دانشگا ههای قزوین مقطع کارشناسی ناپیوشته

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

دانشگا ههای قزوین مقطع کارشناسی ناپیوشته

پست توسط siteman » پنج‌شنبه 2 شهریور 1391, 10:24 pm

سلام
دوستانی که میخان برای کارشناسی قزوین رو انتخاب کنند برای تحصیل لازم دونستم یه نکاتی رو با اجازه بزرگتر ها بگم بالاخره 4سالی میشه که قزوینیم هم کاردانی هم کارشناسی dan
خب امسال یسری تغییرات در کنکور مشاهده میشه ایشالله که خیره من در مورد دانشگاهها بگم...
دانشگاههای قزوین به ترتیب سطح میگم...اول از همه رجا هست این رو من نمیگم بلکه رتبه هایی که داره بهتر از یونی هایی دیگه هست و بچه ها اونجا رو اول میزنن...دانشگاه بعدی دهخدا هست....دانشگاه بعدی غزالی...و بقیه دانشگاههاش رو دیگه کاری ندارم چون همه در یه سطح هستن م مهم نیس که کدومش بری....
حالا یه چن تا نکته ای دیگه که باید رعایت کنی...
دانشگاه رجا 22 تا رشته داره که اکثرا رشته های علوم انسانی هستن و رشته های مهندسی خیلی کم داره...کامپیوتر+حسابداری+مخابرات+آی سی تی...
دانشگاه رجا سطح بالا+اساتید درجه یک(اکثرا دکترن)..+خیلی خیلی سخت میگیرن و واحد های اختیاری که باید حتما پاس کنی(12 واحد )اجباریه و از بقیه یونی ها طبعا بیشتره واحد هاش...
ولی اگه میخای ارشد هم بری رجا رو بزن چون یسری دروس داره که بقیه یونی ها درس نمیدن ولی اونجا تو اختیاری هاش میگه...باز هم میگم اگه ارشد بخای شرکت کنی جایه خوبی برای رشد کردن...
دانشگاه بعدی دهخدا...اساتید عالی هستن ولی راحت میگیرن...دوستام اونجا هستن و راضی...البته بعضی دوستان به جای رجا میرن دهخدا چون که بیشتر بهشون حال میده حالا چرا...بماند dan
دانشگاه غزالی هم بد نیس ولی این 2تا از همشون بهتره بعدشم غزالی...
بقیه یونی ها هم در سطح هم هستن و فرقی نمیکنه دیگه...
بازم نکته من فقط در مورد رشته کامپیوتر میگم واز رشته های دیگه حرفی ندارم....
ولی رجا یه چیزه دیگه اس موقعیت مکانی هم از همه لحاظ عالیه...یئنی خودمه دیگه dan
دانشگاههای فوق همگی دارای سرویس از تهران و کرج هست که واقعا عالی هست تپ همین...
=========
چن نکته هم در مورد دانشگا ههای آبیک...بهترینش غیاث هست که گروه ریاضیش عالیه بخاطر وجود پروفسور بهمن مهری استاد دانشگاه شریف...ولی تخصصیش زیاد جالب نیس چون دوستم اونجاس و میگه همه استاد هاش جوان و دانشجوی ارشد هستن..بعدش هم بصیر و بعدش هم آبا...
دانشگاههای آبیک خیلی از قزوین نزدیک تر هستن و به درد بچه های تهران میخورن(محدوده رسالت و شرق dan )
======
باز هم اگر سوالی بود خصوصی برام پیام بدین بخاطر اینکه از ایمیل خبر دار بشم و بتونم جواب بدم...
شب بخیر
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

elnaz_45997
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: دانشگا ههای قزوین مقطع کارشناسی ناپیوشته

پست توسط elnaz_45997 » جمعه 3 شهریور 1391, 11:48 am

سلام میشه در مورد همه داشنگاه های غیر انتفاعی کاردانی به کارشناسی هم قزوین هم ابیک اطلاعاتی بهمون بدید
ممنون می شم goli

آواتار کاربر
elikap
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط elikap » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 12:40 am

سلام من هم یک تجربه کوچک از دانشگاه های قزوین دارم... پارسال که تازه ترم 3 کاردانی رو تموم کرده بودم دانشگاه غزالی(نیم سال دوم) رو انتخاب کردم و قبول شدم. قصدم این نبود که برم، فقط میخواستم ببینم دانشگاهش چه جوریه. رفتم دیدمش (خواهشا دوستانی که اونجا درس میخونن به دل نگیرند، فقط نظر شخصی من است) خوب ظاهرش... توی ذوق میزنه. یعنی به یک دانشگاه سطح معمولی یا خوب شبیه نیست. امکانات خاصی هم من توش ندیدم. در کل اگر ظاهر و امکانات دانشگاه برای کسی مهم باشد من بهش غزالی رو پیشنهاد نمیکنم.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط siteman » یک‌شنبه 5 شهریور 1391, 1:05 pm

elnaz_45997 نوشته شده:سلام میشه در مورد همه داشنگاه های غیر انتفاعی کاردانی به کارشناسی هم قزوین هم ابیک اطلاعاتی بهمون بدید
ممنون می شم goli
همه ی اینایی که گفتم در مورد کاردانی به کارشناسیه دیگه... tof:
=======
مسافت دانشگاههای قزوین تا کرج1 ساعته...
ابیک تا کرج 30 دقیقه.......
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

ali_vampire

پست توسط ali_vampire » دوشنبه 6 شهریور 1391, 12:07 am

به نظر من دانشگاه های آبیک هم از نظر امکانات و هم مسافت خیلی بهتر از دهخدا هستن...

قفل شده