واسه كارشناسي نرم افزار كامپيوتر غيرانتفاعي بهتره يا علمي كا

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
آواتار کاربر
queen67

واسه كارشناسي نرم افزار كامپيوتر غيرانتفاعي بهتره يا علمي كا

پست توسط queen67 » پنج‌شنبه 31 شهریور 1390, 7:17 pm

سلام دوست عزيز من يه راهنمايي ازتون ميخواستم؟ به نظرتون واسه كارشناسي، علمي كاربردي خوبه يا غيرانتفاعي؟ محيط غير انتفاعي ها واقعا افتضاحه،همشون يه خونه خرابه كوچيكي هستن.(البته تو تبريز كه اينطوره،شهراي ديگه رو نميدونم) بر خلاف علمي كاربردي كه باز يه خورده شبيه دانشگاه هستش.(البته واسه قبولي تو دانشگاههاي خوبش مثل تراختورسازي و شيرين عسل و ..... بايد رتبه خوبي بياريم.)
شنيدم كه ميگن:"تو غير انتفاعي به آدم نمره نميدن و واسه قبولي تو كارشناسي ارشد معدل خيلي مهمه ".
و در مورد تدريسشون شنيدم كه همشون يكيه.و تو يكي از سايتها ديدم كه نوشته بود:
مدرک دانشگاه ها و دانشکده های غیر انتفاهی مهر سازمان سنجش می خوره و علمي كاربردي نه؟
واسه اينكه برم علمي كاربردي بايد بهمن دوباره كنكور بدم و فكر كنم از فروردين كلاسهاش شروع ميشه.
با اين حرفا به نظر شما علمي كاربردي ارزش اينو داره كه حدودا يك ترم عقب بيافتم؟
من با رتبه 542(نرم افزار كامپيوتر) از غيرانتفاعي سراج تبريز قبول شدم و حالا موندم چيكار كنم برم غيرانتفاعي يا برم علمي كاربردي دوباره كنكور بدم؟
تنها چيزي كه در مورد غيرانتفاعي منو ناراحت ميكنه فضاشه و تنها چيزي كه در مورد علمي كاربردي منو ناراحت ميكنه يه ترم عقب افتادنمه.
اگه راهنماييم كنيد بي نهايت ممنون ميشم.

آواتار کاربر
gaslakh
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: واسه كارشناسي نرم افزار كامپيوتر غيرانتفاعي بهتره يا علم

پست توسط gaslakh » یک‌شنبه 3 مهر 1390, 10:24 pm

درود
در جواب سوال شما باید بگم
هیچکدام ملاک برتر بودن نیست هم دولتی هم غیرانتفاعی هم مجازی هم پیام نور و هم علمی کاربردی همش خوبن برای کسی که واقعا بخواد در رشته تخصصیش پیشرفت کنه.
همه چیز بستگی به خودتون داره .
من خودم در غیرانتفاعی میخونم و کاملا راضی هستم . تمام این حرفها و خزولات که باعث میشه کسی فکر کنه این از اون بهتره و اون بدرد نمیخوره فقط برای قیافه گرفتنه .
دانشجوی فوق العاده باهوش و کاربلد داریم که مدرکش را از دانشگاه دارقوزآباد!!! گرفته باشه و دانشجوی بیسواد هم داریم که از دانشگاه تهران مدرک گرفته باشد.
اگر واقعا دنبال پیشرفت هستید فقط راه خودتون را برید و به این مسائل مهمل اصلا توجه نکنید .
لازم به ذکره بدوند تعداد عمده قبولی کارشناسی ارشد امثال در دست بچه های غیرانتفاعی بود و روی تمام دولتی ها را کم کردند!!!!
پس هم غیر انتفاعی خوبه و هم علمی و کاربردی
موفق باشید

EhsanChess
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: شیراز

پست توسط EhsanChess » چهارشنبه 6 مهر 1390, 3:42 pm

فکر کنم فقط غیر انتفاعی ها هست که اگر معدل 17 به بالا باشه 20 امتیاز میدن برای ارشد.
بازی آفریننده و بدون ترس از ریسك و داشتن یك سبك روشن به هیچ وجه شما را از كار و تمرین سخت بی نیاز نمی سازد؛ برعكس، همواره می بایست بازی خود را كامل تر كنید... تكنیك خود را بی نقص تر سازید و نتیجه ی بازیهای پیچیده را بررسی كنید.((گاری كاسپارف))

ezrail
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ezrail » یک‌شنبه 8 آبان 1390, 7:12 pm

والا اون چیزی که من شنیدم
رنکینگ وزارت علوم این شکلیه

1.روزانه
2. شبانه
3. غیرانتفاعی
4.آزاد
5. پیام نور