سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
hasan1362
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hasan1362 » دوشنبه 13 اسفند 1386, 9:19 am

این هم جوابهای من
زبان فارسی 60%
معارف 40%
انگلیسی 30%
ریاضی سفید
زبان c :حدود 20%
101) 1
102)4
103)3
107)1
108)3
بقیه رو جواب ندادم چون که هم وقت کم اوردم هم اینکه من فقط c خونده بودم. همین چندتا هم که جواب دادم خدا رو شکر.
-------------------------------------------
ذخیره و بازیابی: 66%
121)1
122)2
123)1
124)3
125)3
126)2- در باره این سوال جواب میشه 28/89 که هیچ کدام از گزینه ها نیست اما احتمال دادم شاید این جواب باشه چون که نزدیکترین جواب به جواب اصلی است. درباره گزینه سوم که 94 نوشته فقط از یک راه این عدد بدست میاد که اگر طراح واقعا این جواب رو مد نظر قرار داده باشه دو احتمال داره 1- یا اینکه واقعا شیوه دیگه ای برای محاسبه هست که ما نمی دانیم 2- یا اینکه میخواسته ما رو سر کار بگذاره چون که تنها راهی که عدد 94 بدست میاد اینه:
با توجه به اندازه رکورد، در هر بلاک 6 رکورد جا میگیره که اندازه اونها 1440 بایته حالا اگه مبنای کارمون رو بلاک با اندازه 1440 بایت قرار بدیم برای ذخیره هر بلاک به 1536= 256*6 بایت نیاز داریم حالا اگه 1440 رو تقسیم بر 1536 کنیم 75/93 بدست میاد که با این منطق جواب گزینه 3 میشه. در کل برای خودمون متاسفم که به این راحتی حقمون ضایع میشه. راستی راهی برای اینکه این اشتباهها رو سازمان سنجش در نظر بگیره هست؟ چون که ما از اهواز صدامون به جایی نمی رسه پس تهرانی ها بپا خیزید؟؟؟؟؟
127) جوابهای سوال اشتباه بود البته من موقع کنکور اصلا سوال رو به خاطر وقت کم نتونستم درست بخونم
128)2
129)2
130)4
135)4
ساختمان داده ها: 55%
136)1
137)3 غلطه چون که جواب میشه repeative یعنی همون حلقه های شرطی
139)2
140)2
142)1
143)3
144)4
145)-3- (یعنی این سوال رو تو پاسخنامه جواب ندادم بعدا توی خونه جوابشو پیدا کردم و برای کمک به دوستان اون رو می نویسم)
146)-2- اگه درخت رو ترسیم کنید مشخص میشه که یک BST هست و طبق ترتیب ذکر شده وقتی درخت ترسیم میشه گره 60 دو فرزند داره بنابراین باید اول پیمایش inorder رو بدست بیاریم و اون گره ای که بعد از اون ظاهر میشه رو جایگزین اون کنیم . تنها گره ای که بعد از 60 ظاهر میشه 70 هست که می تونه جایگزینش بشه.
148)4
149)1
150)2
زبان تخصصی: 90%
151)4
152)3
153)2
154)2
155)3
156)2
157)-4- independence چه معنایی میده؟ (که مترادف میشه با freedom)
158)1
159)1
160)2
حضرت علی(علیه السلام): دو چیز را همیشه به یاد داشته باش خدا را، مرگ را- دو چیز را فراموش کن: به کسی خوبی کردی، کسی به تو بدی کرد.
در پایان از دوستان خواهشمندم که نظر خودشون رو درباره درست یا اشتباه بودن جوابها اعلام کنند و اینکه من فقط دو مرکز علمی کاربردی اهواز رو که 120 نفر سهمیه داشتند انتخاب کردم آیا با این درصدها امکان قبول شدن من توی این مراکز هست یا نه آخه من تا حالا تو کنکور علمی- کاربردی شرکت نکرده بودم.

:lol: :lol: :oops:

ali_gtp
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ali_gtp » دوشنبه 13 اسفند 1386, 4:50 pm

مثل اينکه هيچکس نمي خواد جواب سوالا رو بزاره تو سايت.

در ضمن جواب سوال 145 فکر کنم 4 ميشه نه 3 .

sarina
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sarina » دوشنبه 13 اسفند 1386, 7:36 pm

دوستان حدودا نمی تونید بگید اگه درصدا چقدر باشه قبول می شیم ؟
مثلا من فکر می کنم عمومی ها را 50 درصد زده باشم به جز ریاضی
تخصصی را هم 40 درصد
البته اینا همش حدسیه

Ramin

پست توسط Ramin » دوشنبه 13 اسفند 1386, 7:43 pm

ali_gtp نوشته شده:مثل اينکه هيچکس نمي خواد جواب سوالا رو بزاره تو سايت.

اندکی صبر سحر نزدیک است !! تا چند روز دیگه جوابا میاد ، بهتره دیگه به اینکه چحوری دادید و کدوم رو درست زدید فکر نکنید . انشاالله که قبول شید
در ضمن سوال 145 هم جوابش 4 میشه . شما درست میگید ، من هم خودم تو کنکور 4 زدم اگر دوست داشتید میتونم درختش رو هم براتون بکشم ، البته من سر کنکور 2 تا درخت کشیدم که هر دوش درست در میومد یعنی جواب هم 3 میتونه باشه هم 4 !!!!!!!!!! ولی من 4 زدم

Ramin

پست توسط Ramin » دوشنبه 13 اسفند 1386, 7:48 pm

sarina نوشته شده:دوستان حدودا نمی تونید بگید اگه درصدا چقدر باشه قبول می شیم ؟
تخصصی را هم 40 درصد
البته اینا همش حدسیه
بله ، درسته ، با 40 درصد تخصصی خیلی شانس قبولی بالاست .

آواتار کاربر
meisam
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تبریز
تماس:

پست توسط meisam » دوشنبه 13 اسفند 1386, 8:52 pm

Linda نوشته شده:سلام
اینم درصدای احتمالی من
ادبیات : 100
معارف : 50
زبان عمومی : 70
ریاضی : 0
-----------------------------------------
ذخیره : 70
ساختمان : 50
زیان : 50
برنامه نویسی : 10
-------------------------------------
با این درصدا امیدی دارم یا نه
درضمن ادمین محترم با هر کدوم از بچه ها که در توانش هست لطف کنه جوابای دقیقو بذاره تا همه از سر در گمی در بیایم هممون
ممنون از همه
به امید موفقیت همه

صد در صد قبولی :تبریک میگم .
lol: :lol: :lol:

آواتار کاربر
meisam
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تبریز
تماس:

پست توسط meisam » دوشنبه 13 اسفند 1386, 8:55 pm

اقای hasan1362 با درصدهای بالاتر از 35 در تخصصی احتمال قبولی تقریبا صد درصد است

شما هم که درصد تخصصی هات بالای 35 میاد .

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » دوشنبه 13 اسفند 1386, 9:55 pm

meisam نوشته شده:اقای hasan1362 با درصدهای بالاتر از 35 در تخصصی احتمال قبولی تقریبا صد درصد است

آقا براتون پیام خصوصی گذاشتم 1 نگاه بنداز
کسی موفق می شود که خسته نمی شود.

hasan1362
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hasan1362 » سه‌شنبه 14 اسفند 1386, 12:58 am

meisam نوشته شده:اقای hasan1362 با درصدهای بالاتر از 35 در تخصصی احتمال قبولی تقریبا صد درصد است

خیلی ممنونم میثم جون. این رو هم بگم من حدود 15 روز فقط پاسکال خوندم و روزهای آخر فهمیدم که پاسکال حذف شده و فقط c خوندم و اصلا نمیدونستم که از c++ سوال میاد وگرنه بیشتر از اینها جواب میدادم در ضمن من اصلا قصد نداشتم علمی کاربردی شرکت کنم چون که تازه خدمتم تمام شده بود و اواخر دی ماه یعنی 28 یا 29 بود که شروع به خوندن کردم.

sarina
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sarina » سه‌شنبه 14 اسفند 1386, 6:41 am

ramin نوشته شده:
sarina نوشته شده:دوستان حدودا نمی تونید بگید اگه درصدا چقدر باشه قبول می شیم ؟
تخصصی را هم 40 درصد
البته اینا همش حدسیه
بله ، درسته ، با 40 درصد تخصصی خیلی شانس قبولی بالاست .
ممنون رامین جان
انشالا همه بچه هاموفق بشن
من فکر می کنم نتایج 25 اسفند بیاد

hasan1362
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hasan1362 » سه‌شنبه 14 اسفند 1386, 9:49 am

ramin نوشته شده:
ali_gtp نوشته شده:مثل اينکه هيچکس نمي خواد جواب سوالا رو بزاره تو سايت.

اندکی صبر سحر نزدیک است !! تا چند روز دیگه جوابا میاد ، بهتره دیگه به اینکه چحوری دادید و کدوم رو درست زدید فکر نکنید . انشاالله که قبول شید
در ضمن سوال 145 هم جوابش 4 میشه . شما درست میگید ، من هم خودم تو کنکور 4 زدم اگر دوست داشتید میتونم درختش رو هم براتون بکشم ، البته من سر کنکور 2 تا درخت کشیدم که هر دوش درست در میومد یعنی جواب هم 3 میتونه باشه هم 4 !!!!!!!!!! ولی من 4 زدم
میشه منظورتون رو واضح بگین که کجا کلید سوالات رو میدن؟؟؟

hadihello

كنكور سخت بود

پست توسط hadihello » سه‌شنبه 14 اسفند 1386, 11:18 pm

اين كنكور علمي كاربردي زهرماري چرا انقدر سخت بود. پدر سوخته ها برداشتن برنامه سازي سي پلاس پلاس دادن. اشكم در اومد.
اولش اين طوري بودم :) بعد اينطوري شدم :? بعد اين طوري :roll: بعد كه ديگه ديدم نمي تونم جواب بدم اينطوري شدم :cry: انقدر دقت كردم تا زحماتم هدر نره :shock: آخرش كه مراقب گفت پاشيد بريد بيرون و من ديدم چيز زيادي نتونستم جواب بدم اينطوري شدم :lol: الانم كه دارم مي نويسم اينطوريم :arrow: :mrgreen:
ديگه تحمل ندارم مي خوام خودمو بكشم :cry:

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: كنكور سخت بود

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 15 اسفند 1386, 10:17 am

hadihello نوشته شده:اين كنكور علمي كاربردي زهرماري چرا انقدر سخت بود. پدر سوخته ها برداشتن برنامه سازي سي پلاس پلاس دادن. اشكم در اومد.
اولش اين طوري بودم :) بعد اينطوري شدم :? بعد اين طوري :roll: بعد كه ديگه ديدم نمي تونم جواب بدم اينطوري شدم :cry: انقدر دقت كردم تا زحماتم هدر نره :shock: آخرش كه مراقب گفت پاشيد بريد بيرون و من ديدم چيز زيادي نتونستم جواب بدم اينطوري شدم :lol: الانم كه دارم مي نويسم اينطوريم :arrow: :mrgreen:
ديگه تحمل ندارم مي خوام خودمو بكشم :cry:
دوست عزیز باید بسازیم دیگه
نمیشه که تا تغی به توغی میخوره حرف از خودکشی بزنیم!!!
این دوره زمونه کلی دانشگاه هست که میشه رفت و ادامه تحصیل داد...
غصه نداره که

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

sp
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sp » پنج‌شنبه 16 اسفند 1386, 12:11 am

زندگی نوشته شده:سلام خدمت همه

ممنون که با توضیحات لازم جواب بنده رو دادید.خیلی خیلییییییییییییییییییییی ممنونم
من چند نکته رو عرض میکنم که خیلی مهمه.
من تو درسهای تخصصی نسبتا خوب هستم و کتابهای تست زیاد کار کردم .ولی باید این رو یاد آور بشم که از سال 86 کنکور سراسری منظورم هستش نحوه طرح سوالات برنامه نویسی ، ساختمان داده و یه کمی ذخیره عوض شده و میتونم با جرات بگم سوالات خیلی سخت شده من تست های از سال 1375 تا 1384 رو کار کردم برای کنکور 1386 ولی وقتی رفتم سر جلسه کنکور کلا قفل کردم. وباید یادآور بشم به علت تغییر در نحوه سوالات الان کتابها به درد نمیخورن و باید در نوشتن کتابها تجدید نظری بشه یعنی این نظر منه و حتما باید بری کلاس همین کنکور علمی کاربردی این گفته منو تایید میکنه.خوب نمیگم نمیشه خودت خوند ولی دیگه احتیاج به کلاس داری کنکور دانشگاه زاد خیلی راحت بود ولی من خودم میدونم جاهای ست ها رو اشتباه زدم به همین خاطره قبول نشدم .الان که مگید کلاسها در تبریز به درد نمیخوره و من باید فکر چاره باشم مجبورم یه برنامه ریزی کلی انجام بدم.
درود
من با نظر شما دوست عزیز موافق نیستم من خودم بعد 2 سال که کاردانی و گرفتم و تقریبا خیلی چیزا یادم رفته بود نشستم حدودن 3 ماه با یه نموره شیطنت خوندم و علمی کاربردی که امتحان دادم هیچ کدوم از سوالات خارج از مباحثی نبود که خونده بودم من تخصصی ها و از روی کتاب مقسمی اونم مال چاپ 2 سال پیش خوندم فقط ساختمان داده و از روی کتاب محمد حسین رضوانی که مال انتشارات نص هست خوندم که به نظر من کتابش عالی هر چند برای مقسمی و اصلا این درسش و ندیدم حتی ریاضی عمومی هم از روی مقسمی خوندم و هیچ تستی خارج مبحث نبود این که سوالات اصلا بار کنکوری نداشت و برای محک و انتخاب دانشجو ها مناسب نبوددرش شکی نیست و اینکه نوع صورت سوالات اصلا به نظر م اصلا در کلاس کنکور نبود وقتی تستها و میدیدم حس می کردم کتاب تخصصی های تو بازار و دادن دست یکی گفتن بشین حالا چند تا سوال ازشون انتخاب کن معلوم بود که کسایی که تست ها و طرح کردن در کل مفهوم خیلی بارشون نبوده ولی در کل غیر برنامه نویسی که خوب اصلا در کل تکلیفش تو این 2 سال اخیر تو هیچ کنکوری به طور دقیق معلوم نیست بقیه به نظرم خارج مباحث نبود
خودم مطمئن هستم قبول میشم ولی تهران و شک دارو اونم میزارم به حساب تنبلی و خیلی جدی نگرفتن این کنکور
در کل اینو می خوام بگم که واقعا میشه اگه کلاس هم نری و یه برنامه درست حسابی بریزی و بهش عمل کنی و در ضمن اول همه واقعا واقعا تشنه قبولی باشی بتونی خودت بخونی
یه چیز که برای خودم تجربه هست اینکه ما الان هیچ کدوممون اون بچه کنکوری پیش دانشگاهی نیستیم که استرس و خیلی چیزا موجب بشه جلوی پامون سد بزاره یا کنترلمونو از دست بدیم و هول بشیم من اینجوری فکر میکنم یعنی رسیدم بهش که همه چیز به درون خودمون بستگی داره همیشه فرض کن مال یه روستای بدون هیچ امکاناتی پس حالا که میخوای به هدفت برسی چی کار میکنی؟؟؟؟؟
یه کوچولو ریش سفیدی حرف زدم ببخشششید به بزرگی خودتون
در ضمن آرزوی قبولی برای همه و دارم یا اگه اینجا به صلاحتون نیست ایشالا که سراسری قبول شین :wink:

MC
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط MC » جمعه 17 اسفند 1386, 1:36 am

نمیدونم کسی جدید رفته تو سایت مقسمی یا نه . این لینکش:
http://www.kavoshgaran.ac.ir/

گوشه ی صفحه نوشته :
آزمون علمی کاربردی 86 فایل آزمون کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی 86 بهمراه پاسخنامه

هرچی روی این لینک کلیک میکردم هیچ صفحه ای بجز صفحه سفید باز نمیکرد. امروز زنگ زدم آموزشگاه که اگه چاپ شده سوال و جوا ها رو دارن برم بخرم. اما گفت : اساتید در تلاش هستن که پاسخ سوالات رو بدن ، یکی دو هفته دیگه زنگ بزن!!

به این فکر فرو رفتم که ما چجوری 120 دقیقهای جواب دادیم ولی اساتید جواب رو با نتایج کنکور با هم میخوان اعلام کنن :!:

قفل شده