انتخاب دانشکده فنی - دولتی در تهران

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
hamiiiid

انتخاب دانشکده فنی - دولتی در تهران

پست توسط hamiiiid » چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391, 5:34 am

سلام
من اهل تهران هستم و در رشته کامپیوتر فنی حرفه ای در هنرستان تحصیل میکنم
از نظر علمی وضعیتم نسبتا خوبه و معدل ترم اولم 19.08 شد
برای انتخاب دانشکده فنی حرفه ای دولتی نیاز به مشورت شما دوستان عزیز دارم ، ازتون خواهش میکنم منو برای یک انتخاب خوب و مناسب همراهی کنید ، ممنونم

خب همانطور که گفتم از نظر علمی در وضعیت مناسبی هستم و اگر خدا بخواد و در تیر و مرداد خوب بخونم انشاالله میتونم رتبه مناسبی رو بدست بیارم
منتهی برای تعیین دانشگاه به مشکل خوردم
خب اطرف من سه دانشگاه شمسی پور ، انقلاب اسلامی و کرج هست
اولویت اول من با شمسی پور روزانه بود ولی با یه جستجویی که تو اینترنت کردم حسابی ازش بد شنیدم و تجربیات بسیار تلخی رو از دانشجوهاش حتی تو همین انجمن مطالعه کردم که نظر منو نسبت بهش 180 درجه تغییر داد

در مورد انقلاب اسلامی زیاد مطلب گیر نیاوردم ولی در همون حد یکی دوتایی که خوندم بازم بدی نوشته بود اما خب نه در حد شمسی پور !

در مورد دانشگاه کرج هم هیچ اطلاعی ندارم

از دوستان عزیزم میخوام با توجه به مرتبه علمی من و موقعیت جغرافیایی بنده محبت بفرمایند نظر خودشون رو برای انتخاب من با ذکر دلیل عنوان کنند

پیشاپیش از همکاری و مساعدت شما بی نهایت سپاسگذارم goll

hamiiiid

Re: انتخاب دانشکده فنی - دولتی در تهران

پست توسط hamiiiid » چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391, 9:18 pm

دوستان عزیز خواهشا یه کمکی به ما برسونید راه دوری نمیره

nasserak
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nasserak » پنج‌شنبه 21 اردیبهشت 1391, 1:17 am

سلام goli

ببین دوسته عزیز این که میگید بد میگن راجبه دانشگاه یه چیزه طبیعی هستش
تو ایران چه دانشگاهی هست که مثلا این دومیش باشه !!!! goll

مثلا میگن همین امیر کبیر خوبه !! کجاش خوبه !!!! کدوم یکی از استادای یک ایران .....تو خود ایران درس خوندن....... که خوب در بیان............ شاید انگشت شمار باشن bale
استاده از ایران میره کشورای دیگه (همین استادای امیر کبیر من یه جا خوندم که هند درس میخونن) از 90% خیلی زرنگ باشن 60% یاد بگیرن میان ایران تدریس میکنن شما هم خیلی تیز باشی 40% یاد بگیری حالا وای به حال بفیه بچه ها ....... nar

نمیگم اصلا خوب نداریم داریم اما به ندرت ... کدوم نخبه ای تو ایران مونده !! ger

حالا تو این گیرو داد ما فنی ها که از همه رشته ها ( ریاضی ، تجربی ، انسانی) کمتر اهمیت میدن
والا به خدا من یه دوستی دارم تو انقلاب اسلامی درس میخونه میگه اصلا هیچی یادمون نمیدن همه رو خوده بچه ها زرنگ باشن میرن دنبالش نباشن یه نمره میگیرن مدرک میگیرن بعدشم میرن خونشون ..... ger
خب شما فرقی نداره بین این سه تا کجا درس بخونی مهم اینه خودت چقد همت کنی تو دانشگاه استاده حال داشته باشه میاد پی اچ پی یاد میده حال نداشته باشه اچ تی ام ال یاد میده آخرشم میگه یه پروژه بیار نمرتو بگیر bale

هر کدوم که راحت تری رو بزن با معدلتم فک کنم راحت رتبه بیاری ..... bale
تا کاردانی یا کارشناسی بخون بعدش جیم شو خارج بفهمی که اندازه پیش دانشگاهی اونا هم نمیدونی bale dan
ما رفتیم go: go: go:
به ستاره شدن فك نكن چون ستاره فقط يه نقطه ست

rahnam

پست توسط rahnam » پنج‌شنبه 21 اردیبهشت 1391, 11:49 am

توي تهران آموزشكده شهيد شمسي پور براي پسران

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”