اگر کاردانی بشه 8 ترم مدرک معادل میدن و کنکور نمیشه داد؟

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
firouz68
کاربر ساده
کاربر ساده

اگر کاردانی بشه 8 ترم مدرک معادل میدن و کنکور نمیشه داد؟

پست توسط firouz68 » جمعه 20 آبان 1390, 12:23 pm

سلام
مگه نه اینکه هرکی معدلش زیر 12 بشه بهش مدرک معادل میدن و نمیتونه تو کنکور کارشناسی شرکت کنه؟ من یه خبری شنیدم که کسی که بیشتر از 6 ترم هم کاردانیش طول بکشه باز بهش مدرک معادل میدن. آیا این خبر صحت داره؟ چون من شک دارم. من معافی سربازی داشتم و کاردانیم 8 ترم طول کشیده. به خاطر مشکلات شخصی چندین ترم ثبت نام کردم ولی واحد زیادی نتونستم پاس کنم. به هر حال میخواستم ببینم در نهایت به من مدرک اصلی کاردانی رو میدن و میتونم تو کنکور شرکت کنم دیگه؟ معدلم هم بالای 12 هست؟ لطفا اگر اطلاع دارید از این قضیه من رو هم در جریان بگذارید. اینکه آیا اگر بیشتر از 6 ترم بشه کاردانی مدرکش فرقی میکنه یا نه.

firouz68
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: اگر کاردانی بشه 8 ترم مدرک معادل میدن و کنکور نمیشه داد؟

پست توسط firouz68 » جمعه 20 آبان 1390, 3:52 pm

تو رو قرآن به من کمک کنین. کسی بوده بیشتر از 6 ترم کاردانیش طول کشیده باشه؟

firouz68
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط firouz68 » یک‌شنبه 22 آبان 1390, 4:12 pm

آدم فقط کارش گیر نکنه...

آواتار کاربر
amino
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: طهرون

پست توسط amino » سه‌شنبه 24 آبان 1390, 10:56 pm

firouz68 نوشته شده:سلام
مگه نه اینکه هرکی معدلش زیر 12 بشه بهش مدرک معادل میدن و نمیتونه تو کنکور کارشناسی شرکت کنه؟ من یه خبری شنیدم که کسی که بیشتر از 6 ترم هم کاردانیش طول بکشه باز بهش مدرک معادل میدن. آیا این خبر صحت داره؟ چون من شک دارم. من معافی سربازی داشتم و کاردانیم 8 ترم طول کشیده. به خاطر مشکلات شخصی چندین ترم ثبت نام کردم ولی واحد زیادی نتونستم پاس کنم. به هر حال میخواستم ببینم در نهایت به من مدرک اصلی کاردانی رو میدن و میتونم تو کنکور شرکت کنم دیگه؟ معدلم هم بالای 12 هست؟ لطفا اگر اطلاع دارید از این قضیه من رو هم در جریان بگذارید. اینکه آیا اگر بیشتر از 6 ترم بشه کاردانی مدرکش فرقی میکنه یا نه.
سلام دوست عزیز . حق با شماست که اینجا تاپیک میذاری انتظار داری که سریع جواب بگیری . اما احتمال داره کسی متوجه تاپیک شما نشه یا اطلاعاتی در اون زمینه نداشته باشه که بخواد ارائه کنه . اینو میتونی از counter تعداد بازدید تاپیکت متوحه شی . اما تا اونجا که من میدونم فقط اگه معدلت زیر 12 شه مدرک معادل میدن و خوشبختانه شما هم که این مشکلو نداری پس میتونی کنکور شرکت کنی
موفق باشی goll
پاتوق بچه های دانشگاه رجاء
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... =2&t=11326

" اللهم ارزقنی شفاعته الحسین یوم الورود" آمین

الهام كاوه

پست توسط الهام كاوه » چهارشنبه 25 آبان 1390, 9:53 am

salam .man az 1 2 nafar porsidam bastegi be daaneshgaham dare. ama age az sanavat esstefade kardi va onam pazirooftan ba edame tahsilet az terme 6 be bad moshkeli nakhahi dasht ama age napaziroftan behet gofte bashan va ba shart edame dade bashi moadele madraket. ye zang be daaneshgat bezan va bepors behtarin kar hamine . moafagh bashy danesh

firouz68
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط firouz68 » چهارشنبه 25 آبان 1390, 11:15 am

