دعوت از دوستان که برای کنکور 91 می خواهند بخوانند

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
arezoo68
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: قزوین

Re: دعوت از دوستان که برای کنکور های آینده میخوان بخونند (دس

پست توسط arezoo68 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 7:20 am

jafaripur نوشته شده:کتاب های تخصصی گسترش علوم پایه "درس و کنکور سریع" هستش تو سایتش نگا کردم .
منظور همینه یا کاملش هم هست "درس و کنکور" ؟
همینه :"درس و کنکور سریع"

**روزگارِ غریبی‌ست، نازنین
****و عشق را
******کنارِ تیرکِ راهبند
********تازیانه می‌زنند.

<><><><><><><><><><><><><><>
تاپیک کنکوری های کارشناسی ناپیوسته-سراسری91 و علمی کاربردی90
اطلاعیه!تطبیق واحد از دانشگاهی به دانشگاهی دیگر

Unknown
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط Unknown » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 7:46 am

jafaripur نوشته شده:تو کنکور اندیشه میاد یا معارف یا دوتاش ؟؟
jafaripur نوشته شده:گسترش علوم ریاضی 1 و 2 داره , دوتاشم باید بخونیم ؟
اندیشه میاد یا معارف ؟
سلام به همه goli

فقط انديشه اسلامى 1 هستش ... معارف نمياد bil:

گسترش علوم پايه واسه رياضى 2 جلد كتاب داره ، كل سرفصلا هستش ، خوندن يا نخوندنش بستگى به خودتون داره ...

jafaripur نوشته شده:کتاب های تخصصی گسترش علوم پایه "درس و کنکور سریع" هستش تو سایتش نگا کردم .منظور همینه یا کاملش هم هست "درس و کنکور" ؟
تا جايى كه مى دونم قبلاً اسمش بود "درس و كنكور" الان شده "درس و كنكور سريع" فرق چندانى هم ندارن باهم، فقط حجمش كم و زياد شده bil:

---------------------
فقط یه سوال:کتاب برنامه نویسی استاد عادلی نیا رو ازکجا میشه تهیه کرد ktb: ؟
كتاب برنامه نويسى مدرسان شريف استاد عادلى نيا كه همه جا احتمالاً‌ هستش ...
براى خريد كتاب برنامه نويسى انتشارات انديشه اساتيد استاد عادلى نيا به فروشگاه زير سرى بزنين ؛ bil:

http://shop.bshams.ir/index.php?cPath=2 ... fd89ebd0f1

يا با مراجعه حضورى در موسسه انديشه اساتيد كتابا رو تهيه كنين (اين موسسه در تهران هستش)

http://asatidiran.ir
- كتاباى عمومى ساكو رو هم ميشه از طريق موسسه انديشه اساتيد سفارش خريد بدين ،‌هزينه پست كتابها هم رايگانه bale

-----------------------
vesall نوشته شده:سلام
سوال بعدی
آیا به تظرتون درسته بر اساس این http://www.4shared.com/get/pbsfFeW7/K2K.html ما فقط منابع اصلی رو مطالعه کنیم ؟
با سپاس
سلام ؛ تشخيص درستى يا نادرستيش با خود فرده ،‌ تا جايى كه مى دونستم منابع كنكورى و كمك كنكورى رو با كمك مطالب سالهاى قبل يكى كردم ،‌ انتخاب و خريد و خوندن كتابا با خودتونه ... goll

------------------------------
آخرین ویرایش توسط Unknown در پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 9:01 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
خوبـے ؟
گاهی با تمام ِ تكـراری بودنَش غوغـ ـا می كند!

آواتار کاربر
arezoo68
کاربر خوب
کاربر خوب

پست توسط arezoo68 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 7:52 am

دوستان عزیزی که کتاب های اندیشه ی اساتید رو قصد دارید بخرید و شک دارید، تو سایتش، همچنین لینکی که دوست عزیزمون Unknown،گذاشته، فصل اول هرکتابی رو میتونید به صورت رایگان دانلود کنید، بخونید اگه مورد تایید بود، بخریدش.بعد اینکه چند تا نکته:
1- از این هفته که گذشت برنامه رو گذاشته بودنم تو سایت، من و چندتا از دوستان هم شروع به خوندن کردیم...
2- دلیل اینکه ما میخواستیم باهم پیش بریم این بود، چون هممون طبق برنامه پیش رفتیم و کتاب و فصل مشخص شده رو خوندیم راحت تر میتونستیم مشکل همدیگرو رفع کنیم.
یکی از کاربر نوشته بود این هفته میخواد شروع کنه و ذخیره بخونه، خوب مسلمه شرایط هرکسی با اون یکی فرق میکنه،در نتیجه من دیگه اینجا پست برنامه نمیزارم، یه جورایی این تاپیک میشه رفع اشکال یا هرچیز دیگه... fekr gsg

****و عشق را
******کنارِ تیرکِ راهبند
********تازیانه می‌زنند.

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 8:14 am

mahta007 نوشته شده:
jafaripur نوشته شده:تو کنکور اندیشه میاد یا معارف یا دوتاش ؟؟
دوست عزیز تو صفحه قبل منابع رو گذاشتن از اندیشه میاد به نظر من
اما به نظر من تو كنكور عربي تخصصي مياد !!! gld poo

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 8:24 am

arezoo682 نوشته شده:دوستان عزیزی که کتاب های اندیشه ی اساتید رو قصد دارید بخرید و شک دارید، تو سایتش، همچنین لینکی که دوست عزیزمون Unknown،گذاشته، فصل اول هرکتابی رو میتونید به صورت رایگان دانلود کنید، بخونید اگه مورد تایید بود، بخریدش.بعد اینکه چند تا نکته:
1- از این هفته که گذشت برنامه رو گذاشته بودنم تو سایت، من و چندتا از دوستان هم شروع به خوندن کردیم...
2- دلیل اینکه ما میخواستیم باهم پیش بریم این بود، چون هممون طبق برنامه پیش رفتیم و کتاب و فصل مشخص شده رو خوندیم راحت تر میتونستیم مشکل همدیگرو رفع کنیم.
یکی از کاربر نوشته بود این هفته میخواد شروع کنه و ذخیره بخونه، خوب مسلمه شرایط هرکسی با اون یکی فرق میکنه،در نتیجه من دیگه اینجا پست برنامه نمیزارم، یه جورایی این تاپیک میشه رفع اشکال یا هرچیز دیگه... fekr gsg
سلام
آرزو خانوم ، درسته كه بچه ها شرايطشون با هم فرق ميكنه ، اما من اين تاپيك رو درست كردم كه بچه هايي كه ميخوان شروع كنن ،‌بدونن چه كتاب هايي بگيرن ،‌ چجوري بخونن ،‌ از كجا اصلاً شروع كنن ،‌يا اگه موقعي سوالي چيزي داشتند بيان اينجا از بچه هايي كه همون كتاب رو ميخونن بپرسن ، خوب شايد يكي روزي 2 ساعت ميتونه بخونه ، ولي كسي ديگه روزي 8 ساعت ،
تاپيك رو هم ترك نكنيد!

آواتار کاربر
arezoo68
کاربر خوب
کاربر خوب

پست توسط arezoo68 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 8:32 am

parsiangroup نوشته شده:
arezoo682 نوشته شده:دوستان عزیزی که کتاب های اندیشه ی اساتید رو قصد دارید بخرید و شک دارید، تو سایتش، همچنین لینکی که دوست عزیزمون Unknown،گذاشته، فصل اول هرکتابی رو میتونید به صورت رایگان دانلود کنید، بخونید اگه مورد تایید بود، بخریدش.بعد اینکه چند تا نکته:
سلام
آرزو خانوم ، درسته كه بچه ها شرايطشون با هم فرق ميكنه ، اما من اين تاپيك رو درست كردم كه بچه هايي كه ميخوان شروع كنن ،‌بدونن چه كتاب هايي بگيرن ،‌ چجوري بخونن ،‌ از كجا اصلاً شروع كنن ،‌يا اگه موقعي سوالي چيزي داشتند بيان اينجا از بچه هايي كه همون كتاب رو ميخونن بپرسن ، خوب شايد يكي روزي 2 ساعت ميتونه بخونه ، ولي كسي ديگه روزي 8 ساعت ،
تاپيك رو هم ترك نكنيد!
نه ترک نمیکنم bale ، حرف شما هم کاملا درسته bale ، ،یکی از دوتا از دوستان برنامه درسی میخواست،این پست رو زدم که دیگه برنامه نمیزارم، اگه کسی برنامه کلی داره بزاره cuf: !!!
تا جایی که بتونم هستم اینجا ssb: ، هر کمکی هم که از دستم برمیاد انجام میدم ssb: به امید موفقیت همه shad ...

****و عشق را
******کنارِ تیرکِ راهبند
********تازیانه می‌زنند.

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 8:56 am

بسيار عالي

jafaripur
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: خوی
تماس:

پست توسط jafaripur » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 2:10 pm

دوستان میگن سیستم عامل گسترش علوم چندان جالبی نیست , شما پیشنهاد دیگه ای دارین ؟
کتاب لغات انگلیسی ساکو خوبه یا گسترش علوم ؟
اندیشه و ادبیات ساکو خوبه یا گسترش علوم ؟

آواتار کاربر
tiara2

پست توسط tiara2 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 5:01 pm

آقا یون خانوما منم پایتونم goll
فقط بگید چه کنکورایی رو در پیش رو داریم ؟ و تاریخاشون

آواتار کاربر
Meti
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: tabriz
تماس:

پست توسط Meti » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 6:02 pm

arezoo682 نوشته شده:
آرزو خانم من اون درسها رو یه بار خوندم چند تا درس هستن که تا حالا برا کنکور نخوندم مثل ریاضی و ذخیره میخوام اینارو زودتر تموم کنم تا بعد از اون هرچی میخونم از قبل مبحث رو آشنایی داشته باشم
در ضمن من نگفتم طبق برنامه شما نیستم من فقط گفتم تو برنامه یکی از درسا درسی باشه که نیاز به تمرین داره شما لطفآ برنامرو بزارین هرکی تونست میخونه نتونست میمونه ممکن هم هست کسی بیشتر بخونه طبق یه برنامه بریم راحت تر رفع اشکال میکنیم
باز هرجور صلاح میدونید
فنی 2 تبریز-> ucna -> ؟

آواتار کاربر
vesall
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط vesall » جمعه 8 مهر 1390, 2:44 pm

خب، فعلا اینها خریداری شد:

ذخیره و بازیابی اطلاعات ( رانکوهی ) - {مقسمی ( بزودی )}
مفاهیم سیستم عامل ( مقسّمی ) - سیستم های عامل ( فهیمی )
سی پلاس پلاس ( جعفر نژاد قمی ) - {مقسمی ( بزودی )}
مدار منطقی مقسمی ( بزودی ) - طراحی دیجیتال موری مانو ( بزودی )
ساختمان داده ها ( نمیدونم چی بگیرم ! )

، از فردا شروع می کنم.
فعلا برنامه اینه :

هنوز ریز برنامه ننوشتم ولی برنامه کلی اینه، در روز حدود 7 ساعت درس خوندن دارم، که به این صورت: هر درس در هفته 4 بار خونده میشه، 3 روز خوندن(هر روز 2 بخش برای دروسی که بخش بخش هستند، و 1/4 فصل، برای دروسی که فقط فصل فصل هستند) و 1 روز بررسی( بررسی دروس 3 روز اخیر ).

این برنامه هنوز فقط تئوری هستاااا fekr هنوز تستش نکردم chak

پس فردا که کتابها همه کامل شد، و تست هم کردم، برنامه ی درسی خودم رو مینویسم.

فعلا هنوز برای عمومی برناه نچیدم، مطمئناً عمومی ها بیاد، برنامه تغییر خواهد کرد !

