پاتوق بچه های کامپیوتر ورودی 90(دانشگاه رجاااااااااااااا)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
lvliss.ati
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: پاتوق بچه های کامپیوتر ورودی 90(دانشگاه رجاااااااااااااا

پست توسط lvliss.ati » جمعه 22 مهر 1390, 4:05 pm

هه dan

soraya_ayati
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط soraya_ayati » جمعه 22 مهر 1390, 4:10 pm

amino نوشته شده:
Blackroz نوشته شده:
siteman نوشته شده:ببینید استاد ریاضی یچیزایی بارشه ولی خیلی خیلی منم منم میکنه...فک میکنه خیلی از همه سر هست باید کنترلش کنیم تا خوب درس بده chak
من كه اصلا ازش خوشم نمياد dd:

سلام خواهش میکنم . همه ی استاد ریاضی ها همین جوربان . باید تحمل کرد rgs
به نظر منم مدعیه خیلی !!
تصویر

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط siteman » جمعه 22 مهر 1390, 7:59 pm

میبینم که بچه ها فردا کلاس دارن tof:
همه درساشونو خوندن دیگه rooz
من اصلا gsg
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

آواتار کاربر
lvliss.ati
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط lvliss.ati » جمعه 22 مهر 1390, 8:53 pm

siteman نوشته شده:میبینم که بچه ها فردا کلاس دارن tof:
من اصلا gsg
من که هیچی نخوندم.یه ذره زبان ماشین فقط.اصلا رمق نمیکنم سراغ ریاضی گسسته برم.راجع به استادش حتما با میرفتاحی صحبت کنیم

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط siteman » جمعه 22 مهر 1390, 8:57 pm

lvliss.ati نوشته شده:
siteman نوشته شده:میبینم که بچه ها فردا کلاس دارن tof:
من اصلا gsg
من که هیچی نخوندم.یه ذره زبان ماشین فقط.اصلا رمق نمیکنم سراغ ریاضی گسسته برم.راجع به استادش حتما با میرفتاحی صحبت کنیم
فردا با میر فتاحی صحبت میکنیم
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط siteman » جمعه 22 مهر 1390, 9:00 pm

در مورد کارگاه درس مهندسی اینترنت و کارگاه اسمبل حرف میزنیم...همچنین استاد گسسته
بهش میگیم حالا که کارگاه نداریم پولش رو از شهریه کم کنن نظرتون چیه بچه ها

آواتار کاربر
lvliss.ati
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط lvliss.ati » جمعه 22 مهر 1390, 11:11 pm

siteman نوشته شده:در مورد کارگاه درس مهندسی اینترنت و کارگاه اسمبل حرف میزنیم...همچنین استاد گسسته
کااملا موافقم.اگه بشه منم باهاش صحبت میکنم حتما

آواتار کاربر
Ariyan
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط Ariyan » جمعه 22 مهر 1390, 11:31 pm

سلام خواهش میکنم . همه ی استاد ریاضی ها همین جوربان . باید تحمل کرد rgs[/quote]

به نظر منم مدعیه خیلی !![/quote]
به به آشنا دراومد، خانوم آیتی عینک میزنید درسته؟

آواتار کاربر
Ariyan
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط Ariyan » جمعه 22 مهر 1390, 11:39 pm

lvliss.ati نوشته شده:
siteman نوشته شده:در مورد کارگاه درس مهندسی اینترنت و کارگاه اسمبل حرف میزنیم...همچنین استاد گسسته
کارگاه داره دیگه، شماها چقدر ناشکرین از زمانی که استاد کار با ویدئو پروژکتور رو شروع میکنه همزمان با اون کلاس عملی هم شروع میشه!!!

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط siteman » جمعه 22 مهر 1390, 11:53 pm

Ariyan نوشته شده:
lvliss.ati نوشته شده:
کارگاه داره دیگه، شماها چقدر ناشکرین از زمانی که استاد کار با ویدئو پروژکتور رو شروع میکنه همزمان با اون کلاس عملی هم شروع میشه!!!
ارین تو به اون میگی کارگاه؟ dd:

آواتار کاربر
Ariyan
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط Ariyan » جمعه 22 مهر 1390, 11:59 pm

siteman نوشته شده:
Ariyan نوشته شده:
siteman نوشته شده: کااملا موافقم.اگه بشه منم باهاش صحبت میکنم حتما
ارین تو به اون میگی کارگاه؟ dd:
خودم که نه، ولی یه داداش دارم اونم نه tof:

آواتار کاربر
arezoo68
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: قزوین

پست توسط arezoo68 » شنبه 23 مهر 1390, 10:20 am

siteman نوشته شده:اره دیگه کیلوییه......من نیم سال دوم میرم شما رو نمیدونم
آقا ما بریم دیگه.....دوستان شب همگی خوش
آقا مجید، اینقدر زود تصمیم نگیر، تا پایان ترم مهلت داری تحقیق و فکر و بعد نتیجه گیری کن،
***اینکه دانشگاهش بدون کنکور میگیره، دلیل نمیشه که دانشگاش بد باشه یا نتونه نیاز تورو و امکانات برات فراهم کنه تا به جایی برسی...
***ما باید خودمون آماده ی اینجور چیزا کنیم، برای اینکه تعداد بچه های دهه 60 خیلی زیاده، این دوره که آروم آروم داره میگذره و دوره دهه 70 ها میشه، تعداد اینها کمتره و به راحتی پذیرش میشن، مثل ما سختی های پشت کنکور، چه کاردانی و چه کارشناسی نمیچشن، همین امسال تو جواب کنکورها که دیدی، طرف با 22 هزار غیر انتفاعی قبول شده ....
***اگه به خاطر استادای بدش میری، هرجا بری، آسمون همین رنگه، هیچ جا همه استادا خوب نیستن، بدم توشون پیدا میشه، میتونی برای ترم دوم(چه این جا باشی چه دانشگاه دیگه) پرس و جو کنی و استادای خوب و انتخاب کنی، ترم اول چون خودشون واحد واستاد انتخاب میکنن همینجوریه
***اگه به خاطر تعریف دوستت از دانشگاهش میگی، همینطور که تو میگی خالی میبستی، ممکنه اونم پیاز داغشو زیاد کرده باشه...
***این دانشگاه از غیرانتفاعی های دیگه یکم سرتره، به خاطر همینم شهریه اش هم بیشتره...

***من برای کارشناسی دلم میخواست تو دانشگاهی شرکت کنم که امکاناتی بهم بده تا ایده هایی که دارم پیاده کنم، از زمین و زمان تحقیق کردم، اینجور امکانات فقط و فقط دانشگاه آزاده، اونم دانشگاه ازاد واحد باراجین قزوین----الانم دانشجوهایی که تو ساخته هاشون رتبه آوردن بردنشون استرالیا مسابقه،به مدت یک ماه، مفت و مجانی، همکارم رفته، اونجا خونده بود، رتبه آورده بود--------،(از دانشگاه های شهرهای دیگه خبر ندارم) که اونم شهریه اش خدا تومن بود، نرفتم، قید اونو که بزنیم میمونه غیرانتفاعی و دولتی و علمی کاربردی، که هیچ کدومم اونی که ما میخوایم نیستن، تو این دانشگاه ها فقط باید خودت با دوستات یه گروهی تشکیل بدی و تلاش کنی، شاید به موفقیت برسی.

با تمام این گفته هام..منظورم نیست از رجا نرو، نمیگم خوبه یا بده، فقط خواستم به عنوان یه دوست، به عنوان یه خواهر، تجربیات و نظراتمون بگم بهت، فقط ازت میخوام تمام شرایط جایی که قصد داری بری، با جایی رو که هستی مقایسه کن... ببین کدوم خوبه، بهتری تصمیم و بگیر عزیزم.
امیدوارم موفق شی مجید جان.

**روزگارِ غریبی‌ست، نازنین
****و عشق را
******کنارِ تیرکِ راهبند
********تازیانه می‌زنند.

<><><><><><><><><><><><><><>
تاپیک کنکوری های کارشناسی ناپیوسته-سراسری91 و علمی کاربردی90
<><><><><><><><><><><><><><>
اطلاعیه!تطبیق واحد از دانشگاهی به دانشگاهی دیگر

kahroba
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: کرج

پست توسط kahroba » شنبه 23 مهر 1390, 7:01 pm

سلام به بچه های رجا
امروز چطور بود من که غایب بودم ولی میدونم حسابی خسته شدید dd:
راستی با میر فتاحی صحبت کردید؟؟
حتما خیلی درس داد آره ....

