گواهی از یگان خدمتی برای ثبت نام ؟! یا از طریق نظام وظیفه؟!

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
آواتار کاربر
Omid12
کاربر ساده
کاربر ساده

گواهی از یگان خدمتی برای ثبت نام ؟! یا از طریق نظام وظیفه؟!

پست توسط Omid12 » جمعه 19 اسفند 1390, 11:53 am

سلام
یکی از مدارکی که من برای ثبت نام لازم دارم "مدرک نظام وظیفست"

اصل قضیه اینه : من سرباز نیروی زمینی ارتشم موقعیت من الان طوریه که من تازه اومدم تو یگان حالا اونم بعد از آموزشی و مشکل اینه که "پروندم به یگانم هنوز انتقال پیدا نکرده"
پس به همین دلیل به من گواهی اشتغال به خدمت نمیدن به هر دری زدم فقط نه میگفتن چون ÷رونده ای اونجا ندارم یه جا خوندم که نوشته بود :
ب – مدارک لازم جهت ثبت نام عبارتند از : ۱. اصل و تصویر صفحات شناسنامه (اصل به دانشجو عودت شود )
۲. اصل و تصویر کارت ملی هر دو طرف (اصل به دانشجو عودت شود )
۳. عکس با زمینه روشن (جهت مراجعه حضوری ۶ قطعه ۴×۳ )
۴. اصل و تصویر مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان )
۵. ارائه فرم تعهد پرداخت شهریه
۶. اصل و تصویر دیپلم متوسطه (اصل به دانشجو عودت شود )
۷. اصل و تصویر مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم یا فوق دیپلم(اصل به دانشجو عودت شود)
۸. اصل و تصویر کارنامه دوره متوسطه عمومی ودوره پیش دانشگاهی(اصل به دانشجو عودت شود )
۹. اصل رسید پستی تائیدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی
۱۰. گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه کارمندی
۱۱. گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری

۱۲. دانشجویانی که بامدرک دیپلم نظام جدید در این آزمون شرکت نموده اند ملزم به ارائه مدرک پیش دانشگاهی با تاریخ فراغت از تحصیل حداکثر ۳۰ بهمن ۹۰ می باشد و پذیرفته شدگانی که تا تاریخ مذکور موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی نشوند مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل نمی باشند و قبولی آنها کان لم یکن تلقی می گردد.

-----------------------------------
با این وجود که من چیزی برای اسکن کردن و فرستادن ندارم چیکار باید کرد !؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

یه جا هم خوندم که ::::
معاون امور معافیت‌های سازمان وظیفه عمومی ناجا به ضوابط ادامه تحصیل سربازان در حین خدمت نیز اشاره کرد و گفت: سربازان در حین خدمت مجاز به تحصیل در دانشگاه نیستند مگر با ارائه مجوز صادره از سوی وظیفه عمومی محل اعزام و ترخیص از خدمت و همچنین سربازانی که خدمت آنان حداکثر تا سی‌ام بهمن ماه ۱۳۹۰ به اتمام می‌رسد و شروع به تحصیل آنان در نیم‌سال دوم سال ۹۰-۹۱ است، می‌توانند از اول مهرماه سال جاری ثبت‌نام کنند اما اشتغال به تحصیل آنان منوط به ارائه کارت پایان خدمت خواهد بود.

چیکار باید کنممممممممممممممممممممممم مممممممم ؟
که هم ثبت نام کنم و بعدا به واسطه ی همین ثبت نام بتونم کارای ترخیص از خدمت رو انجام بدم ؟! شما یه را درست جلوی ÷ای من بزارید
یا علی مدد

آواتار کاربر
Omid12
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: گواهی از یگان خدمتی برای ثبت نام ؟! یا از طریق نظام وظیف

پست توسط Omid12 » جمعه 19 اسفند 1390, 12:24 pm

یه سوال دیگه !

آیا میشه در این وقت سال هم به عنوان ترم بهمنی در دانشگاه ازاد ثبت نام کرد ؟! بعضی ها که میگفتن میشه
واقعا شدنیه ؟؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: گواهی از یگان خدمتی برای ثبت نام ؟! یا از طریق نظام وظیف

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 21 اسفند 1390, 9:32 am

Omid12 نوشته شده:یه سوال دیگه !

آیا میشه در این وقت سال هم به عنوان ترم بهمنی در دانشگاه ازاد ثبت نام کرد ؟! بعضی ها که میگفتن میشه
واقعا شدنیه ؟؟

اگه قبول شدین بله میشه ثبت نام کرد ولی باید وضعیت خدمت معلوم باشه
یه نامه ای جیزی باید بدید دانشگاه دیگه

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده