تکمیل ظرفیت در آزمون کاردانی به کارشناسی 90(از 11 آبان تا 18

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
iran_text
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: تکمیل ظرفیت در آزمون کاردانی به کارشناسی 90(از 11 آبان ت

پست توسط iran_text » دوشنبه 10 بهمن 1390, 2:59 pm

من امروز اطلاعیه جدیدو خوندم به قدری آتیش گرفتم که شروع کردم زنگ زدن به سنجش
بعد 30 دقیقه تونستم صحبت کنم گفتم چرا اینجوری می کنید و چرا تو اطلاعیه اول نگفتیم
گفتم این عدالت
جوابشون :
تکمیل ظرفیت و پذیرش دانشگاها به ما ربطی نداره ما فقط تراز دانشجوهارو که خواسته بودن ارسال کردیم
و خودشون قبولیارو انتخاب کردن
گفتم : اگه برم اون دانشگاهی که می خوام ثبت نام کنم Ok بده میشه ثبت نام کرد گفت: باید بپرسی ازشون
ببخشید بز جایه اون کارشناس میزاشتن بهتر بود
اما ظاهرا قبولیا دست خود دانشگاه بوده و اینکه گفتن فقط مردودیا ظاهرا توافق بین کل موسسات بوده که پذیرش نکنن خودشون تصمیم گرفتن که دانشجو های قبولیشونو از دست ندن بعد هم کسایی که دیدن اصلا ثبت نام نکردن گفتن خب ثبت نامشون کنیم یه پولی از اینا هم بگیریم اینا که جایه دیگه نمیرن
به این میگن قانون بی قانون در سازمانه سنجش واقعا خاک بر سرشون
واقعا مدرک وزارت علوم رو دیگه میشه گفت معتبره با این کارشون؟
دوستانی که تهران هستن اگه مشتاقا فردا قرار بزاریم بریم سنجش اعتراض کنیم

vip3x
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط vip3x » دوشنبه 10 بهمن 1390, 3:46 pm

سلام دوستان
من كه قبول شدم و به خاطر اينكه كاردانيم تموم نشده بود نرفتم-وگرنه همونجا رو كه مجاز شدم ميخواستم برم.
حالا با توجه به اين اطلاعيه كه نوشته (كساني كه مي خواهند در موسسه ديگري به جز موسسه محل قبولي خود در قالب تكميل ظرفيت ثبت نام كنند)
آيا من كه متقاضي پذيرش در همون موسسه اصلي كه مجاز شدم هستم هم شامل اين بند ميشم؟
مردودي ها براي تكميل ظرفيت چكار كردند كه ما نكرديم؟بايد تو سايت ثبت نام مي كرديم يا به دانشگاه مورد نظر ميرفتيم؟دانشگاه از من كپي كارنامه و شماره تلفن و آدرس گرفت-واسه تكميل ظرفيت بوده؟
امروز به دانشكاه زنگ زدم-اسمم تو ليست نبود ولي گفتند تا آخر هفته يك ليست ديگه بدستشون ميرسه
كسي از اون ليست ديگه خبر داره چيه؟

MEMAR BANO
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط MEMAR BANO » دوشنبه 10 بهمن 1390, 4:06 pm

اینم شماره ی اخبار 20.30 امروز از روابط عمومی گرفتم خواهش می کنم همکاری کنید 22013827خواهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههش

vip3x
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط vip3x » دوشنبه 10 بهمن 1390, 4:07 pm

درست روز بعد از خبر 20و30 من مشخصاتم رو براشون ارسال كردم و گفتم به استناد گفته هاي رييس سنجش من مشخصات فرستادم و اونا اين جواب رو واسم فرستادند:

