تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
@zit@
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

پست توسط @zit@ » جمعه 15 مهر 1390, 7:22 pm

lighter نوشته شده:
alireza_n نوشته شده:
Lucaxion نوشته شده:بچه ها من تهران شمال قبول شدم
ثبت نامم کردم
میشه کاری کرد بیام تهران جنوب ؟

خوب چرا میزنید اونجا ؟؟؟؟؟
من شنیدم دانشگاهش حتی درجه 2 هم از نظر امکانات حساب نمیشه
نمیدونم چرا اونوقت اینقدر کشته مرده داره
پست های قبل را ببینید یک نقر دیگه هم مثل شما علاقه مند بود بجای شمال بره جنوب نفهمیدم دیگه پیگیری کرد یا نه
منم تهران شمال قبول شدم و مثل شما و بقیه حسابی خورده تو ذوقم نه فقط بخاطر نداشتن امکانات بلکه بخاطر برخورد بد و پاسخگو نبودن مسولینش
اگر بخاطر نزدیک بودن و راهش نبود اصلا نمیرقتم اینجا!!
دوستای عزیز . من اول از تهران شمال سوال کردم .
یه خانمی بود که پاچه میگرفت .. نمیدونم فامیلیش چی بود ولی تا یه کلمه حرف زدم گفتم انتقالی
گفت ... نههههههههههههههههه خانم !!!!!!!!! امکان ندارههههههههههه
دو قدم پریدم عقب . گفتم آخه چرا من که تراز تهران جنوب و آوردم . پس بقیه چی جوری انتقالی میگیرن ؟ گفت نمیشه ... تهران جا به جا نمیکنیم ... نمیشه خانم . نمیشه

خلاصه که از این تهران شمال گند با این ساختمون داغونش که آدم سر در نمیاره چی به چی هست و مسولاش هم که آدم و درسته قورت میدن . حالم گرفته بود
با یکی از آشناهام که دانشجوی تهران جنوب هست رفتم سوال کردم . اونم اولش گفت نه نمیشه .. بعد که گفتم تراز و رتبم و اینارو ... گفت آخه واسه انتقالی باید از دانشگاه مبدا برگه و اینا بیاری ... بعد هم خیلی سخته و ...
خلاصه که دوست عزیز من حاضر بودم اگه هزینه ای هم داره پرداخت کنم ولی متوجه شدم که در یک کلام اگه پارتی داشته باشی اشاید امکانش باشه .
ولی من فکر کنم درخواست انتقالی هم بدیم این تهران شمال رسیدگی نمیکنه !!!!!!!!!!

وای خدا اعصابم از دست خودم خورده
که تهران جنوب و که بهم نزدیک بود نزدم ... من نادون یه پرس و جو نکردم . اطلاع نداشتم ... دوستام تهران شمال زدن . منم جوگیر شدم

من کاردانی تهران غرب خوندم . خداییش راضی بودم............ اما الان در یک کلام تهران شمال و اصلا به عنوان داشنگاه قبول ندارم

وقتی میخوای بری کلاس باید یه گردشی تو تهران بزنی . در واقع یه تور گردشگری هست که واسه تربیت بدنی . فلان جا . ریاضی فلان جا . نصف کلاسها اون ساختمون . نصفی اینور ..... ساعتهاش همه غروب ... اصلا ... در یک کلام افتضاح
خدا خودش بخیر کنه

@zit@
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط @zit@ » جمعه 15 مهر 1390, 7:32 pm

babaei نوشته شده:درساشون خیلی راحته ها.
درس سخت نداریم به اونصورت.میتونیم 4 ترمه تموم کنیم
راستی دروس اختیاری یعنی درس هایی که خودمون انتخاب میکنیم درسته؟
تهران جنوب چه جوریاست؟من اگه اونجا میزدم قبول میشدم
هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
خدایا شکرت
دمت گرم خوب گذاشتیمون سره کار ger
من شنبه میرم یونی تهران جنوب تهو توشو در میارم .[/quote]

اولا تهران جنوب کاری نمیتونه بکنه....اگه میخوای انتقالی بگیری اول باید دانشگاه تهران شمال موافقت بکنه.
ثانیا تو که نمیدونی تهران جنوب چه جوریه....شادی تو مایه های تهران شمال باشه.[/quote]

دوست عزیز بازم اگه رفتی تهران جنوب و سوال کردی خبرش و به ما هم بده
آخه من اون روزی که رفتم . خودشون ثبتنام داشتن و اینا اصلا درست حسابی جواب ندادن

ولی دانشگاه به تمام معنی یعنی تهران جنوب
حداقل 3 تا ساختمون و حیاط و پارکینگ ماشین و اینکه تو بلوار آهنگ هست قیافه دانشگاه رو بهش داده
یه چیزی هم که میدونم اینه که تهران جنوب هم اصولا ترم اول و بعضی از کلاساش تو یه ساختمون هست به اسم شکوه که تو انقلابه ...

