-شما فقط از یک کد زیرگروه آموزشی رشته های مربوط به اون را انتخاب کنید مثلا شما که نرم افزار هستین کدزیرگروه آموزشی 658 را انتخاب کنید که رشته هاش به کاردانیتون مرتبط هست

senaps

پست توسط senaps » یک‌شنبه 14 آبان 1391, 1:02 am

سلام دوستان....
راستش من دارم دیوونه میشم....
این همه زحمت کشیدیم، اخرش رشتمون رو حذف کردن!!(نرم افزار...)
حالا یه دستی بدی خوردیم!
مجبور شدم برا ای‌تی برنامه نویسی وب شرکت کنم و داده پردازی و دانشگاه شیراز و فرهنگ و هنر 10 تهران رو زدم و دانشگاهی در مازندران و همچنین همدان و سنندج!!!
مشخصا قبولیم خیلی سخته....
بدترین قسمتش منابع درس هام هستش...
من هیچ‌وقت کاردانیم ای‌تی نبودم!! پس فیزیک نداشتم!!

بعدش میگن که درس مبانی راجع به برنامه نویسی با پاسکال و زبان سی میباشه!!! خو این نامردیه که...وقتی رشته‌ی ما رو حذف میکردن نباید فکر میکردن منی که تمام طول تحصیل یا سی پلاس خوندم یا سی شارپ، چطوری باید پاسکال امتحان بدم؟!!
بعد این الگوریتم و اینا دیگه چیه؟؟؟

دوستان منابع این ازمون چیه؟‌من نیاز دارم که رتبه‌ام خیلی خوب باشه تا بتونم بیام داده پردازی تهران بخونم...
بعد از این ور، معلوم نیست مبانی کامپیوتر چیه!! از اون ور، ریاضی و فیزیک کتاب هاشون پیدا بشو نیستن!!!(منابعی که همین سایت کارشناسی زده!! البته...)
در حقیقت از بین این درسا، من فقط زبان انگلیسیش رو بلدم و میتونم تست بزنم در موردش و بقیه رو تعطیلم!!!

چیکار کنم؟
منابع درسا همون چیزایی هستش که اینجا ذکر شده؟!
درس مبانی واقعا برنامه نویسی پاسکال و سی و الگوریتم ها هستش؟!
دانشگاه داده پردازی تا چه رتبه‌هایی رو میگیره؟؟
معدلم که بالای 17 و حداقل و در بدترین شراط 16.50 هستش به دردم میخوره یا نه؟؟؟
نمونه سوالای پودمانی رو هیچ جایی نمیشه گیر اورد! دوستان میتونن کمک کنن؟ من تو گشتن برای این موارد واقعا تجربه‌ای ندارم و نمیدونم باید چیکار کنم.... از طرفی هم چند هفته‌ی دیگه کنکور باید بدم! همش 1.5 ماه وقت دارم که فیزیک و ریاضی عمومی و پاسکال و سی رو در حد بالاتر از خیلی های دیگه یاد بگیرم که بتونم با رتبه تو داده پردازی قبول بشم!

hamedarian2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedarian2009 » یک‌شنبه 14 آبان 1391, 9:32 pm

senaps نوشته شده:سلام دوستان....
راستش من دارم دیوونه میشم....
این همه زحمت کشیدیم، اخرش رشتمون رو حذف کردن!!(نرم افزار...)
حالا یه دستی بدی خوردیم!
مجبور شدم برا ای‌تی برنامه نویسی وب شرکت کنم و داده پردازی و دانشگاه شیراز و فرهنگ و هنر 10 تهران رو زدم و دانشگاهی در مازندران و همچنین همدان و سنندج!!!
مشخصا قبولیم خیلی سخته....
بدترین قسمتش منابع درس هام هستش...
من هیچ‌وقت کاردانیم ای‌تی نبودم!! پس فیزیک نداشتم!!

