شریعتی بهتره یا علم و فرهنگ

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
maryam1369

Re: شریعتی بهتره یا علم و فرهنگ

پست توسط maryam1369 » جمعه 14 مهر 1391, 12:10 am

سلام امروز رفتم ثبت نام گفتن بدون گواهی موقت ثبت نام نمی کنند اعصابمو خورد کردند باید شنبه برم سمنان khk: nar:
تازه از یکشنبه کلاسا شروع میشه و من باید برم سمنان ger ger
تازه اگه مدرکمو همون یکشنبه بهم بدن

آواتار کاربر
bomb
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bomb » جمعه 14 مهر 1391, 10:43 am

maryam1369 نوشته شده:سلام امروز رفتم ثبت نام گفتن بدون گواهی موقت ثبت نام نمی کنند اعصابمو خورد کردند باید شنبه برم سمنان khk: nar:
همون روز بهتون میدن فقط صبح زود برید چون چند ساعتی طول میکشه! ولی موندم چرا ثبت نام نکردن! یه پسره اومده بود با باباش رشتش آمار بود اونم مدرک نداشت از دانشگاه، فقط عکسو کپی آورده بود ولی ثبت نام کرد گفت یکشنبه میرم دانشگاه میارم!

Arvincj
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Arvincj » جمعه 14 مهر 1391, 1:36 pm

maryam1369 نوشته شده:سلام امروز رفتم ثبت نام گفتن بدون گواهی موقت ثبت نام نمی کنند اعصابمو خورد کردند باید شنبه برم سمنان khk: nar:
مدرک نمی‌خواد عزیز من، اصلاً شنبه برو.. فقط کافیه مدیر آموزش دانشگاهت باشه.. یه نامه بهت میدن به عنوان تاییدیه که تو فارغ التحصیل شدی اونجا تا قبل از تاریخ 31 شهریور 91.. برای گرفتن اصل مدرک، معمولاً طول میکشه.. اگه فنی هستی، با اینکه ممکنه یه روزه مدرکتو صادر کنن اگه مدارکت کامل باشه، ولی معطل نکن خودتو.. یه نامه بگیر بیا، بعدش تا آخر ترم ۲ وقت داریم برای بردن اصل مدرک کاردانی.. yes:

Arvincj
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Arvincj » جمعه 14 مهر 1391, 1:56 pm

bomb نوشته شده: همون روز بهتون میدن فقط صبح زود برید چون چند ساعتی طول میکشه! ولی موندم چرا ثبت نام نکردن! یه پسره اومده بود با باباش رشتش آمار بود اونم مدرک نداشت از دانشگاه، فقط عکسو کپی آورده بود ولی ثبت نام کرد گفت یکشنبه میرم دانشگاه میارم!
نه بابا ثبت نام نمی‌کنن اینجوری رو هوا.. احتمالاً فقط مدارکشو گرفتن، اسمشو وارد کردن واسش از نگرانی در بیاد، یه جور پیش ثبت نام.. در کل فرقی هم نمیکنه حالا، test0 هم یکشنبه تازه میاد تهران واسه ثبت نام D: تا یکشنبه ادامه داره ثبت نامشون..

آواتار کاربر
bomb
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bomb » جمعه 14 مهر 1391, 2:29 pm

Arvincj نوشته شده:
bomb نوشته شده: همون روز بهتون میدن فقط صبح زود برید چون چند ساعتی طول میکشه! ولی موندم چرا ثبت نام نکردن! یه پسره اومده بود با باباش رشتش آمار بود اونم مدرک نداشت از دانشگاه، فقط عکسو کپی آورده بود ولی ثبت نام کرد گفت یکشنبه میرم دانشگاه میارم!
نه بابا ثبت نام نمی‌کنن اینجوری رو هوا.. احتمالاً فقط مدارکشو گرفتن، اسمشو وارد کردن واسش از نگرانی در بیاد، یه جور پیش ثبت نام.. در کل فرقی هم نمیکنه حالا، test0 هم یکشنبه تازه میاد تهران واسه ثبت نام D: تا یکشنبه ادامه داره ثبت نامشون..
نه بابا کامل ثبت نام کردنش با باباش بود میگفت دانشگاهش مدرکشو گم کرده! looc آخرم کامل ثبت نامش کردن رمز گلستانشم دادن همزامان داشتم باهاش ثبت نام می کردم! ولی بهش گفتن هم نامه واسه سربازی هم گواهی پایان دورتو تا یکشنبه باید بیاری وگرنه ملقی میشه ثبت نامت dan

Arvincj
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Arvincj » جمعه 14 مهر 1391, 2:39 pm

bomb نوشته شده: نه بابا کامل ثبت نام کردنش با باباش بود میگفت دانشگاهش مدرکشو گم کرده! looc آخرم کامل ثبت نامش کردن رمز گلستانشم دادن همزامان داشتم باهاش ثبت نام می کردم! ولی بهش گفتن هم نامه واسه سربازی هم گواهی پایان دورتو تا یکشنبه باید بیاری وگرنه ملقی میشه ثبت نامت dan
نمی دونم والا!

حالا هی اسم اون نامه‌ی سربازی رو بیار amuz:
ببین می‌تونی ما رو از دانشگاه بندازی بیرون یا نه ! ger

آواتار کاربر
bomb
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bomb » جمعه 14 مهر 1391, 2:43 pm

Arvincj نوشته شده:
bomb نوشته شده: نه بابا کامل ثبت نام کردنش با باباش بود میگفت دانشگاهش مدرکشو گم کرده! looc آخرم کامل ثبت نامش کردن رمز گلستانشم دادن همزامان داشتم باهاش ثبت نام می کردم! ولی بهش گفتن هم نامه واسه سربازی هم گواهی پایان دورتو تا یکشنبه باید بیاری وگرنه ملقی میشه ثبت نامت dan
نمی دونم والا!

حالا هی اسم اون نامه‌ی سربازی رو بیار amuz:
ببین می‌تونی ما رو از دانشگاه بندازی بیرون یا نه ! ger
بابا اصل مدرک منو هم گرفت کپیشو داد که ببرم پلیس +10 حالا معلوم نی از منم قبول کنه چون مهرش کپیه، نترس فوقش با هم میریم سربازی dan dan dan

lida th

پست توسط lida th » جمعه 12 آبان 1391, 3:28 pm

peyman نوشته شده:شریعتی از نظر سطح علمی و امکانات و محیط دانشگاه قطعا بهترین دانشکده فنی ایران هست
من جای شما بودم شبانه شریعتی رو انتخاب میکردم ولی علم و فرهنگ هم دانشگاه خوبیه
سلام. من دانشكده شريعتي شبانه كه انتخاب سومم بود قبول شدم.
علم و فرهنگ انتخاب چهارمم بود ولي با شهريه مشكل داشتم. نميدونم شهريه شون يكي شده يا نه!!! nar nar: khk:
فكر ميكردم شريعتي از همه سرتره... ولي اينجا يه چيز ديگه خوندم ger ger ger

قفل شده