مرسی که جواب دادین. من معدلم بالای 12 هست. چند نفری رو هم میشناختم که کاردانیشون کلا رفته بود روی 10,11 ترم ولی الان کارشناسی دارن میخونن. اینطوری که من بدبدخت میشم. الهام خانم من سنواتم تموم شده ولی چون معافیت دارم گذاشتن ادامه تحصیل بدم. من اگر مرخصی هام رو هم ترم حساب کنم کلا میشم 10 ترمه برای کاردانی. یعنی بدبخت شدم؟ شما واقعا مطمئنین که اینطوریه؟ دانشگاه که آخه درست جواب نمیده. من الان همون شرطی شدم. یعنی گفتن اگر آخر این ترم هم معدلت بالای 12 باشه ترم بعد هم میتونی بخونی.

firouz68
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط firouz68 » چهارشنبه 25 آبان 1390, 12:22 pm

چون من فکر میکردم معدل بالای 12 باشه کافیه. من جایی که خواستم قبول شدم برای کارشناسی ولی ترم بعد رو هم دارم. اگر بدونم به خاطر 10 ترمه شدن نمیتونم برم کارشناسی خودکشی میکنم. این رو جدی میگم. چون آخرین امید من همین بود. در نظر داشتم ترم بعد کاردانی رو تموم کنم و بعدش برم کارشناسی. اما اگر نشه دیگه...

آواتار کاربر
amino
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: طهرون

پست توسط amino » چهارشنبه 25 آبان 1390, 11:28 pm

firouz68 نوشته شده:چون من فکر میکردم معدل بالای 12 باشه کافیه. من جایی که خواستم قبول شدم برای کارشناسی ولی ترم بعد رو هم دارم. اگر بدونم به خاطر 10 ترمه شدن نمیتونم برم کارشناسی خودکشی میکنم. این رو جدی میگم. چون آخرین امید من همین بود. در نظر داشتم ترم بعد کاردانی رو تموم کنم و بعدش برم کارشناسی. اما اگر نشه دیگه...
عزیزم زندگی رو انقدر سخت نکن درست میشه و از طریق دانشگات اقدام کن مسائلتو براشون مطرح کن اونا بهت میگن چی کار کنی و انقدر خودتو عذاب نده .
ولی اگه خدا خواستو رفتی کارشناسی دیگه سعی کن انقدر طولش ندی
موفق باشی goli
پاتوق بچه های دانشگاه رجاء
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... =2&t=11326

" اللهم ارزقنی شفاعته الحسین یوم الورود" آمین

firouz68
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط firouz68 » پنج‌شنبه 26 آبان 1390, 2:44 pm

سلام رفقا. مرسی از دلگرمیتون. پرسیدم امروز گفتن ایرادی نداره. مشکلی نیست. ممنون

Baran_S

پست توسط Baran_S » جمعه 27 آبان 1390, 7:12 am

خواهش میکنم این طوری نگید یعنی چی که اگه قبول نشم خودکشی میکنم ؟ مگه هر کی قبول نشه باید بشینه غصه بخوره خوب این همه راه وجود داره حالا پسرا چون باید برن سربازی باید خودکشی کنن ؟ تازه این که مشکلی نیست عوضش این دفعه که کارشناسی رفتی برات درس عبرت میشه که هیچی و فدای درست نکنی ؟ موفق باشید .

firouz68
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط firouz68 » جمعه 27 آبان 1390, 7:29 am

باران گرامی من معافیت سربازی دارم و کارتم رو چند سال پیش گرفتم. در دانشگاه مورد نظرم هم با تراز 5900 قبول شدم. معدلمم بالای 12 هست. به خاطر جمیع این موارد بود که داشتم دیوونه میشدم. چون اگر میگفتن به خاطر بیشتر از 8 ترمه شدن نمیتونی در صورت قبولی ثبت نام کنی واقعا قاطی میکردم و نمیدونستم چیکار باید بکنم. مرسی از دلگرمیتون.

قفل شده