تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

پست توسط alireza_n » یک‌شنبه 27 شهریور 1390, 2:48 pm

lovelygirl نوشته شده:ما یه دکتری داریم تو شرکتمون که استاد دانشگاه علوم و تحقیقاته اون بهم گفت ازاد تهران از غیرانتفاعی قزوین بهتره میگه ازاد قبول شدی آزاد رو برو اما خوب هزینه هاش رو چه خاکی تو سرم بریزم ger ger موندم چیکار کنم ger ger ger
غیر انتفاعی که مضخرفه
با اون امکاناتش
حالا بزار جمعه شه نتیجه آزاد بیاد ببینیم اینا چی کار کردن rgs

آواتار کاربر
Gold boy
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبریز

پست توسط Gold boy » یک‌شنبه 27 شهریور 1390, 4:39 pm

alireza_n نوشته شده:
lovelygirl نوشته شده:ما یه دکتری داریم تو شرکتمون که استاد دانشگاه علوم و تحقیقاته اون بهم گفت ازاد تهران از غیرانتفاعی قزوین بهتره میگه ازاد قبول شدی آزاد رو برو اما خوب هزینه هاش رو چه خاکی تو سرم بریزم ger ger موندم چیکار کنم ger ger ger
غیر انتفاعی که مضخرفه
با اون امکاناتش
با سلام

عزیزانی که ازمون ازاد و سراسری رو دادن و توی هر دوتاشون قبول شدن(ازاد که قطعی هست) اگه

پولشو دارن یا شاغل هستن دانشگاه ازاد خیلی از نظر امکانات خوب هست ولی اینو بدونن که

امکانات دانشگاه رو بعد دو سال نمیدن که ببری ولی حدودا ترمی یک میلیون و صد هزار تومان+هزینه

های شخصی+هزینه های کتاب حدودا باید 7 میلیون تومان خرج کنی تا یه مدرکی که به هیچ دردت

نمیخوره بهت بدن در حالی که غیرانتفاعی ترمی حدودا 400 تومان میدی یعنی با هزینه های شخصی

خودت میشه با 3 میلیون مدرک الکی کارشناسی ناپیوسته رو گرفت و بعدش با اون 4 میلیون میتونی

یه کارگاه شبکه یا برنامه نویسی راه بندازی و اون هزینه هایی که تا به حال برای این درس کردی تقریبا

جبران بشه یا لااقل یه پراید میگیری با اون کار میکنی!

به هر حال تا چند روز دیگه همه باید انتخاب کنن که این دو سال رو چه جوری بگذرونن.

Maloos
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Maloos » یک‌شنبه 27 شهریور 1390, 5:37 pm

چرا کسی جواب منو نمیدهههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگم این راسته که همه کسانی که آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کردند قبولند؟ shd: yes:

amirali1821
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط amirali1821 » یک‌شنبه 27 شهریور 1390, 7:01 pm

Maloos نوشته شده:چرا کسی جواب منو نمیدهههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگم این راسته که همه کسانی که آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کردند قبولند؟ shd: yes:
آره بابا من از یه منبع مطمن شنیدم امسال شاید کم هم بیارن ! اصلا شاید ممکنه هر سه انتخابت قبول بشی poo
ولی جدا از شوخی امسال هم کم بودن هم کسایی که غایب بودن زیاد !
من حوزه امتحانیم نجف آباد بود همه می دونن که نجف آباد چقدر شلوغه پارسال یادمه وقتی میخواستم جامو پیدا کنم نیم ساعت طول کشید ! امسال همه توی یه نمازخونه بود فک کنم بودیم ! بازم خیلیا عایب بودن ! tof:
امضا ندارم به جاش انگشت میزنم اونم از نوع کامپیوتریش
تصویر

آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط alireza_n » یک‌شنبه 27 شهریور 1390, 9:53 pm

amirali1821 نوشته شده:
Maloos نوشته شده:چرا کسی جواب منو نمیدهههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره بابا من از یه منبع مطمن شنیدم امسال شاید کم هم بیارن ! اصلا شاید ممکنه هر سه انتخابت قبول بشی poo
من حوزه امتحانیم نجف آباد بود همه می دونن که نجف آباد چقدر شلوغه پارسال یادمه وقتی میخواستم جامو پیدا کنم نیم ساعت طول کشید ! امسال همه توی یه نمازخونه بود فک کنم بودیم ! بازم خیلیا عایب بودن ! tof:
داستان این نجف آباد چیه؟ همه زدن اونجا dan
در سطح واحد قزوینه میگن