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط siteman » شنبه 23 مهر 1390, 7:42 pm

arezoo682 نوشته شده:
siteman نوشته شده:اره دیگه کیلوییه......من نیم سال دوم میرم شما رو نمیدونم
آقا ما بریم دیگه.....دوستان شب همگی خوش
آقا مجید، اینقدر زود تصمیم نگیر، تا پایان ترم مهلت داری تحقیق و فکر و بعد نتیجه گیری کن،
***اینکه دانشگاهش بدون کنکور میگیره، دلیل نمیشه که دانشگاش بد باشه یا نتونه نیاز تورو و امکانات برات فراهم کنه تا به جایی برسی...
***ما باید خودمون آماده ی اینجور چیزا کنیم، برای اینکه تعداد بچه های دهه 60 خیلی زیاده، این دوره که آروم آروم داره میگذره و دوره دهه 70 ها میشه، تعداد اینها کمتره و به راحتی پذیرش میشن، مثل ما سختی های پشت کنکور، چه کاردانی و چه کارشناسی نمیچشن، همین امسال تو جواب کنکورها که دیدی، طرف با 22 هزار غیر انتفاعی قبول شده ....
***اگه به خاطر استادای بدش میری، هرجا بری، آسمون همین رنگه، هیچ جا همه استادا خوب نیستن، بدم توشون پیدا میشه، میتونی برای ترم دوم(چه این جا باشی چه دانشگاه دیگه) پرس و جو کنی و استادای خوب و انتخاب کنی، ترم اول چون خودشون واحد واستاد انتخاب میکنن همینجوریه
***اگه به خاطر تعریف دوستت از دانشگاهش میگی، همینطور که تو میگی خالی میبستی، ممکنه اونم پیاز داغشو زیاد کرده باشه...
***این دانشگاه از غیرانتفاعی های دیگه یکم سرتره، به خاطر همینم شهریه اش هم بیشتره...

***من برای کارشناسی دلم میخواست تو دانشگاهی شرکت کنم که امکاناتی بهم بده تا ایده هایی که دارم پیاده کنم، از زمین و زمان تحقیق کردم، اینجور امکانات فقط و فقط دانشگاه آزاده، اونم دانشگاه ازاد واحد باراجین قزوین----الانم دانشجوهایی که تو ساخته هاشون رتبه آوردن بردنشون استرالیا مسابقه،به مدت یک ماه، مفت و مجانی، همکارم رفته، اونجا خونده بود، رتبه آورده بود--------،(از دانشگاه های شهرهای دیگه خبر ندارم) که اونم شهریه اش خدا تومن بود، نرفتم، قید اونو که بزنیم میمونه غیرانتفاعی و دولتی و علمی کاربردی، که هیچ کدومم اونی که ما میخوایم نیستن، تو این دانشگاه ها فقط باید خودت با دوستات یه گروهی تشکیل بدی و تلاش کنی، شاید به موفقیت برسی.

با تمام این گفته هام..منظورم نیست از رجا نرو، نمیگم خوبه یا بده، فقط خواستم به عنوان یه دوست، به عنوان یه خواهر، تجربیات و نظراتمون بگم بهت، فقط ازت میخوام تمام شرایط جایی که قصد داری بری، با جایی رو که هستی مقایسه کن... ببین کدوم خوبه، بهتری تصمیم و بگیر عزیزم.
امیدوارم موفق شی مجید جان.
مرسی آجی که اینقد راهنمایی کردی....
والله دارم پرس و جو میکنیم....
بازم ممنون goli goli goli goli goli goll

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط siteman » شنبه 23 مهر 1390, 8:10 pm

kahroba نوشته شده:سلام به بچه های رجا
امروز چطور بود من که غایب بودم ولی میدونم حسابی خسته شدید dd:
راستی با میر فتاحی صحبت کردید؟؟
حتما خیلی درس داد آره ....
سلام چرا غایب بودی؟
اره تو توضیحاتی که میدم متوجه خواهی شد dan

قفل شده