مشاوره درباره رفتن به دانشگاه رجا

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
mohsen6492003
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران
تماس:

مشاوره درباره رفتن به دانشگاه رجا

پست توسط mohsen6492003 » دوشنبه 21 آذر 1390, 9:57 pm

سلام
من ترم اول کارشناسی نرم افزار در دانشگاه آزاد تهران شرق هستم.تو تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی رجا قزوین قبول شدم حالا نمیدونم برم یا نه،از لحاظ مدرک شنیدم غیرانتفاعی بهتر از آزاد هستش و اینکه تو غیرانتفاعی باید 72 واحد پاس کنم تازه دانشگاه رجا هم گفته واحدهایی که ترم اول کارشناسی دارم تو آزاد میخونم رو هم تطبیق میده یعنی چیزی رو هم از ترم اول از دست نمیدم،حتی گفتن درسایی که بین کاردانی و کارشناسی مشترکه رو هم تطبیق میدن مثله شیوه،اسمبلی و ......ولی این دانشگاه آزاد از اونجا که فقط پول رو میشناسه هیچ واحدی رو تطبیق نداد و من مجبور شدم اسمبلی و شیوه رو این ترم پاس کنم در حالیکه من این دروس رو تو کاردانی با نمرات خوب پاس کردم.....در کل من با دوری راه قزوین مشکلی ندارم.اما آزاد ترمی 1,300,000 هستش و خیلی برام مشکله از طرفی غیر انتفاعی از همه لحاظ مثل همین واحدها و شهریه خیلی خوبه،حالا سوالم اینه شما جای من بودید میرفتید؟واقعا نمیدونم چیکار کنم...خودم دوست دارم برم رجا البته...ممنون میشم راهنماییم کنید مخصوصا درباره اعتبار مدرک آزاد با غیرانتفاعی برای کار دولتی...

آواتار کاربر
amino
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: طهرون

Re: مشاوره درباره رفتن به دانشگاه رجا

پست توسط amino » دوشنبه 21 آذر 1390, 11:38 pm

mohsen6492003 نوشته شده:سلام
من ترم اول کارشناسی نرم افزار در دانشگاه آزاد تهران شرق هستم.تو تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی رجا قزوین قبول شدم حالا نمیدونم برم یا نه،از لحاظ مدرک شنیدم غیرانتفاعی بهتر از آزاد هستش و اینکه تو غیرانتفاعی باید 72 واحد پاس کنم تازه دانشگاه رجا هم گفته واحدهایی که ترم اول کارشناسی دارم تو آزاد میخونم رو هم تطبیق میده یعنی چیزی رو هم از ترم اول از دست نمیدم،حتی گفتن درسایی که بین کاردانی و کارشناسی مشترکه رو هم تطبیق میدن مثله شیوه،اسمبلی و ......ولی این دانشگاه آزاد از اونجا که فقط پول رو میشناسه هیچ واحدی رو تطبیق نداد و من مجبور شدم اسمبلی و شیوه رو این ترم پاس کنم در حالیکه من این دروس رو تو کاردانی با نمرات خوب پاس کردم.....در کل من با دوری راه قزوین مشکلی ندارم.اما آزاد ترمی 1,300,000 هستش و خیلی برام مشکله از طرفی غیر انتفاعی از همه لحاظ مثل همین واحدها و شهریه خیلی خوبه،حالا سوالم اینه شما جای من بودید میرفتید؟واقعا نمیدونم چیکار کنم...خودم دوست دارم برم رجا البته...ممنون میشم راهنماییم کنید مخصوصا درباره اعتبار مدرک آزاد با غیرانتفاعی برای کار دولتی...
سلام دوست عزیز .
من کارشناسی رجام . اولا نظرتو درمورده دانشگاه ازاد کاملا قبول دارم منم توی اکثر تاپیک ها این مشکل دانشگاه ازاد که نسبت به پولی که میگیره امکانات نمیده رو مطرح کردم
اگه دوست داری رجا درس بحونی دیگه پرسیدن نداره که . ببین الان نمیشه گفت کدوم دانشگاه خوبه کدوم بد مثلا من از رجا تعربف می کنم 10 دقه بعد یکی از دوستای خودم که باهام همکلاسی ایم میاد تمام گفته های منو عکسشو میگه دیگه دانشگاه ها دانشگاه نیستن . از لحاظ کاری هم باز نسبت به ازاد بهتر که نمیشه گقت ولی چون مییگی از کنکور دولتی وارد میشی همه فکر می کنن از صنعتی شریف اومدی . ولی برای کار ؛ باید اون حرفه رو بلد باشی تا مدرک داشته باشی چون امار اعلام میکند که ایران سالی 25000 مدرک کارشناسی صادر می کنه / جالا کی موفقه اونی که حرفه بلده

موفق باشی goll
پاتوق بچه های دانشگاه رجاء
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... =2&t=11326

" اللهم ارزقنی شفاعته الحسین یوم الورود" آمین

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط siteman » سه‌شنبه 22 آذر 1390, 1:00 am

mohsen6492003 نوشته شده:سلام
ببین اگه پولش رو داری ازاد برو....
به قول دوستم داش امین همکلاسی گلم اصلا نمیپرسن مدرکت رو از کدوم دانشگاه گرفتی...میگن چی بلدی؟؟؟؟
تو شریف درس بخون ولی چیزی بارت نباشه.....چه فایده داره.....
آزاد علوم تحقیقات عالیه اگه میتونی برو اونجا.... goll bale bale
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

آواتار کاربر
mohsen6492003
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohsen6492003 » سه‌شنبه 22 آذر 1390, 8:11 pm

دوستان خیلی ممنون....واقعا لطف کردین....درباره کار دولتی که فرمودید باید بگم که،علاوه بر این که کار رو باید بلد باشم نوع دانشگاه هم خیلی مهمه مثلا خودم به عینه چند جا رو دیدم که فقط مدرک سراسری رو قبول میکردن مثلا ایرانسل فکر کنم پارسال بود که استخدام میکرد و یکی از شرایطش این بود که باید مدرکتو از دانشگاه سراسری گرفته باشی(حالا نمیدونم غیرانتفاعی هم از لحاظ اونا سراسری حساب میشه یا نه؟!ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری دارید در اختیارم بزارید) و اینکه می خواستم بدونم استادای رجا نمره بده هستن (منظورم نمره بالا هستش نه 12) یا نه کلا استادای گیری هستن و کلا سطحش چه جوریه،خیلی بالا نباشه که جا بمونم از بقیه ddn: ؟

آواتار کاربر
nasserhekmati
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: K A R A J

پست توسط nasserhekmati » جمعه 25 آذر 1390, 9:29 am

در تکمیل صحبت های دوستان بگم که من نمی خوام از دانشگاه رجا و هیچ دانشگاه دولتی دفاع کنم ولی دانشگاه آزاد پیام نور جامع علمی کاربردی بخای یا نخای نمره بهت می دن من یکی از دوستانم در دانشگاه غیر دولتی قبول شد و تمام درسامون با هم کار می کردیم ولی اخر سر معدل اون شد 18 معدل من شد 15 تو دانشگاه غیر انتفاعی هم استادا مثل دانشگاه های دولتیه توی طول ترم حرصت می دن اخر سر هم نمره بیاری یا نیاری این بستگی به خودت داره که بخای این درس هارو برای پاس کردن بخونی و یا یاد گرفتن من به شخصه عقیده دارم هیچ درسی رو بیخودی نیست از اون اسمبلی بگیر تا درس های عملی با این حال از اومدن به رجا پشیمون نیستم چون هم استاداش خوبن هم محیط آموزشیش خوبه goll
تصویر سه جمله براي موفقيت: دانستن بيش از ديگران - كار كردن بيش از ديگران - انتظار كمتر از ديگران
ويليام شكسپير
ܓ

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط siteman » جمعه 25 آذر 1390, 9:54 am

nasserhekmati نوشته شده:در تکمیل صحبت های دوستان بگم که من نمی خوام از دانشگاه رجا و هیچ دانشگاه دولتی دفاع کنم ولی دانشگاه آزاد پیام نور جامع علمی کاربردی بخای یا نخای نمره بهت می دن من یکی از دوستانم در دانشگاه غیر دولتی قبول شد و تمام درسامون با هم کار می کردیم ولی اخر سر معدل اون شد 18 معدل من شد 15 تو دانشگاه غیر انتفاعی هم استادا مثل دانشگاه های دولتیه توی طول ترم حرصت می دن اخر سر هم نمره بیاری یا نیاری این بستگی به خودت داره که بخای این درس هارو برای پاس کردن بخونی و یا یاد گرفتن من به شخصه عقیده دارم هیچ درسی رو بیخودی نیست از اون اسمبلی بگیر تا درس های عملی با این حال از اومدن به رجا پشیمون نیستم چون هم استاداش خوبن هم محیط آموزشیش خوبه goll
محیط آموزشی ha: بله ناصر جان باز میبینم که به محیط اموزشی.....
آقا من جای تو بودم میرفتم آزاد.....
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

آواتار کاربر
mohsen6492003
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohsen6492003 » جمعه 25 آذر 1390, 11:35 am

هرکس یه چیزی میگه....اصلا من رفتم ثبت نام کنم....خدافظ zab

kahroba
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: کرج

پست توسط kahroba » جمعه 25 آذر 1390, 12:31 pm

سلام
نمیدونم شما چرا شک دارین خب اگه رجا قبولتون میکنه بیاین رجا دیگه bale چه کاریه این همه هزینه کنین برای آزاد nar:

آواتار کاربر
mohsen6492003
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohsen6492003 » جمعه 25 آذر 1390, 7:40 pm

ممنون از راهنمایی هاتون...میرم ثبت نام میکنم.
پس پیش به سوی رجا shad shad rgs str: str: shd: shd:

قفل شده