تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
nimapirlo
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran
تماس:

Re: تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

پست توسط nimapirlo » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 5:44 pm

mohammad696 نوشته شده:
konkoorkk نوشته شده:لطفا بگید تراز آخرین قبولی تهران جنوب و تهران شمال چند بوده؟
کلا کدومش بهتره؟ برای سال دیگه میخوام. من ساکن تهران هستم. تهران جنوب که سمت ابوذر-محلاتی-آهنگ هست. حالا کسی میدونه تهران شمال کجاست؟

نفر آخر تهران شمال 6040 هست ترازش
تهران جنوب فعلا خبری ندارم
نفر آخر تهران جنوب 6307
101

mahssa_r

پست توسط mahssa_r » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 5:52 pm

alireza_n نوشته شده:
mahssa_r نوشته شده:بچه ها من انتخاب اولم رامسره اما نمیخوام برم khk:
میتونم توی تکمیل طرفیت دانشگاه دیگه ی برم؟
خواهشا ج بدید
goll
تکمیل ظرفیت نداره
ولی قبول شدید خیر
مرسی از راهنماییت
من کاردانیمو نجف بودم ساکن اصفم و الان رامسر قبول شدم و پشیمونم ger ger
منظورت اینه که وقتی قبول شدم نمیشه تکمیل ظرفیت شرکت کنم
؟

آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط alireza_n » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 6:17 pm

mahssa_r نوشته شده:
alireza_n نوشته شده:
mahssa_r نوشته شده:بچه ها من انتخاب اولم رامسره اما نمیخوام برم khk:
میتونم توی تکمیل طرفیت دانشگاه دیگه ی برم؟
خواهشا ج بدید
goll
تکمیل ظرفیت نداره
ولی قبول شدید خیر
مرسی از راهنماییت
من کاردانیمو نجف بودم ساکن اصفم و الان رامسر قبول شدم و پشیمونم ger ger
منظورت اینه که وقتی قبول شدم نمیشه تکمیل ظرفیت شرکت کنم
؟
نه نمیشه
اون انتخابی که دانشگاه خودش انجام میده یعنی تکمیل ظرفیت

sabavenom
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sabavenom » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 6:23 pm

anex نوشته شده:من هم نجف آباد قبول شدم
5549 نفر 41
امنم نجف آبادقبول شدم خوشبختم تبریک میگم دوست عزیز rgs rgs

cd2012
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط cd2012 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 6:31 pm

mohammad i نوشته شده:
cd2012 نوشته شده:چرا هیجکس جواب منو نمیدههههههههههههههههههههههههههههههه
لطفا بهم جواب بدید. لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا بهم بگید خمینی شهر دانشگاه خوبییه؟ با اینکه من آبادانیم ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger

واقا .چون مدیر گروه کامپیوتر اهواز ادم بی لیاقت و بی سوادیه نمی تونه 2.3 نت دکتر جذب کنه .خیلی خود بین و تنبله حال خودشم داره
فاصله تا آبادان با اتوبوس 1 ساعت
با سواری 45 دقیقه
دانشگاه عالی من کاردانی اونحا بودم
اصلا نمی فهمی کی رسیدی .نزدیکترین دانشگاه به اهواز واسه ما همین آبادانه که ارزش مدرکیش هم بلاست goll
یعنی اینقد نزدیکه....باور نمیکنم این که از شوشتر به اهوازم نزدیکتره looc من کاردانیمو از شوشتر گرفتم .راستی دوست عزیز ریز نمرات را باید ببریم یا نمیخواد؟ goll goll

آواتار کاربر
mohammad i
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Facebook
تماس:

پست توسط mohammad i » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 6:39 pm

cd2012 نوشته شده:
mohammad i نوشته شده:
cd2012 نوشته شده:چرا هیجکس جواب منو نمیدههههههههههههههههههههههههههههههه
لطفا بهم جواب بدید. لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا بهم بگید خمینی شهر دانشگاه خوبییه؟ با اینکه من آبادانیم ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger

واقا .چون مدیر گروه کامپیوتر اهواز ادم بی لیاقت و بی سوادیه نمی تونه 2.3 نت دکتر جذب کنه .خیلی خود بین و تنبله حال خودشم داره
با سواری 45 دقیقه
اصلا نمی فهمی کی رسیدی .نزدیکترین دانشگاه به اهواز واسه ما همین آبادانه که ارزش مدرکیش هم بلاست goll
یعنی اینقد نزدیکه....باور نمیکنم این که از شوشتر به اهوازم نزدیکتره looc من کاردانیمو از شوشتر گرفتم .راستی دوست عزیز ریز نمرات را باید ببریم یا نمیخواد؟ goll goll