به اطلاع کلیه شرکت‌کنندگان در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ‌سال1390(حاضرین در جلسه آزمون) که در ردیف پذیرفتگان نهایی آزمون مذکور قرار نگرفته‌اند و مردود این آزمون می‌باشند، می‌رساند با توجه به عدم تکمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی، در صورت تمایل برای ادامه تحصیل در رشته‌های ذیربط می‌توانند با ارایه اصل و کپی شناسنامه، کارت ملی و گواهینامه یا گواهی پایان تحصیلات مقطع کاردانی (فوق دیپلم) و پرینت کارنامه نتیجه اولیه آزمون مذکور(حاوی نمرات خام و نمره کل در هر گرایش )که از طریق سایت سازمان قابل پرینت می باشد از روز چهارشنبه مورخ 11/8/90 تا روز چهارشنبه 18/8/90 با توجه به مفاد اطلاعیه این سازمان که از طریق سایت سازمان در روز سه شنبه 10/8/90 در پیک سنجش دوشنبه 16/8/90 منتشر خواهد شد. به یکی از مؤسسات غیرانتفاعی پذیرنده رشته‌های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته (بر اساس مندرجات دفترچه‌های راهنمای شرکت در آزمون و دفترچه انتخاب رشته‌های تحصیلی (بجز موسسات غیر انتفاعی واقع در شهرستان تهران) مراجعه و نسبت به ثبت‌نام خود به صورت مشروط در یک رشته تحصیلی (رشته تحصیلی که در آزمون آن شرکت نموده اند) اقدام نمایند. بدیهی است نتایج نهایی این مرحله از تکمیل ظرفیت، از سوی این سازمان متعاقباً به مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی ذیربط اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است در صورتی که مهلت مقرر در خصوص اطلاعیه فوق به اتمام رسیده باشد سازمان سنجش هیچگونه مسولیتی به عهده نخواهد داشت و تمدید نیز نخواهد شد. در حال حاضر تکمیل ظرفیت دیگری اعلام نشده و این امر منوط به اعلام نیاز دانشگاهها و موسسات آموزش عالی است که در صورت تایید اطلاعات لازم در زمان مقتضی از طریق نشریه پیک سنجش و سایت سازمان در اختیار داوطلبان قرار داده خواهد شد. ضمنا به استحضار پذیرفته شدگان نهایی آزمون سال 1390 می رساند: امکان شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت برای این دسته از داوطلبان میسر نمی باشد. و از میان کدرشته محلهای انتخابی داوطلبان در صورت احراز نمره علمی منحصرا یک کدرشته محل بعنوان قبولی نهایی برای داوطلب اعلام می شود.لازم به ذکر است تغییر رشته ؛انتقال و جابجایی به اولویتهای بعدی در حیطه وظایف این سازمان نمی باشد و با موافقت دانشگاه مبداء و مقصد انجام میشود. با تشکر

دقت كنيد كه اين همون اطلاعيه سايت هستش به جز چند خط آخرش كه تو اطلاعيه نبود و واسه من فرستادند.با رنگ قرمز مشخصش كردم
واي خدا چرا انقدر تناقض تو گفته هاشون هست-من كه دارم ديونه مي شم بخدا

iran_text
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط iran_text » دوشنبه 10 بهمن 1390, 4:16 pm

دوست عزیر اگه شما تا بهمن فارق تحصیل میشید میتونید ثبت نام کنید

این دانشگاه جهاد دانشگاهی تو سایتش زده همون روز اولم به من گفتن اگه فارغ تحصیل بهمن میشدی می تونستیم ثبت نامت کنیم
شما همون دانشگاهی که در اومدی می تونی بری

http://mjdkh.ac.ir/

يكشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۲۰:۰۱
به اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1390 این موسسه، که موفق به اخذ و ارائه مدرک مقطع کاردانی(فوق دیپلم) خود نشده اند، می رساند، چنانچه حداکثر تا تاریخ 30/11/1390 فارغ التحصیل شده و نسبت به ارائه مدرک کاردانی خود اقدام نمایند، می توانند از تاریخ 15/11/1390 تا تاریخ 19/11/1390 در این موسسه ثبت نام نموده و از نیمسال دوم سال تحصیلی 1390 شروع به تحصیل نمایند.

آواتار کاربر
Shimaa
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

پست توسط Shimaa » دوشنبه 10 بهمن 1390, 6:09 pm

اینم جواب اطلاعیه ی خودشون که براشون فرستادم

عنوان درخواست تکميل ظرفيت
تاريخ ارسال جواب 1390/11/10-14:28
پاسخ با سلام شما می توانید در این خصوص با روابط عمومی سازمان سنجش تماس بگیرید. شماره تماس: 9-88923595-021 با تشکر

iran_text
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط iran_text » دوشنبه 10 بهمن 1390, 7:06 pm

من تماس گرفتم دقیقا واسشون اطلاعیه رو خوندم و گفتن به موسسات ربط داره
میگم بچه 2 ساله اونجا میزاشتن بهتر جواب میداد کسی نتیجه گرفت اینجا بگه لطفا زیر آبی نره

man o gham

پست توسط man o gham » دوشنبه 10 بهمن 1390, 7:31 pm

کسایی که ثبت نام کرده بودن، کسی رفته دانشگاه جواب بگیره؟
کسی هست قبول نشده باشه؟

vip3x
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط vip3x » دوشنبه 10 بهمن 1390, 8:08 pm

iran_text نوشته شده:دوست عزیر اگه شما تا بهمن فارق تحصیل میشید میتونید ثبت نام کنید