Maloos
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Maloos » یک‌شنبه 27 شهریور 1390, 10:09 pm

alireza_n نوشته شده:
amirali1821 نوشته شده:
در سطح واحد قزوینه میگن

آره خیلیها غایب بودن. من آبادانیم, حوزه امتحانیمم آبادان بود, خیلییم خلوت بود. پس باید گفت: کسایی که غایب بودین انشاالله خیر ببینید ssb: str: mz: shd: shad rgs poo goli dan :grin:

آواتار کاربر
anex
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران

پست توسط anex » دوشنبه 28 شهریور 1390, 2:14 am

alireza_n نوشته شده:
amirali1821 نوشته شده:
در سطح واحد قزوینه میگن
من از سطح علمی قزوین خبر ندارم ولب میگن نجف آباد خوبه، البته اصل مدرکه خو. . . . . . . .
پارسال که کنکور آزاد دادم(افتضاح دادم) خود دانشگاه انتخاب 4 رو واسم انتخاب کرده بود و یک دانشگاه آزاد درپیت قبول شدم درگز
متواضع باش و کبر نداشته باش (مثل خاک)

ati.sa
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ati.sa » دوشنبه 28 شهریور 1390, 9:57 am

منم نمی دونم قزوین در چه سطحیه fekr fekr
ولی در اصفهان کامپیوتر وبرق نجف اباد حرف اولا میزنه shad shad
من اولویت اولم نجف اباد بود ولی حوزم خوراسگان زدم اونجا نسبت به پارسال خلوت تر بود غایبم زیاد داشت ولی اکثر افرادی که انتخاب اولشون نجف اباد بود اومده بودند پارسال من اولویت سوم مبارکه قبول شدم چون یک ترم دیگه داشتم نرفتم امسال دلم می خواد اولویت اولما بیارم gld gld

آواتار کاربر
lovelygirl
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران

پست توسط lovelygirl » دوشنبه 28 شهریور 1390, 10:12 am

بابا آزاد قزوزین تکه خیلی خوبه هم از نظر علمی هم از نظر امکانات
تیم رباتیکش حرفه اول رو میزنه
بعدشم دانشگاه خیلی بزرگ با امکاناته عالی و خوبی هستش که حتی از آزاد تهران هم بالاتره
دیروز هم تو روزنامه انداخته بود که دوتا مکان ورزشی برای والیبالیست ها و بستکبالیست ها تو محوطه دانشگاه افتتاح کردن خدایی خیلی هتله عکساش تو نت هست میتونید ببینید goli
باید مثل یک چاقو که چیزها را می‏برد و از میانشان می‏گذرد
از بعضی آدم‏ها بگذری و برای همیشه تمامشان کنی.

alireza1990

پست توسط alireza1990 » دوشنبه 28 شهریور 1390, 10:27 am

خدایی در گفت‌وگو با فارس:
نتايج آزمون كارداني به كارشناسي فردا اعلام مي‌شود
خبرگزاری فارس: قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی در روز سه‌شنبه 29 شهریورماه خبر داد.

ابراهیم خدایی قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی در روز سه‌شنبه 29 شهریورماه خبر داد و گفت: در آزمون کاردانی به کارشناسی 372 هزار و 929 داوطلب شرکت کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: آزمون پذیرش دانشجو از دوره کاردانی (فوق دیپلم) به دوره کارشناسی ناپیوسته روز 6 مردادماه در 66 شهرستان و در گروه‌های آموزشی فنی و مهندسی و علوم پایه، پزشکی، کشاورزی، علوم انسانی، هنر و دامپزشکی با رقابت 372 هزار و 929 نفر برگزار شد. rgs dan goli

شرمنده اسپم فرستادم ولی خبر مهمی بود

babaei
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط babaei » دوشنبه 28 شهریور 1390, 10:32 am