بعدش میگن که درس مبانی راجع به برنامه نویسی با پاسکال و زبان سی میباشه!!! خو این نامردیه که...وقتی رشته‌ی ما رو حذف میکردن نباید فکر میکردن منی که تمام طول تحصیل یا سی پلاس خوندم یا سی شارپ، چطوری باید پاسکال امتحان بدم؟!!
بعد این الگوریتم و اینا دیگه چیه؟؟؟

دوستان منابع این ازمون چیه؟‌من نیاز دارم که رتبه‌ام خیلی خوب باشه تا بتونم بیام داده پردازی تهران بخونم...
بعد از این ور، معلوم نیست مبانی کامپیوتر چیه!! از اون ور، ریاضی و فیزیک کتاب هاشون پیدا بشو نیستن!!!(منابعی که همین سایت کارشناسی زده!! البته...)
در حقیقت از بین این درسا، من فقط زبان انگلیسیش رو بلدم و میتونم تست بزنم در موردش و بقیه رو تعطیلم!!!

چیکار کنم؟
منابع درسا همون چیزایی هستش که اینجا ذکر شده؟!
درس مبانی واقعا برنامه نویسی پاسکال و سی و الگوریتم ها هستش؟!
دانشگاه داده پردازی تا چه رتبه‌هایی رو میگیره؟؟
معدلم که بالای 17 و حداقل و در بدترین شراط 16.50 هستش به دردم میخوره یا نه؟؟؟
نمونه سوالای پودمانی رو هیچ جایی نمیشه گیر اورد! دوستان میتونن کمک کنن؟ من تو گشتن برای این موارد واقعا تجربه‌ای ندارم و نمیدونم باید چیکار کنم.... از طرفی هم چند هفته‌ی دیگه کنکور باید بدم! همش 1.5 ماه وقت دارم که فیزیک و ریاضی عمومی و پاسکال و سی رو در حد بالاتر از خیلی های دیگه یاد بگیرم که بتونم با رتبه تو داده پردازی قبول بشم!
دوست عزیز من آزمون قبلی کارشناسی پودمانی شرکت کردم درس مبانی کامپیوتر اصلا توش برنامه نویسی نداره یه درس عمومی هست و همه رشته ها مثل حسابداری هم همینو امتحان میدن سرفصل های مربوط به دروس رو بخونی کافیه درضمن سرفصل درس برنامه نویسی علمی کاربردی هم C و ++C هست اصلا پاسکال ندارن که البته توآزمون این درس نیست

senaps

پست توسط senaps » یک‌شنبه 14 آبان 1391, 11:00 pm

درس عمومی هست و همه رشته ها مثل حسابداری هم همینو امتحان میدن سرفصل های مربوط به دروس رو بخونی کافیه درضمن سرفصل درس برنامه نویسی علمی کاربردی هم C و ++C هست اصلا پاسکال ندارن که البته توآزمون این درس نیست
سلام....
ممنون از پاسختون دوست عزیز...
سر فصل ها رو از کجا بیارم؟ یعنی برنامه نویسی نداره تو ازمون؟
بعد میشه بگید ازمونش چطوریه؟! یعنی باید بکوب بخونیم یا اینکه میشه قبول شد؟
بعد جواب ندادن کامل ریاضی و فیزیک چقد روی رتبه تاثیر داره؟ اخه من رشته‌ام نرم‌افزار بوده و حالا باید ای‌تی امتحان بدم که دوستان ای‌تی این درس ها رو داشتن ولی ما فقط ریاضی رو داشتیم!

آواتار کاربر
mansooreh_64
محل اقامت: اصفهان

پست توسط mansooreh_64 » دوشنبه 15 آبان 1391, 12:25 am

ای بابا ...
کنکور کارشناسی پودمانی 8 دی ماهه و من تازه 11 آبان فهمیدم و هول هولکی ثبت نام کردم looc
اونم بعد از 7 سال که از فارغ التحصیلی کاردانی ام میگذره fekr

این تاپیک رو خوندم و امروز کل کتابفروشی های اصفهان رو گشتم اما آخرش نفهمیدم واسه من که این همه سال دور از آموزش آکادمیک بودم ، چه مرجع و انتشاراتی بهترین گزینه واسه خوندنه ؟ اونم توی این 40 - 50 روزی که تا آزمون فرصت دارم ger

