چرا هيچكس جواب منو نميده؟؟؟؟؟؟؟

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
yalda.m

چرا هيچكس جواب منو نميده؟؟؟؟؟؟؟

پست توسط yalda.m » دوشنبه 19 تیر 1391, 12:25 pm

سلام و خسته نباشيد:الان يك ماه هست كه مشكل وسوالمو مطرح كردم ولي هردفعه كه ميام توي سايت و چك ميكنم،ميبينم هيچكس هيچ جوابي برام نداره.لطفا مسئولين پيگيري كنند. من واقعا به جواب درست احتياج دارم.سوالم هم توي قسمت علمي كاربردي، كارداني معماري، مطرح كردم.من منتظرمااا. متشكرم gsg ger اين هم آدرس ايميلم هست yalda.mehrjooyan@yahoo.com

آواتار کاربر
90مریم
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: Ahvaz
تماس:

Re: چرا هيچكس جواب منو نميده؟؟؟؟؟؟؟

پست توسط 90مریم » دوشنبه 19 تیر 1391, 1:20 pm

yalda.m نوشته شده:سلام و خسته نباشيد:الان يك ماه هست كه مشكل وسوالمو مطرح كردم ولي هردفعه كه ميام توي سايت و چك ميكنم،ميبينم هيچكس هيچ جوابي برام نداره.لطفا مسئولين پيگيري كنند. من واقعا به جواب درست احتياج دارم.سوالم هم توي قسمت علمي كاربردي، كارداني معماري، مطرح كردم.من منتظرمااا. متشكرم gsg ger اين هم آدرس ايميلم هست yalda.mehrjooyan@yahoo.com
اگه ممکنه اینجا دوباره سئوالت رو بپرس
حتما جواب داده میشه
به تو سربسته و در پرده بگویم
تا کسی نشنود این راز گهر بار جهان را
آنچه گفتند و سرودند
تو آنی
خود تو جهانِ جهانی
تو ندانی تو ندانی که خود آن نقطه عشقی
تو خودت باغ بهشتی

yalda.m

پست توسط yalda.m » شنبه 24 تیر 1391, 5:52 pm

سلام وخسته نباشيد.من الان 4سال هست كه ديپلممو گرفتم،رشتم هم نرم افزار كامپيوتر بوده. هر سال دانشگاه قبول شدم ولي چون شهرديگه اي بود نرفتم،پارسال هم ساوه قبول شدم و خانواده رضايت دادن كه برم ولي چون رشتمو دوست نداشتم نرفتم.حالا ميخوام تغيير رشته بدم به معماري چون خيلي علاقه دارم، ميخوام دانشگاه علمي كاربردي شركت كنم و حتما هم قبول بشم البته توي شهر خودم، حالا سوالم اينه كه چطوري درس بخونم و چه كتابايي بخونم كه حتما قبول بشم،مهر هم كنكورش هست. واقعا ممنون ميشم اگه منو راهنمايي كنيد.مرسي goli

آواتار کاربر
90مریم
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: Ahvaz
تماس:

پست توسط 90مریم » شنبه 24 تیر 1391, 7:53 pm

یلدا جان من اینجا جواب دادم
viewtopic.php?f=30&t=12555
به تو سربسته و در پرده بگویم
تا کسی نشنود این راز گهر بار جهان را
آنچه گفتند و سرودند
تو آنی
خود تو جهانِ جهانی
تو ندانی تو ندانی که خود آن نقطه عشقی
تو خودت باغ بهشتی

yalda.m

پست توسط yalda.m » چهارشنبه 28 تیر 1391, 9:41 am

ممنون ازراهنماييتون ولي منظورمن از اينكه چه كتابي بخونم اين بود كه چه كتاب تستي بخونم يا چطوري درس بخونم كه حتما حتما قبول بشم ktb: ،آخه توي علمي كاربردي بيشترين اولويت براي كساني هست كه سهميه دارند. باز هم ممنون از پيگيريتون goli

قفل شده