بچه ها دانشگاه باراجین همون دانشگاه قزوینه؟

آواتار کاربر
lovelygirl
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران

پست توسط lovelygirl » دوشنبه 28 شهریور 1390, 10:33 am

سراسری یعنی فردا؟ khk:
باید مثل یک چاقو که چیزها را می‏برد و از میانشان می‏گذرد
از بعضی آدم‏ها بگذری و برای همیشه تمامشان کنی.

alireza1990

پست توسط alireza1990 » دوشنبه 28 شهریور 1390, 10:42 am

lovelygirl نوشته شده:سراسری یعنی فردا؟ khk:
آرهههههه dava فرداااااااااااااا تو خبر گذاری فارس خبرش هست

اینم لینکش:http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900627001325
shd:

nimapirlo
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط nimapirlo » دوشنبه 28 شهریور 1390, 10:48 am

Gold boy نوشته شده:
alireza_n نوشته شده:
غیر انتفاعی که مضخرفه
با اون امکاناتش
با سلام

عزیزانی که ازمون ازاد و سراسری رو دادن و توی هر دوتاشون قبول شدن(ازاد که قطعی هست) اگه

پولشو دارن یا شاغل هستن دانشگاه ازاد خیلی از نظر امکانات خوب هست ولی اینو بدونن که

امکانات دانشگاه رو بعد دو سال نمیدن که ببری ولی حدودا ترمی یک میلیون و صد هزار تومان+هزینه

های شخصی+هزینه های کتاب حدودا باید 7 میلیون تومان خرج کنی تا یه مدرکی که به هیچ دردت

نمیخوره بهت بدن در حالی که غیرانتفاعی ترمی حدودا 400 تومان میدی یعنی با هزینه های شخصی

خودت میشه با 3 میلیون مدرک الکی کارشناسی ناپیوسته رو گرفت و بعدش با اون 4 میلیون میتونی

یه کارگاه شبکه یا برنامه نویسی راه بندازی و اون هزینه هایی که تا به حال برای این درس کردی تقریبا

جبران بشه یا لااقل یه پراید میگیری با اون کار میکنی!

به هر حال تا چند روز دیگه همه باید انتخاب کنن که این دو سال رو چه جوری بگذرونن.
مثلا کسی که ساکن تهرانه و غیرانتفاعی قزوین قبول میشه باید فکر هزینه رفت و آمد و از همه مهم تر فکر زمان زیادی که توی این رفت و آمد از دست میده رو هم بکنه.

درسته که از ترمینال آزادی تا ترمینال قزوین حدود یک ساعت و 50 دقیقه ست ، ولی باید یه سری زمان دیگه رو هم به این زمان اضافه کرد ، مثل زمانی که صرف رفتن از خونه تا ترمینال ازادی میشه ، زمانی که باید منتظر موند برای اتوبوس ( بعضی روزا از فرط شلوغی و بعضی روزا بخاطر نبود دو تا مسافر که روی صندلی های نا مناسب جلو بشینه این زمان خیلی زیاد میشه!!!)
زمانی که از ترمینال تا دانشگاه باید رفت . و این داستان خسته کننده موقع برگشت هم دقیقا مثل زمان رفت اتفاق میافته فقط با این تفاوت که با خستگی که داری باید 2 ساعت نشستن توی اتوبوس و شلوغی تهرانو برای رسیدن به خونه تحمل کنی . یعنی حدود 6 ساعت از عمرت هزینه ی رفت و آمد به دانشگاه میشه،که البته طی این مسافت خیلی هم خسته کننده ست.

حالا تفاوت آزاد و غیرانتفاعی از نظر امکانات و سطحی علمی بماند! که نگفته مشخصه که اکثر غیر انتفاعی ها سطح علمی و امکانات فوق العاده ضعیفی دارن.

به نظر من میارزه چند میلیون هزینه کنیم تا چندین ساعت از عمرمونو بخریم و توی شهر خودمون بمونیم!
برای من که همین یک دلیل مهم کافیه!
101

nimapirlo
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط nimapirlo » دوشنبه 28 شهریور 1390, 10:53 am

babaei نوشته شده:بچه ها دانشگاه باراجین همون دانشگاه قزوینه؟
بله همون آزاد قزوینه
101

قفل شده