کمک - خیلی خیلی فوری

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
sindrela1000
کاربر ساده
کاربر ساده

کمک - خیلی خیلی فوری

پست توسط sindrela1000 » شنبه 16 مهر 1390, 12:34 pm

با سلام و خسته نباشید خدمت کارشناسان محترم و دوستان عزیز. ببخشید من یه مشکل دارم میخواستم تا هر جا میتونید راهنماییم کنید. راستش من تاریخ اعزامم افتاد اول آبان. لیسانس کامپیوتر هم دارم. من پذیرش خاتم گرفته بودم اما حالا کد نیرو انتظامی جهرم خوردم. اونجا ثبت شده اما نیرو انتظامی خوردم. یکی اینکه آیا میتونم درستش کنم و یه سوال دیگه اینکه اگه تمدید اعزام کنم امکان داره کد تغییر کنه و آیا میتونم کد رو تغییر بدم و از جای دیگه ای پذیرش کنم. آخه یکی میگه تغییر میکنه یکی میگه نمیکنه. آخرش میکنه یا نمیکنه . ممنون . منتظر جوابتون هستم

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: کمک - خیلی خیلی فوری

پست توسط farshidshd » شنبه 16 مهر 1390, 2:56 pm

sindrela1000 نوشته شده:با سلام و خسته نباشید خدمت کارشناسان محترم و دوستان عزیز. ببخشید من یه مشکل دارم میخواستم تا هر جا میتونید راهنماییم کنید. راستش من تاریخ اعزامم افتاد اول آبان. لیسانس کامپیوتر هم دارم. من پذیرش خاتم گرفته بودم اما حالا کد نیرو انتظامی جهرم خوردم. اونجا ثبت شده اما نیرو انتظامی خوردم. یکی اینکه آیا میتونم درستش کنم و یه سوال دیگه اینکه اگه تمدید اعزام کنم امکان داره کد تغییر کنه و آیا میتونم کد رو تغییر بدم و از جای دیگه ای پذیرش کنم. آخه یکی میگه تغییر میکنه یکی میگه نمیکنه. آخرش میکنه یا نمیکنه . ممنون . منتظر جوابتون هستم
سلام
اگه تمدید کنید ، کد عوض میشه حالا یا ممکنه دوباره نیروی انتظامی باشه یا جای دیگه
اون مشکل هم بهتره پیگیری کنید ، میشه درستش کرد

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده