توی زمان باقی مونده برای کاردانی به کارشناسی چی بخونیم بهتره

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
A F S H A R
محل اقامت: مشهد
تماس:

توی زمان باقی مونده برای کاردانی به کارشناسی چی بخونیم بهتره

پست توسط A F S H A R » دوشنبه 8 اسفند 1390, 9:36 am

سلام
من پارسال کنکور شرکت کردم هم برای سخت افزار مجاز شدم هم برای نرم افزار اما شهری که میخواستمو نتونستم قبول شم حالا موندم پشت کنکور gld
اما امسال میخوام بیشتر تلاش کنم .اصلا نمیدونم چطوری شروع کنم الان اسفنده و من فقط 4 ماه فرصت دارم.یعنی میشه موفق شم.من زمان مفیدی که میتونم داشته باشم بعد عید هستش. ger
چه درسایی توی این مدت که باقی مونده مطالعه کنم بهتره و قید کدومشوننو بزنم؟ fekr khk: khk:
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

Re: توی زمان باقی مونده برای کاردانی به کارشناسی چی بخونیم ب

پست توسط Moh3n II » پنج‌شنبه 11 اسفند 1390, 7:41 pm

A F S H A R نوشته شده:سلام
من پارسال کنکور شرکت کردم هم برای سخت افزار مجاز شدم هم برای نرم افزار اما شهری که میخواستمو نتونستم قبول شم حالا موندم پشت کنکور gld
اما امسال میخوام بیشتر تلاش کنم .اصلا نمیدونم چطوری شروع کنم الان اسفنده و من فقط 4 ماه فرصت دارم.یعنی میشه موفق شم.من زمان مفیدی که میتونم داشته باشم بعد عید هستش. ger
چه درسایی توی این مدت که باقی مونده مطالعه کنم بهتره و قید کدومشوننو بزنم؟ fekr khk: khk:
زمان عالیه .
من پارساتل از بعد عید شروع کردم و رتبه 59 شدم.
همه درس ها را از ابتدا شروع کنید و سعی کنید از 15 فروردین تا 15 تیر 3 ماهه تمومشون کنید.
روزی 2 درس تخصصی و 1 درس عمومی خیلی خوبه اگه وقت کاملا ازاده.
بقیه شم برای مرور و تست اضافه هست.
روی برنامه نویسی حتما وقت بیشتری بگذارید

قفل شده