یک سوال برای ثبت میهمانی در سایت وزارت علوم

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
karshenasi.com

یک سوال برای ثبت میهمانی در سایت وزارت علوم

پست توسط karshenasi.com » شنبه 21 آبان 1390, 3:50 pm

سلام. موقع ثبت درخواست میهمانی در سایت وزارت علوم سوال پیش اومد؛ ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند پاسخ بدهند.

[*]لیست دروس قابل اخذ در ترم ميهماني که در سایت مربوطه وجود داره، برای ثبت واحد های یک ترم هست، یا اینکه باید واحدهایی که برای هر تعداد ترم میخوایم(حداکثر 2 ترم) رو وارد بکنیم؟ مثلا من موقع ثبت درخواست 20 واحد رو ثبت کردم، درحالی که قصد دارم اگه با درخواست میهمانی موافقت شد هر دوترم رو بمونم در دانشگاه مقصد. حالا همین 20 واحد باید باشه، یا اینکه نه، 40 واحد باید ثبت کنم؟

http://mad.msrt.gov.ir/EDUS/StudentTran ... tForm.aspx

سایت رو حتما با اینترنت اکسپلورر باز کنید، چون وقتی گزینه نوع درخواست رو روی میهمانی قرار بدید، با مرورگر فایرفوکس مشکل داره و نمیشه لیست دروس رو خوب توی کادر مربوطه نوشت.

تکمیل ظرفیت امسال هم داستانی شده واسه خودش!!!!
پیوست‌ها
mihmani.JPG
mihmani.JPG (69.99 KiB) مشاهده 2226 مرتبه

mashhadpix_14
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: یک سوال برای ثبت میهمانی در سایت وزارت علوم

پست توسط mashhadpix_14 » یک‌شنبه 29 آبان 1390, 4:44 pm

karshenasi.com نوشته شده:سلام. موقع ثبت درخواست میهمانی در سایت وزارت علوم سوال پیش اومد؛ ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند پاسخ بدهند.

[*]لیست دروس قابل اخذ در ترم ميهماني که در سایت مربوطه وجود داره، برای ثبت واحد های یک ترم هست، یا اینکه باید واحدهایی که برای هر تعداد ترم میخوایم(حداکثر 2 ترم) رو وارد بکنیم؟ مثلا من موقع ثبت درخواست 20 واحد رو ثبت کردم، درحالی که قصد دارم اگه با درخواست میهمانی موافقت شد هر دوترم رو بمونم در دانشگاه مقصد. حالا همین 20 واحد باید باشه، یا اینکه نه، 40 واحد باید ثبت کنم؟

http://mad.msrt.gov.ir/EDUS/StudentTran ... tForm.aspx

سایت رو حتما با اینترنت اکسپلورر باز کنید، چون وقتی گزینه نوع درخواست رو روی میهمانی قرار بدید، با مرورگر فایرفوکس مشکل داره و نمیشه لیست دروس رو خوب توی کادر مربوطه نوشت.

تکمیل ظرفیت امسال هم داستانی شده واسه خودش!!!!
این انتقالی یا مهمانی شامل دانشجویان کارشناسی ناپیوسته هم میشه یا فقط مخصوص کسانی که در آزمون سراسری (تجربی- ریاضی - علوم انسانی ) شرکت کرده اند است؟
یکی میشه زود جواب بده
ممنون میشم

قفل شده