من خدمت شوشتر بودم.تقریبا 1 کیه مصافت اما جاده خوبی داره واسه همین خستگی تو راه رو مثل شوشتر رو نداره
آره ریز نمرات با گواهی قبولی رو می خواد
آخرین ویرایش توسط mohammad i در پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 6:41 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد

در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!

sabavenom
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sabavenom » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 6:40 pm

سلام بچه هاشماچطوری کل کارنامتونوتوپستتون گذاشتین من هرکاری کردم نشدمیشه رووشوبگین منم بذارم؟ممنون میشم!مرسسسسی! str: shad

آواتار کاربر
mohammad i
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad i » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 6:45 pm

sabavenom نوشته شده:سلام بچه هاشماچطوری کل کارنامتونوتوپستتون گذاشتین من هرکاری کردم نشدمیشه رووشوبگین منم بذارم؟ممنون میشم!مرسسسسی! str: shad
اول عکس از کارنامه بگیر بعد قسمت پایین پست مثل شکل زیر روی گزینه choose بزن و عکس رو انتخاب کن و بعد افزودن فایل در آخر هم روی دکمه ارسال آخری بزن
پیوست‌ها
ssssssssssss.jpg
ssssssssssss.jpg (8.48 KiB) مشاهده 5545 مرتبه

sabavenom
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sabavenom » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 6:46 pm

Maloos نوشته شده:
Maloos نوشته شده:
Maloos نوشته شده:بچه ها دانشگاه خمینی شهر چه جور جاییه؟ لطفا بهم بگید. من اونجا قبول شدم gld

تو رو خدا یکی جواب منو بده. خواهش میکنم ger ger ger ger

چرا هیجکس جواب منو نمیدههههههههههههههههههههههههههههههه
دوست عزیزم من کادانیموخمینی شهربودم ولی راضی نبودم فضای دانشگاش بزرگ هست ولی استاداش خوب نیستن اکثرشون نمره نمیدن حراستشم خیلی گیرمیده اگه هم راهت دوره نمیصرفه بیای حالادیگه خودت میدونی عزیز!موفق باشی! ssb: goll shad

sabavenom
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sabavenom » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 6:48 pm

mohammad i نوشته شده:
sabavenom نوشته شده:سلام بچه هاشماچطوری کل کارنامتونوتوپستتون گذاشتین من هرکاری کردم نشدمیشه رووشوبگین منم بذارم؟ممنون میشم!مرسسسسی! str: shad
اول عکس از کارنامه بگیر بعد قسمت پایین پست مثل شکل زیر روی گزینه choose بزن و عکس رو انتخاب کن و بعد افزودن فایل در آخر هم روی دکمه ارسال آخری بزن
ببخشیدچطوری عکس ازکارنامم بگیرم؟

آواتار کاربر
mohammad i
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad i » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 6:56 pm

sabavenom نوشته شده:
mohammad i نوشته شده:
ببخشیدچطوری عکس ازکارنامم بگیرم؟
1- استفاده از ابزار ویندوز:

- کلید Printscreen را روی کیبرد فشار بده (مکان کلید بالا سمت راست کیبورد) با این کار از تمام صفحه نمایش عکس می گیرید.
- برنامه نقاشی (Paint) را باز کنید > Strat>aLL PROGRAMS>Accessories>Paint
- در صفحه برنامه Paint کلیلک راست کرده و گزینه Paste را بزنید یا اینکه در صفحه Ctrl و V را هم زمان فشار دهید.
- حالا می تونی با استفاده از ابزار Select از جعبه ابزار سمت چپ قسمت مورد نظر را انتخاب کنید.
- سپس عکس را سیو کنید. مناسب ترین فرمت JPEG می باشد.

2- استفاده از نرم افزار:

یک نمونه از این نرم افزار ها:
برنامه SnagIt استفاده کنند (حجم حدود 13-14مگ)
http://rapidshare.com/files/30798790/its...aBakar.rar

cd2012
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط cd2012 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 7:05 pm

با سواری 45 دقیقه
اصلا نمی فهمی کی رسیدی .نزدیکترین دانشگاه به اهواز واسه ما همین آبادانه که ارزش مدرکیش هم بلاست goll[/quote]
یعنی اینقد نزدیکه....باور نمیکنم این که از شوشتر به اهوازم نزدیکتره looc من کاردانیمو از شوشتر گرفتم .راستی دوست عزیز ریز نمرات را باید ببریم یا نمیخواد؟ goll goll[/quote]

من خدمت شوشتر بودم.تقریبا 1 کیه مصافت اما جاده خوبی داره واسه همین خستگی تو راه رو مثل شوشتر رو نداره
آره ریز نمرات با گواهی قبولی رو می خواد[/quote]
شرمنده شرمنده. من همینجوری برم دانشگاه شوشتر بهشون بگم ریز نمرات بدید بهم میدن یا نه باید نامه از آبادان ببرم؟؟ goll

آواتار کاربر
mohammad i
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad i » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 7:11 pm

cd2012 نوشته شده:واقا .چون مدیر گروه کامپیوتر اهواز ادم بی لیاقت و بی سوادیه نمی تونه 2.3 نت دکتر جذب کنه .خیلی خود بین و تنبله حال خودشم داره
با سواری 45 دقیقه
یعنی اینقد نزدیکه....باور نمیکنم این که از شوشتر به اهوازم نزدیکتره looc من کاردانیمو از شوشتر گرفتم .راستی دوست عزیز ریز نمرات را باید ببریم یا نمیخواد؟ goll goll[/quote]

شرمنده شرمنده. من همینجوری برم دانشگاه شوشتر بهشون بگم ریز نمرات بدید بهم میدن یا نه باید نامه از آبادان ببرم؟؟ goll[/quote]

نه خواهش میکنم سوال دارید بگید هم دانشگاهی ktb:
نه برید شوشتر بهشون بگید ریز نمرات واسه ثبت نام دانشگاه آبادان می خوام .و گواهی قبولی واسه محم کاری بیارید که باز بهتون گیر ندن goll

cd2012
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط cd2012 » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 7:15 pm

mohammad i نوشته شده:
cd2012 نوشته شده:واقا .چون مدیر گروه کامپیوتر اهواز ادم بی لیاقت و بی سوادیه نمی تونه 2.3 نت دکتر جذب کنه .خیلی خود بین و تنبله حال خودشم داره
با سواری 45 دقیقه

شرمنده شرمنده. من همینجوری برم دانشگاه شوشتر بهشون بگم ریز نمرات بدید بهم میدن یا نه باید نامه از آبادان ببرم؟؟ goll[/quote]

نه برید شوشتر بهشون بگید ریز نمرات واسه ثبت نام دانشگاه آبادان می خوام .و گواهی قبولی واسه محم کاری بیارید که باز بهتون گیر ندن goll[/quote]
مخلصتم .منم خدمتمو رفتم مدرک اصلی هم دستمه شنبه دیگه میرم شوشتر ریز نمرات را بگیرم. بازم شرمنده یه سوال دیگه دانشگاه آزاد آبادان تو شهره نزدیکه به ترمینیال؟؟ goll goll goll

آواتار کاربر
mohammad i
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad i » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 7:23 pm

cd2012 نوشته شده:
mohammad i نوشته شده:
با سواری 45 دقیقه

آره ریز نمرات با گواهی قبولی رو می خواد

نه برید شوشتر بهشون بگید ریز نمرات واسه ثبت نام دانشگاه آبادان می خوام .و گواهی قبولی واسه محم کاری بیارید که باز بهتون گیر ندن goll[/quote]
مخلصتم .منم خدمتمو رفتم مدرک اصلی هم دستمه شنبه دیگه میرم شوشتر ریز نمرات را بگیرم. بازم شرمنده یه سوال دیگه دانشگاه آزاد آبادان تو شهره نزدیکه به ترمینیال؟؟ goll goll goll[/quote]

نه آخر شهره اخه واحد آبادان و خرمشهره .ماشین فراون هست از ترمینال تا دانشگاه مثل ریگ
ترمینال هم کلاسا شروع بشه 10 مین بیشتر طول نمیکشه تا اتوبوس پر بشه و حرکت کنه .صف میبندن واسه اسم نوشتن واسه اتوبوس dan
شما میاین ابادان 100%

قفل شده