ولی تهران شمال چی ؟ تو یه کوچه ی تنگ و باریک و درب و داغون و .... پار کنی حمل با جرثقیل و ....

@zit@
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط @zit@ » جمعه 15 مهر 1390, 7:34 pm

Lucaxion نوشته شده:تصویر

این و از کجا آوردید ؟ پس چرا من ندارم ؟؟؟؟؟؟؟

آواتار کاربر
anex
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران

پست توسط anex » جمعه 15 مهر 1390, 7:34 pm

alireza_n نوشته شده:امسال تراز آخرین فرد قبول شده در نجف آباد چند بوده؟
من 5549 شدم نفر 41 نجف آباد
رتبه 4628 آخرین نفر
متواضع باش و کبر نداشته باش (مثل خاک)

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » جمعه 15 مهر 1390, 7:36 pm

alireza_n نوشته شده:یادمه زمانی ملتی واسه کاردانی خودشونو میکشتن
جاسبی با این کارش رسمآ کاردانی را که بی ارزش کرده
اونورم برداشت کارشناسی پیوسته را بدون کنکور کرده
پس زیاد به خودتون سختی ندید و بیایید بیرون تا این آقا ارشد و بی ارزش نکرده ....
حداقل الان مهندسی تکنولوژی خیلی بهتر از کارشناسی پیوسته هست
علیرضا جان میشه در این باره بیشتر توضیح بدی؟ مهندسی تکنولوژی نرم افزار که ماها در کارشناسی ناپیوسته میخونیم منظورت هست؟ مگه فقط داره با مدرک مهندسی که کسایی که تو کارشناسی پیوسته کامپیوتر میگیرن؟ مگه جفتش یکی نیست؟ مرسی.

ati.sa
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ati.sa » جمعه 15 مهر 1390, 7:40 pm

امسال دانشگاه نجف اباد 200نفر میگرفت که تراز اخرین نفر قبول شده4628 بوده
توجلسه توجیهی این جور که می گفتند استاداشون اینقدر سخت میگیرند که مشروطی زیاد دارند من از دانشجویان کامپیوترشون پرسیدم گفتند استادا چون تورشته کامپیوتر خیلی سطح بالا درس می دهند مشروطی زیاد داره ولی از نظر برخورد مسئولان ومحیط دانشگاه عاللللی بود
من رتبم 50 شد وترازم 5445

lighter
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط lighter » جمعه 15 مهر 1390, 7:41 pm

دوستان عزیز تهران شمال
منم مثل همه اعصابم خورده ولی خب کاری نمیشه کرد
بهتره بجای اینکه اینقدر حرص و جوش بخوریم کنار بیایم با مساله ( البته اگر مسولین بی ادب دانشگاه بزارن)
یجوری این 2 سال و باید بگذرونیم دیگه
انتخاب واحدش که شاهکار بود همه کلاسا ظرفیتش پر بود هیچکس هم پاسخگو نبود
من که به زور 15 واحد تونستم بردارم

lighter
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط lighter » جمعه 15 مهر 1390, 7:42 pm

@zit@ نوشته شده:
Lucaxion نوشته شده:تصویر

این و از کجا آوردید ؟ پس چرا من ندارم ؟؟؟؟؟؟؟
روز ثبت نام میدادن یه تعهد هم میگرفتن که ما این کاغذ پاره را به شما دادیم!!!

cd2012
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط cd2012 » جمعه 15 مهر 1390, 9:04 pm

@zit@ نوشته شده:سلام بچه ها خوبید ؟
چطورید دوستان تهران شمال ؟
من از دیروز که رفتم سر کلاس کلا افسردگی گرفتم
روز چهارشنبه که رفته بودم واسه ثبتنام که اینقدر حرص خوردم که نگو
مسولاش درست و حسابی جواب آدم و نمیدن اصلا ! انگار فک میکنن ما همه چی و باید بدونیم .
وقتی سوال میکنم هی آدم و پاس میدن به یکی دیگه ،
ساعت 1 رفتم دانشگاه 2:30 بود که کار ثبتانمم انجام شد . بعد من و فرستاده برو سایت انتخاب واحد کن
آخه این چه وضعیه ؟؟؟؟؟؟؟؟ من نمیدونم اینا چی فکری کردن .... اون لیستی که دادن فقط چند تا طرفیت خالی داشت .. اول همه رو برداشتم بعد دیدم هر روز هفته باید بیام دانشگاه !!!
ساعت 3 شد سایت تعطیل .. خودم و رسوندم خونه .. اومدم سایت ... ساعتاش چرا اینقدر افتضاحه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه کلاساش ساعتاش عصره .. صبح نداره
منم نمیدونستم که ریاضی2 و دیفرانسیل جای دیگه برگزار میشه ... بازم هر کار کردم شد 4روز ..
دوشنبه فقط واسه گسسته باید بیام میرداماد
بعد سه شنبه باید برم پاسداران واسه دیفرانسیل بعد بدو بدو خودم و برسونم به میرداماد که شیوه ارائه دارم
خودم موندم این ترم و چه جوری میخوام بگذرونم .!!!!!1
من 17 واحد برداشتم .. اسمبلی و ریاضی 2 برنداشتم . اندیشه هم خودم برداشتم .

واقعا اون دبیرستانی که تو کوچه است و با این دانشگاه مقایسه کنید . در حد مهد کودک هم نیست !!

شما الان حال من و میفهمید ؟؟؟؟؟؟
خدا بهت صبر بده goll goll goll

babaei
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط babaei » جمعه 15 مهر 1390, 10:22 pm

دوستان عزیز azit و lighter میشه ای دی یاهوتونو بدین.بیشتر اشنا شیم

babaei
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط babaei » جمعه 15 مهر 1390, 10:30 pm

lighter نوشته شده:دوستان عزیز تهران شمال
منم مثل همه اعصابم خورده ولی خب کاری نمیشه کرد
بهتره بجای اینکه اینقدر حرص و جوش بخوریم کنار بیایم با مساله ( البته اگر مسولین بی ادب دانشگاه بزارن)
یجوری این 2 سال و باید بگذرونیم دیگه
انتخاب واحدش که شاهکار بود همه کلاسا ظرفیتش پر بود هیچکس هم پاسخگو نبود
من که به زور 15 واحد تونستم بردارم

داداش گل گفتی ها......حالا که اینجا قبول شدیم باید کاری کنیم تو این 2 سال لذت ببریم و بهترین استفاده رو ازش بکنیم.
ولی یه چیزیا تهران شمال اسم در کرده....به هر کی میگم تهران شمال میگه دانشگاهه توپیه.

sabavenom
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sabavenom » جمعه 15 مهر 1390, 11:18 pm

من رتبم1شدنمره کلم7200نمره آخرین نفر4628ورتبه آخرین نفرواسه دانشگاه نجف آباد200شده!
rgs rgs shad ssb: str:

آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط alireza_n » شنبه 16 مهر 1390, 12:42 am

اول دوستان یک چیزی من بهتون بگم ..... من خودمم اسم این تهران شمالو از استادی که میگن سطحش بالاس شنیدم .... من بیشتر دانشگاهارو دیدم و اطلاعات ازش در آوردم ولی حتی یک عکس هم از اینجا ندیده بودم ... نمیدونم بعضی از اساتید چطوری میگن اینجا سطحش بالاس دیگه خدا میدونه
دومین چیزی که بهتون بگم گول اسمو نخورید .....نمونه من خودم با این مدرکم کاردانی بود رفتم این کنکور سراسری را امتحان دادم افتادم اسلامشهر ... پسر داییمم اونجا زد قبول شد ... من که ثبت نام نمیخواستم بکنم ولی باهاش رفتم ثبت نام .... دیدم اسلامشهر یک دانشگاه به شدت مضخرف ... داغون .... و نحوه رفتار افتضاح .... حتی نمیزاشتن کسی بره تو که کار بچه هارو راه بندازه ..... دلیل نمیشه هر دانشگاهی تو تهران بود عالی باشه