( با اینکه برنامه ناقص بود، این رو نوشتم که نگید بیکار نشستم dan نظرتون چیه ؟ )
امسال کاردانی به کارشناسی کامپیوتر شدم 22000 و خرده ای !!!!!
آیا امیدی هست ؟

آواتار کاربر
غزل 66
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: کرج

پست توسط غزل 66 » جمعه 8 مهر 1390, 10:32 pm

سلام بچه ها
امیدوارم خوب باشید
من با کلاسا موافقم چون خیلی لازمه
بهتره باهم به نتیجه برسیم
yes:
فقط کافیست بخواهیم
آنگاه دریا و دریا چه و کوه همراهمان خواهند بود

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » شنبه 9 مهر 1390, 6:26 am

بچه ها منم مثل خودتون سال دیگه کنکور دارم. اما مشکلم اینه که ترم بعد (یعنی ترم بهمن) برام 21 واحد میمونه. به نظرتون میتونم 21 واحد رو پاس کنم و برای کارشناسی هم بخونم؟ از همین الان استرس گرفتم. نمیدونم چیکار کنم.

آواتار کاربر
arezoo68
کاربر خوب
کاربر خوب

پست توسط arezoo68 » شنبه 9 مهر 1390, 7:45 am

Meti نوشته شده:
arezoo682 نوشته شده:
آرزو خانم من اون درسها رو یه بار خوندم چند تا درس هستن که تا حالا برا کنکور نخوندم مثل ریاضی و ذخیره میخوام اینارو زودتر تموم کنم تا بعد از اون هرچی میخونم از قبل مبحث رو آشنایی داشته باشم
در ضمن من نگفتم طبق برنامه شما نیستم من فقط گفتم تو برنامه یکی از درسا درسی باشه که نیاز به تمرین داره شما لطفآ برنامرو بزارین هرکی تونست میخونه نتونست میمونه ممکن هم هست کسی بیشتر بخونه طبق یه برنامه بریم راحت تر رفع اشکال میکنیم
باز هرجور صلاح میدونید
آقا مهدی هیچ مشکلی نیست goll ،حق باشماست goll ، یه سری دروس برای شما ارجعیت داره، برای یکی دیگه دروس دیگه،از طرفی چون من میخوام علمی کاربردی کنکور بدم، و منابعش با سراسری فرق کنه، نمیتونم دیگه برنامه بزارم،برنامه ریزی هرکسی برای خودش خیلی بهتره bale ....اینکه برنامه هامون یکی باشه مهم نیست gsg ، مهم اینه که هممون باهم باشیم bale و اشکال های همدیگرو رفع کنیم bale و تا جایی که بتونیم به هم کمک کنیم bale ...اینجوری به امید خدا همه به نتیجه میرسیم danesh goli bale .

****و عشق را
******کنارِ تیرکِ راهبند
********تازیانه می‌زنند.

Parsian
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط Parsian » شنبه 9 مهر 1390, 8:10 am

arezoo682 نوشته شده:
Meti نوشته شده:
arezoo682 نوشته شده:
باز هرجور صلاح میدونید
آقا مهدی هیچ مشکلی نیست goll ،حق باشماست goll ، یه سری دروس برای شما ارجعیت داره، برای یکی دیگه دروس دیگه،از طرفی چون من میخوام علمی کاربردی کنکور بدم، و منابعش با سراسری فرق کنه، نمیتونم دیگه برنامه بزارم،برنامه ریزی هرکسی برای خودش خیلی بهتره bale ....اینکه برنامه هامون یکی باشه مهم نیست gsg ، مهم اینه که هممون باهم باشیم bale و اشکال های همدیگرو رفع کنیم bale و تا جایی که بتونیم به هم کمک کنیم bale ...اینجوری به امید خدا همه به نتیجه میرسیم danesh goli bale .
با نظر شما موافق هستم ،‌ مهم اينه كه همه يه هدف داريم ، همه يه رشته هستيم ،‌همه واسه كنكور ميخونيم ، پس حالا برنامه هامون يه نمه با هم فرق كنه فرقي زياد نداره ، .

قفل شده