کنکور 91 (اونایی که کنکور میخوان بدن بخونن)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

sadegh-king
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: کنکور 91 (اونایی که کنکور میخوان بدن بخونن)

پست توسط sadegh-king » دوشنبه 16 مرداد 1391, 6:40 pm

mahdigp نوشته شده:
sadegh-king نوشته شده:
mahdigp نوشته شده:بابا موقع ثبت نام اولویت هاتو انتخاب نکردی ؟
خب دیگه ... کنکور بدی ... سیستم سنجش بر اساس رتبه و نمره به ترتیب اولویت میاد ... اولی اگه قبول شدی انتخاب میشه .. نشد میره اولویت بعدی ... تا آخرین اولویت ...

ولی هرکدوم رو قبول شدی باید بری همون ... دیگه نمتونی بری پایین ترش یا قبلی یا بعدیش !
تشکر goll goll goll goll goll goll
خب اینطوری که خیلی بده ! اگه قبل از کنکور اولویت هام رو انتخاب کنم ، از کجا بفهم که بعد از کنکور رتبه ام چند میشه که تا با اولویتم تطابق داشته باشه ؟ درضمن چرا تو کنکور سراسری بعد از کنکور ، انتخاب واحد انجام میشه؟ ببخشید اگه سوال زیاد پرسیدم . درضمن من سال بعد کنکور دارم !
بعد از كنكور رتبه ات اعلام ميشه . تويه سايت كل انتخابا با آخرين رتبه قبولي تو اونجا رو برات نشون ميده و ميگه مثلا تو دانشكده شمسي پور آخرين رتبه چند بوده ... و رتبه تو هم نمايش ميده ...

آره شايد بد باشه .. من هنوز نميدونم بده يا نه ...

من 20 روز ديگه كنكور دارم ...
يه پيشنهاد از الان سعي كن كم كم شروع كني ... روزي 2 ساعت !
سلامی دوباره . تشکر از شما goll goll goll .
این جور انتخاب رشته خیلی بد هستش ! دلیلش رو هم میگم
من فکر میکنم که تو کنکور رتبه ام میشه 200 و طبق این طرز فکرم ، دانشگاه هایی مثل شمسی پور و ... رو تو اولویت قرار میدم ! ولی بعد از کنکور وقتی که کارنامه رو نگاه میکنم ، میبینم که شدم 5000. خب اینطوری که خیلی بده و تو اون دانشگاه هایی که تا رتبه 200 دانشجو میپذیرند قرار نمی گیرم !
پس تکلیف من چی میشه ؟

mahdigp
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: کنکور 91 (اونایی که کنکور میخوان بدن بخونن)

پست توسط mahdigp » سه‌شنبه 17 مرداد 1391, 2:46 pm

ميگم كه من هنوز خيلي بد بهش نگا نميكنم ... خوب هم نميدونمش /
واسه اين مشكلي كه گفتي در مورد رتبه و اوليويت /
من اينجوري كردم ...
كلا از 50 انتخاب 10 زدم ... 5 تا اول با فرض رتبه خيلي خوب (زير 500) و 5 تا بعدي با فرض رتبه زير 1000
مثلا مطمئنم كنكورو خراب كنم .. انتخاب يكي به آخر كه شهر خودمه قبولم اما اصلا دوست ندارم اونجا درس بخونم ... اما ديگه وقتي خراب كني كنكور رو همينه ! goli

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”