لطفا کمکم کنین goll دعاتون میکنم به خدا dan goli
« من خويشاوند نزديك هر انساني هستم . نه ايراني را به غير ايراني ترجيح مي دهم نه انيراني را به ايراني . من يك لر بلوچ كرد فارس ، يك فارسي زبان ترك ، يك آفريقائي اروپائي استراليائي آمريكائي آسيائي ام ، يك سياه پوست زردپوست سرخ پوست سفيدم كه نه تنها با خودم و ديگران كمترين مشكلي ندارم بلكه بدون حضور ديگران وحشت مرگ را زير پوستم احساس مي كنم .
من انساني هستم ميان انسان هاي ديگر بر سياره ی مقدس زمين ، كه بدون ديگران معنائي ندارم »

hamedarian2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedarian2009 » شنبه 20 آبان 1391, 3:37 pm

senaps نوشته شده:
درس عمومی هست و همه رشته ها مثل حسابداری هم همینو امتحان میدن سرفصل های مربوط به دروس رو بخونی کافیه درضمن سرفصل درس برنامه نویسی علمی کاربردی هم C و ++C هست اصلا پاسکال ندارن که البته توآزمون این درس نیست
سلام....
ممنون از پاسختون دوست عزیز...
سر فصل ها رو از کجا بیارم؟ یعنی برنامه نویسی نداره تو ازمون؟
بعد میشه بگید ازمونش چطوریه؟! یعنی باید بکوب بخونیم یا اینکه میشه قبول شد؟
بعد جواب ندادن کامل ریاضی و فیزیک چقد روی رتبه تاثیر داره؟ اخه من رشته‌ام نرم‌افزار بوده و حالا باید ای‌تی امتحان بدم که دوستان ای‌تی این درس ها رو داشتن ولی ما فقط ریاضی رو داشتیم!
قبول شدنتون که بستگی به شهرتون داره که چقدر واسه it ثبت نام میکنن ولی در کل تو امتحانش اکثراَ قبول میشن
فیزیک هم که فیزیک عمومی هست و اگه دبیرستان رشته ریاضی یا تجربی بودی مشکلی نیست
وگرنه بهتره این کتابارو بخونی
http://www.karshenasi.com/cgi-bin/mt/mt ... &limit=20

senaps

پست توسط senaps » دوشنبه 22 آبان 1391, 10:50 pm

با تشکر دوست عزیز....
نام کتاب : مجموعه مهارت های 7 گانه ، آرمان ری بدودیگران، انتشارات کتابخانه فرهنگ
میشه بگید که سر فصل های این درس چیه؟ همون الگوریتم و اینا هست نه؟ همونی که PDF اش رو گذاشتن.....

و فیزیک هم نداشتم متاسفانه و ریاضی هم نداشتم! به نظرتون این دو کتاب رو بخونم میتونم قبول بشم!!! مسئله هم اینه که شهرم ایلامه و هدفم تهران! که اون دو دانشگاه تهرانی کلا تو رشته‌ی من نفر میگیرن!

atohi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط atohi » یک‌شنبه 12 آذر 1391, 3:10 pm

افتتاح دانشگاه علمی کاربردی پرسپولیس looc shad danesh dan

مرکز علمی - کاربردی پرسپولیس که فعالیت خود را در سه رشته؛ فوتبال، فوتسال و آمادگی جسمانی آغاز خواهد کرد، با حضور مسئولان باشگاه پرسپولیس، وزارت ورزش و جوانان، دانشگاه جامع علمی - کاربردی، اداره کل ورزش و جوانان و نمایندگان رسانه های گروهی افتتاح شد. این مرکز آموزش عالی فعالیت خود را در سه رشته مربیگری فوتبال، مربیگری فوتسال و مربی گری آمادگی جسمانی در مقطع فوق دیپلم آغاز خواهد کرد و قرار است مقطع کارشناسی هم در سال آینده به آن اضافه شود. شایان ذکر است، دانشگاه پرسپولیس برای پذیرش دانشجو در بهمن ماه، موافقت قطعی را دریافت کرده است.
تصویر

قفل شده