این دانشگاه جهاد دانشگاهی تو سایتش زده همون روز اولم به من گفتن اگه فارغ تحصیل بهمن میشدی می تونستیم ثبت نامت کنیم

به اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1390 این موسسه، که موفق به اخذ و ارائه مدرک مقطع کاردانی(فوق دیپلم) خود نشده اند، می رساند، چنانچه حداکثر تا تاریخ 30/11/1390 فارغ التحصیل شده و نسبت به ارائه مدرک کاردانی خود اقدام نمایند، می توانند از تاریخ 15/11/1390 تا تاریخ 19/11/1390 در این موسسه ثبت نام نموده و از نیمسال دوم سال تحصیلی 1390 شروع به تحصیل نمایند.
دوست عزيز خيلي خيلي ازتون متشكرم.اگر واقعيت داشته باشه شيرينيتون پيش من محفوظه
چرا فقط اين دانشگاه اينو زده و از رو چه حسابي داره اينو ميگه؟
يعني اين در مورد همه دانشگاه ها صادقه؟

hossein.021
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hossein.021 » دوشنبه 10 بهمن 1390, 8:19 pm

سلام دوستان
من زنگ زدم رجا به من گفتند قبول نشدی سنجش قبول نکرده
تو اطلاعیه نوشته کسایی که قبول شدن و نرفتن و تکمیل ظرفیت شرکت کردند قبول هستند
من تو وقتش با مدارک کامل رفتم رجا و امروز زنگ زدم گفت سنجش قبول نکرده naj naj naj naj
نمی دونم واقعا اینا یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » دوشنبه 10 بهمن 1390, 8:30 pm

hossein.021 نوشته شده:سلام دوستان
من زنگ زدم رجا به من گفتند قبول نشدی سنجش قبول نکرده
تو اطلاعیه نوشته کسایی که قبول شدن و نرفتن و تکمیل ظرفیت شرکت کردند قبول هستند
من تو وقتش با مدارک کامل رفتم رجا و امروز زنگ زدم گفت سنجش قبول نکرده naj naj naj naj
نمی دونم واقعا اینا یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟
اینا یعنی عین تناقض گویی...
یا تو اطلاعیه اولی اشتباه کردن و نزدن که کسانی که قبول شدن و نرفتن می تونن شرکت کنن یا تو اطلاعیه دوم اشتباها این بند رو زدن.
خودشونم نمی دونن چطور مالیدن رفت

mohammadkimiya
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadkimiya » دوشنبه 10 بهمن 1390, 9:04 pm

ger ger ger ger ger ger ger
این چه وضعیه اخه دوستم با رتبه 31000 قبول شده من با 12000 قبول نشدم...مگه نگفتن اگه جایی دیگه قبول شدی و نرفتی و تا بهمن فارق تحصیل بشی میتونی شرکت کنی؟؟پس چی شد....خدا ازتون نگذره

mohammadkimiya
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadkimiya » دوشنبه 10 بهمن 1390, 9:38 pm

iran_text نوشته شده:دوست عزیر اگه شما تا بهمن فارق تحصیل میشید میتونید ثبت نام کنید

با توجه به چیزی که نوشتن...من جایی دیگه قبول شدم و نرفتم ولی بهمن فارغ التحصیل میشم...ولی اسمم رو نزدن.....قضیه چیه تورو خدا یکی روشنم کنه

mohammadkimiya
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadkimiya » دوشنبه 10 بهمن 1390, 9:44 pm

Shimaa نوشته شده:اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام اسامي پذيرفتگان نهائي مرحله تكميل ظرفيت رشته‌هاي مربوط به موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390
1390/11/10
نسخه چاپی

سازمان سنجش آموزش كشور از كليه متقاضيان مرحله تكميل ظرفيت رشته‌هاي موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390 دعوت مي‌نمايد به منظور اطلاع از وضعيت قبولي و تكميل مراحل ثبت‌نام از روز سه‌شنبه 11/11/1390لغايت يكشنبه 16/11/1390 به موسسه محل تقاضا مراجعه نمايند. لازم بذكر ‌است اسامي پذيرفتگان اعلام شده به موسسات شامل افراد زير مي‌باشد:

1- داوطلبان مجاز به انتخاب رشته كه مردود آزمون فوق بوده و در موعد مقرر طبق اطلاعيه اين سازمان(از تاريخ 11/8/90 لغايت 18/8/90) به موسسات غيرانتفاعي مراجعه نموده‌ و اسامي آنها از طريق اين موسسات واقع در شهرستانها (بجز شهر تهران) به اين سازمان اعلام گرديده ‌است.
2- داوطلباني كه در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي قبول شده‌اند، لكن بدلايل مختلف، متقاضي ثبت‌نام در موسسه ديگري به جز موسسه محل قبولي خود در قالب تكميل ظرفيت بودند. چنانچه اين داوطلبان تقاضاي خود را با ذكر كدرشته مورد نظر در زمان مقرر به اين سازمان ارسال و يا به موسسه مربوط ارائه نموده باشند در رديف پذيرفته‌شدگان قرار گرفته‌اند. نكات مهم:
1- چنانچه موسسه محل قبولي داوطلب به دلايل مختلف (به حدنصاب نرسيدن تعداد قبولين و ...) امكان تشكيل كلاس براي پذيرفتگان را نداشته باشد، هيچ‌گونه اقدامي درخصوص اين‌دسته از پذيرفتگان از سوي سازمان سنجش آموزش كشور ميسر نبوده و در صورت واجد شرايط بودن، مي‌توانند در آزمون سال آينده ثبت‌نام نمايند.
2- داوطلباني كه واجد شرايط رشته مورد تقاضا نبودند اسامي آنان در رديف قبولين موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي قرار نگرفته و اقدامي درخصوص آنها ميسر نمي‌باشد.
3- منحصراً داوطلباني مجاز به ثبت‌نام در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي مي‌باشند كه نام آنها در فهرست پذيرفته‌شدگان نهايي ارسالي از اين سازمان به موسسات وجود داشته باشد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

ger
خب من قبول شدم نرفتم...تو تکمیل ظرفیت هم شرکت کردم اما الان اسمم نیست ...چرا؟؟؟؟

vip3x
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط vip3x » دوشنبه 10 بهمن 1390, 9:49 pm

mohammadkimiya نوشته شده:
Shimaa نوشته شده:اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام اسامي پذيرفتگان نهائي مرحله تكميل ظرفيت رشته‌هاي مربوط به موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390
1390/11/10
نسخه چاپی

سازمان سنجش آموزش كشور از كليه متقاضيان مرحله تكميل ظرفيت رشته‌هاي موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390 دعوت مي‌نمايد به منظور اطلاع از وضعيت قبولي و تكميل مراحل ثبت‌نام از روز سه‌شنبه 11/11/1390لغايت يكشنبه 16/11/1390 به موسسه محل تقاضا مراجعه نمايند. لازم بذكر ‌است اسامي پذيرفتگان اعلام شده به موسسات شامل افراد زير مي‌باشد:

1- داوطلبان مجاز به انتخاب رشته كه مردود آزمون فوق بوده و در موعد مقرر طبق اطلاعيه اين سازمان(از تاريخ 11/8/90 لغايت 18/8/90) به موسسات غيرانتفاعي مراجعه نموده‌ و اسامي آنها از طريق اين موسسات واقع در شهرستانها (بجز شهر تهران) به اين سازمان اعلام گرديده ‌است.
2- داوطلباني كه در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي قبول شده‌اند، لكن بدلايل مختلف، متقاضي ثبت‌نام در موسسه ديگري به جز موسسه محل قبولي خود در قالب تكميل ظرفيت بودند. چنانچه اين داوطلبان تقاضاي خود را با ذكر كدرشته مورد نظر در زمان مقرر به اين سازمان ارسال و يا به موسسه مربوط ارائه نموده باشند در رديف پذيرفته‌شدگان قرار گرفته‌اند. نكات مهم:
1- چنانچه موسسه محل قبولي داوطلب به دلايل مختلف (به حدنصاب نرسيدن تعداد قبولين و ...) امكان تشكيل كلاس براي پذيرفتگان را نداشته باشد، هيچ‌گونه اقدامي درخصوص اين‌دسته از پذيرفتگان از سوي سازمان سنجش آموزش كشور ميسر نبوده و در صورت واجد شرايط بودن، مي‌توانند در آزمون سال آينده ثبت‌نام نمايند.
2- داوطلباني كه واجد شرايط رشته مورد تقاضا نبودند اسامي آنان در رديف قبولين موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي قرار نگرفته و اقدامي درخصوص آنها ميسر نمي‌باشد.
3- منحصراً داوطلباني مجاز به ثبت‌نام در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي مي‌باشند كه نام آنها در فهرست پذيرفته‌شدگان نهايي ارسالي از اين سازمان به موسسات وجود داشته باشد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

ger
خب من قبول شدم نرفتم...تو تکمیل ظرفیت هم شرکت کردم اما الان اسمم نیست ...چرا؟؟؟؟

منم دقيقا اين مشكل رو دارم

قفل شده