من تو همین گرمسار رفتم پرسیدم خانم انتقالی چطوریه .... گفت بشین برات توضیح میدم
گفت اولآ ما چیزی همون اول به عنوان انتقالی نداریم ... 1 ترم مهمان بهت میدیم .. میری اونجا اگه معدلت پایین 13 شد برمیگردی ... اگه نه که 1 ترم دیگه هم درخواست میدی و گفت بعد از اون دیگه باید رسیدگی بشه
حرف جالبی که زد گفت ما مشکلی با مهمان یا انتقالی نداریم ولی این به ضرر شماست چون جایی که میرید اول بچه های خودشونو میچسبن بعد شما .... اینو من خودمم دیده بودم ... رسما گفت شما ممکنه بتونید تو واحد مبدآ 20 واحد بردارید ولی اونجا اذیتتون میکنند چون بچه های خودشون تو الویتن تا شما ...

در جواب اون دوستمون هم بگم مهندسی تکنولوژی که ما هستم مدرکش با ارزشتر و سطح بالاتر از مهندسی نرم افزار هست چون کارشناسی پیوسته بدون کنکور شده ...

دمشون گرم به ما گفتن مدیر گروه پنج شنبه لیست ورودیهای جدید را به ما میده و ما شنبه وارد میکنیم و درساتون شنبه یکشنبه مشخص میشه و 18 الا 20 واحد بهتون میدیم... ترم اولی حداقل گرفتار تعیین واحد نمیشیم .....
راستی بچه ها من واسه یکی از دوستام میپرسم .... از خود اصفهان تا نجف آباد چقد راهه؟ تقریبآ از تهران چند ساعت میشه؟

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » شنبه 16 مهر 1390, 7:36 am

alireza_n نوشته شده: در جواب اون دوستمون هم بگم مهندسی تکنولوژی که ما هستم مدرکش با ارزشتر و سطح بالاتر از مهندسی نرم افزار هست چون کارشناسی پیوسته بدون کنکور شده ...
مرسی.

بچه ها کسی با معدل کاردانی بالای 14 بوده که بهش جبرانی هم داده باشن؟ یا بالای 14 همون 72 تاست؟

mary1990
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mary1990 » شنبه 16 مهر 1390, 9:36 am

@zit@ نوشته شده:سلام بچه ها خوبید ؟
چطورید دوستان تهران شمال ؟
من از دیروز که رفتم سر کلاس کلا افسردگی گرفتم
روز چهارشنبه که رفته بودم واسه ثبتنام که اینقدر حرص خوردم که نگو
مسولاش درست و حسابی جواب آدم و نمیدن اصلا ! انگار فک میکنن ما همه چی و باید بدونیم .
وقتی سوال میکنم هی آدم و پاس میدن به یکی دیگه ،
ساعت 1 رفتم دانشگاه 2:30 بود که کار ثبتانمم انجام شد . بعد من و فرستاده برو سایت انتخاب واحد کن
آخه این چه وضعیه ؟؟؟؟؟؟؟؟ من نمیدونم اینا چی فکری کردن .... اون لیستی که دادن فقط چند تا طرفیت خالی داشت .. اول همه رو برداشتم بعد دیدم هر روز هفته باید بیام دانشگاه !!!
ساعت 3 شد سایت تعطیل .. خودم و رسوندم خونه .. اومدم سایت ... ساعتاش چرا اینقدر افتضاحه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه کلاساش ساعتاش عصره .. صبح نداره
منم نمیدونستم که ریاضی2 و دیفرانسیل جای دیگه برگزار میشه ... بازم هر کار کردم شد 4روز ..
دوشنبه فقط واسه گسسته باید بیام میرداماد
بعد سه شنبه باید برم پاسداران واسه دیفرانسیل بعد بدو بدو خودم و برسونم به میرداماد که شیوه ارائه دارم
خودم موندم این ترم و چه جوری میخوام بگذرونم .!!!!!1
من 17 واحد برداشتم .. اسمبلی و ریاضی 2 برنداشتم . اندیشه هم خودم برداشتم .

واقعا اون دبیرستانی که تو کوچه است و با این دانشگاه مقایسه کنید . در حد مهد کودک هم نیست !!

شما الان حال من و میفهمید ؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز شما از کجا فهمیدین که دیفرانسیل پاسدارانه؟ دقیقا میدونید کجای پاسداران ؟ من که درس انقلابم ساعت 9 تموم میشه تا 9:20 میرسم پاسداران ؟

قفل شده