ثبت نام در دانشگاه در حين سربازي

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
آواتار کاربر
Omid12
کاربر ساده
کاربر ساده

ثبت نام در دانشگاه در حين سربازي

پست توسط Omid12 » یک‌شنبه 27 آذر 1390, 5:18 pm

سلام
خيلي خلاصه ميگم :

من الان در حين خدمتم (سربازم) وقتي رفتم خدمت غيبت هم نداشتم و بدون غيبت محسوب ميشم من براي فراگير پيام نور امسال ثبت نام كردم البته براي نيمه ي دومش كه بعد از قبولي از نيمه دوم امسال شروع به تحصيل ميكنيم .
كنكورش 23 دي و نتايج رو هم بهمن ماه ميدن حالا اين برام سواله كسي اينجا ميدونه :
1-من ساكن بوشهرم ولي تهران خدمت ميكنم چون راهم دوره چقدر مرخصي ميدن برم كنكور بدم برگردم (چند روز) ؟
2- بعد از اينكه پرينت قبولي رو بهمن ماه گرفتم براي ترخيص شدن چي كارها بايد بكنم توي خدمت چه مراحلي رو بايد طي كنم و به كيا و چه قسمت هايي بايد سربزنم (اگه ميدونيد راهنمايي كنيد 2 روز ديگه بايد برگردم)

__ منظور من تحصيل در حين خدمت نيست چون بعد از قبولي ميخوام ترخيص بشم كه اين با شرايط من جور در مياد و حتي سوال هم كردم

با تشكر

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: ثبت نام در دانشگاه در حين سربازي

پست توسط farshidshd » دوشنبه 28 آذر 1390, 11:21 am

Omid12 نوشته شده:سلام
خيلي خلاصه ميگم :

من الان در حين خدمتم (سربازم) وقتي رفتم خدمت غيبت هم نداشتم و بدون غيبت محسوب ميشم من براي فراگير پيام نور امسال ثبت نام كردم البته براي نيمه ي دومش كه بعد از قبولي از نيمه دوم امسال شروع به تحصيل ميكنيم .
كنكورش 23 دي و نتايج رو هم بهمن ماه ميدن حالا اين برام سواله كسي اينجا ميدونه :
1-من ساكن بوشهرم ولي تهران خدمت ميكنم چون راهم دوره چقدر مرخصي ميدن برم كنكور بدم برگردم (چند روز) ؟
2- بعد از اينكه پرينت قبولي رو بهمن ماه گرفتم براي ترخيص شدن چي كارها بايد بكنم توي خدمت چه مراحلي رو بايد طي كنم و به كيا و چه قسمت هايي بايد سربزنم (اگه ميدونيد راهنمايي كنيد 2 روز ديگه بايد برگردم)

__ منظور من تحصيل در حين خدمت نيست چون بعد از قبولي ميخوام ترخيص بشم كه اين با شرايط من جور در مياد و حتي سوال هم كردم

با تشكر
خودشون تعیین میکنن چقدر مرخصی بدن
باید همونجایی که خدمت میکنی ( بری قسمت نیروی انسانی ) برگه ترخیص بگیری و بری دنبال امضاها

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده